Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   28 kolejka, Ruch Chorzów - Wisła Kraków, 22 kwiecień 2023, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10872)

Marek96 20.04.2023 12:23

Frankowski główny a Myć na varze - ale combo , będą jaja na pewno.

kolarz90 20.04.2023 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marek96 (Post 1599892)
Frankowski główny a Myć na varze - ale combo , będą jaja na pewno.

Dla nas nic dobrego z tego nie wyniknie

Karherop 20.04.2023 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1599885)
Proponuję napisać do prowadzącego rozgrywki,żeby nam tych kartek nie liczył bo były na wyrost.W końcu Moltenisowi ostatecznie nie udało się złamać nogi zawodnikowi Podbeskidzia a Fernandez wprawdzie kopnął piłkarza z Głogowa bez piłki ale sam też został z premedytacją nadepnięty.
Przy okazji można by polobbować u organizatora rozgrywek aby kolejność w tabeli ustalił tylko na podstawie wyników w rundzie wiosennej,rewanżowej-jak zwał tak zwał.Sprawa naszego awansu była by już praktycznie przesądzona.

Naprawdę chcesz dalej ciągnąć też totalnie nieznaczący temat? :>

krysztal 20.04.2023 13:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1599896)
Naprawdę chcesz dalej ciągnąć też totalnie nieznaczący temat? :>

Ja tylko odpowiedziałem koledze który był w błędzie.To ty jak zwykle jak to z Wolfym mawiacie wjebałeś się między wódkę a zakąskę i zacząłeś drążyć ;)

Ale przynajmniej coś się w tematach dzieje...

wolfy 20.04.2023 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marek96 (Post 1599892)
Frankowski główny a Myć na varze - ale combo , będą jaja na pewno.

O ja... Tego Mycia to już mogli sobie darować...

gizmowisla 20.04.2023 16:07

Jesli ruch bedzie chcial grac otwarta pilke i wymiane ciosow to moze byc dla nas wcale nie taki trudny mecz, jedynym zagrozeniem jest recznik w bramce

pepe72 20.04.2023 21:08

Chyba pomyliłeś forum.

A co do zagrożenia to w Niepołomicach położyły nas prezenty obrony, a nie bramkarza.

fansorina 21.04.2023 09:01

https://piast-gliwice.eu/pko-bp-ekst...-plock-1-0-1-0
Murawa w Gliwicach w trakcie meczu z ubiegłego tygodnia.

wolfy 21.04.2023 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fansorina (Post 1599909)
https://piast-gliwice.eu/pko-bp-ekst...-plock-1-0-1-0
Murawa w Gliwicach w trakcie meczu z ubiegłego tygodnia.

Wygląda ładnie. Graliśmy dobre mecze na o wiele gorszych.

Książę Palownik 21.04.2023 09:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1599912)
Wygląda ładnie. Graliśmy dobre mecze na o wiele gorszych.

Na kilku zdjęciach widać, że jest dość grząsko. Grudki ziemi fruwają spod korków. Tak czy siak to boisko jest bez dwóch zdań lepsze niż w Niepołomicach. Jak nie będzie do jutra jakichś opadów deszczu to powinno być okej.

pepe72 21.04.2023 11:38

Dziś i jutro ma być raczej ciepło i bez opadów:
https://www.meteo.pl/um/php/meteorog...type=0u&id=691

Na boisku w Gliwicach gra e-klapowy Piast. Więc aż takiego dramatu jak w Niepołomicach nie będzie.

Maine_Coon 21.04.2023 11:49

Kibice Wisły zatwierdzają to boisko i w razie porażki zobowiązują się nie zwalać na boisko

pepe72 21.04.2023 11:56

W Niepołomicach przegraliśmy nie przez boisko tylko przez błędy obrony ;)

pepe72 21.04.2023 16:52

Konferencja prasowa.
Szpital:
Uryga, Sapała, Kuba - przyszły tydzień trening indywidualny
Starzyński - rehabilitacja
https://youtu.be/KNH0zbpZ67Q

wolfy 21.04.2023 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1599913)
Na kilku zdjęciach widać, że jest dość grząsko. Grudki ziemi fruwają spod korków. Tak czy siak to boisko jest bez dwóch zdań lepsze niż w Niepołomicach. Jak nie będzie do jutra jakichś opadów deszczu to powinno być okej.

To w Niepołomicach to nie było boisko. Szanujmy się.

Karherop 21.04.2023 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1599918)
W Niepołomicach przegraliśmy nie przez boisko tylko przez błędy obrony ;)

Nie, przez boisko.

Trawa była jak gąbka. Nasi skrzydłowi zamiast nabierać prędkości topili się w bagnie. Po 30 min byli zajechani jak po kilku spotkaniach. Mówili o tym poza kamerami.

Biegański ostatnio się nie ugryzł zresztą w język wspominając tamten mecz.

W Gliwicach bagna już nie ma, zresztą nawet w tych Niepołomicach boisko wygląda przypadkiem (?!) już lepiej.

Będzie zaraz wyższa temperatura, nie trzeba mówić jak to będzie działać na Hiszpanów. Najważniejsze to jutro wygrać z Ruchem. To może być ostatni mecz gdzie będzie więcej walki niż gry w piłkę.

krysztal 22.04.2023 08:23

Biegański to zamiast kłapania dziobem mógłby się zająć bronieniem.Wypadałoby mu przypomnieć,że strzał z rzutu karnego bramkarz może starać się zatrzymać a nie tylko rzucać się jak debil w przeciwną stronę

Książę Palownik 22.04.2023 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1599945)
Biegański to zamiast kłapania dziobem mógłby się zająć bronieniem.Wypadałoby mu przypomnieć,że strzał z rzutu karnego bramkarz może starać się zatrzymać a nie tylko rzucać się jak debil w przeciwną stronę

On się nawet nie rzuca, tylko po prostu siada sobie tyłkiem w okolicy środka linii bramkowej. Poza tym nawet nie usiłuje robić zwodu, tylko od razu przechyla się na jedną lub drugą stronę, co napastnik widzi na sekundę przed oddaniem strzału.

Dawno nie widziałem takiego ręcznika jeśli chodzi o rzuty karne.

Jaroo1 22.04.2023 12:24

Wina Biegańskiego z tymi karnymi? No pewnie. Pytanie czy sztab trenerski go uświadomił, że źle to robi i czy trenują aby to zmienić...
Bo trochę to parodia, że tak prosty element, który pewnie można wyuczyć jest nienaprawiany.

sevenheaven 22.04.2023 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1599949)
Wina Biegańskiego z tymi karnymi? No pewnie. Pytanie czy sztab trenerski go uświadomił, że źle to robi i czy trenują aby to zmienić...
Bo trochę to parodia, że tak prosty element, który pewnie można wyuczyć jest nienaprawiany.

W ostatnim wywiadzie odniósł się do tego, że kibice zarzucają mu brak umiejętności przy bronieniu karnych, nie pamietam co dokładnie powiedział, ale coś w stylu, ze ma nadzieję, że w kluczowym momencie wybroni i udowodni, że to nie prawda. Jeszcze chyba był poruszony temat trenera bramkarzy.

Książę Palownik 22.04.2023 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1599950)
W ostatnim wywiadzie odniósł się do tego, że kibice zarzucają mu brak umiejętności przy bronieniu karnych, nie pamietam co dokładnie powiedział, ale coś w stylu, ze ma nadzieję, że w kluczowym momencie wybroni i udowodni, że to nie prawda.

Jakim cudem on chce coś obronić, skoro nawet się nie rzuca tylko zawsze przy strzale sobie siada tyłkiem na ziemii w okolicy środka bramki. Musiałby mu strzelec po prostu podać piłkę, inaczej Bieganski nigdy niczego nie złapie.

Drozd 22.04.2023 13:57

Ale karne to w jego przypadku trzeciorzędny problem i konsekwencja innych braków. Główny problem to brak techniki padu bramkarskiego i umiejętności ustawienia na dwusiecznej kąta tworzonego przez piłkę i słupki. On tego nie rozumie i nie potrafi, dlatego często stoi na linii bramkowej. Jak przy pierwszym golu dla Puszczy. To nie obrońcy go zawalili. Bo taki strzał bramkarz MUSI obronić.

A to że uważa, że obronienie jednego karnego zmieni coś w ocenie jego postawy to dowód na poważne odklejenie.

krysztal 22.04.2023 14:11

On nawet z Ruchem tego karnego co obronił to już klęczał tylko strzał był tak mizerny,że zdążył wstać i złapać piłkę.

Markus 22.04.2023 17:10

Teraz Sobolewski przekroczył wszelkie granice. Jak można na taki mecz nie tylko wziąć na ławkę ale i wpuścić na boisko tak beznadziejnie słabego piłkarza jak Szywacz?:shock:

To naprawdę nie jest śmieszne. Od momentu wejścia Szywacza gramy w dziesiątkę, a Ruch w 12.

DysoN 22.04.2023 17:11

Gramy poki co jak jesienia za Brzęczka :| Nawet nie chodzi mi o tę straconą bramkę. Straty piłki i niedokładność to największe problemy.

Skawa Wadowice 22.04.2023 17:12

Sobol cos ty odjebal. Sabotaz wpuszczajac szywacza

Stelio 22.04.2023 17:16

Nasza ławka nie istnieje XD generalnie każda zmiana u nas jest rówoznaczna z czerwoną kartką, schodzi Mula, wchodzi parodysta Szywacz i cyk, gramy w 10

ciacho 22.04.2023 17:21

Jak ktoś z taką szybkością, zwrotnością i koordynacją jak Szywacz może zawodowo uprawiać sport?

Na razie większa chujnia jak z Puszczą

Jaroo1 22.04.2023 17:22

Ten kto płacze lub narzeka po pierwszej połowie, nie ma prawa cieszyć się ze zwycięstwa na koniec meczu :D

Patryko 22.04.2023 17:23

Jakim cudem gracze tacy jak Szywacz grają na tym poziomie?? Takie perełki można wagonami zwozić z podkrakowskich orlików.
Najgorsze jest to, że jeśli wchodzi taki ogór z ławki, to oznacza, że zarówno Młyński, jak i Żyro nie nadają się obecnie do gry, co w perspektywie nieuniknionych kontuzji/kartek mocno komplikuje nam możliwość ewentualnych roszad z przodu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl