Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   31 kolejka, Wisła Kraków - Termalica Bruk Bet Nieciecza, 12 maj 2023, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10878)

Karherop 11.05.2023 14:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1601095)
Termalika zdecydowanym faworytem. Grają o awans, to jest dla nich kluczowy mecz. Podbudowani zwycięstwem z Sosnowem, zmotywowani dodatkowo przez Witkowskich, którzy mecze z nami traktują bardzo osobiście i ambicjonalnie..

A wcześniej w 5 spotkaniach wygrali tylko 1. Choć cały czas w tym czasie grali o awans.

My też mamy dość kiepska passę ale widzę tu pewien dysonans i pisanie postów pod tezę (w skrócie gówno gramy i mamy kiepskiego trenera).

W piątek mamy spotkanie dwóch drużyn z których obie mają swoje problemy. Ciężko nazwać jednak faworytem drużynę która na wyjazdach na wiosnę wygrała 2 razy w 6 spotkaniach potykając się choćby w Chojnicach czy Rzeszowie.

2-2 jakbym miał grać u buka. 3-2 typuje życzeniowo.

Maine_Coon 11.05.2023 14:40

Obstawiam 3:1 dla nas, gramy u siebie, jest Fernandez, Rodado, Tachi, Villar, może będzie Junca, zobaczymy

Szneka 11.05.2023 14:42

Chłopaki wróciłem z trasy. dajcie info kogo jutro zabraknie? Mula Junca Miki ?

kolarz90 11.05.2023 14:42

Junci jeszcze nie będzie, ale może Mula wejdzie z ławki https://www.wislaportal.pl/News.html...etem_Termalika

Karherop 11.05.2023 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kolarz90 (Post 1601119)
Junci jeszcze nie będzie, ale może Mula wejdzie z ławki https://www.wislaportal.pl/News.html...etem_Termalika

Na ławce ma być Mula, Sapała i Błaszczykowski

To tak w temacie czy ma kto u nas usiąść na ławce vide @sandomingo

kolarz90 11.05.2023 17:10

Colley dostanie następną szansę oby to nie był koniec walki o awans

Sytuacja jest, jaka jest, ale myślę, że Joseph jeszcze zasługuje na szansę. Rozmawiałem z nim w tym tygodniu i jestem bardzo mocno przekonany, że już takie błędy mu się nie przytrafią. Zwracaliśmy uwagę na pewne rzeczy i jestem przekonany, że zagra dobre spotkanie. Z mojej strony może mieć tylko i wyłącznie wsparcie. Potrzebujemy Josepha, ale również w takich ciężkich momentach Joseph potrzebuje drużyny, potrzebuje trenerów, którzy go wesprą i jedynie jutro pozostaje udowodnić pewne rzeczy na boisku - przyznał Sobolewski

Patryko 11.05.2023 17:18

Nie pozostaje mu nic innego, jak wykonać efektowne sanki na karnego w 95 minucie przy stanie 2:2.

wolfy 11.05.2023 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1601127)
Nie pozostaje mu nic innego, jak wykonać efektowne sanki na karnego w 95 minucie przy stanie 2:2.

Minimalista.
Myślę że powinien celować w samobójczego hat-tricka i czerwoną kartkę. Wszystko inne byłoby normą.

Patryko 11.05.2023 17:36

Czerwona kartka odpada, bo nie mógłby zagrać w dwóch spotkaniach (zakładając brutalny faul :D).

wolfy 11.05.2023 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1601129)
Czerwona kartka odpada, bo nie mógłby zagrać w dwóch spotkaniach (zakładając brutalny faul :D).

Można mieć tylko nadzieję że jakby co komisja ligi dowali mu zakaz gry do końca sezonu.

pepe72 11.05.2023 19:15

Konferencja prasowa:
SZPITAL:
Junca - zakończył rehabilitację - obstawiam, że na baraże będzie gotów
Uryga - trenuje na boisku
Ondraszek - out po operacji

Mula jest gotowy do gry

https://youtu.be/uxZrt_BQzPU

FraMat 11.05.2023 19:15

Widzę, że loża szyderców się odrodziła.

Gdybym to ja, na przykład, tak szydził, to kolega powyżej (wolfy) wysyłałby mnie na drugą stronę Błoń.
Zresztą niedawno tak było.
Zmieniło się coś? (oprócz zmiany ról?)

pepe72 11.05.2023 19:18

Colley ma jutro grać.
O k...a!

Karherop 11.05.2023 20:40

A ja się nie zdziwię jak Colley jutro nie zagra i Sobol zrobił typowy blef przed ważnym meczem. Przecież wiadomo że przeciwnik też ogląda konferencje. Kiedy ostatnio powiedział że ktoś zagra od poczatku w danym meczu poza obsada bramki? Nie przypominam sobie.

wolfy 11.05.2023 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1601137)
A ja się nie zdziwię jak Colley jutro nie zagra i Sobol zrobił typowy blef przed ważnym meczem. Przecież wiadomo że przeciwnik też ogląda konferencje. Kiedy ostatnio powiedział że ktoś zagra od poczatku w danym meczu poza obsada bramki? Nie przypominam sobie.

Mam nadzieję że masz rację.
Serio.

Nic nie mam do Colleya (poza myślę uzasadnionym w....em za to co odwala na boisku), ale on za często zawala mecz żeby można było mówić o przypadku. Zwłaszcza że nawet w tych nie zawalonych zdarzają mu się mocno ryzykowne wejścia. Nie jest tak jak twierdzi Sobolewski że jeden mecz mu nie wyszedł. On tak z pięć sabotował. No ale Sobolewski widział też strzały z ŁKSem w drugiej połowie...

Może być tak że Colley zagra na zero, ale ten piłkarz to tykająca bomba zegarowa. Jakby zagrali Szot albo Skrobański to bym mniej się denerwował.

Patryko 11.05.2023 21:01

Raz interwencja kolejki, raz dwie wyprostowane w piszczel na otwarte złamanie, a pensyjki wpadają.

Jaroo1 12.05.2023 09:43

Jak zagra Colley, to kolej na kolejny w........

A tak serio, gościu jest wprost pokraczny, on nawet jak się przy tej stracie bramki przewrócił to jak klocek, leciał na ziemię a nogi miał wyprostowane jakby jakieś pręty metalowe w nich miał i się nie zginały.

Porażka. Zagrał tak, jakby specjalnie w zemście za wcześniejsze siedzenie na ławie, te bramki rywalom dał.

pomeran 12.05.2023 09:55

Sobol jak ma takie poczucie humoru, że chcę na obronie wystawiać Colleya, to powinien pójść dalej.

Niech wrzuci na prawą obronę Szota a na skrzydełko Szywacza. Mógłby jeszcze rzucić na szpicę czeskiego Bombardiera, ale ten akurat (nie no - jak zawsze) nie może grać.

Chciałoby się wygranej.. ale biorąc pod uwagę, że przyjeżdza w miarę ogarnięty rywal i to w przeciwieństwie do nas z trenerem - będą ciężary.



Jakieś 1-2 bo karnym w 99 minucie po bezsensownej ręce Józka.

Jaroo1 12.05.2023 09:59

To może lepiej od 1 minuty dać na boisko Urygę, Kubę, Bashę i reszte ferajny połamanej? :D

pepe72 12.05.2023 10:21

Basha jest wykartkowany

FraMat 12.05.2023 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1601150)
Basha jest wykartkowany

Loża szyderców i tak postawi na Bashę - skoro jest wykartkowany i pojawi się na boisku to automatycznie przegrywany w wyniku walkowera? I o to loży szyderców chodzi
:D

Jaroo1 12.05.2023 12:26

Ważne żeby mógł wyjść Basha na ostatnie mecze, po to w Wiśle jest on, Kuba, Alan i reszta żeby właśnie zaskoczyć w najwazniejszym momencie.

Szneka 12.05.2023 12:51

Obstawiam taki skład:
Biegański- Colley-Tachi Moltenis-Szot Duda-Igbekeme- Fernandez na bokach Młyński i Żyro i na szpicy Rodado
ławka
Broda Niewiadomski Gruszkowski Talar Szywacz Benito Błaszczykowski Mula Cisse

krysztal 12.05.2023 12:53

A gdzie Jaroch,Vilar....

swiety37 12.05.2023 13:51

Ja typuję: Biegański - Gruszkowski, Colley, Moltenis, Jaroch - Villar, Tachi, Igbekeme, Młyński - Fernandez, Rodado.

Szneka 12.05.2023 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1601169)
A gdzie Jaroch,Vilar....

przepraszam. słuszna uwaga Jaroch na prawo za Colleya . Villar pewne że zagra?

aNouc 12.05.2023 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1601060)
Dostęp do wideo transmisji z meczu Wisła vs Termalika można wykupić pod linkiem:

https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508385

Połowa kasy leci do budżetu Wisły (trzeba dokonać transakcji poprzez wejście w powyższy link).

PS. Mecz w Polsacie Sport (piątek, godz. 20:20)

Przypominajka dla tych, którzy będą poza zasięgiem telewizora lub nie posiadają Polsatu Sport. Możecie wykupić dostęp do transmisji wideo z meczu na urządzenia mobilne (telefon, laptop, tablet) za jedyne 10 złotych.

Elendil 12.05.2023 14:18

dla odmiany ja typuje, że dziś wygramy.

Ale żeby nie było tak wesoło, to za tydzień przegramy. Ogólnie, na chwilę obecną, myślę że zakończymy sezon na 4 miejscu.

Jaroo1 12.05.2023 14:23

Dziś się okaże czy mamy już traumę odnośnie meczów ze ścisłą czołówką. Na wyjazdach zawiedliśmy po całej linii, mniejsza o wynik, my w tych meczach po prostu nic nie graliśmy. Dzisiaj ważny mecz ale u siebie.

A może w końcu remis trafimy bo też by było anormalne gdybyśmy wcale w tej rundzie nie zremisowali.

Aczkolwiek obstawiam, że wygramy i przełamiemy tę niemoc z czołówką, chociaż na swoim stadionie przełamiemy.

sevenheaven 12.05.2023 19:19

Dobry wynik w Lecznej dla nas.. Zapewnili sobie utrzymanie, więc z nami będą grać o pietruszkę.. Tylko teraz wygrać dzisiaj!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl