Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Gdzie zniknie forum? :) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10899)

Padre1906 27.06.2023 18:53

Skończ już bajkopisarzu

krysztal 27.06.2023 19:03

Całkowicie poważnie jeśli miałbym kogoś nominować na moderatora to byłby to pepe i Sandomingo

s1mone 27.06.2023 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal


Jeśli to tylko w jakiś sposób Cię dowartościowuje to czemu nie,masz mój głos.Nie wiem natomiast na czym polega ta przydupasowatość?Po prostu Twoje przekłamania trzeba najczęściej prostować.


Patrz jak ładnie napisałem,Cię,Twoje to tak na przyszłość żebyś nie chował urazy jak już dostaniesz plakietkę moderatora ;)


Żadnej urazy nie czuję, czasem tylko jak wieczorem ide po piwo to się zastanawiam czy z lodówki mi nie wyskoczysz, a tak to OK :D

nero 27.06.2023 19:34

Fora takie jak te są na wymarciu, jak będzie jakaś sztywna moderacja to już kompletnie nikogo tutaj nie będzie.
Jedyna szansa, by to forum nie upadło całkowicie to właśnie brak moderacji, a ona nie jest jakoś bardzo potrzebna ponieważ nowi nie mają możliwości się rejestrować i robić gnoju.

s1mone 27.06.2023 19:39

Też nie chciałbym jakieś większej moderacji.


Ja bym się ograniczył do sprzątnięcia syfu ala pokasowanie głupich tematów pysia (nawet bez bana) i obowiązkowego bana dla tego przepierda z kałuży KAŁOlika.


pepe to byłby sensowny wybór, Sandomingo to raczej ryzykowna sprawa. Mógłby przez ten swój skrajny pesymizm podciąć sobie żyły i tyle by było z moderatora :D

azor 27.06.2023 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1604998)
Człowiek nie będzie czasu marnował...


powiedział gość, który jest tu 24/7

wolfy 27.06.2023 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1605050)
powiedział gość, który jest tu 24/7

No popatrz, potwierdziłeś to co napisałem...

azor 27.06.2023 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1605052)
No popatrz, potwierdziłeś to co napisałem...

Ty też kolego sympatyczny :)

pepe72 28.06.2023 00:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1605045)
Całkowicie poważnie jeśli miałbym kogoś nominować na moderatora to byłby to pepe i Sandomingo

Dzięki za uznanie.
Ale jeśli Wisła chce odkupić domenę to można przejść na ".org".

Delgado 28.06.2023 02:05

Ja też mógłbym być moderatorem! Jestem całkowicie beznapinkowy :)

Savik 28.06.2023 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ypeeh (Post 1605021)
Już przerabialiśmy ponowną rejestrację, w 2002 roku :)

I składkę na serwer :) To były czasy :)

Arkadiusz.Czerepach 28.06.2023 20:32

obecny! :D

FraMat 28.06.2023 20:36

Ok, wszystko fajnie, tylko tematy przeczytane nadal wyświetlają mi się jako nieprzeczytane.
Też tak macie?

nero 28.06.2023 22:14

Tak........

maxx304 28.06.2023 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1605101)
Ok, wszystko fajnie, tylko tematy przeczytane nadal wyświetlają mi się jako nieprzeczytane.
Też tak macie?

U mnie po zalogowaniu nieprzeczytane są jeden-dwa tematy w których ostatnio ktoś pisał.

pepe72 28.06.2023 23:27

U mnie działa

Jaroo1 29.06.2023 06:59

Nie rozumiem jak to od technicznej strony działa ale przyjdźcie na forumwisly.pl ewentualnie wylogujcie się tu i zalogujcie się jeszcze raz. Na kompie mnie przerzuciło od razu na nowe forum i tam działa wszystko, a teraz wszedłem na telefonie w to stare co miałem wcześniej otwarte i normalnie jestem na starej nazwie strony, wpisy są aktualne ale właśnie nie odznacza przeczytanych wątków

wolfy 29.06.2023 08:15

Zalogowanie się na forumwisly.pl rozwiązało u mnie problem.

AgresywnyChomik 29.06.2023 08:26

Sa jakieś szanse ze KOALIK się zgubił podczas przenosin? xD

nero 29.06.2023 11:48

Skąd znaliście adres forumwisly.pl?

Arkadiusz.Czerepach 29.06.2023 13:01

https://i.ibb.co/mBQx3WS/f.jpg

ja to kliknałem po prostu

nero 29.06.2023 13:18

Aaa no to się wyjaśniło. Ja miałem stary adres dodany w przeglądarce i dlatego nie poznałem nowego.

Favicon jeszcze jest do ustawienia :)

pepe72 29.06.2023 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1605118)
Skąd znaliście adres forumwisly.pl?

przeniosło mnie z https://wislakrakow.com/forum/

s1mone 29.06.2023 17:39

Łobecny :D

Ja przeczytalem info na wislakrakow.com/forum

Elendil 29.06.2023 20:24

tylko błagam zmieńcie favicona. Jak patrzę na otwarte karty to mam wrażenie jakbym ja jakiejś elektrodzie siedział.

skarabeus 29.06.2023 21:35

Nie skasowali :D

LucjuszWielki 29.06.2023 22:15

1,5 dnia mnie nie było, wpisałem normalnie https://wislakrakow.com/ i juz działało :d wcześniej odświeżałem poprzednią zakładkę, w której byłem zalogowany.

Skąd taki napływ nowych userów ??

Smok 29.06.2023 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1605146)
Skąd taki napływ nowych userów ??

Kiko się jebnął i zamiast nowego napadziora zakontraktował nowych forumowiczów.

Jaroo1 29.06.2023 23:00

Trzeci sort forumowiczów z Hiszpani. Teraz to się będzie tutaj działo. Uczcie się hiszpańskiego albo wypierdalać z forum :D

pepe72 30.06.2023 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1605141)
tylko błagam zmieńcie favicona. Jak patrzę na otwarte karty to mam wrażenie jakbym ja jakiejś elektrodzie siedział.

Popieram. Wrzucenie białej gwiazdy na czerwonym tle jako fav nie jest skomplikowane.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1605152)
Trzeci sort forumowiczów z Hiszpani. Teraz to się będzie tutaj działo. Uczcie się hiszpańskiego albo wypierdalać z forum :D

CZat GPT tłumaczy :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl