![]() |
Coś piszą że bez Jarocha gramy? Wiadomo szkoda ale w sumie ważne żeby wszyscy byli gotowi na pierwszy baraż. Szanse na awans bezp. są czysto iluzoryczne.
|
jeśli mimo tych wszystkich przeciwności losu (nazwijmy to dyplomatycznie) awansujemy to naszej ekstraklapy to może wreszcie przełamiemy klątwę wiszącą nad nami od nieuznanej bramki Penksy :mysli:??
|
https://www.youtube.com/watch?v=-bmMkOqOO1k
(wideo) trening piłkarzy Wisły przed meczem z Górnikiem Łęczna |
A może będzie tak:
Jest doliczony czas gry: Ruch przegrywa, Termalica remisuje bądź przegrywa, Puszcza wygrywa, Wisła remisuje. Najpierw zawsze niezłomny Messi z Łomży, czyli Boguski trafia samobója. Po chwili Wisła dostaje karnego. Na sam rzut karny wchodzi Święty. W przeciwieństwie do pamiętnego meczu z Portugalią trafia do bramki. Awans bezpośredni. Hehe |
postawiłem na Chrobrego na AGKŚ i Tychy .
ale co za skład na dziś? Żyro na skrzydle a w środku Basha i Sapała? |
Niech mi ktoś proszę wytłumaczy po co taki sklad? Chodzi o to że oszczędzamy kogoś na baraze? Czy o kartki chodzi?
|
No to Sobolewski zaszalał ze składem...:shock:
|
Duda za ten strzał w poprzeczke już się chyba z ławki nie podniesie, Igbekeme też mógłby zrobić zagrożenie w środku a i pewnie by coś przejął więc dobrze że na ławce, jeszcze byśmy awansowali i co wtedy
|
czemu nie gramy? jest 1737?
|
Gdzie mogę zobaczyć skład?
|
Na moje to gramy z wahadłowymi,
Junca lewe wahadło, Szot pół-lewy stoper, Łasicki środek, Colley pół-prawy, Miki prawe wahadło. W środku Basha-Sapała i trzech graczy z przodu - Rodado na środku, Żyro z prawej, a Fernandez meandrujący pomiędzy pozycją 10 a lewą stroną. Żyro do przerwy 3 bramki powinien mieć. Do przerwy Termalica w ekstraklasie, a my pierwszy baraż z Puszczą u siebie - na tą chwilę. |
Cóż, przynajmniej nie gramy w Niepołomicach. Było blisko 3 miejsca.
|
Niech mi to k... ktoś wyjaśni, bo ja tego nie pojmuję. Jak to jest, że inne drużyny potrafią stworzyć 2 sytuacje z dupy i wygrać mecz, a nasi galaktycznie wyszkoleni Hiszpanie potrzebują pierdyliard sytuacji żeby coś wpadło?
PS. Dzisiejsza druga połowa to był kryminał. |
Cytat:
Mecz z Górnikiem w tempie spacerowym, nikt się nie wykartkował, nikt kontuzji nie złapał. Mogło być o wiele gorzej. |
Nie pieprz głupot...
To jest wszystko poustawiane. Wejdziemy za to, że wpuściliśmy Ruch dając dupy z Sosnowcem. |
Żyro i Młyński z golami haha, wyprzedzamy Puszczę.
Chrobry - szacun! Idą śladami gieksy ;) może tym razem tego nie spieprzymy... Arka - no cóż... |
Mówcie, kiedy kolejny mecz, bo Czerepach nie zdąży z tematem
|
Cytat:
|
We wtorek o 18 przy Reymonta z Puszcza.
|
Cytat:
|
Puszcza ma na nas patent, jak im siadzie dzień a nasi wyjdą na nich z równym zapałem co na sosnowiec to nawet brak gry w Niepołomicach nam nic nie da :D no chyba że się ich uda jakimś cudem przejść, wtedy resztki nadziei umrą w gminie Żabno.
|
Cytat:
|
Puszcza wygra z nami na luzaku.
Mają wieksze jaja niz nasi galacticos a to zadecyduje. Plus stale fragmenty |
Puszcza ma minimalne szanse tylko wtedy jak Biegański będzie w naszej bramce.
|
No, dzisiaj pieknie chcial otworzyc Gornikowi mecz :-)
|
A w drugiej połowie co wyprawiał? Kompromitacja. Gdyby nie Coley to różnie mogło być...
|
No, Colley też miał kilka wejść niedożywionego smoka.
|
Cytat:
|
Awans!!!!!
|
Lepszej okazji do zemsty na Puszczy mieć nie będziemy.
Gramy na R22, więc nie ma mowy o wymówkach dotyczących boiska. Jeśli nasi nie nawalą w majty przed meczem, to myślę, że jesteśmy faworytem. Sprawa meczu finałowego jest otwarta, nie stawiałbym Stali na straconej pozycji. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl