Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   4 kolejka, GKS Tychy - Wisła Kraków, 12 sierpnia 2023, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10912)

Szneka 12.08.2023 16:46

Może klub napisać jakieś pismo do Polsatu, żeby ten debil Feddek nie komentował naszych meczów? 14 minuta a debil już 3 razy wspomniał ,że gola w Warszawie nie uznano. Faul ewidentny a ten debil dalej drąży temat.

nero 12.08.2023 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1607479)
Może klub napisać jakieś pismo do Polsatu, żeby ten debil Feddek nie komentował naszych meczów? 14 minuta a debil już 3 razy wspomniał ,że gola w Warszawie nie uznano. Faul ewidentny a ten debil dalej drąży temat.

Dlaczego klub ma interesować co komentator mówi podczas komentowania? Dlaczego ma w tej sprawie interweniować?

Szneka 12.08.2023 17:05

ale qrwa kabaret. ten Eneko i Łasicki to do tarcia chrzanu a nie gry w piłkę. póki co drukuje sędzia- brak czerwonej dla Łasickiego. kto wyjaśni mi czemu Sobczak wolny jak wóz z węglem gra za Rodado?

wolfy 12.08.2023 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1607482)
ale qrwa kabaret. ten Eneko i Łasicki to do tarcia chrzanu a nie gry w piłkę. póki co drukuje sędzia- brak czerwonej dla Łasickiego. kto wyjaśni mi czemu Sobczak wolny jak wóz z węglem gra za Rodado?

Taka jest wizja Sobolescu.

Stelio 12.08.2023 17:15

Banda Frajerów sobolewskeigo dzisiaj cudowny mecz, skończy się 3:0 XDD CIEKAWE ILE GROZNYCH ATAKOW DZISIAJ?

Markus 12.08.2023 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1607478)
mówił pseudo trener w wywiadzie że jeszcze 2-3 tygodnie potrzebuje

Jeśli ktoś tu czegoś potrzebuje, to Sobolewski więcej rozumu, niestety. Po co sprowadzali zawodnika na kluczową pozycję w środku pola, skoro nie mogą lub nie chcą z niego korzystać?

Po raz kolejny widzimy jak beznadziejny mamy środek pola w zestawieniu Basha-Duda-Goku. Sobolewski pewnie będzie ratować to w drugiej połowie Gogólem :lol:

Szneka 12.08.2023 17:18

@Markus ja się nie czepiam. Wyjaśniłem koledze , który pytał post powyżej.

DeadOrAlive 12.08.2023 17:19

Jedno jest pewne. Basha zejdzie między 55-65 minutą i skończy się dla nas mecz

wolfy 12.08.2023 17:19

Piękna pierwsza połowa, mogło być trzy do jaja a jest tylko jeden.

Chorynatrzykolory 12.08.2023 17:22

Czy Łasicki ma jakieś taśmy na sobolenke? Czy po prostu mu się płac z miejsca należy za opaskę, jest bez formy nie powinien grac..kolejne stracone punkty dziś beda

Patryko 12.08.2023 17:23

W atakach niebezpiecznych prowadzimy do połowy 13:21, więc wszystko w Excelu się zgadza. To wszystko zaprocentuje w następnym sezonie.

Książę Palownik 12.08.2023 17:25

To wygląda jakby oni niczego nie trenowali: po prostu im Sobolewski rzuca piłkę: „idźcie, grajcie sobie chłopaki co tam który potrafi.”

Beznadziejny Łasicki, który już po Łęcznej powinien wylecieć ze składu ma pewny płac kosztem Moltenisa, który chociaż jest drewniany to przynajmniej górną piłkę umie wygrac.

nero 12.08.2023 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1607491)
W atakach niebezpiecznych prowadzimy do połowy 13:21, więc wszystko w Excelu się zgadza. To wszystko zaprocentuje w następnym sezonie.

Ja czuję, że dzisiaj jednak ważniejsze będzie posiadanie piłki, bo mamy jakieś 60%. :haha:

Markus 12.08.2023 17:33

To jest nieprawdopodobne i groteskowe.

W trzech poprzednich meczach zestawienie środka pola nie działa i prowokuje jedynie problemy, Sobolewski wpuszcza je identyczne oczywiście i w czwartym.:rotfl:

Stałe fragmenty gry sieją popłoch w naszej drużynie: dni płyną, tygodnie mijają, nic się nie zmienia nawet o jotę.:shock:

Widać też nieprawdopodobny zjazd formy kilku zawodników: Łasicki, Jaroch, Junca są cieniem siebie z wiosny. Basha dno, ale to akurat zawsze tak było. Nawet Villar z meczu na mecz wygląda coraz gorzej. Zły dotyk Sobolewskiego jak widać ciągle ma się znakomicie. Cofa zawodników w rozwoju.

I kogo on znów wziął na ławkę? Dlaczego jest Colley, a nie ma Moltenisa? :shock:

Carbo wygląda gorzej niż Olejarka?

Co to za kolejny cyrk?:shock::rotfl:

Człowiek szybko traci chęci oglądania tak fatalnie prowadzonej przez trenera drużyny. Tyle ile idiotycznych decyzji i kuriozalnych sytuacji mamy za Sobolewskiego na ławce, od dekad chyba nie było.

Szneka 12.08.2023 17:38

Niemożliwe parodysta zareagował w przerwie!!!! Łasicki i Jaroch dwóch największych pozorantów pierwszej połowy zeszło. Czyżby pseudo trenerowi grunt pod nogami się pailił?

Chorynatrzykolory 12.08.2023 17:53

Co jest ....a z Junca że nie ma sił biegać, w tamtym sezonie pojawił się u nas po niegraniu w piłkę pol roku i był szybki i wydolny.dziekuje sztabowi od przygotowania fizycznego. Coś chyba w stylu smudy się u nas odpierdala

Kurz 12.08.2023 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1607497)
W trzech poprzednich meczach zestawienie środka pola nie działa i prowokuje jedynie problemy, Sobolewski wpuszcza je identyczne oczywiście i w czwartym.:rotfl:

Goku gra słabo, ale jego zadaniem nie powinno być wyręczanie Dudy i Bashy.

Skawa Wadowice 12.08.2023 18:22

To jest wstyd!
Przegrywamy, zamiast gonic wynik oni nei maja sily, nie wiedza co grac, kazdy z tych pilkarzy jest cieniem swoim z poprzedniego sezonu.

....a chłopy trzeba wyjebac trenera!
Z nim chuja bedzie, nikt juz nie wierzy w niego. Ten mecz pokazal jakim jest beztalenciem

RAF 12.08.2023 18:24

Rzuca się w oczy nieprawdopodobnie duża liczba niechlujnych, niedokładnych podań w poprzek boiska.

Kris Dee 12.08.2023 18:25

Nie ma w ogóle drużyny. Nie chciany i skreślony Colley wygląda dwa razy lepiej od Łasickiego.

AgresywnyChomik 12.08.2023 18:30

Nie ma co pisać tu trzeba wypierdalać xD

wolfy 12.08.2023 18:32

Zero zaskoczenia. Kto ogarnia ten zarobił.
Następny w....... z Odrą u siebie.

Patryko 12.08.2023 18:33

Po 4 rozegranych meczach średnia punktowa 1,25, czyli po okresie gry i średniej punktowej ponad stan (runda wiosenna) przyszła korekta.
Radkowi nie wygrywa już meczów Fernandez, nie ma też w środku kosmity Igbekeme i gra wraca do poziomu jak u schyłkowego Brzęczka. Jak ktoś był naiwny i myślał, że to Sobol zrobił na wiosnę różnicę, a nie zimowy zaciąg piłkarzy przerastających ligę, to mam nadzieję powoli zaczyna otwierać oczy.
Ruszamy się jak muchy w smole, praktycznie zero przyspieszenia z przodu, więc rywal może się wygodnie rozstawić w polu karnym.

Łasicki za te 4 spotkania powinien wylądować nie na ławce, ale na trybunach. Rodado przy Sobczaku wygląda jak napastnik z innej galaktyki.

nero 12.08.2023 18:36

Panowie dramatyzujecie. Brakło szczęścia, była poprzeczka, 58% posiadani piłki, drużyna musi się zgrać. Do tego gramy z liderem. W niebezpiecznych atakach też było w porządku, było ich, aż 44.

Markus 12.08.2023 18:38

Bardzo symptomatyczna była też ta potworna bezradność w wiślaków w końcówce, cała masa kretyńskich błędów nawet przy wyrzucie autu. Jakby nagle dopadła ich jakaś piłkarska amnezja. Kolejny syndrom Sobolewskiego.

Z przerażeniem patrzę na to, co się stało zwłaszcza z Juncą. Najsłabszy w zespole po słusznie zmienionych Jarochu i Łasickim. Sobczak również zagrał koszmarnie, Sapała bardzo źle. W tym zespole mało kto tego lata przypomina piłkarza, wszyscy wyglądają raczej na jakiś zagubionych turystów, którzy wyszli na boisko po niezłej imprezie albo na niezłym kacu.

Regres indywidualny i gry poszczególnych graczy jest zastraszający. Trzeba jak najszybciej to przerwać, wyrzucić wreszcie Sobola i zatrudnić trenera, który będzie mógł uzdrowić sytuację, cokolwiek poprawić, a nie tylko psuć.

fansorina 12.08.2023 18:39

Cóż, trzeba kończyć przygodę Sobola.

Ależ środek pola był dziś dramatyczny, wszyscy w środku bez wyjątku.

Junca jest dramatyczny w tym sezonie, żal patrzeć.

Zasłużone baty, choć tylko 0:1.

Patryko 12.08.2023 18:43

Wypada mieć nadzieję, że Królewski będzie mieć jaja i wywali cały sztab, zanim będziemy dryfować na dnie tabeli ze stratą 20 punktów do pierwszego zespołu (a w dniu dzisiejszym ta strata po 4 meczach to już 7 punktów) i trzeba będzie kolejny sezon spisać na straty.

Szneka 12.08.2023 18:46

Po trzech pierwszych meczach wierzyłem, że słabiej grać się nie da. Dziś okazało się, że się da. To co dziś od.......ili na boisku Junca Łasicki Jaroch i Goku to kryminał do potęgo ntej. JUnca nie miał pół udanego zagrania, drybling rozszyfrowany w sekundę, wrzutko do nikogo. Łasicki raz, że powinna być czerwona, dwa odpuszczenie przeciwnika i poszła akcja bramkowa. Jaroch dno w ataku dno w obronie a odpuszczenie krycia przy bramce...- za takie coś na podwórku dostałby w ryja. Goku- do Fernandeza nie ma porównania. Wolny, bezmyślne zagrania, nawet nie próbował wziąć ciężaru gry na siebie- na tej pozycji stracilismy najwięcej. Dodać do tego bezbarwnego Bashę i Dudę , cień zawodnika Villar, słabego Sobczaka i wychodzi obraz nędzy i rozpaczy. o dziwo wejścia Sapały Colleya i Szota poukładały grę na tyle, że była szansa na remis no ale Goku jak zwykle zjebał.
Dalej będzie jeszcze gorzej. Trzeba zmienić sztab trenerski i to jak najszybciej bo z tymi panami ciężko będzie wejść do baraży.

gizmowisla 12.08.2023 18:46

warto bylo postawic 100 na taki kurs :) :) :) dzieki Jaro - Dzieki Radek

ReMix 12.08.2023 18:50

Dziady, czesc ktoras tam. Autor: Dziadosław Sabotażyński.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl