Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   3 kolejka, Wisła Kraków - Stal Rzeszów, 5 sierpnia 2023, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10910)

Szneka 05.08.2023 16:50

co jeszcze musi zrobić Łasicki żeby usiadł na ławce?

Arkadiusz.Czerepach 05.08.2023 16:52

XD ktoś widział spalonego ?

AgresywnyChomik 05.08.2023 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1607037)
XD ktoś widział spalonego ?

Sobolewski xD

Szneka 05.08.2023 17:24

czemu w narożniku po lewo od naszego młyna kibice nie siedzą?

Stelio 05.08.2023 17:25

No to mamy 15 minut na strzelenie gola :D ale jest pelny stadion, wiec chlopaki w przerwie namoczą ścierę którą zasuną strzałą każdej osobie która ma okazję dzisiaj być na stadionie

Arkadiusz.Czerepach 05.08.2023 17:27

https://i.imgflip.com/7tf1y6.jpg

zapomniał dodać że chodzi o strzelanie NAM , bo my to tak słabo , ile to rożnych już bylo ? 10 ?

Kurz 05.08.2023 17:27

Wspaniale się obserwuje nasz środek pomocy. Dostojnie drepczący po boisku Basha i rozgrywający spotkanie w równoległym wszechświecie Duda, który jest całkowicie poza grą i właściwie nie wiem co tu ....a robi.

Kris Dee 05.08.2023 17:30

Zaryzykuję stwierdzenie, że Fernandez strzeliłby już dziś conajmniej jedną bramkę. Rodado jeszcze ze trzy sytuację potrzebuje!

Markus 05.08.2023 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1607042)
Wspaniale się obserwuje nasz środek pomocy. Dostojnie drepczący po boisku Basha i rozgrywający spotkanie w równoległym wszechświecie Duda, który jest całkowicie poza grą i właściwie nie wiem co tu ....a robi.

Jak to co robi? :evil: Wypełnia przepis o obecności młodzieżowca. I tyle. Środek pola w konstrukcji dramatyczne wygląda u nas na ten moment. W destrukcji zresztą też. Oczywiście trenerski geniusz Sobolewski dodatkowo skrępował sobie ręce i ograniczył pole manewru, biorąc na ławkę tylko wracającego po kontuzji Sapałę. Nowy Carbo musi przez parę dni najpierw pozwiedzać sobie Kraków? Skoro nie mógł jeszcze grać, nie mogli poczekać z pożegnaniem Tachiego do przyszłego tygodnia?

Co kolejka to u nas jakiś kabaret.:-D

Drozd 05.08.2023 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris Dee (Post 1607043)
Zaryzykuję stwierdzenie, że Fernandez strzeliłby już dziś conajmniej jedną bramkę. Rodado jeszcze ze trzy sytuację potrzebuje!

Jasne tak jak z Puszczą i Sosnowcem strzelił.

To nie problem zawodników tylko drużyny jako całości.

Arkadiusz.Czerepach 05.08.2023 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1607041)
https://i.imgflip.com/7tf1y6.jpg

zapomniał dodać że chodzi o strzelanie NAM , bo my to tak słabo , ile to rożnych już bylo ? 10 ?

jednak 11 rożnych mielismy

Kris Dee 05.08.2023 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1607045)
Jasne tak jak z Puszczą i Sosnowcem strzelił.

To nie problem zawodników tylko drużyny jako całości.

Fakty są takie, że 20 załadował i w tym sezonie znowu to powtórzy,, ale już dla innej drużyny.

Szneka 05.08.2023 18:14

Patryk Gogół .Ciekawe czyj to pomysł. Mało brakło a znowu przed SFG podwójna zmiana by była. Jednak nasz trener jest dramatyczny

Arkadiusz.Czerepach 05.08.2023 18:14

komentator: trener sobolewski bardzo tego (sfg) pilnuje


XD

Szneka 05.08.2023 18:26

Oczy krwawią jak się to ogląda. Basha człapie, Duda pojawia się i znika. Alfaro i Goku coś szarpią. Rodado musi mieć ileś sytuacji żeby strzelić. Junca i Villar o klasę słabsi niż rok temu. Taktyki żadnej. Pierdyliard zagrań do boku i wrzutki .... wie do kogo. Kiedy Królewski przejrzy na oczy i wy.......i parodystę?

skarabeus 05.08.2023 18:34

Gwiazdorska Wisla nie umie wygrac z juniorska Stala.

Stal ma chyba jeden z najnizszych budzetow w lidze.

No ....a ile jeszcze ta paraolimpiada bedzie trwac.
Pomijam, ze po SFG stracilismy bramke, ktora na szczescie zostala nieuznana :D
Za chwile kazdy mecz zaczynac bedziemy z wynikiem 0:1 :D

Markus 05.08.2023 18:35

Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Ciężko określić inaczej obecną grę Wisły i to co wyprawia Sobolewski w taktyce i swoimi zmianami.

A jak patrzę na to co wyprawia Gogół, który na razie kompletnie nie umie grać dobrze do przodu, to aż ciśnie się pytanie: po co kogoś takiego sprowadzają? W tym wypadku już lepiej byłoby naprawdę włączyć do kadry jakiegokolwiek juniorka za akademii: poziom podobny. I oczywiście w tak ważnym meczu i przy tak niedobrym wyniku Sobolewski wpuszcza chłopaka na głęboką wodę, dobijając naszą drugą linię.

Arkadiusz.Czerepach 05.08.2023 18:35

należał im sie ten gol teraz

Szneka 05.08.2023 18:37

Może jak po kabarecie Villara wpadłby gol to poleciałby parodysta Sobolewski?

Stelio 05.08.2023 18:37

KRUWA DLACZEGO TEN GOL W KONCOWCE NIE PADŁ??? EHH, brawo stal, pokazałaś bandzie frajerów trenera radusia gdzie ich miejsce.

Stelio 05.08.2023 18:38

btw. czy ten mecz może być również meczem pożegnalnym Sobolewskiego? :D

Jaroo1 05.08.2023 18:39

Idealny mecz na pożegnanie Kuby. Taki akurat na te podsumowanie ostatnich lat i sytuacji w klubie.

Kowalik1906 05.08.2023 18:40

Myślę, że podanie Villara w samej końcówce idealnie obrazuje gdzie jesteśmy..

RAPH 05.08.2023 18:40

Bilard harował cały mecz a na końcu zepsułby nawet ten punkt

wolfy 05.08.2023 18:41

To ja dla rozluźnienia wrzucę z tematu o pierwszej lidze opinię zorientowanego eksperta :>

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1606825)
Stal nam zagrozi? Nie no trochę trzeba się orientować w realiach.

Stal jest położona na łopatkach. Małecki wczoraj ich podsumował w programie ligowym. Z 1 składu odeszło 8 zawodnikow. Grają za nich rezerwowi, wzmocnienia z 3 i 4 ligi. Jak tam się utrzymają to będzie cud. O trenerze nawet nie wspominam, bo może Zub nie jest zły ale zanim coś stworzy to już będą w 2 lidze.

Czwórka, piątka ich pociągniemy choćby Sobolewski miał im nogi powiązać.
Inna sprawa że pewnie ze dwie stracimy.

Jestem zaskoczony tylko tym że Stal nie strzeliła.

Patryko 05.08.2023 18:41

Gramy cały czas to samo, do porzygania się, piłka po obwodzie w tzw. "ataku pozycyjnym" po czym następuje strata, czasem tą piłkę odzyskamy i wracamy do pykania po obwodzie.

W 3 meczach straciliśmy 4 punkty, dziś z drużyną złożoną z I-ligowych odpadów. W poprzednim sezonie do awansu brakło 2 punktów. Sobolewski wiesz co (Radek jako trener to droga donikąd, po prostu ....a nie awansujemy z taką grą).

AgresywnyChomik 05.08.2023 18:41

Sobilewski dzis zrobił bardzo źle dla klubu.... Jesteśmy na zakręcie, potrzebiwaliśmy wygranej przy 30k ludzi... Dostaliśmy w zamian typowy mecz Sobolewskiego...

- Kupa w majtkach w obronie - ale wedlug trenera bronim dobrze !
- SFG bramki padaly padaja i beda padać - ile mielismy roznych? Bramki ze stalych to nie my tylko nam !

SOBOLEWSKI WYPIERDALAJ TERAZ

kopaczoholik 05.08.2023 18:42

Z meczu zapamiętałem akcję, w której nasz zawodnik podał przeciwnikowi... po czym dwóch naszych obrońców się przewróciło...

Akcja w stylu:
https://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg

Wielka szkoda, że Stal nie strzeliła tej bramki.... może pożegnalibyśmy się nie tylko z Kubą ale też z Radosławem...

Remis z najsłabszą drużyną w lidze... Brawo Radosław!

Skawa Wadowice 05.08.2023 18:42

Z tym trenerem to kazdy mecz to jak bicie o mur a byle jaki sfg pachnie golem.kolejna druzyna ktora gra tak samo przeciwko nam i kolejny raz wywozi z nami plt. Ja jebie. Obudzmy sie, i podziekujmy mu poki poczatek sezonu.

Drozd 05.08.2023 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris Dee (Post 1607047)
Fakty są takie, że 20 załadował i w tym sezonie znowu to powtórzy,, ale już dla innej drużyny.

Fakty są takie, że wtedy kiedy trzeba było to się zesrał, a nie załadował. I w tym sezonie będzie to samo.


Dzisiaj Stali bardziej zależało na wygranej. To pewnie dlatego, że nie ma drogi na skróty. Jak twierdzi nasz prezes.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl