![]() |
Cytat:
|
Nie mialem czasu posluchac konferencji. Ciezki tydzien za mna w pracy i domowo.
Ale to tlumaczenie ma sens. On wie, ze wiekszym zagrozeniem jestesmy dla siebie jak gramy cofnieci, niz kiedy jestesmy na polowie rywala :D |
Cytat:
|
Przy obrońcach jakimi obecnie dysponujemy rzeczywiście taktyka utrzymywania rywala pressingiem jak najdalej od naszego pola karnego jest jedyną sensowną. Bo bronienie się na własnej połowie i czekanie na kontry oznacza klęskę. Mamy zbyt dramatycznych indywidualnie defensorów, by wówczas można było liczyć na zatrzymanie rywali.
Tutaj problemem jest oczywiście to, że nasi piłkarze mają siły na granie aktywnym pressingiem najwyżej na 60 minut (i to oczywiście z przerwami w stosowaniu go). A potem znów zaczyna się dramat. |
Mam prośbę o podrzucenie linka do transmisji płatnej, w której kilka złotych zostaje w Klubie. Dziękuję.
|
Cytat:
|
Byla mowa po meczu z Resovia, ze lepszy przeciwnik wykorzysta nasza biernosc z drugiej polowy. Dzisiaj sie przekonamy czy ta biernosc wynikala z taktyki, czy z braku sil.
I bedzie weryfikacja pracy Sobola. Bardzo jestem ciekaw efektow. Niestety jak slysze, ze Sobol mowi, ze nie bedzie mial 5 podstawowych zawodnikow, a tak na prawde nie bedzie tylko Bashy z podstawowych graczy, to ja nie wiem czy sie smiac czy plakac. Jesli ktos traktuje Uryge, Blaszczykowskiego, ktorzy w tym sezonie nie rozegrali nawet minuty, Cisse, ktory potyka sie o wlasne nogi jako podstawowych zawodnikow to ja nie mam zupelnie pytan. Przygotowanie pod tlumaczenia czemu byl w.......? No tak, Broda jest podstawowym zawodnikiem, przewyzszajacym Bieganskiego o dwie klasy i to zrobiloby roznice. Niestety nie brzmi to optymistycznie. Zobaczymy co pokaze boisko. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
:> |
Dno :D i ciezko cokolwiek innego powiedziec po pol godzinie.
|
Przydałby się trener na ławce, nie parodysta.
|
Ależ sobie pyka w piłeczkę ta nasza Wisełka, co @Drozd?
Co za jeba... dno. |
Duda tragiczny Rodado na boisku brak Miki poza kartką nic Fernandez nic Młyński miał piłkę na 1-0 to jak to Młyński jeb w bramkarza a teraz głupi faul Junci i bramka
|
Sobolewski powinien po tym meczu się pakować. To parodysta, nie trener.
|
No pięknie.... : - )
|
przed meczem śmiałem się z Rymaniaka a on Gojny i Gol dziś profesorowie na tle naszych asów
|
Wylaczyli Dude z gry i gry nie ma.
Vilar dno dna. Skonczy sie czerwem jak go nie zmienia. O dziwo najlepsi na boisku to Mlynski i Sapala. Choc graja bardzo przecietnie. Podobno Junca. Reszta dno dna, lub po prostu dno. Jak mowilem, ze nasza gra z Resovia w drugiej polowie to byl pokaz niemocy w obronie to niektorzy sie klocili. Dzisiaj Arka wiele nie zrobila, a stworzyla 3 bardzo dobre okazje do strzelenia bramki. A bramka padla z wolnego. Ale tu moglo byc juz spokojnie 2 a nawet 3-0. A co my stworzylismy? Nic. Zupelnie nic. Nie ma schematu rozegrania. Raptem raz wyszlismy z pod presingu. Ale tylko do polowy boisku. Bo dalej bylo rozgladanie sie po boisku i co tu zrobic. Gdzie ....a te 3 miesiace ciezkiej pracy. Ja sie pytam. |
Za pierwszą połowę dwója na szynach. Arka zaangażowaniem bije naszych na głowę. Trudno się w naszej grze ofensywnej doszukiwać czegokolwiek, schematów, pomysłu, ot czasem uda się Młyńskiemu kogoś minąć na skrzydle i pognać w kierunku 16-tki.
Rodado to nie jest napastnik na grę, którą prezentujemy, totalnie brakuje mu szybkości. |
Dodam jeszcze, ze po Resovii pisalem, ze po tym meczu spodziewam sie zmiany trenera. Po tej pierwszej polowie nie tyle sie pod tym podpisuje, co wyjde na rynek i zaczne drzec morde z tym haslem :D
|
Na obecną chwilę: Sobolewski MUSI odejść
|
Cytat:
|
3 miesiące przygotowań....
|
Cytat:
Tu naprawdę nie ma na co czekać... |
No i bez zmian. Jestem ciekaw, kiedy zmiany beda. W 75 minucie? ....a.
|
Cytat:
|
Jest taki w klubie Patryko.
|
5 minut, dwie okazje Arki.
Boki otwarte. W srodku tylko Sapala walczy. Dudy nie ma. ....a dramat. Tu powinny wyjsc nabuzowani jak prawiczek po 30 na dziewice. A tu zero ....a jakiekolwiek zlosci determinacji. |
Przynajmniej wiadomo dlaczego gra Moltenis i ze ćwiczone są stałe fragmenty.
|
Piłka nożna to jest pojebany sport :D
....a dowieźć to i zapomnieć ten mecz. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl