![]() |
Skończ już bajkopisarzu
|
Całkowicie poważnie jeśli miałbym kogoś nominować na moderatora to byłby to pepe i Sandomingo
|
Cytat:
Żadnej urazy nie czuję, czasem tylko jak wieczorem ide po piwo to się zastanawiam czy z lodówki mi nie wyskoczysz, a tak to OK :D |
Fora takie jak te są na wymarciu, jak będzie jakaś sztywna moderacja to już kompletnie nikogo tutaj nie będzie.
Jedyna szansa, by to forum nie upadło całkowicie to właśnie brak moderacji, a ona nie jest jakoś bardzo potrzebna ponieważ nowi nie mają możliwości się rejestrować i robić gnoju. |
Też nie chciałbym jakieś większej moderacji.
Ja bym się ograniczył do sprzątnięcia syfu ala pokasowanie głupich tematów pysia (nawet bez bana) i obowiązkowego bana dla tego przepierda z kałuży KAŁOlika. pepe to byłby sensowny wybór, Sandomingo to raczej ryzykowna sprawa. Mógłby przez ten swój skrajny pesymizm podciąć sobie żyły i tyle by było z moderatora :D |
Cytat:
powiedział gość, który jest tu 24/7 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale jeśli Wisła chce odkupić domenę to można przejść na ".org". |
Ja też mógłbym być moderatorem! Jestem całkowicie beznapinkowy :)
|
Cytat:
|
obecny! :D
|
Ok, wszystko fajnie, tylko tematy przeczytane nadal wyświetlają mi się jako nieprzeczytane.
Też tak macie? |
Tak........
|
Cytat:
|
U mnie działa
|
Nie rozumiem jak to od technicznej strony działa ale przyjdźcie na forumwisly.pl ewentualnie wylogujcie się tu i zalogujcie się jeszcze raz. Na kompie mnie przerzuciło od razu na nowe forum i tam działa wszystko, a teraz wszedłem na telefonie w to stare co miałem wcześniej otwarte i normalnie jestem na starej nazwie strony, wpisy są aktualne ale właśnie nie odznacza przeczytanych wątków
|
Zalogowanie się na forumwisly.pl rozwiązało u mnie problem.
|
Sa jakieś szanse ze KOALIK się zgubił podczas przenosin? xD
|
Skąd znaliście adres forumwisly.pl?
|
|
Aaa no to się wyjaśniło. Ja miałem stary adres dodany w przeglądarce i dlatego nie poznałem nowego.
Favicon jeszcze jest do ustawienia :) |
Cytat:
|
Łobecny :D
Ja przeczytalem info na wislakrakow.com/forum |
tylko błagam zmieńcie favicona. Jak patrzę na otwarte karty to mam wrażenie jakbym ja jakiejś elektrodzie siedział.
|
Nie skasowali :D
|
1,5 dnia mnie nie było, wpisałem normalnie https://wislakrakow.com/ i juz działało :d wcześniej odświeżałem poprzednią zakładkę, w której byłem zalogowany.
Skąd taki napływ nowych userów ?? |
Cytat:
|
Trzeci sort forumowiczów z Hiszpani. Teraz to się będzie tutaj działo. Uczcie się hiszpańskiego albo wypierdalać z forum :D
|
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl