Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   12 kolejka, Wisła Kraków - Resovia, 20 październik 2023, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10933)

Jagul 21.10.2023 07:27

Pech Resovii i tyle. s1mone potwierdzi.

Skawa Wadowice 21.10.2023 07:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1611005)
Gość z Resovii miał piłkę na 2-2 :rotfl:

Takie gdybanie…
My mielismy pilke na 3:0 i to kilka razy.
Skonczylo sie jak sie skonczylo. Bylismy lepsi.

inspektor erektor 21.10.2023 07:52

Dwa tematy okołomeczowe:


- w pierwszej połowie, na murawie leżał zawodnik Resovii z numerem 7. Gość w pierwszym rzędzie A22 krzyknął "rzućcie mu banana!". Wstydziłbyś się, rasistowski januszu.



- co za syf w strefie stolików kiełbaskowych na górnym A. Aż tak ciężko nie zostawić za sobą kartonów pobudzonych musztardą i keczupem? Zwłaszcza że tych stolików nie jest specjalnie dużo.


Wiem, że "stadion to nie teatr", ale łatwo stracić na nim wiarę w naród.

ciacho 21.10.2023 08:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1611005)
Gość z Resovii miał piłkę na 2-2 :rotfl:

Takich piłek jak na 2:2 to my mieliśmy z 10... do przerwy

UW&I 21.10.2023 08:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez inspektor erektor (Post 1611009)


- w pierwszej połowie, na murawie leżał zawodnik Resovii z numerem 7. Gość w pierwszym rzędzie A22 krzyknął "rzućcie mu banana!". Wstydziłbyś się, rasistowski januszu.


Nie wpadłeś na to że może się znają z tym zawodnikiem? Może to jego trener personalny i wiedział że się przewraca ze względu na brak węgli? Wszędzie się dopatrujecie rasizmu, a wystarczyło podejść i zwrócić uwagę - zwłaszcza, że znasz go z imienia.

inspektor erektor 21.10.2023 08:41

Cytat:

zwłaszcza, że znasz go z imienia.

Nie znam go z imienia. "janusz" pisane z małej litery to potoczne określenie niekulturalnego buca. Pozdrawiam, idź głosować na PiS

Elefant 21.10.2023 08:47

Wystarczy, że shoutbox został zamieniony przez troli w cuchnące szambo. Zostawcie chociaż tematy piłkarskie piłce.

inspektor erektor 21.10.2023 08:57

Rasizm na trybunach jest niejako tematem piłkarskim

Arkadiusz.Czerepach 21.10.2023 09:01

erektor trollujesz , czy naprawde nie rozpoznales ironii ?


a co do meczu to chyba najlepszy mecz Wisły od czasów Hyballi


beka z komentatorów którzy debatowali jak Goku mógł dostać tak głupią żółtą kartke i że pewnie dostanie zjebke od Radzia :)

Elefant 21.10.2023 09:07

Nie jest. I nie chodziło mi o rasizm.

Ogryzek 21.10.2023 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez inspektor erektor (Post 1611016)
Rasizm na trybunach jest niejako tematem piłkarskim

Idź udowadniaj swoja "lepszość" moralną gdzie indziej "januszu"

pepe72 21.10.2023 10:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1611017)
...
beka z komentatorów którzy debatowali jak Goku mógł dostać tak głupią żółtą kartke i że pewnie dostanie zjebke od Radzia :)

Chyba nie kojarzyli, że nie może zagrać z PBB.
Albo nie chcieli robić smrodu w TV.

Markus 21.10.2023 10:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1611001)
To jest nie do wiary, skąd Kiko bierze tych gości. Od czasu Carlitosa chłop wyławia takie perełki, że nawet sporadyczne niewypały nie wpływają na cały obraz jego pracy. Czapki z głów..

Dokładnie tak. To, co robi ze wzmocnieniami Kiko i jakich piłkarzy potrafi wyszukać dla Wisły, to absolutny majstersztyk. Niestety u nas na forum paru oderwanych od rzeczywistości idiotów zamiast to doceniać, próbuje go obrażać tytułując pogardliwie per "Kikuś". Kikusia to oni mają najwyżej w swojej głowie.

Przechodząc do meczu. Hiszpanie są coraz lepiej ze sobą zgrani, dlatego ich dyspozycja i efektywność w akcjach kombinacyjnych rośnie, choć na razie nie idzie za tym skuteczność.

Niesamowitą robotę i zmianę jakościową daje Carbo: prawdziwy reżyser, który potrafi odebrać piłkę i bardzo inteligentnie oraz szybko ją rozprowadzić do piłkarzy ofensywnych. Osobiście uwielbiam patrzeć na elegancję w jego grze: to jak się porusza, panuje nad piłką, ustawia, gra na małej przestrzeni. Moim zdaniem nie tylko przerasta o kilka klas pierwszą ligę, ale generalnie jest obecnie najlepszym defensywnym pomocnikiem na polskich boiskach, włącznie z Ekstraklasą. Dlatego nawet gdy Sobolewski zrobił kolejne idiotyczne zmiany wpuszczając do środka pola jednocześnie Talara i Gogóła, tym razem gra nie posypała się całkiem.

Poprawę formy widać u Villara: dobrze na niego zadziałało wygryzienie ze składu przez Baenę. Dalej gorszy okres ma Alfaro.Tutaj uważam, że Sobolewski robi kolejny błąd, marnujący jego możliwości: powinien grać na swojej nominalnej pozycji lewego pomocnika, a nie być rzucanym do środka drugiej linii.

Coraz lepszą dyspozycję widać i u Urygi, który już nie popełnia poważnych błędów, gra coraz lepiej po powrocie na boisko. Wczoraj bardzo pewny punkt drużyny. Mimo to gra defensywna dalej kuleje: tu głównym powodem są słabi partnerzy Carbo w środku pola, którzy regularnie źle się ustawiają i popełniają błędy w kryciu oraz asekuracji, a także mizerność pozostałych obrońców. Colley nie jest pewny, Szot i Jaroch popełniają duże błędy w ustawieniu i kryciu, więc to nie może dobrze działać.

Wczoraj dużym problemem była także nieskuteczność pomimo strzelenia 4 goli. Nie może być tak, że na trzy-cztery doskonałe sytuacje zespół jest w stanie wykorzystać tylko jedną. Dobrze, że to tylko polska pierwsza liga.

Sobolewski oczywiście znów pokazał, że wniosków żadnych z przeszłości nie wyciąga i jak robił idiotyczne zmiany, tak robi nadal. Talar jeszcze potrafił się na coś przydać, ale Gogół to piłkarskie dno na poziomie Resovii.

Zobaczymy jak będzie z Podbeskidziem i na ile tam Sobolewski swoimi decyzjami będzie przeszkadzać drużynie w zwycięstwie.

fansorina 21.10.2023 11:00

Dobre wejście Talara, asysta na 3:1 i odbiór piłki przy bramce na 4:1. Myślałem, że Sobol go odstawił na amen jak już przekroczył wiek młodzieżowca, ale na szczęście się myliłem.

Gogol też nie dał złej zmiany, ale uważam, że Sobol popełnił błąd dając Goła i Talara jednocześnie.

Drozd 21.10.2023 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez inspektor erektor (Post 1611013)
Nie znam go z imienia. "janusz" pisane z małej litery to potoczne określenie niekulturalnego buca. Pozdrawiam, idź głosować na PiS

Poluzowało lejce? Zobaczysz kulturalny światowcu co sobie wygłosowałeś.

Szybciutko.

A co do syfu to proste pytanie. Czy jest gdzie te śmieci wyrzucić czy trzeba by je zabrać ze sobą do domu.

-----

Natomiast tak jak ten mecz powinien wyglądać każdy u siebie. Szkoda że dopiero w połowie października cokolwiek zaczyna się zazębiać.

Goku zmarnował kilka fajnych okazji tylko dlatego, że zamiast strzelać poprawia sobie piłkę. To irytowało najbardziej. Bramkarz wyciągnął strzał do którego Biegańskiemu brakłoby z pół metra. To jest odpowiedź kto i dlaczego broni. W ataku zmarnowaliśmy przez brak automatyzmów masę okazji.

Reasumując jest lepiej, ale nadal korzystamy z poniżej połowy potencjału.

FraMat 21.10.2023 14:32

W ogóle to Hiszpanie w większości sytuacji pod bramką poprawiali sobie piłkę zamiast strzelać.
Oczywiście poza sytuacją Rodado z główki i bramką, czy pięknym golem Villara.
Ale takich sytuacji było znacznie więcej.
Sobczak pokazał (nie wiem czy świadomie), że jak masz kilkanaście centymetrów luzu w polu karnym należy strzelać.
To Hiszpanie powinni naśladować zamiast starć się wejść z piłką do bramki.

Jaroo1 21.10.2023 16:35

Prosta zasada, strzelać to coś wpadnie. My wczesniej byliśmy nieskuteczni ale ta nieskutecznosć też często brała się stąd, że z tą piłką albo chcieliśmy wejsć do bramki, albo przedłużaliśmy ten moment do wykończenia akcji więc rywal też się mógł jakoś poustawiać, albo kopalismy lagę do przodu lub dośrodkowania, takie granie na chaos.

Nie ma to jak akcja w tempo zrobiona, coś jak gra z kontry, tzn. nie jak klasyczna kontra, tylko robisz akcję na raz, szybko, wtedy możesz zaskoczyć rywala, a jak się go zaskoczy to się pomyli. Strzelać w bramkę, nie głaskać tej piłki 5 minut w każdej akcji, tylko zerwać tempo, strzelić, wpadnie to wpadnie, nie to nie.

I dlatego jest skutecznosć bo przestaliśmy się sami ze sobą motać. A liga jest tak kurewsko słaba, ze tutaj można każdemu po 4 bramki pakować z takim składem.

Sobol się wybronił póki co. Terminarz też na pewno teraz mamy łatwiejszy. Ja dalej twierdzę, ze z nim nic nie osiągniemy, najbardziej obawiam się, że może zakończyć się barażami a tam możemy odpaść już w pierwszym meczu, bo znowu głowa nie dojedzie.

Złapaliśmy chwilę oddechu, ciekawe na jak długo i czy teraz jest jakaś super seria dla nas, która się skończy i będzie znowu klapa, czy będziemy punktować regularnie.

Jak się patrzy na tabelę to liga jest niby mocna bo jest dużo drużyn co grało niedawno w ekstraklasie, niby poukładanych, z potencjałem i chcących awansować ale tak na prawdę to tu są praktycznie same leszcze. PBB żenada póki co, Lechia, Płock, Arka, Termalica, coś słabo odpaliły, Miedź, która wystartowała najlepiej coś spuchła, a Odra i Łęczna być może za jakiś czas spuchną i polecą nisko czy bardzo nisko. Cieniutka jest ta liga i myślę, że ratuje nas to oraz to, że mamy skład grubo ponad tych leszczy z I ligi, a wyniki nie są zasługą Sobola.

Nie, nie napierdalam na siłę. Po prostu tak to oceniam. I po eklapie widać, że trochę się przepaść robi między tymi ligami i nie jest tam łatwo się utrzymać gdy brakuje kasy i/lub trenera i/lub klasowych piłkarzy itp. Dlatego na dłuższa metę i tak uważam, ze Sobol to jest wielka pomyłka i zostanie rozjechany na wyższym poziomie.

pepe72 21.10.2023 16:37

Skrót meczu:
https://youtu.be/mJ5EVIhpr8Y?si=R3xNcvQouVdfcg7E

Karherop 21.10.2023 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1611027)
Moim zdaniem nie tylko przerasta o kilka klas pierwszą ligę, ale generalnie jest obecnie najlepszym defensywnym pomocnikiem na polskich boiskach, włącznie z Ekstraklasą.

Tutaj nieźle odleciałes.

Dopiero co Carbo wypluła laliga2, w swoim wiekowym primie, a tutaj już rownasz go do zawodników Rakowa czy Lecha.

I wydaje mi się że nie oglądasz esa. Gdzie Carbo do Bergreena czy Karlstrema

Poziom 1 ligi szoruje poziomu mułu. Ile tu masz czasu na reakcję, jaki pressing rywali, jaka taktykę. Tutaj w każdym meczu jesteśmy stroną dominującą, a jak się odnajdywał Carbo na wyższym poziomie broniąc się przed spadkiem? Wszyscy wiemy. Statystyki miał na totalnie przeciętnym poziomie. Tutaj moze blyszczyc odbiorami, rozegraniem, ale takich mamy po prostu przeciwników.

Życzyłbym sobie oczywiście żeby w przyszłości mógł się porównać do rywali esa w bezpośrednim starciu.

wolfy 21.10.2023 23:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1611046)
Tutaj nieźle odleciałes.

Dopiero co Carbo wypluła laliga2, w swoim wiekowym primie, a tutaj już rownasz go do zawodników Rakowa czy Lecha.

I wydaje mi się że nie oglądasz esa. Gdzie Carbo do Bergreena czy Karlstrema

Poziom 1 ligi szoruje poziomu mułu. Ile tu masz czasu na reakcję, jaki pressing rywali, jaka taktykę. Tutaj w każdym meczu jesteśmy stroną dominującą, a jak się odnajdywał Carbo na wyższym poziomie broniąc się przed spadkiem? Wszyscy wiemy. Statystyki miał na totalnie przeciętnym poziomie. Tutaj moze blyszczyc odbiorami, rozegraniem, ale takich mamy po prostu przeciwników.

Życzyłbym sobie oczywiście żeby w przyszłości mógł się porównać do rywali esa w bezpośrednim starciu.

Gramy w pierwszej lidze, Carbo tu wymiata. Obyśmy mogli zweryfikować już za rok jego poziom w Ekstraklasie.

Obejrzałem mecz na spokojnie. Nie był taki dobry jak niektórzy tutaj opisują (IMO nawet w tym sezonie było kilka lepszych), był klasyczny Sobolowy sabotaż zmianami (Gogół+Talar, serio?), było oddannie inicjatywy i sytuacja na 2-2 dla Resovi po niewykorzystanym karnym. Na szczęście nie oglądałem na żywo bo miałbym pewnie deja vu z tych wszystkich frajersko zremisowanych meczy. Nie tym razem...
Ale były też gole. Ogólnie ich bramkarz to ręcznik albo miał zły dzień (zwłaszcza bramka Sobczaka to jakieś kuriozum, obrońcy zablokowali wszystko poza krótkim rogiem a ten wpuścił szmatę), ale tak to bywa. Jak nam Biegański albo Kieszek odwalali cyrk to nikt nas nie żałował. Za to Raton ekstra - ten rykoszet po Colleyu to była bardzo trudna piłka. Przy golu Resovii raczej bez szans, poza tym raz się z piłką minął.
Duda miał bardzo dobre zagrania (no i klasycznie narobił smrodu pod własną bramką), Gogół raz fajnie piłkę odzyskał, Hiszpanie w formie. Nawet Sobczak coś ustrzelił, może złapie formę.

Jedno co napawa optymizmem - jakąś tam ławkę aktualnie mamy. Wpuszczać z ławki Villara a Młyńskiego to jednak gigantyczna różnica, podobnie z Sapałą, Olejarką czy Sobczakiem. Gdyby tylko Sobolewski wybił sobie z głowy podwójne zmiany z dwoma juniorami (albo zbliżonych wiekiem) do środka, bo to naprawdę nie pomaga.

@inspektor erektor - banany to świetne źródło potasu i mogły dać chłopakowi zastrzyk energii jeśli padł z głodu. Na co dzień też jesteś taki nawiedzony, każdą pierdołę rozdmu.....sz do poziomu poważnego problemu?

Maine_Coon 22.10.2023 07:12

Teraz sam mam ochotę na banana

Markus 22.10.2023 09:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1611046)

Dopiero co Carbo wypluła laliga2, w swoim wiekowym primie, a tutaj już rownasz go do zawodników Rakowa czy Lecha.

I co z tego, że Carbo wypluła Laliga2? Carlitosa czy Kalu Uche onegdaj wypluła nawet trzecia liga hiszpańska, a Carlitos był najlepszym napastnikiem na polskich boiskach, natomiast Kalu Uche najlepszym prawym pomocnikiem. Dalej masz problem ze zrozumieniem prostej zależności, że poziom niższych lig hiszpańskich jest to na tyle wysoki w stosunku do polskich, że na danej pozycji można tam znaleźć piłkarzy przewyższających wyszkoleniem i możliwościami wszystko lub prawie wszystko, co biega po polskich boiskach?

Mi się bardziej podoba opanowanie, operowanie piłką, myślenie na boisku i technika Carbo od gry Bergreena czy Karlstrema. Wyszkolenie indywidualne nie jest zależne od poziomu ligi, w której zawodnik aktualnie gra. Uważam, że stać go na więcej i również mam nadzieję, że wszystkim to udowodni za rok na poziomie Ekstraklasy. W każdym razie nie ulega żadnej wątpliwości, że to kolejny doskonały transfer Kiko.

wolfy 22.10.2023 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1611052)
I co z tego, że Carbo wypluła Laliga2? Carlitosa czy Kalu Uche onegdaj wypluła nawet trzecia liga hiszpańska, a Carlitos był najlepszym napastnikiem na polskich boiskach, natomiast Kalu Uche najlepszym prawym pomocnikiem. Dalej masz problem ze zrozumieniem prostej zależności, że poziom niższych lig hiszpańskich jest to na tyle wysoki w stosunku do polskich, że na danej pozycji można tam znaleźć piłkarzy przewyższających wyszkoleniem i możliwościami wszystko lub prawie wszystko, co biega po polskich boiskach?

Mi się bardziej podoba opanowanie, operowanie piłką, myślenie na boisku i technika Carbo od gry Bergreena czy Karlstrema. Wyszkolenie indywidualne nie jest zależne od poziomu ligi, w której zawodnik aktualnie gra. Uważam, że stać go na więcej i również mam nadzieję, że wszystkim to udowodni za rok na poziomie Ekstraklasy. W każdym razie nie ulega żadnej wątpliwości, że to kolejny doskonały transfer Kiko.

Obiektywnie możnaby poziom Carbo w stosunku do Esy określić dopiero kiedy tam zagra, ale udawanie że tam jest jakiś mega poziom nieosiągalny dla trzecioligowca z Hiszpanii - bitch, please...

Kiko trafił ze wszystkimi transferami, tak to przynajmniej wygląda. Taki Baena który miał być rezerwowym na zasadzie "młody, może coś z niego będzie" okazał się lepszy od Villara jako czysty skrzydłowy (chociaż ten drugi też wrócił do formy). Raton - OK, sporo wybronił, nie ma porównania do Biegańskiego, Carbo najlepszym środkowym pomocnikiem pierwszej ligi, Satrustegui OK na stoperze i LO (byle nie grał z Łasickim), nawet Alfaro daje radę. Wszyscy mają już jakieś liczby, wszyscy przyczynili się do zdobycia punktów. No serio, nie ma się do czego przyczepić jeżeli chodzi o poziom, ale skuteczność transferów to jakiś kosmos.

Zresztą, Sobczak też po przerwie (i sparingu) wygląda lepiej, nie wiem czy to psychika czy przygotowanie fizyczne ale jest bardziej aktywny, zamiast symulować faule na środku boiska.

Także kadra jest OK.

Skawa Wadowice 23.10.2023 07:23

Rodado i Sobczak to dwa rozne typy napastnikow. Kazdy gra inaczej. Z wywiadu z Kikiem wywnioskowałem, że szukaja napastnika wysokiego. Będzie on dopełnieniem do tego by zgarniać te dośrodkowania na głowę tak jak robi to Pekhart w legii.
Mysle ze Kiko odkopie jakiegos ananasa ktory sie sprawdzi w naszej 1 lidze

Kurz 23.10.2023 09:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1611068)
Obiektywnie możnaby poziom Carbo w stosunku do Esy określić dopiero kiedy tam zagra, ale udawanie że tam jest jakiś mega poziom nieosiągalny dla trzecioligowca z Hiszpanii - bitch, please...

Poziom ekstraklasy nie jest niebotyczny, ale przynajmniej na tym etapie Puszcza, Ruch i ŁKS zostały brutalnie zweryfikowane. Carbo, jaki by nie był, nie odmieni naszego losu, jeśli drużyna nie będzie dorastała do rozgrywek. Nie mam wątpliwości, że utrzymanie się będzie trudniejsze niż awans. I że dopiero wtedy, będziemy mogli ocenić transfery Kiko, w tym nowe, zawodników z trochę wyższej półki, które będą bardzo potrzebne.

skarabeus 23.10.2023 09:46

Kiko budowal zespol na 1 lige, nie ekstraklase.

Zakladac, ze zawodnicy, ktorzy sciagnal musza byc na poziomie ekstraklasy to lekkie nieporozumienie.

Choc wydaje sie, ze Carbo, Baena, byc moze Rodado to sa zawodnicy na poziomie ekstraklasy. Junca z zeszlego sezonu rowniez.

Natomiast spojrz na to jak wygladal Slask Wroclaw w zeszlym sezonie, a jak wyglada dzisiaj. Ci sami zawodnicy. Inny trener.

To tak w kwestii czy dany zawodnik nadaje sie na ekstraklase czy nie...

Kurz 23.10.2023 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1611079)
Kiko budowal zespol na 1 lige, nie ekstraklase.

Zakladac, ze zawodnicy, ktorzy sciagnal musza byc na poziomie ekstraklasy to lekkie nieporozumienie.

Choc wydaje sie, ze Carbo, Baena, byc moze Rodado to sa zawodnicy na poziomie ekstraklasy. Junca z zeszlego sezonu rowniez.

Natomiast spojrz na to jak wygladal Slask Wroclaw w zeszlym sezonie, a jak wyglada dzisiaj. Ci sami zawodnicy. Inny trener.

To tak w kwestii czy dany zawodnik nadaje sie na ekstraklase czy nie...

Nie zakładam. Sugeruję tylko 2 rzeczy. Po pierwsze, że prawdziwym sprawdzianem dla Kiko i piłkarzy będzie ekstraklasa. Po drugie, że przed nami być może kolejna rewolucja kadry, co budzi lekki niepokój.

Istotne jest też to, jeśli awansujemy, czy zmieni się paradygmat taktyczny (i przy okazji pojawią piłkarze o odpowiednich cechach). Tzn. czy nadal będziemy starali się być grać to co teraz. Boje się, że to co uchodzi w 1 lidze będzie wodą na młyn drużyn w ekstraklasie, które wprost marzą o ofensywnie grającej Wiśle.

skarabeus 23.10.2023 11:38

Pełna zgoda. Przyjdzie pewnie z 10 nowych zawodników.

Jeśli nie będą przewyższać przaśnej ekstraklasy przynajmniej o klase, to będziemy murowanym kandydatem do spadku... z tyn trenerem rzecz jasna.

Patryko 23.10.2023 11:56

W przypadku awansu ananasy takie jak Szot, Colley, Łasicki czy Basha będą musieli być zastąpieni przez graczy o co najmniej klasę lepszych, jeśli chcemy się w tej Ekstraklasie utrzymać.

Utrzymanie samo w sobie powinno być celem nadrzędnym i pod tym kątem powinny być robione wzmocnienia w lecie (oczywiście w przypadku awansu). Żadna walka o Top 6, puchary i inne konfitury - spokojne utrzymanie się i spłacanie długów.

skarabeus 23.10.2023 12:18

Akurat Szota jako glebokiego rezerwowego bym zostawil. Moze grac tak na prawdej na kazdej pozycji w obronie, duzo nie zarabia. Raczej bym pogonil Jarocha po prawej stronie.



Pogonic: Ratona, Bieganskiego, Eneko, Lasicki, Colley, Jaroch, Fazlagic, Basha, Sobczak, Zyro. Dokladnie 10 zawodnikow. Wiekszosic koncza sie kontrakty.


Kadra na ekstraklase obecnie wyglada tak:



GK - ???
DR - ??? DC - Uryga (raczej jako zmiennik/walczacy o sklad), DC - ?? DR - Junca/ Krzyżanowski
DM - Sapała (zmiennik) DM- Carbo
RW - Baena/Villar OM - Goku (zmiennik) LW - Alfaro (zmiennik)

FC - Rodado



Potrzeba:
Bramkarza, prawy obronca, dwoch srodkowych obroncow (idealnie trzech), lewy obronca jesli Junca nie wroci do dyspozycji, do ktorej przyzwyczail, przynajmniej jeden srodkowy pomocnik, z prawdziwego zdarzenia ofensywny srodkowy, lewy skrzydlowy z prawdziwego zdarzenia i napastnik przynajmniej na poziomie Rodado.


Też 10. Inaczej ciemność widzę. A bierzmy pod uwagę, że Kiko nie jest cudotwórcą i nie ma szans, że wszystkie transfery będą trafione.

Ale najpierw awansujmy :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl