Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   20 kolejka, Arka Gdynia - Wisła Kraków, 18 luty 2023, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10853)

Jagul 18.02.2023 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1596931)
Ciekaw jestem, czy taktyka znowu bedzie oparta na rzuceniu sie do gardel od pierwszej minuty.

Przecież Pan Trener mówił że mamy grać swoje bez względu na przeciwnika :D

skarabeus 18.02.2023 09:32

Nie mialem czasu posluchac konferencji. Ciezki tydzien za mna w pracy i domowo.
Ale to tlumaczenie ma sens. On wie, ze wiekszym zagrozeniem jestesmy dla siebie jak gramy cofnieci, niz kiedy jestesmy na polowie rywala :D

ciacho 18.02.2023 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1596931)
Ciekaw jestem, czy taktyka znowu bedzie oparta na rzuceniu sie do gardel od pierwszej minuty.

Taktyka powinna brzemieć... "jak najdalej od naszego pola karnego".

Markus 18.02.2023 11:15

Przy obrońcach jakimi obecnie dysponujemy rzeczywiście taktyka utrzymywania rywala pressingiem jak najdalej od naszego pola karnego jest jedyną sensowną. Bo bronienie się na własnej połowie i czekanie na kontry oznacza klęskę. Mamy zbyt dramatycznych indywidualnie defensorów, by wówczas można było liczyć na zatrzymanie rywali.

Tutaj problemem jest oczywiście to, że nasi piłkarze mają siły na granie aktywnym pressingiem najwyżej na 60 minut (i to oczywiście z przerwami w stosowaniu go). A potem znów zaczyna się dramat.

Adenalix 18.02.2023 12:04

Mam prośbę o podrzucenie linka do transmisji płatnej, w której kilka złotych zostaje w Klubie. Dziękuję.

Arkadiusz.Czerepach 18.02.2023 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1596936)
Mam prośbę o podrzucenie linka do transmisji płatnej, w której kilka złotych zostaje w Klubie. Dziękuję.

https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=4871

skarabeus 18.02.2023 13:53

Byla mowa po meczu z Resovia, ze lepszy przeciwnik wykorzysta nasza biernosc z drugiej polowy. Dzisiaj sie przekonamy czy ta biernosc wynikala z taktyki, czy z braku sil.
I bedzie weryfikacja pracy Sobola. Bardzo jestem ciekaw efektow.
Niestety jak slysze, ze Sobol mowi, ze nie bedzie mial 5 podstawowych zawodnikow, a tak na prawde nie bedzie tylko Bashy z podstawowych graczy, to ja nie wiem czy sie smiac czy plakac. Jesli ktos traktuje Uryge, Blaszczykowskiego, ktorzy w tym sezonie nie rozegrali nawet minuty, Cisse, ktory potyka sie o wlasne nogi jako podstawowych zawodnikow to ja nie mam zupelnie pytan. Przygotowanie pod tlumaczenia czemu byl w.......?
No tak, Broda jest podstawowym zawodnikiem, przewyzszajacym Bieganskiego o dwie klasy i to zrobiloby roznice.

Niestety nie brzmi to optymistycznie. Zobaczymy co pokaze boisko.

pepe72 18.02.2023 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1596914)
Bramka jest okrągła a piłki są dwie,

Pogratulować dziewczyny :-D

Drozd 18.02.2023 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1596938)
Byla mowa po meczu z Resovia, ze lepszy przeciwnik wykorzysta nasza biernosc z drugiej polowy. Dzisiaj sie przekonamy czy ta biernosc wynikala z taktyki, czy z braku sil.
I bedzie weryfikacja pracy Sobola. Bardzo jestem ciekaw efektow.
Niestety jak slysze, ze Sobol mowi, ze nie bedzie mial 5 podstawowych zawodnikow, a tak na prawde nie bedzie tylko Bashy z podstawowych graczy, to ja nie wiem czy sie smiac czy plakac. Jesli ktos traktuje Uryge, Blaszczykowskiego, ktorzy w tym sezonie nie rozegrali nawet minuty, Cisse, ktory potyka sie o wlasne nogi jako podstawowych zawodnikow to ja nie mam zupelnie pytan. Przygotowanie pod tlumaczenia czemu byl w.......?
No tak, Broda jest podstawowym zawodnikiem, przewyzszajacym Bieganskiego o dwie klasy i to zrobiloby roznice.

Niestety nie brzmi to optymistycznie. Zobaczymy co pokaze boisko.

To jest niestety efekt terminowania u mistrza usprawiedliwień niejakiego Brzęczka. Najlepiej tłumaczyć się na zapas... Również jestem zdania, że to dobrze nie wróży. Nie tylko jeżeli chodzi o postawę zespołu, ale w ogóle przyszłości Sobola jako trenera. Normalny trener nie pieprzy takich rzeczy przedmeczem bo ci co będą grali z miejsca tracą pewność, bo skoro własny trener w nich nie wierzy...

FraMat 18.02.2023 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1596939)
Pogratulować dziewczyny :-D

Jeden kumaty
:>

skarabeus 18.02.2023 18:08

Dno :D i ciezko cokolwiek innego powiedziec po pol godzinie.

wolfy 18.02.2023 18:09

Przydałby się trener na ławce, nie parodysta.

ciacho 18.02.2023 18:13

Ależ sobie pyka w piłeczkę ta nasza Wisełka, co @Drozd?

Co za jeba... dno.

Szneka 18.02.2023 18:14

Duda tragiczny Rodado na boisku brak Miki poza kartką nic Fernandez nic Młyński miał piłkę na 1-0 to jak to Młyński jeb w bramkarza a teraz głupi faul Junci i bramka

wolfy 18.02.2023 18:21

Sobolewski powinien po tym meczu się pakować. To parodysta, nie trener.

DeadOrAlive 18.02.2023 18:22

No pięknie.... : - )

Szneka 18.02.2023 18:22

przed meczem śmiałem się z Rymaniaka a on Gojny i Gol dziś profesorowie na tle naszych asów

skarabeus 18.02.2023 18:24

Wylaczyli Dude z gry i gry nie ma.
Vilar dno dna. Skonczy sie czerwem jak go nie zmienia.

O dziwo najlepsi na boisku to Mlynski i Sapala. Choc graja bardzo przecietnie.
Podobno Junca.
Reszta dno dna, lub po prostu dno.



Jak mowilem, ze nasza gra z Resovia w drugiej polowie to byl pokaz niemocy w obronie to niektorzy sie klocili.
Dzisiaj Arka wiele nie zrobila, a stworzyla 3 bardzo dobre okazje do strzelenia bramki. A bramka padla z wolnego. Ale tu moglo byc juz spokojnie 2 a nawet 3-0.
A co my stworzylismy? Nic. Zupelnie nic.

Nie ma schematu rozegrania. Raptem raz wyszlismy z pod presingu. Ale tylko do polowy boisku. Bo dalej bylo rozgladanie sie po boisku i co tu zrobic.

Gdzie ....a te 3 miesiace ciezkiej pracy. Ja sie pytam.

Patryko 18.02.2023 18:25

Za pierwszą połowę dwója na szynach. Arka zaangażowaniem bije naszych na głowę. Trudno się w naszej grze ofensywnej doszukiwać czegokolwiek, schematów, pomysłu, ot czasem uda się Młyńskiemu kogoś minąć na skrzydle i pognać w kierunku 16-tki.
Rodado to nie jest napastnik na grę, którą prezentujemy, totalnie brakuje mu szybkości.

skarabeus 18.02.2023 18:25

Dodam jeszcze, ze po Resovii pisalem, ze po tym meczu spodziewam sie zmiany trenera. Po tej pierwszej polowie nie tyle sie pod tym podpisuje, co wyjde na rynek i zaczne drzec morde z tym haslem :D

sandomingo 18.02.2023 18:26

Na obecną chwilę: Sobolewski MUSI odejść

azor 18.02.2023 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1596947)
Sobolewski powinien po tym meczu się pakować. To parodysta, nie trener.

zgadzam się - z tym że gramy dokładnie tak samo jak za Brzęczka - czemu wtedy nie byłeś taki wyszczekany?

krysztal 18.02.2023 18:33

3 miesiące przygotowań....

wolfy 18.02.2023 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1596952)
Dodam jeszcze, ze po Resovii pisalem, ze po tym meczu spodziewam sie zmiany trenera. Po tej pierwszej polowie nie tyle sie pod tym podpisuje, co wyjde na rynek i zaczne drzec morde z tym haslem :D

Na następny mecz białe chusteczki. Może Królewski posłucha głosu ludu, ew. da mu to alibi.
Tu naprawdę nie ma na co czekać...

skarabeus 18.02.2023 18:38

No i bez zmian. Jestem ciekaw, kiedy zmiany beda. W 75 minucie? ....a.

Patryko 18.02.2023 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1596956)
Na następny mecz białe chusteczki. Może Królewski posłucha głosu ludu, ew. da mu to alibi.
Tu naprawdę nie ma na co czekać...

Ale przygotowania już zostały zawalone. Gdzie teraz znajdziemy trenera z umiejętnościami, który podjąłby się misji ratunkowej?

skarabeus 18.02.2023 18:41

Jest taki w klubie Patryko.

skarabeus 18.02.2023 18:43

5 minut, dwie okazje Arki.
Boki otwarte. W srodku tylko Sapala walczy. Dudy nie ma.
....a dramat. Tu powinny wyjsc nabuzowani jak prawiczek po 30 na dziewice. A tu zero ....a jakiekolwiek zlosci determinacji.

AgresywnyChomik 18.02.2023 18:52

Przynajmniej wiadomo dlaczego gra Moltenis i ze ćwiczone są stałe fragmenty.

masada 18.02.2023 18:56

Piłka nożna to jest pojebany sport :D
....a dowieźć to i zapomnieć ten mecz.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl