![]() |
Cytat:
My też mamy dość kiepska passę ale widzę tu pewien dysonans i pisanie postów pod tezę (w skrócie gówno gramy i mamy kiepskiego trenera). W piątek mamy spotkanie dwóch drużyn z których obie mają swoje problemy. Ciężko nazwać jednak faworytem drużynę która na wyjazdach na wiosnę wygrała 2 razy w 6 spotkaniach potykając się choćby w Chojnicach czy Rzeszowie. 2-2 jakbym miał grać u buka. 3-2 typuje życzeniowo. |
Obstawiam 3:1 dla nas, gramy u siebie, jest Fernandez, Rodado, Tachi, Villar, może będzie Junca, zobaczymy
|
Chłopaki wróciłem z trasy. dajcie info kogo jutro zabraknie? Mula Junca Miki ?
|
Junci jeszcze nie będzie, ale może Mula wejdzie z ławki https://www.wislaportal.pl/News.html...etem_Termalika
|
Cytat:
To tak w temacie czy ma kto u nas usiąść na ławce vide @sandomingo |
Colley dostanie następną szansę oby to nie był koniec walki o awans
Sytuacja jest, jaka jest, ale myślę, że Joseph jeszcze zasługuje na szansę. Rozmawiałem z nim w tym tygodniu i jestem bardzo mocno przekonany, że już takie błędy mu się nie przytrafią. Zwracaliśmy uwagę na pewne rzeczy i jestem przekonany, że zagra dobre spotkanie. Z mojej strony może mieć tylko i wyłącznie wsparcie. Potrzebujemy Josepha, ale również w takich ciężkich momentach Joseph potrzebuje drużyny, potrzebuje trenerów, którzy go wesprą i jedynie jutro pozostaje udowodnić pewne rzeczy na boisku - przyznał Sobolewski |
Nie pozostaje mu nic innego, jak wykonać efektowne sanki na karnego w 95 minucie przy stanie 2:2.
|
Cytat:
Myślę że powinien celować w samobójczego hat-tricka i czerwoną kartkę. Wszystko inne byłoby normą. |
Czerwona kartka odpada, bo nie mógłby zagrać w dwóch spotkaniach (zakładając brutalny faul :D).
|
Cytat:
|
Konferencja prasowa:
SZPITAL: Junca - zakończył rehabilitację - obstawiam, że na baraże będzie gotów Uryga - trenuje na boisku Ondraszek - out po operacji Mula jest gotowy do gry https://youtu.be/uxZrt_BQzPU |
Widzę, że loża szyderców się odrodziła.
Gdybym to ja, na przykład, tak szydził, to kolega powyżej (wolfy) wysyłałby mnie na drugą stronę Błoń. Zresztą niedawno tak było. Zmieniło się coś? (oprócz zmiany ról?) |
Colley ma jutro grać.
O k...a! |
A ja się nie zdziwię jak Colley jutro nie zagra i Sobol zrobił typowy blef przed ważnym meczem. Przecież wiadomo że przeciwnik też ogląda konferencje. Kiedy ostatnio powiedział że ktoś zagra od poczatku w danym meczu poza obsada bramki? Nie przypominam sobie.
|
Cytat:
Serio. Nic nie mam do Colleya (poza myślę uzasadnionym w....em za to co odwala na boisku), ale on za często zawala mecz żeby można było mówić o przypadku. Zwłaszcza że nawet w tych nie zawalonych zdarzają mu się mocno ryzykowne wejścia. Nie jest tak jak twierdzi Sobolewski że jeden mecz mu nie wyszedł. On tak z pięć sabotował. No ale Sobolewski widział też strzały z ŁKSem w drugiej połowie... Może być tak że Colley zagra na zero, ale ten piłkarz to tykająca bomba zegarowa. Jakby zagrali Szot albo Skrobański to bym mniej się denerwował. |
Raz interwencja kolejki, raz dwie wyprostowane w piszczel na otwarte złamanie, a pensyjki wpadają.
|
Jak zagra Colley, to kolej na kolejny w........
A tak serio, gościu jest wprost pokraczny, on nawet jak się przy tej stracie bramki przewrócił to jak klocek, leciał na ziemię a nogi miał wyprostowane jakby jakieś pręty metalowe w nich miał i się nie zginały. Porażka. Zagrał tak, jakby specjalnie w zemście za wcześniejsze siedzenie na ławie, te bramki rywalom dał. |
Sobol jak ma takie poczucie humoru, że chcę na obronie wystawiać Colleya, to powinien pójść dalej.
Niech wrzuci na prawą obronę Szota a na skrzydełko Szywacza. Mógłby jeszcze rzucić na szpicę czeskiego Bombardiera, ale ten akurat (nie no - jak zawsze) nie może grać. Chciałoby się wygranej.. ale biorąc pod uwagę, że przyjeżdza w miarę ogarnięty rywal i to w przeciwieństwie do nas z trenerem - będą ciężary. Jakieś 1-2 bo karnym w 99 minucie po bezsensownej ręce Józka. |
To może lepiej od 1 minuty dać na boisko Urygę, Kubę, Bashę i reszte ferajny połamanej? :D
|
Basha jest wykartkowany
|
Cytat:
:D |
Ważne żeby mógł wyjść Basha na ostatnie mecze, po to w Wiśle jest on, Kuba, Alan i reszta żeby właśnie zaskoczyć w najwazniejszym momencie.
|
Obstawiam taki skład:
Biegański- Colley-Tachi Moltenis-Szot Duda-Igbekeme- Fernandez na bokach Młyński i Żyro i na szpicy Rodado ławka Broda Niewiadomski Gruszkowski Talar Szywacz Benito Błaszczykowski Mula Cisse |
A gdzie Jaroch,Vilar....
|
Ja typuję: Biegański - Gruszkowski, Colley, Moltenis, Jaroch - Villar, Tachi, Igbekeme, Młyński - Fernandez, Rodado.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
dla odmiany ja typuje, że dziś wygramy.
Ale żeby nie było tak wesoło, to za tydzień przegramy. Ogólnie, na chwilę obecną, myślę że zakończymy sezon na 4 miejscu. |
Dziś się okaże czy mamy już traumę odnośnie meczów ze ścisłą czołówką. Na wyjazdach zawiedliśmy po całej linii, mniejsza o wynik, my w tych meczach po prostu nic nie graliśmy. Dzisiaj ważny mecz ale u siebie.
A może w końcu remis trafimy bo też by było anormalne gdybyśmy wcale w tej rundzie nie zremisowali. Aczkolwiek obstawiam, że wygramy i przełamiemy tę niemoc z czołówką, chociaż na swoim stadionie przełamiemy. |
Dobry wynik w Lecznej dla nas.. Zapewnili sobie utrzymanie, więc z nami będą grać o pietruszkę.. Tylko teraz wygrać dzisiaj!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl