Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   34 kolejka, Górnik Łęczna - Wisła Kraków, 3 czerwiec 2023, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10885)

Harcownik 02.06.2023 11:50

Coś piszą że bez Jarocha gramy? Wiadomo szkoda ale w sumie ważne żeby wszyscy byli gotowi na pierwszy baraż. Szanse na awans bezp. są czysto iluzoryczne.

luczyk 02.06.2023 12:16

jeśli mimo tych wszystkich przeciwności losu (nazwijmy to dyplomatycznie) awansujemy to naszej ekstraklapy to może wreszcie przełamiemy klątwę wiszącą nad nami od nieuznanej bramki Penksy :mysli:??

aNouc 02.06.2023 15:22

https://www.youtube.com/watch?v=-bmMkOqOO1k

(wideo) trening piłkarzy Wisły przed meczem z Górnikiem Łęczna

KOALIK 03.06.2023 14:14

A może będzie tak:

Jest doliczony czas gry: Ruch przegrywa, Termalica remisuje bądź przegrywa, Puszcza wygrywa, Wisła remisuje.

Najpierw zawsze niezłomny Messi z Łomży, czyli Boguski trafia samobója.

Po chwili Wisła dostaje karnego. Na sam rzut karny wchodzi Święty.

W przeciwieństwie do pamiętnego meczu z Portugalią trafia do bramki.

Awans bezpośredni.

Hehe

Szneka 03.06.2023 15:39

postawiłem na Chrobrego na AGKŚ i Tychy .
ale co za skład na dziś? Żyro na skrzydle a w środku Basha i Sapała?

Chorynatrzykolory 03.06.2023 15:49

Niech mi ktoś proszę wytłumaczy po co taki sklad? Chodzi o to że oszczędzamy kogoś na baraze? Czy o kartki chodzi?

Markus 03.06.2023 16:05

No to Sobolewski zaszalał ze składem...:shock:

Sylwus1988 03.06.2023 16:30

Duda za ten strzał w poprzeczke już się chyba z ławki nie podniesie, Igbekeme też mógłby zrobić zagrożenie w środku a i pewnie by coś przejął więc dobrze że na ławce, jeszcze byśmy awansowali i co wtedy

Szneka 03.06.2023 16:37

czemu nie gramy? jest 1737?

RAF 03.06.2023 16:37

Gdzie mogę zobaczyć skład?

s1mone 03.06.2023 17:39

Na moje to gramy z wahadłowymi,

Junca lewe wahadło, Szot pół-lewy stoper, Łasicki środek, Colley pół-prawy, Miki prawe wahadło.

W środku Basha-Sapała i trzech graczy z przodu - Rodado na środku, Żyro z prawej, a Fernandez meandrujący pomiędzy pozycją 10 a lewą stroną.

Żyro do przerwy 3 bramki powinien mieć.

Do przerwy Termalica w ekstraklasie, a my pierwszy baraż z Puszczą u siebie - na tą chwilę.

Kris Dee 03.06.2023 18:37

Cóż, przynajmniej nie gramy w Niepołomicach. Było blisko 3 miejsca.

ciacho 03.06.2023 18:39

Niech mi to k... ktoś wyjaśni, bo ja tego nie pojmuję. Jak to jest, że inne drużyny potrafią stworzyć 2 sytuacje z dupy i wygrać mecz, a nasi galaktycznie wyszkoleni Hiszpanie potrzebują pierdyliard sytuacji żeby coś wpadło?

PS. Dzisiejsza druga połowa to był kryminał.

wolfy 03.06.2023 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris Dee (Post 1602626)
Cóż, przynajmniej nie gramy w Niepołomicach. Było blisko 3 miejsca.

Przyfarciło z innymi wynikami.
Mecz z Górnikiem w tempie spacerowym, nikt się nie wykartkował, nikt kontuzji nie złapał.
Mogło być o wiele gorzej.

Drozd 03.06.2023 18:41

Nie pieprz głupot...

To jest wszystko poustawiane.

Wejdziemy za to, że wpuściliśmy Ruch dając dupy z Sosnowcem.

Harcownik 03.06.2023 18:42

Żyro i Młyński z golami haha, wyprzedzamy Puszczę.

Chrobry - szacun! Idą śladami gieksy ;) może tym razem tego nie spieprzymy...

Arka - no cóż...

FraMat 03.06.2023 18:43

Mówcie, kiedy kolejny mecz, bo Czerepach nie zdąży z tematem

doktor granat 03.06.2023 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1602629)
Nie pieprz głupot...

To jest wszystko poustawiane.

Wejdziemy za to, że wpuściliśmy Ruch dając dupy z Sosnowcem.

Ciekawe co na to terma?

skarabeus 03.06.2023 18:50

We wtorek o 18 przy Reymonta z Puszcza.

Drozd 03.06.2023 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez doktor granat (Post 1602632)
Ciekawe co na to terma?

Jak to co, dostaną w cycki z Rzeszowem...

Stelio 03.06.2023 18:58

Puszcza ma na nas patent, jak im siadzie dzień a nasi wyjdą na nich z równym zapałem co na sosnowiec to nawet brak gry w Niepołomicach nam nic nie da :D no chyba że się ich uda jakimś cudem przejść, wtedy resztki nadziei umrą w gminie Żabno.

Chorynatrzykolory 03.06.2023 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1602635)
Puszcza ma na nas patent, jak im siadzie dzień a nasi wyjdą na nich z równym zapałem co na sosnowiec to nawet brak gry w Niepołomicach nam nic nie da :D no chyba że się ich uda jakimś cudem przejść, wtedy resztki nadziei umrą w gminie Żabno.

Samo to że dostaliśmy od nich dwa razy to jest dodatkowa motywacja i myślę że piłkarze nie odpuszcza nawet metra boiska we wtorek i doskonale będą wiedzieć na co uważać

sandomingo 03.06.2023 19:08

Puszcza wygra z nami na luzaku.
Mają wieksze jaja niz nasi galacticos a to zadecyduje.
Plus stale fragmenty

Drozd 03.06.2023 19:11

Puszcza ma minimalne szanse tylko wtedy jak Biegański będzie w naszej bramce.

skarabeus 03.06.2023 19:12

No, dzisiaj pieknie chcial otworzyc Gornikowi mecz :-)

Drozd 03.06.2023 19:28

A w drugiej połowie co wyprawiał? Kompromitacja. Gdyby nie Coley to różnie mogło być...

FraMat 03.06.2023 19:34

No, Colley też miał kilka wejść niedożywionego smoka.

gizmowisla 03.06.2023 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1602637)
Puszcza wygra z nami na luzaku.
Mają wieksze jaja niz nasi galacticos a to zadecyduje.
Plus stale fragmenty

jako mega sceptyk zapytam - czemu na R 22 musimy przerac z puszczom ???? predzej w kukurydzy- co mnie wcale nie zadziwi - bo wystarczy ze Nieciecza nie polozy sie przed ....ami hioszpanskimi ???? przereklamowanym do szpiku kosci Luisem i topornym Rodado ????

TommyTSW 03.06.2023 19:47

Awans!!!!!

Patryko 03.06.2023 19:48

Lepszej okazji do zemsty na Puszczy mieć nie będziemy.

Gramy na R22, więc nie ma mowy o wymówkach dotyczących boiska. Jeśli nasi nie nawalą w majty przed meczem, to myślę, że jesteśmy faworytem. Sprawa meczu finałowego jest otwarta, nie stawiałbym Stali na straconej pozycji.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl