Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   32 kolejka, Podbeskidzie - Wisła Kraków, 20 maj 2023, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10880)

Adenalix 20.05.2023 15:51

Podrzućcie płatny link do Polsatu per favore

masada 20.05.2023 16:04

https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508489

skarabeus 20.05.2023 17:39

Jak na razie z piekla do nieba. Byly 3-4 okazje, zeby na otwarcie ten mecz zamknac. Potem slusznie nieuznana bramka Bilinskiego i w sumie takie walenie glowa w mur. Gol zupelnie przypadkowy po zamieszaniu po roznym i amen. Niech to tak dowioza. Obawiam sie jednak, ze Podbeskidzie sie przestawi z gra a my jak zwykle zostaniemy w blokach startowych :/

AgresywnyChomik 20.05.2023 18:31

Sedzia Top - PZPN na baraże tego Pana.
Rodado nareszcie miejmy nadzieję że sie przełamal
Szot Top
Biegański szczęśliwie.

Wygrać wszystko do końca ...

Mixu 20.05.2023 18:33

Sobota cudów.

Szot z bramką i asystą, Rodado dwa gole przy czym jeden po pięknej akcji, Błaszczu na boisku Biegański wyciąga piłki strzelane z paru metrów, w końcu dobre sędziowanie i co najważniejsze: przekonywujące zwycięstwo z mocnym rywalem na wyjeździe.

wolfy 20.05.2023 18:39

Na gorąco:
Szot - bardzo dobry mecz i bardzo ważna bramka (zimna głowa) plus asysta przy drugim. Do tego bardzo dobra gra w obronie.
Rodado - dwa gole, zamknął mecz.
Duda - drugi dobry mecz pod rząd, do tego asysta.
Biegański - bardzo dobry mecz, genialna podwójna obrona (nogą!).
Cisse - dwie klasy wyżej niż Młyński, niestety chłopak jest szklany i pomagali mu schodzić z boiska po niegroźnym faulu. Oby to nie było nic poważnego, bo naprawdę dobrze zagrał pod nieobecność Muli.
Młyński - nędza jak zwykle, tym razem doszedł chociaż do sytuacji. Problem w tym że nie umie grać na skrzydle, nie wygrywa pojedynków, jest bo jest przez większość czasu.

Sędziowanie super. Spodziewałem się męczenia buły, przyjemnie się to oglądało.

skarabeus 20.05.2023 18:45

Mamy trzech MOTM tego meczu:

Szot, Rodado, sedzia.


Kazdy z nich w zasadzie bezbledny.

Szneka 20.05.2023 18:51

chłopaki gdzie obejrzę mecz? wykupiłem link ale nie da się meczu odtworzyć

FraMat 20.05.2023 18:56

Ja ppppppp...
Zabić mnie to mało, teraz przyszedłem do domu, bo cały czas myślałem, że mecz jest o 20.30.

:facepalm

tedyy 20.05.2023 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1601555)
Mamy trzech MOTM tego meczu:

Szot, Rodado, sedzia.


Kazdy z nich w zasadzie bezbledny.

Dołóż Biegańskiego :alleluja:

tomytom 20.05.2023 19:20

Brawo!
Jeszcze dwa zwycięstwa i przy sprzyjających wiatrach: mamy to!

FraMat 20.05.2023 19:21

No dobra, gdzie to teraz zobaczę?

wolfy 20.05.2023 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1601560)
No dobra, gdzie to teraz zobaczę?

Jak masz Polsat Sport to na bank będzie powtórka na którymś kanale.

Szneka 20.05.2023 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1601561)
Jak masz Polsat Sport to na bank będzie powtórka na którymś kanale.

a jak nie mam?

tomytom 20.05.2023 19:32

Na PolsatBoxGo jest około 3h timeshift.
Jak teraz wejdziesz to można przesunąć suwak akurat na początek meczu :-)

FraMat 20.05.2023 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1601561)
Jak masz Polsat Sport to na bank będzie powtórka na którymś kanale.

Dobra, idę czytać, kiedy to powtórzą.
No, ale przynajmniej nie denerwowałem się w czasie meczu

cygan 20.05.2023 19:50

Brawo ARMIA BIALEJ GWIAZDY! zajebisty doping ,zajebista gra WISLALOW ,my to ,jazda z k...mi ! JZS ZAWSZE I WSZEDZIE!!

Vashut 20.05.2023 19:52

Wracam z wyjazdu bylo zajebiscie. Ze 2k Wislakow na trybunie spokojnie trzeci tysiak miedzy bielszczanami

leszekpw 20.05.2023 19:53

Szot, Rodado, super.. Biegański dużo szczęścia, długo takiego fartownego meczu nie powtórzy (i tak uważam, że to słaby bramkarz).
Duda mimo asysty tak sobie, Cisse podobnie przeciętnie, choć i tak lepszy od parodysty Młyńskiego.
Igbekeme lepszy nie będzie, to taki typ gracza, świetne zagrania przeplata głupimi stratami.
Błaszczu dotknął piłki?

Generalnie więcej szczęścia i wynik lepszy niż gra. No, ale niech tak wygrywają do końca. Bo już zdarzała się nie raz lepsza gra a wynik jaki był taki był.

Kibice Wisły, doping, szacun, ekstraklasa!!!

wolfy 20.05.2023 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1601562)
a jak nie mam?

Nie wiem czy IPLa ma pierwszą ligę.

aNouc 20.05.2023 20:12

https://www.instagram.com/reel/CsedkRdg6Mx/

(wideo) rozpierdoI po meczu z udziałem piłkarzy i kibiców Wisły Kraków (vs Podbeskidzie 0-3)

Szneka 20.05.2023 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1601568)
Nie wiem czy IPLa ma pierwszą ligę.

ma ale pakiet 40 pln za miesiąc i mecze z odtworzenia :( a za tydzień i dwa obejrzę na żywo

Karherop 20.05.2023 21:03

Jednak te osłabienia w obronie bielszczan okazały się konkretniejsze od braku Fernandeza u nas.

Poza okresami 15-40 min to był świetnie rozegrany taktycznie mecz. Widać że nie rzuciliśmy się na hurra do przodu, tylko pomału wypunktowlismy rywala.

Przypominając sobie pierwszy mecz i dominację PBB w 1 połowie na Reymonta to aż dziw bierze jaka metamorfozę przeszly obie drużyny. Rozjechaliśmy PBB tak naprawdę minimalnym nakładem sił. Bez Luisa, Muii i Junki.

Z trybun zresztą wyglądało to tak jakby to PBB grało na wyjedzie, a nie my. To był zresztą nasz najlepszy wyjazdowy mecz tej rundy.

Brawo sztab i drużyna. W końcu mecz bez większych nerwów.

azor 20.05.2023 22:29

Zrobiliśmy wszystko tak jak trzeba było. Każdy z zawodników wypełnił swoją role, ciężko znaleźć jakieś negatywy poza tymi oczywistymi wynikającymi z gry z rywalem na mniej więcej tym samym poziomie.

PS: wywiad Biletera żenujący, naprawdę niech tem Pan pogodzi sie z rola maskotki przyciągającej sponsorów i zamilknie. Na zawsze.

Arkadiusz.Czerepach 20.05.2023 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1601569)
https://www.instagram.com/reel/CsedkRdg6Mx/

(wideo) rozpierdoI po meczu z udziałem piłkarzy i kibiców Wisły Kraków (vs Podbeskidzie 0-3)

serce rośnie patrząc na team spirit , i nawet jak niegrający rezerwowi w tym biorą udział i jeszcze Fernandez , który spokojnie mógł zostać w domu , a tu prosze jak w dresiku tańczy , może faktycznie zostanie ?


motm Szot

o Biegańskim nawet nie pisze , bo to najlepszy polski bramkarz od czasu Łukasza Fabiańskiego



w sumie fajnie sie sprawdza o Rodado to co pisali na weszło jak go kupiliśmy , że marnuje setki , ale z niczego za to potrafi wyczarować magiczne gole

ten drugi dzisiaj to był czysty Del Piero !

Harcownik 20.05.2023 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1601555)
Mamy trzech MOTM tego meczu:

Szot, Rodado, sedzia.


Kazdy z nich w zasadzie bezbledny.

Pełna zgoda. Da się dobrze sędziować? Da się. Szot wyrasta na gościa od którego będzie się ustalać wyjściowa 11tke. Ciekawe czy w akcji gdzie słabo strzelał Młyński Rodado ustrzelił by trzeciego gola gdyby poszedł sam...

Arkadiusz.Czerepach 20.05.2023 23:09

raczej nie, jemu lepiej wychodzi zrobienie wiatraka z 3 obrońców + strzał z zerowego konta, niż wykończenie patelni... ;)

Jaroo1 21.05.2023 08:50

Cytat:

PS: wywiad Biletera żenujący, naprawdę niech tem Pan pogodzi sie z rola maskotki przyciągającej sponsorów i zamilknie. Na zawsze.
A co Kuba powiedział?

Patryko 21.05.2023 09:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Harcownik (Post 1601577)
Pełna zgoda. Da się dobrze sędziować? Da się. Szot wyrasta na gościa od którego będzie się ustalać wyjściowa 11tke. Ciekawe czy w akcji gdzie słabo strzelał Młyński Rodado ustrzelił by trzeciego gola gdyby poszedł sam...

Z tym Szotem w pierwszej jedenastce bym się wstrzymał, przy nieuznanej bramce Biliński ograł go jak dziecko.
Oczywiście przychylam się do opinii, że jak już jest na boisku, to daje z siebie wszystko.

Fugiel 21.05.2023 09:28

Trener Radosław Sobolewski nakrył w tym meczu czapką trenera Podbeskidzia. W drugiej połowie skorygował ustawienie i drużyna gości nawet nie pisnęła.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl