![]() |
Frankowski główny a Myć na varze - ale combo , będą jaja na pewno.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale przynajmniej coś się w tematach dzieje... |
Cytat:
|
Jesli ruch bedzie chcial grac otwarta pilke i wymiane ciosow to moze byc dla nas wcale nie taki trudny mecz, jedynym zagrozeniem jest recznik w bramce
|
Chyba pomyliłeś forum.
A co do zagrożenia to w Niepołomicach położyły nas prezenty obrony, a nie bramkarza. |
https://piast-gliwice.eu/pko-bp-ekst...-plock-1-0-1-0
Murawa w Gliwicach w trakcie meczu z ubiegłego tygodnia. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dziś i jutro ma być raczej ciepło i bez opadów:
https://www.meteo.pl/um/php/meteorog...type=0u&id=691 Na boisku w Gliwicach gra e-klapowy Piast. Więc aż takiego dramatu jak w Niepołomicach nie będzie. |
Kibice Wisły zatwierdzają to boisko i w razie porażki zobowiązują się nie zwalać na boisko
|
W Niepołomicach przegraliśmy nie przez boisko tylko przez błędy obrony ;)
|
Konferencja prasowa.
Szpital: Uryga, Sapała, Kuba - przyszły tydzień trening indywidualny Starzyński - rehabilitacja https://youtu.be/KNH0zbpZ67Q |
Cytat:
|
Cytat:
Trawa była jak gąbka. Nasi skrzydłowi zamiast nabierać prędkości topili się w bagnie. Po 30 min byli zajechani jak po kilku spotkaniach. Mówili o tym poza kamerami. Biegański ostatnio się nie ugryzł zresztą w język wspominając tamten mecz. W Gliwicach bagna już nie ma, zresztą nawet w tych Niepołomicach boisko wygląda przypadkiem (?!) już lepiej. Będzie zaraz wyższa temperatura, nie trzeba mówić jak to będzie działać na Hiszpanów. Najważniejsze to jutro wygrać z Ruchem. To może być ostatni mecz gdzie będzie więcej walki niż gry w piłkę. |
Biegański to zamiast kłapania dziobem mógłby się zająć bronieniem.Wypadałoby mu przypomnieć,że strzał z rzutu karnego bramkarz może starać się zatrzymać a nie tylko rzucać się jak debil w przeciwną stronę
|
Cytat:
Dawno nie widziałem takiego ręcznika jeśli chodzi o rzuty karne. |
Wina Biegańskiego z tymi karnymi? No pewnie. Pytanie czy sztab trenerski go uświadomił, że źle to robi i czy trenują aby to zmienić...
Bo trochę to parodia, że tak prosty element, który pewnie można wyuczyć jest nienaprawiany. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale karne to w jego przypadku trzeciorzędny problem i konsekwencja innych braków. Główny problem to brak techniki padu bramkarskiego i umiejętności ustawienia na dwusiecznej kąta tworzonego przez piłkę i słupki. On tego nie rozumie i nie potrafi, dlatego często stoi na linii bramkowej. Jak przy pierwszym golu dla Puszczy. To nie obrońcy go zawalili. Bo taki strzał bramkarz MUSI obronić.
A to że uważa, że obronienie jednego karnego zmieni coś w ocenie jego postawy to dowód na poważne odklejenie. |
On nawet z Ruchem tego karnego co obronił to już klęczał tylko strzał był tak mizerny,że zdążył wstać i złapać piłkę.
|
Teraz Sobolewski przekroczył wszelkie granice. Jak można na taki mecz nie tylko wziąć na ławkę ale i wpuścić na boisko tak beznadziejnie słabego piłkarza jak Szywacz?:shock:
To naprawdę nie jest śmieszne. Od momentu wejścia Szywacza gramy w dziesiątkę, a Ruch w 12. |
Gramy poki co jak jesienia za Brzęczka :| Nawet nie chodzi mi o tę straconą bramkę. Straty piłki i niedokładność to największe problemy.
|
Sobol cos ty odjebal. Sabotaz wpuszczajac szywacza
|
Nasza ławka nie istnieje XD generalnie każda zmiana u nas jest rówoznaczna z czerwoną kartką, schodzi Mula, wchodzi parodysta Szywacz i cyk, gramy w 10
|
Jak ktoś z taką szybkością, zwrotnością i koordynacją jak Szywacz może zawodowo uprawiać sport?
Na razie większa chujnia jak z Puszczą |
Ten kto płacze lub narzeka po pierwszej połowie, nie ma prawa cieszyć się ze zwycięstwa na koniec meczu :D
|
Jakim cudem gracze tacy jak Szywacz grają na tym poziomie?? Takie perełki można wagonami zwozić z podkrakowskich orlików.
Najgorsze jest to, że jeśli wchodzi taki ogór z ławki, to oznacza, że zarówno Młyński, jak i Żyro nie nadają się obecnie do gry, co w perspektywie nieuniknionych kontuzji/kartek mocno komplikuje nam możliwość ewentualnych roszad z przodu. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl