Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   14 kolejka, Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec, 3 listopad 2023, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10939)

Ogryzek 03.11.2023 13:59

Myslę że po tej żenadzie w Bielsku nasze stranierosy z Iberii rozniosą Zagłębie 5-2. Tak żeby w kolejnych dwóch meczach ponieść 1 porażke i 1 remis. Statystyka musi się zgadzać :)

leszekpw 03.11.2023 14:22

Jak zwykle gdy wiekszosc spodziewa się wtopy, na przekór wygramy i to pewnie.

Markus 03.11.2023 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1611508)
Nie no, trzech nam (chyba) nie wcisną. Ale takie 1-2 to już elegancko może siąść.

Dla mnie od pewnego czasu najbardziej fascynującą zagadką jest to, co tym razem wymyśli Sobolewski. Bo niestety nadal istnieje ogromny repertuar możliwości innowacyjnych koncepcji i posunięć, nie tylko w rodzaju czterech zmian w 70 minucie przy grze w dziesiątkę i nie układającym się wcześniej meczu.

Może zobaczymy na przykład teraz Gogóła w ataku? Kto się tego będzie spodziewać? Skoro już przesunął go na prawą obronę, to czemu nie? Czy to nie jest fascynujące? :>Sobolewski zaszokuje wtedy wszystkich, bo o szokowanie i odciskanie swojego ja na każdym meczu chyba mu najbardziej chodzi.

Pamiętajmy, że roszad nominalnych pozycji można robić mnóstwo, a on to bardzo lubi. Obstawiamy, kiedy zobaczymy Colleya w drugiej linii, Villara na obronie, a Juncę na ósemce?:-D

Po roku trenowania przez Sobolewskiego Wisły, choć jedna osoba mogłaby zakładać, że to się na pewno nie wydarzy?

To miara dramatu, który mamy na ławce trenerskiej.

skarabeus 03.11.2023 15:29

Dzisiaj mi wpadlo w oko info, ze z pierwsza druzyna trenuje 4 lebkow z drugiej druzyny.
I ja mysle, ze doswiadczymy tego, ze najmlodszy zagra na zupelnie innej pozycji niz do tej pory gral, bo nasz maestro trenerki dojrzy w nim cos czego nikt wczesniej nie widzial :D

Kurz 03.11.2023 15:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1611492)
O ile dobrze pamiętam, przed sezonem właściciel i prezes Jarosław Królewski zapowiadał, że celem drużyny po rundzie jesiennej jest TOP4 i maksymalnie 2 punkty straty do TOP 2.
To dosyć jasne i klarowne kryterium.

To takie chrzanienie Królewskiego. Nie sądzę, żeby go zwolnił jak będzie na Przykład Top 6 i powiedzmy 5 punktów straty do Top2.

Skawa Wadowice 03.11.2023 17:56

Jestesmy bardzo niestabilna druzyna i kij wie co sie dzisiaj wydarzy. Moze znowu jakies czerwo i porazka. A moze grad strzalow i remis? A moze dominacja i jedna sytuacja sosnowca i w dupe 0:1?

Szneka 03.11.2023 19:58

jestem pozytywnie zaskoczony składem.na szpicy Sobczak za nim Rodado. może to zatrybić. stawiam 3-0 dla nas

Szneka 03.11.2023 21:24

pajace z Sosnowca już powinni grać w 9. atak łokciem Karwota bez kartki, Machała zatrzymuje jako ostatni Sobczaka i tylko żółta................
Na już Sobczak do zmiany za niego Alfaro na lewo Goku do środka Rodado na szpicę i Baena za Mikiego na prawo.

Markus 03.11.2023 22:27

Kolejna kompromitacja zespołu. Ile jeszcze Królewski każe się wszystkim męczyć z Sobolewskim?

Skawa Wadowice 03.11.2023 22:29

Mam ....a dosc. Dopki ten pajac na lawce bedzie nie przyjde na stadion. To jest ....a jebana zenada zeby nie wygrywac z takimi ciotami.
....a jego mac 12 roznych i ..... Jebany nieudacznik przez tego pseudo trenera nie awansujemy


Tu nawet nie ma co zwalac na nieskutecznosc. Mieliamy zaledwie dwie setki a reszta to strzaly z dystansu. Wiec nie ma co .......ic o nieskutecznosci. Poprostu nie umiemy stwarzac sytuacji.

El'kabat 03.11.2023 22:30

Hehe gramy swoje, jak to my.


Wiele meczów przedupcymy, wiele zremisujemy, może wymęczymy baraże, żeby odpaść honorowo.


Trener jest jaki jest, hajsu brak także nie ma co się dziwić, zakręcimy się kolo 5-8 miejsca

fansorina 03.11.2023 22:30

Jest pięknie, Sobolewski po co to ciągniesz dalej? Przecież widać, że to nie ma sensu. Królewski i Ramirez przestańcie się kompromitować i wyrzućcie go jak nie chce sam.

Gra dramat, murawa jeszcze większy dramat.

Szneka 03.11.2023 22:31

Najbardziej baliśmy się o Gogóła a bardzo poprawny mecz zagrał. Kolejny słaby mecz Goku i niestety fatalna zmiana Alfaro. niestety kolejne 2pkt stracone ...

skarabeus 03.11.2023 22:33

Czy ktorekolwiek dno dziennikarskie zapyta tego paralityka czy nie ma wstydu nadal byc trenerem najbogatszego klubu w lidze, ktory nie umie wygrac z najslabszymi w prawie polowie sezonu?

El'kabat 03.11.2023 22:36

Jakiego wstydu? On robi swoją pracę jak tylko może, zarabia pieniądze i ma robotę.

Nas na trenera lepszego nie stać. To nie wina Sobolewskiego, że jest trenerem - tylko naszych władz.


Ale nie oczzekujmy tu jakiegoś Nawałki jak jestesmy przeciętnym zespołem w 1 lidze, z problemami z budżetem.

d 03.11.2023 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fansorina (Post 1611545)
Jest pięknie, Sobolewski po co to ciągniesz dalej? Przecież widać, że to nie ma sensu.

No jak to po co? Dla piniendzy, bo to ostatni kontrakt w "karierze". Nie obrażając Prądniczanki czy Fajrantu, nie wiem czy bym się zdecydował na zatrudnienie tam takiego fachowca.

Szkoda w ogóle komentować to widowisko.

MMTS 03.11.2023 22:38

Szkoda nerwów i emocji. W klubie jak widać mają w dupie czy będzie awans czy nie. Najwidoczniej Sobol to trener marzeń skoro przy takiej grze a właściwie braku postępu jeszcze pełni ta funkcje. Jestem tak zniesmaczony tym gównem które się nam podaje że z coraz mniejszymi emocjami czekam na kolejny mecz. A najgorsza u kibicow jest obojętność

skarabeus 03.11.2023 22:38

Wstyd, ze z najlepsza kadra nie potrafi wygrywac z najslabszymi druzynami. Czego nie rozumiesz?
Z reszta sie zgadzam. I na lepszego trenera nas stac. Wystarczylo nie zatrudniac paralityka i jednego hiszpana mniej sciagnac. I mielibysmy bardzo dobrego trenera.

Drozd 03.11.2023 22:39

Ciekawe ile było groźnych ataków :rotfl:

Tu jest potrzebny bojkot totalny. Sobolewski już od dawna bojkotuje trenowanie czegokolwiek. Piłkarze bojkotują granie w piłkę. Prezes bojkotuje myślenie. A niedobitki kibiców dalej przychodzą na stadion i robią za listek figowy. Bojkot musi być totalny inaczej nic się nie zmieni.

Markus 03.11.2023 22:44

Taktyki nie ma co komentować. Sztywnego i nie sprawdzającego się ustawienia też nie.

Piłkarze znów wyglądali jakby zaczęli grać w piłkę wczoraj. Pokazują, co robią na treningach i jak zwija ich trener, zamiast choć odrobinę rozwijać.

Sobolewski zero prawidłowej reakcji na wydarzenia na boisku, zero odpowiedniego przygotowania i zestawienia drużyny, zero pomysłu, inicjatywy, zero czegokolwiek pozytywnego. Wszędzie chaos i bezradność.

A gwoździem wieczoru dośrodkowania Szota. One były najlepszą laurką dla Sobolewskiego.:shock::-D

gpat 03.11.2023 22:49

Dobrze, że urlopu nie brałem. Ja wygrałem.

Stelio 03.11.2023 22:52

Wisełko nasza, taki .... nie ekstraklasa! Już drugi rok z rzędu :) i na pewno nie ostatni!

ślimak 03.11.2023 22:54

Spokojnie, to były dwie ustawki, oddadzą na wiosnę... (teraz: kasa z Bielska i od Łukosza, a dzisiaj od Nowak Mosty)

PS. Obudziłem się...

Skawa Wadowice 03.11.2023 22:58

Zaskoczony jestem ze Valencia tak gral ciulowo. Pamietam jak szalal koedys w piascie. Jak on wgl znalazl sie u tych cieniasow?

Patryko 03.11.2023 22:59

Quo vadis Wisło pod rządami JK i Sobolem na ławce trenerskiej?

MaLk 03.11.2023 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1611569)
Zaskoczony jestem ze Valencia tak gral ciulowo. Pamietam jak szalal koedys w piascie. Jak on wgl znalazl sie u tych cieniasow?

Widocznie nie pamiętasz jak potoczyła się jego dalsza kariera.

sandomingo 03.11.2023 23:10

Co dzisiaj Radosław obmyślił taktykę to klękajcie narody.
Nikt nie wiedział co ma robić.

A już rożne z tym fałszywym nabiegiem to jest hit.

Chylę czoła.

gizmowisla 03.11.2023 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MMTS (Post 1611554)
Szkoda nerwów i emocji. W klubie jak widać mają w dupie czy będzie awans czy nie. Najwidoczniej Sobol to trener marzeń skoro przy takiej grze a właściwie braku postępu jeszcze pełni ta funkcje. Jestem tak zniesmaczony tym gównem które się nam podaje że z coraz mniejszymi emocjami czekam na kolejny mecz. A najgorsza u kibicow jest obojętność

a moze niektorym ludziom z tego klubu - i pilkarzom - niekoniecznie zalezy na awansie do ekstraklasy ?? tylko po prostu stabilna poloa tabeli 1 ligi i zachowane stolki jak i miejsce w zespole ?

leszekpw 03.11.2023 23:59

Przejrzyjcie ludzie. Królewskiemu nie zalezy na awansie. Zalezy na PR, tutaj ma to zapewnione, lansik. Jak .......nie to finansowo, zabierze zabawki i bedziemy na dnie.

Inna sprawa ze na trybunach dalej sialala, przychodzą, nie ma skandowanych Sobol i Królewski wyp....socios siedzą cicho. To co sie bedzie martwil prezes? Ja dopoki Sobol jest trenerem przestaje oglądać to g....Szkoda zdrowia i czasu. Tyle

Elendil 04.11.2023 00:30

Dokładnie, trudno nie odnieść wrażenia, że oni po prostu świetnie się odnajdują w 1 lidze. Ekstraklasa już ich wypluła, nie mają po co tam wracać. Bez zmiany właściciela to będzie nasza egzystencja na najbliższe lata. No chyba że wcześniej .......nie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl