Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   23 kolejka, Wisła Kraków - GKS Tychy, 11 marzec 2023, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10860)

Smuga85 10.03.2023 02:26

Tychy po wznowieniu rundy, grały 4 mecze, w których osiągnęły wygraną, remis i dwie porażki.

Niby wszystko cacy ale pragnę zwrócić uwagę że mierzyli się kolejno z ŁKS-em, Bruk Betem który jest w podobnym gazie jak my oraz Podbeskidziem które też co nieco próbuje grać.

Zmierzam do tego że nie ma się co zakładać że to będzie spacerek, tym bardziej na podstawie ich ostatnich wyników.
Z drugiej strony jak sobie obejrzałem jakiś tam ich jeden z ostatnich skrótów, to rzuciło mi się w oczy że są trochę oporni na grę kombinacyjną oraz że nasza lewa strona może mieć sporo przestrzeni.

Potrzebujemy 3 pkt mega strasznie w tym i następnym meczu, wtedy mielibyśmy mega dobrą pozycję wyjściową po przerwie na Repkę i jakby nie patrzeć już coraz trudniejsze mecze które nas czekają.

Karherop 10.03.2023 08:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1597708)
Czy to nie Ty pisałeś, że Puszcza nie ma zielonego światła na awans?!

Też tak pisałem. I zobaczymy czy teraz postawią się Termalice. Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Puszcza skończy lige na max 6 miejscu, o ile ktoś inny nie złapie dołka. W barażach 2 z poza Niepolomicami awansu nie zrobi.

Fernandez to równie dobrze może już nie zdobyć żółtej do końca ligi, więc wstrzymajcie się z tym celowym łapaniem kartek.

aNouc 10.03.2023 09:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1597688)
Dostęp do wideo transmisji z meczu Wisła vs GKS Tychy można wykupić pod linkiem:

https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508385

Połowa kasy leci do budżetu Wisły (trzeba dokonać transakcji poprzez wejście w powyższy link).

PS. Mecz w Polsacie Sport News (sobota, godz. 17:30)


Przypominajka. Jeżeli w trakcie meczu nie będziesz miał dostępu do telewizyjnego Polsatu, możesz wykupić dostęp do transmisji wideo na telefony/laptopy/komputery/tablety.

swiety37 10.03.2023 15:12

Jakby LF się na Skrę wykartkował, to by miał 3 tygodnie na "odpoczynek" i zaleczenie tych mikrourazów.

skarabeus 10.03.2023 16:00

Lepiej niech zrobi tego stempla komus i zlapie kartke. Przed nami kilka waznych spotkan i dobrze zeby mial czyste konto kartkowe.

Patryko 10.03.2023 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1597728)
Lepiej niech zrobi tego stempla komus i zlapie kartke. Przed nami kilka waznych spotkan i dobrze zeby mial czyste konto kartkowe.

Stemple zostawmy chamom z Sandecji. Luis wystarczy, że kogoś złapie za koszulkę przy kontrze ;)

kbr 10.03.2023 22:51

Onym się mylił, ale mamy za dużo zwycięstw z rzędu na koncie żeby jutro wygrać.

Patryko 10.03.2023 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kbr (Post 1597742)
Onym się mylił, ale mamy za dużo zwycięstw z rzędu na koncie żeby jutro wygrać.

Ruch wygrał, zbyt dużego wyboru jutro nie mamy.

Blixa 11.03.2023 05:08

Alez farcialsko Ruch wygral. No coż, trzeba wyszarpać trzy punkty i tyle.

Drozd 11.03.2023 10:55

Wygramy różnicą 3 bramek...

ciacho 11.03.2023 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blixa (Post 1597744)
Alez farcialsko Ruch wygral. No coż, trzeba wyszarpać trzy punkty i tyle.

Czemu farciarsko? Inna sprawa, że to był taki bieda mecz, że aż w skrótach pokazywano żółte kartki zamiast akcji, żeby coś się z tego meczu udało sklecić:lol::lol::lol: Jak ja to przetrwałem przed TV to nie wiem.

skarabeus 11.03.2023 11:28

Patryko,

bankowo bedzie tak samo kopany jak do tej pory, wiec niech sobie da upust frustracji robiac to samo ;-)

sevenheaven 11.03.2023 11:40

Ruch bardzo przepycha te wygrane.. 2x w ostatniej minucie strzelili, teraz gol do szatni.. a grają wielkie gówno
wydaje mi się, że grają na euforii.. niedługo mecz bezpośredni z ŁKS, później z nami.. mogą zgubić tutaj 6 pkt i w zasadzie byśmy ich dopadli :)

trzeba dzisiaj wygrać i patrzeć tylko na siebie

pepe72 11.03.2023 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1597747)
Czemu farciarsko? Inna sprawa, że to był taki bieda mecz, że aż w skrótach pokazywano żółte kartki zamiast akcji, żeby coś się z tego meczu udało sklecić:lol::lol::lol: Jak ja to przetrwałem przed TV to nie wiem.

Najlepszy napadzior przeciwnika z ciężką kontuzją i zaraz po wznowieniu Chojniczanka traci gola.
Jakby sędzia skończył 1 połowę to by się nikt nie obraził.

wolfy 11.03.2023 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1597750)
Najlepszy napadzior przeciwnika z ciężką kontuzją i zaraz po wznowieniu Chojniczanka traci gola.
Jakby sędzia skończył 1 połowę to by się nikt nie obraził.

No u Nas na pewno nikt :D

Fugiel 11.03.2023 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1597749)
Ruch bardzo przepycha te wygrane.. 2x w ostatniej minucie strzelili, teraz gol do szatni.. a grają wielkie gówno
wydaje mi się, że grają na euforii.. niedługo mecz bezpośredni z ŁKS, później z nami.. mogą zgubić tutaj 6 pkt i w zasadzie byśmy ich dopadli :)

trzeba dzisiaj wygrać i patrzeć tylko na siebie

My też przepychamy :D

Szneka 11.03.2023 19:32

dzisiejszy mecz pokazał, że eksperyment z Tachim na środku pomocy nie wypalił. Beznadziejny występ Rodado, tylko że nie ma kim Go zastąpić. Mula i Miki mogli mieć po 2 asysty kiedy mogli podawać a nie strzelać. Ogólnie ważne 3pkt i zasłużone.

AgresywnyChomik 11.03.2023 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1597753)
dzisiejszy mecz pokazał, że eksperyment z Tachim na środku pomocy nie wypalił. Beznadziejny występ Rodado, tylko że nie ma kim Go zastąpić. Mula i Miki mogli mieć po 2 asysty kiedy mogli podawać a nie strzelać. Ogólnie ważne 3pkt i zasłużone.

LOL

Dzień konia bramkarza GKSu, plus brak zwykłego piłkarskiego szczęścia.
Z przodu wyglądamy niesamowicie jak na 1wszą lige obrona jest do przemeblowania przy ewentualnym awansie.

Karny ewidentny.

Tychy są dużo lepsze niż mogłoby się wydawać.

sevenheaven 11.03.2023 19:36

To co grał James dzisiaj to poezja, szczególnie w pierwszej połowie.. chyba bezbłędny.. DUDA już chyba stracił na dobre miejsce w pierwszej 11

wolfy 11.03.2023 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1597755)
To co grał James dzisiaj to poezja, szczególnie w pierwszej połowie.. chyba bezbłędny.. DUDA już chyba stracił na dobre miejsce w pierwszej 11

Duda dał dobrą zmianę, ale jest jednak słabszy od konkurencji. James kosmos. Dawno takiego ŚP nie mieliśmy, chłop prawie się nie myli. IMO lepszy niż Aschraf.
Uważam że Tachi dobrze dziś zagrał.

Patryko 11.03.2023 19:38

Wyszarpane 3 punkty, tak to będzie wyglądało do końca - bez walki nikt nam punktów na tacy nie poda.

Mecz pod całkowitą kontrolą Wisły, aczkolwiek po zdobyciu bramki niepotrzebnie oddaliśmy trochę pola Tychom. Karny z niczego (aczkolwiek słuszny) i zaczęło się robić nerwowo. Pod koniec GKS zamknięty w hokejowym zamku w polu karnym i po prostu wygrała drużyna dziś lepsza.

Na jesień ten meczy byłby albo zremisowany, albo przegrany 1-2.

Proud 11.03.2023 19:39

Oprócz dominacji cieszy fakt, że wygrywamy w okolicznościach o jakich niedawno mogliśmy pomarzyć. W poprzedniej rundzie wiemy jak by się ten mecz skończył.
Takie zwycięstwa czasami bardziej budują mental drużyny niż zwycięstwo 4:0

DeadOrAlive 11.03.2023 19:40

Na świeżo - Rodado do pożegnania w lecie. Nie możemy sobie pozwolić na takie marnowanie sytuacji.

AgresywnyChomik 11.03.2023 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1597758)
Oprócz dominacji cieszy fakt, że wygrywamy w okolicznościach o jakich niedawno mogliśmy pomarzyć. W poprzedniej rundzie wiemy jak by się ten mecz skończył.
Takie zwycięstwa czasami bardziej budują mental drużyny niż zwycięstwo 4:0

Mental już dawno jest zbudowany a dzisejszy mecz tylko to potwierdził.

Elendil 11.03.2023 19:42

Ciężko zrozumieć jak mając ponad 75% posiadania piłki i ponad 30 strzałów, musimy się tak męczyć... ten mecz powinien być zamknięty w pierwszej połowie. A tak albo walimy jakieś farfocle, albo prosto w bramkarza, albo im piłka między nogami przechodzi... a jak już raz na jakiś czas wyjdzie dobry strzał, to bramkarz dostaje jakiś super-mocy.

Dlatego pomimo tego, że jesteśmy obecnie, personalnie, ponad tę ligę, to ciężko uwierzyć, że zdołają wygrać jeszcze 7 meczów. Bo po prostu takie mecze jak dziś, gdzie będą walić przez 90 minut głową w mur, zdarzą się jeszcze nie raz. Dziś koniec końców fart był po naszej stronie, ale niewiele brakło...

James chyba MOTM, a raczej by nim był, gdyby trafił czysto w tę piłkę w drugiej połowie. To taki młodszy, lepszy Basha.

adam_09 11.03.2023 19:48

Basha? Haha. Daj spokój :)

aNouc 11.03.2023 19:50

https://www.youtube.com/watch?v=Tlevh-Cw8F4

Wideo konferencja Sobolewskiego po meczu Wisła 2-1 GKS Tychy

Jaroo1 11.03.2023 19:52

Za Wuja skończyłoby się 1:2 po czerwonej kartce, bo piłkarze przypomnieliby sobie jak na odprawie im mówił, że w 11 na 10 gra sie trudniej :D

Jest moc, w końcu mamy jakąś drużynę i mecze też jakoś wyglądają. Takie coś to miło się ogląda, jest ambicja, czasami dramaturgia, są akcje, gole. Nareszcie.

Ciekawe jak to się skończy, bo tak jak kilka ostatnich lat byliśmy zwykłymi szmaciarzami, tak teraz mamy drużynę, tak jak daliśmy dupy w pierwszej rundzie tego sezonu, to teraz gonimy i realnie walczymy o bezpośredni awans

AS82 11.03.2023 19:55

Jestem wku*wiony ,że mając wynik 1-0 ( i niby tak walczymy o awans) ,drużyna całkowicie przestaje grać..

Basha uratował dziś 3 punkty. Dał dobrą zmianę i karny na nim.

Drozd 11.03.2023 19:55

Zamiast po 1:0 mając okazję do kontry walnąć kolejną to się zaczęło gwiazdorzenie, zwalnianie. Prawie nas to kosztowało dwa punkty. Z przebiegu meczu powinno być 4:0 i do domu. Bardzo dobry jest taki nic nie kosztujący zimny prysznic. Po takim meczu jestem spokojniejszy o Skrę.

Młyński zachowuje się jak niedorozwinięty, spaceruje po boisku jak jakaś primadonna, wszedł na 20 minut i zamiast do końca meczu się nie zatrzymać to sobie chodzi. Biegański po swojemu przy karnym, a potem zadowolony z remisu Żyro bierze się za karnego i "strzela" z 40 m. Tym naszym rodakom chyba palma odbija z nadmiaru szczęścia.

Dzisiaj mieliśmy straszny niefart, a mimo to wygrana. Jak pogoda będzie lepsza to pozamiatamy lige :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl