![]() |
No i własnie dlatego ta liga jest śmieszna. Słaba Arka, która w sumie jest mocna, bo gra dobrze ale jednak jest słaba bo przegrywa, mocny ŁKS, który gra słabo ale wygrywa. Kwintesencja polskiej piłki.
I podejrzewam, że dzisiaj Ruch się wykolei z GKSie, bo to też śmieszny zespół obecnie. Jakby nie patrzeć my jesteśmy najlepsi z tej całej ferajny. W tej rundzie punktujemy mocno, wiele lepiej niż reszta. Ale też 3 razy się zesraliśmy wtedy kiedy najbardziej były potrzebne punkty. |
Ktoś kto nie oglądał meczu Arki z ŁKS-em nie wie jak wielką przewagę miała drużyna z Gdyni przez niemal cały mecz. ŁKS przyfarcił, albo bardziej - Arka sfrajerzyła.
Te trzy nasze przegrane to wina głównie Sobolewskiego. Gdybyśmy dziś zagrali z Ruchem czy ŁKS-em tak jak zagraliśmy z Termaliką to pewnie punkty byśmy wywieźli. Dobrze że wnioski zostały wyciągnięte. Mecz z Puszczą to była absolutna patologia, tutaj ciężko ocenić, zapasy w błocie to w końcu ulubiony sport Niecieczan. Czy Ruch wywali się na GKS-ie? To możliwe, ale pamiętajmy że Katowiczanie to jeszcze więksi frajerzy niż Arka. Może być podobnie jak w meczu z ŁKS-em, że optycznie Ruch nie będzie istniał a strzeli jednego gola więcej. |
W ogóle ta bramka dla ŁKS to jakieś curiosum - pozwolili chłopczykowi kopnąć piłkę z 17 metrów - nikt tego nie zablokował, bramkarz był zasłonięty, ale spokojnie mógł to wyciągnąć.
Na szczęście, bo może unikniemy meczu z Arką, która na naszym boisku mogłaby sprawić niespodziankę |
Co się tak boicie grać z tą Arką? Przecież
oni nie chcą awansować, stop, źle mowie, oni tam wszyscy grają, ale przeciwko Kołakowskim. https://przegladsportowy.onet.pl/pil...oferte/b5y6xke |
tak samo jak ten karny i dobitka dla Arki. Nie ma wafla że takim wynikiem się ten mecz nie miał skończyć
|
Może chociaż Ruch przegra bo póki co te mecze, na których nam zależało czyli ŁKSu i TBB, były blisko zeby się dla nas dobrze skończyć i o mały włos się zesrało... Także mam nadzieję, ze Ruch mnie nie zawiedzie i w końcu ktoś z czołówki straci punkty (ŁKS stracił ale więcej nie potrzebował niż remis więc dla nich to wygrana)
|
Trzeba wysłać skrzynkę wódki do Katowic :)
|
Gieksa!
Gieksa! Gieksa! Gieksa! Gieksa! Gieksa! Gieksa! Gieksa! Gieksa! Gieksa! Dziękujemy! Mam nadzieję, że jutro stadion podziekuje! |
To jest tak jak się nieustannie wygrywa mecze w ostatniej minucie (Ruch).
Teraz w najważniejszym momencie karma pokazała im dupsko. |
Lodu. Lodu na głowę. To że ruch przegrał nic nie oznacza. My musimy jeszcze wygrać 2 niełatwe mecze
|
Cytat:
jedyne co nas może pokonać to presja, bo umiejętności są po naszej stronie |
Jakby nie patrzeć my się wyjebaliśmy przed każdym decydującym meczem w tym sezonie. Jutro kolejny. ....
|
Jeśli wygramy te dwa mecze, awansujemy z 2 miejsca, to pokażemy, że mimo 3 porażek jesteśmy bezapelacyjnie najlepszą drużyną w tej lidze (bo awans z 10 na 2 to wyczyn), jeśli się nie uda to jednak niedosyt i też niesmak po tym wszystkim pozostanie, to będzie kontynuacja nieudacznictwa.
Mam nadzieje, że presja nas nie zniszczy. |
Ruh Hożuf jeszcze za tydzień zgubi punkty z Tychami. Dziś mieli spętane jaja za tydzień tym bardziej.
|
Przynajmniej wszystko zależy teraz od nas, nie uda się bo będziemy gorsi to będzie mniej boleć niż jakbyśmy wszystko wygrali i Ruch też.Jesli to zmascim6 to nie zasługujemy i tyle..
|
Cytat:
Teraz gramy w Twierdzy R22 z #13 na wakacjach. Za tydzień z #11 na wakacjach u nich. Już łatwiej nie będzie! W Kraku trzeba głównie uważać na kartki. W Łęcznej nie ma to znaczenia. |
Cytat:
|
od kąd do łęcznej przyszedł Mamrot to zupełnie inna drużyna i ciężki teren. Presja w nogach nie pomoże. A jak wiadomo nawet najlepsi mając wszsytko w swoich nogach w ost kolejce potrafia zjebac (BVB)
|
Presja będzie ogromna, ale nie może być żadną wymówką. Trzeba zagrać jutro i później w Łęcznej na maksymalnej mobilizacji i determinacji. Awans jest na wyciągnięcie ręki, nie wolno tego zepsuć.
|
Oglądał ktoś mecz w Katowicach? Jak Ruch wyglądał? Są szanse że jeszcze za tydzień potracą punkty?
|
Cóż można więcej powiedzieć , NIE S.......CIE TEGO PANOWIE !
|
Cytat:
Cytat:
|
Jutro gramy u siebie z Sosnowcem, serio tego nie da się nie wygrać.
Natomiast za tydzień to będzie dla nas, Ruchu i TBB taka nerwówka, że szkoda gadać. Można powiedzieć, że z 2 miejsca wejdą ci, którzy będą potrafili zachować zimną krew do końca. |
Cytat:
Ruch gra ostatni mecz u siebie więc raczej to wygra. Poza tym GKS Tychy jest gorszy od GKS Katowice. |
Cytat:
A dużo wskazuje na to, że i my i Puszcza wygramy w tej kolejce więc ten scenariusz będzie do końca możliwy. I wtedy Ruch wygrywając by wszystkich wysiudał na koniec o 1 pkt, albo nie wygrywając spadłby na 5 miejsce haha. |
Wszystko w nogach naszych piłkarzy. Przestrzegam mimo wszystko przed zbytnią pewnością siebie. Zagłębie się przed nami nie położy, a dzisiejszy przykład Borussi jest przestrogą.
Zagrać na maksa, wygrać za wszelką cenę i kupić zapas melisy na za tydzień. |
Przykład Brusssi i Bayernu jest taki śmiechowy ;) Oni grali o tytuł frajera roku, który musiał zostać dziś komuś z tej dwójki przyznany. Bayern sfrajerzył w poprzedniej kolejce u siebie i oddał Borussi Mistrzostwo ale Burussia pomyślała, że jak wy nam tak, to my wam tak i będziemy większymi frajerami remisując u siebie w ostatniej kolejce.
To co te dwa zespoły odjebały to było godne naszej eklapy. |
Cytat:
Jedno co mnie ciekawi że Ruch nie dostawał kartek - a powinien, bo grali chamsko. GKS za to był karany za ostre zagrania. Czy mogą stracić punkty za tydzień? Jasne. Nie będzie to sensacja, ale są faworytem. |
Jutro najtrudniejszy mecz sezonu.
|
Raczej: jutro KOLEJNY najtrudniejszy mecz sezonu :-)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl