![]() |
co jeszcze musi zrobić Łasicki żeby usiadł na ławce?
|
XD ktoś widział spalonego ?
|
Cytat:
|
czemu w narożniku po lewo od naszego młyna kibice nie siedzą?
|
No to mamy 15 minut na strzelenie gola :D ale jest pelny stadion, wiec chlopaki w przerwie namoczą ścierę którą zasuną strzałą każdej osobie która ma okazję dzisiaj być na stadionie
|
https://i.imgflip.com/7tf1y6.jpg
zapomniał dodać że chodzi o strzelanie NAM , bo my to tak słabo , ile to rożnych już bylo ? 10 ? |
Wspaniale się obserwuje nasz środek pomocy. Dostojnie drepczący po boisku Basha i rozgrywający spotkanie w równoległym wszechświecie Duda, który jest całkowicie poza grą i właściwie nie wiem co tu ....a robi.
|
Zaryzykuję stwierdzenie, że Fernandez strzeliłby już dziś conajmniej jedną bramkę. Rodado jeszcze ze trzy sytuację potrzebuje!
|
Cytat:
Co kolejka to u nas jakiś kabaret.:-D |
Cytat:
To nie problem zawodników tylko drużyny jako całości. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Patryk Gogół .Ciekawe czyj to pomysł. Mało brakło a znowu przed SFG podwójna zmiana by była. Jednak nasz trener jest dramatyczny
|
komentator: trener sobolewski bardzo tego (sfg) pilnuje
XD |
Oczy krwawią jak się to ogląda. Basha człapie, Duda pojawia się i znika. Alfaro i Goku coś szarpią. Rodado musi mieć ileś sytuacji żeby strzelić. Junca i Villar o klasę słabsi niż rok temu. Taktyki żadnej. Pierdyliard zagrań do boku i wrzutki .... wie do kogo. Kiedy Królewski przejrzy na oczy i wy.......i parodystę?
|
Gwiazdorska Wisla nie umie wygrac z juniorska Stala.
Stal ma chyba jeden z najnizszych budzetow w lidze. No ....a ile jeszcze ta paraolimpiada bedzie trwac. Pomijam, ze po SFG stracilismy bramke, ktora na szczescie zostala nieuznana :D Za chwile kazdy mecz zaczynac bedziemy z wynikiem 0:1 :D |
Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Ciężko określić inaczej obecną grę Wisły i to co wyprawia Sobolewski w taktyce i swoimi zmianami.
A jak patrzę na to co wyprawia Gogół, który na razie kompletnie nie umie grać dobrze do przodu, to aż ciśnie się pytanie: po co kogoś takiego sprowadzają? W tym wypadku już lepiej byłoby naprawdę włączyć do kadry jakiegokolwiek juniorka za akademii: poziom podobny. I oczywiście w tak ważnym meczu i przy tak niedobrym wyniku Sobolewski wpuszcza chłopaka na głęboką wodę, dobijając naszą drugą linię. |
należał im sie ten gol teraz
|
Może jak po kabarecie Villara wpadłby gol to poleciałby parodysta Sobolewski?
|
KRUWA DLACZEGO TEN GOL W KONCOWCE NIE PADŁ??? EHH, brawo stal, pokazałaś bandzie frajerów trenera radusia gdzie ich miejsce.
|
btw. czy ten mecz może być również meczem pożegnalnym Sobolewskiego? :D
|
Idealny mecz na pożegnanie Kuby. Taki akurat na te podsumowanie ostatnich lat i sytuacji w klubie.
|
Myślę, że podanie Villara w samej końcówce idealnie obrazuje gdzie jesteśmy..
|
Bilard harował cały mecz a na końcu zepsułby nawet ten punkt
|
To ja dla rozluźnienia wrzucę z tematu o pierwszej lidze opinię zorientowanego eksperta :>
Cytat:
|
Gramy cały czas to samo, do porzygania się, piłka po obwodzie w tzw. "ataku pozycyjnym" po czym następuje strata, czasem tą piłkę odzyskamy i wracamy do pykania po obwodzie.
W 3 meczach straciliśmy 4 punkty, dziś z drużyną złożoną z I-ligowych odpadów. W poprzednim sezonie do awansu brakło 2 punktów. Sobolewski wiesz co (Radek jako trener to droga donikąd, po prostu ....a nie awansujemy z taką grą). |
Sobilewski dzis zrobił bardzo źle dla klubu.... Jesteśmy na zakręcie, potrzebiwaliśmy wygranej przy 30k ludzi... Dostaliśmy w zamian typowy mecz Sobolewskiego...
- Kupa w majtkach w obronie - ale wedlug trenera bronim dobrze ! - SFG bramki padaly padaja i beda padać - ile mielismy roznych? Bramki ze stalych to nie my tylko nam ! SOBOLEWSKI WYPIERDALAJ TERAZ |
Z meczu zapamiętałem akcję, w której nasz zawodnik podał przeciwnikowi... po czym dwóch naszych obrońców się przewróciło...
Akcja w stylu: https://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg Wielka szkoda, że Stal nie strzeliła tej bramki.... może pożegnalibyśmy się nie tylko z Kubą ale też z Radosławem... Remis z najsłabszą drużyną w lidze... Brawo Radosław! |
Z tym trenerem to kazdy mecz to jak bicie o mur a byle jaki sfg pachnie golem.kolejna druzyna ktora gra tak samo przeciwko nam i kolejny raz wywozi z nami plt. Ja jebie. Obudzmy sie, i podziekujmy mu poki poczatek sezonu.
|
Cytat:
Dzisiaj Stali bardziej zależało na wygranej. To pewnie dlatego, że nie ma drogi na skróty. Jak twierdzi nasz prezes. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl