Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   33 kolejka, Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec, 28 maj 2023, 12:40 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10883)

Jaroo1 27.05.2023 11:12

No i własnie dlatego ta liga jest śmieszna. Słaba Arka, która w sumie jest mocna, bo gra dobrze ale jednak jest słaba bo przegrywa, mocny ŁKS, który gra słabo ale wygrywa. Kwintesencja polskiej piłki.

I podejrzewam, że dzisiaj Ruch się wykolei z GKSie, bo to też śmieszny zespół obecnie.
Jakby nie patrzeć my jesteśmy najlepsi z tej całej ferajny. W tej rundzie punktujemy mocno, wiele lepiej niż reszta. Ale też 3 razy się zesraliśmy wtedy kiedy najbardziej były potrzebne punkty.

wolfy 27.05.2023 12:08

Ktoś kto nie oglądał meczu Arki z ŁKS-em nie wie jak wielką przewagę miała drużyna z Gdyni przez niemal cały mecz. ŁKS przyfarcił, albo bardziej - Arka sfrajerzyła.

Te trzy nasze przegrane to wina głównie Sobolewskiego. Gdybyśmy dziś zagrali z Ruchem czy ŁKS-em tak jak zagraliśmy z Termaliką to pewnie punkty byśmy wywieźli. Dobrze że wnioski zostały wyciągnięte.
Mecz z Puszczą to była absolutna patologia, tutaj ciężko ocenić, zapasy w błocie to w końcu ulubiony sport Niecieczan.

Czy Ruch wywali się na GKS-ie? To możliwe, ale pamiętajmy że Katowiczanie to jeszcze więksi frajerzy niż Arka. Może być podobnie jak w meczu z ŁKS-em, że optycznie Ruch nie będzie istniał a strzeli jednego gola więcej.

FraMat 27.05.2023 15:24

W ogóle ta bramka dla ŁKS to jakieś curiosum - pozwolili chłopczykowi kopnąć piłkę z 17 metrów - nikt tego nie zablokował, bramkarz był zasłonięty, ale spokojnie mógł to wyciągnąć.
Na szczęście, bo może unikniemy meczu z Arką, która na naszym boisku mogłaby sprawić niespodziankę

gpat 27.05.2023 15:57

Co się tak boicie grać z tą Arką? Przecież
oni nie chcą awansować, stop, źle mowie, oni tam wszyscy grają, ale przeciwko Kołakowskim. https://przegladsportowy.onet.pl/pil...oferte/b5y6xke

Sylwus1988 27.05.2023 17:36

tak samo jak ten karny i dobitka dla Arki. Nie ma wafla że takim wynikiem się ten mecz nie miał skończyć

Jaroo1 27.05.2023 17:59

Może chociaż Ruch przegra bo póki co te mecze, na których nam zależało czyli ŁKSu i TBB, były blisko zeby się dla nas dobrze skończyć i o mały włos się zesrało... Także mam nadzieję, ze Ruch mnie nie zawiedzie i w końcu ktoś z czołówki straci punkty (ŁKS stracił ale więcej nie potrzebował niż remis więc dla nich to wygrana)

Kris Dee 27.05.2023 18:27

Trzeba wysłać skrzynkę wódki do Katowic :)

pepe72 27.05.2023 18:29

Gieksa!
Gieksa!
Gieksa!
Gieksa!
Gieksa!
Gieksa!
Gieksa!
Gieksa!
Gieksa!
Gieksa!

Dziękujemy!
Mam nadzieję, że jutro stadion podziekuje!

FraMat 27.05.2023 18:30

To jest tak jak się nieustannie wygrywa mecze w ostatniej minucie (Ruch).

Teraz w najważniejszym momencie karma pokazała im dupsko.

MateuszABG 27.05.2023 18:33

Lodu. Lodu na głowę. To że ruch przegrał nic nie oznacza. My musimy jeszcze wygrać 2 niełatwe mecze

sevenheaven 27.05.2023 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MateuszABG (Post 1601949)
Lodu. Lodu na głowę. To że ruch przegrał nic nie oznacza. My musimy jeszcze wygrać 2 niełatwe mecze

łatwiejszych nie będzie, dwa przeciętne zespoły, które grają o nic bo są pewne utrzymania..
jedyne co nas może pokonać to presja, bo umiejętności są po naszej stronie

Skawa Wadowice 27.05.2023 18:38

Jakby nie patrzeć my się wyjebaliśmy przed każdym decydującym meczem w tym sezonie. Jutro kolejny. ....

Jaroo1 27.05.2023 18:39

Jeśli wygramy te dwa mecze, awansujemy z 2 miejsca, to pokażemy, że mimo 3 porażek jesteśmy bezapelacyjnie najlepszą drużyną w tej lidze (bo awans z 10 na 2 to wyczyn), jeśli się nie uda to jednak niedosyt i też niesmak po tym wszystkim pozostanie, to będzie kontynuacja nieudacznictwa.

Mam nadzieje, że presja nas nie zniszczy.

Szneka 27.05.2023 18:44

Ruh Hożuf jeszcze za tydzień zgubi punkty z Tychami. Dziś mieli spętane jaja za tydzień tym bardziej.

Chorynatrzykolory 27.05.2023 18:44

Przynajmniej wszystko zależy teraz od nas, nie uda się bo będziemy gorsi to będzie mniej boleć niż jakbyśmy wszystko wygrali i Ruch też.Jesli to zmascim6 to nie zasługujemy i tyle..

pepe72 27.05.2023 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1601951)
Jakby nie patrzeć my się wyjebaliśmy przed każdym decydującym meczem w tym sezonie. Jutro kolejny. ....

W tym roku wyje*aliśmy się z ŁKSem, Ruchem i Puszczą - drużyny 1-3 na koniec zeszłego roku. I wszystkie trzy mecze graliśmy na wyjeździe.
Teraz gramy w Twierdzy R22 z #13 na wakacjach. Za tydzień z #11 na wakacjach u nich.
Już łatwiej nie będzie!
W Kraku trzeba głównie uważać na kartki. W Łęcznej nie ma to znaczenia.

Vuko 27.05.2023 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1601951)
Jakby nie patrzeć my się wyjebaliśmy przed każdym decydującym meczem w tym sezonie. Jutro kolejny. ....

TBB ograliśmy, więc nie.

Skawa Wadowice 27.05.2023 18:46

od kąd do łęcznej przyszedł Mamrot to zupełnie inna drużyna i ciężki teren. Presja w nogach nie pomoże. A jak wiadomo nawet najlepsi mając wszsytko w swoich nogach w ost kolejce potrafia zjebac (BVB)

Markus 27.05.2023 18:48

Presja będzie ogromna, ale nie może być żadną wymówką. Trzeba zagrać jutro i później w Łęcznej na maksymalnej mobilizacji i determinacji. Awans jest na wyciągnięcie ręki, nie wolno tego zepsuć.

viktor56 27.05.2023 18:48

Oglądał ktoś mecz w Katowicach? Jak Ruch wyglądał? Są szanse że jeszcze za tydzień potracą punkty?

AS82 27.05.2023 18:50

Cóż można więcej powiedzieć , NIE S.......CIE TEGO PANOWIE !

Drozd 27.05.2023 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MateuszABG (Post 1601949)
Lodu. Lodu na głowę. To że ruch przegrał nic nie oznacza. My musimy jeszcze wygrać 2 niełatwe mecze

To oznacza, że jak wygramy, to baraże będziemy oglądać na pełnym spokoju.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez viktor56 (Post 1601962)
Oglądał ktoś mecz w Katowicach? Jak Ruch wyglądał? Są szanse że jeszcze za tydzień potracą punkty?

Do przerwy powinni przegrywać 3:0. Oddali dwa celne strzały. Za tydzień spokojnie mogą dostać w pałę.

Elendil 27.05.2023 19:10

Jutro gramy u siebie z Sosnowcem, serio tego nie da się nie wygrać.

Natomiast za tydzień to będzie dla nas, Ruchu i TBB taka nerwówka, że szkoda gadać. Można powiedzieć, że z 2 miejsca wejdą ci, którzy będą potrafili zachować zimną krew do końca.

pepe72 27.05.2023 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez viktor56 (Post 1601962)
Oglądał ktoś mecz w Katowicach? Jak Ruch wyglądał? Są szanse że jeszcze za tydzień potracą punkty?

Tak.
Ruch gra ostatni mecz u siebie więc raczej to wygra.
Poza tym GKS Tychy jest gorszy od GKS Katowice.

Jaroo1 27.05.2023 19:17

Cytat:

Natomiast za tydzień to będzie dla nas, Ruchu i TBB taka nerwówka, że szkoda gadać. Można powiedzieć, że z 2 miejsca wejdą ci, którzy będą potrafili zachować zimną krew do końca.
Nie zapominaj o Puszczy. Jutro wygrywają i mają nadal szanse na 2 miejsce. Czyli w ostatniej kolejce o 2 miejsce będą walczyły 4 drużyny. A może być nawet taka sytuacja. Puszcza 2 wygrane = 61 pkt, Wisła wygrana i remis = 61 pkt, TBB wygrana = 61 pkt, i Ruch by musiał NIE wygrać, wtedy miałby 59 oczek przy porażce, lub 60 przy remisie. Czyli takie kombinacje alpejskie sa jeszcze możliwe, że hoho.
A dużo wskazuje na to, że i my i Puszcza wygramy w tej kolejce więc ten scenariusz będzie do końca możliwy.

I wtedy Ruch wygrywając by wszystkich wysiudał na koniec o 1 pkt, albo nie wygrywając spadłby na 5 miejsce haha.

Garret 27.05.2023 19:17

Wszystko w nogach naszych piłkarzy. Przestrzegam mimo wszystko przed zbytnią pewnością siebie. Zagłębie się przed nami nie położy, a dzisiejszy przykład Borussi jest przestrogą.

Zagrać na maksa, wygrać za wszelką cenę i kupić zapas melisy na za tydzień.

Jaroo1 27.05.2023 19:21

Przykład Brusssi i Bayernu jest taki śmiechowy ;) Oni grali o tytuł frajera roku, który musiał zostać dziś komuś z tej dwójki przyznany. Bayern sfrajerzył w poprzedniej kolejce u siebie i oddał Borussi Mistrzostwo ale Burussia pomyślała, że jak wy nam tak, to my wam tak i będziemy większymi frajerami remisując u siebie w ostatniej kolejce.

To co te dwa zespoły odjebały to było godne naszej eklapy.

wolfy 27.05.2023 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez viktor56 (Post 1601962)
Oglądał ktoś mecz w Katowicach? Jak Ruch wyglądał? Są szanse że jeszcze za tydzień potracą punkty?

Ruch wyglądał jak zwykle poza meczem z nami - głównie polowanie na kontry długimi podaniami lub wrzutki. Kiedy GKS miał wynik w drugiej połowie to nie forsowali tempa. Kiedy Ruch wyrównał Katowice rzuciły im się do gardła. Mieli kilka dobrych okazji, poprzeczkę, w końcu kopia kilku wcześniejszych sytuacji z zamykaniem akcji przy prawym słupku i gol.

Jedno co mnie ciekawi że Ruch nie dostawał kartek - a powinien, bo grali chamsko. GKS za to był karany za ostre zagrania.

Czy mogą stracić punkty za tydzień? Jasne. Nie będzie to sensacja, ale są faworytem.

sandomingo 27.05.2023 19:53

Jutro najtrudniejszy mecz sezonu.

tomytom 27.05.2023 20:20

Raczej: jutro KOLEJNY najtrudniejszy mecz sezonu :-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl