![]() |
http://i162.photobucket.com/albums/t...ief_wiggum.jpg
Ja poproszę o zdjęcie Arkadiusza Mysony w barwach ŁKS z koszulką Śmierć Żydom ;) |
http://www.kapitalizm.org/images/4400.jpg
http://bi.gazeta.pl/im/0/5169/z5169300T.jpg tutaj zbliżenie proszę o zdjęcie oprawy "Wierność" z meczu z Lechem Poznań :> |
http://www.wislakrakow.com/www/pictu...7/norek/03.jpg
Prosze o zdjecie usmiechnietej Edyty Herbus :) |
|
http://www.jurajska.com.pl/?site=15 prosze bardzo
a ja prosze o zdjecie najwyzszej rzeczy w stolicy Irlandii |
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:SpireOConnell.jpg :)
proszę o zdjęcie zegara na Wiśle, ukazującego jakieś nasze wysokie zwycięstwo :> |
http://www.wislakrakow.com/www/pictu...6/norek/52.jpg
Ja poproszę jakąś fajną oprawę niemieckich kibiców. |
http://www.hertha-chat.de/forum/atta...0-100_5941.jpg
Poproszę fotkę Crosas'a w barwach Celticu ;) |
http://www.sport.es/vivo/recursos/fo...304586_CAS.jpg
Poproszę fotkę jakiegoś burdelu w londyńskim Soho. |
..........http://farm4.static.flickr.com/3115/...742ce5.jpg?v=0
Ronaldinho w barwach Milanu |
http://www.ajansspor.com/resim/ronal...lan_montaj.jpg
moze byc ? :D Dawajcie mi tu jakąś fotę strasznej Rutowicz :) |
|
http://www.kolobrzeg.pl/newsy/poszuk...bic/kibic1.jpg
Poproszę zdjęcie jakiegoś ogromnego pająka :D |
http://www.alexryan.net/3725-tarant.jpg
Wojtka Manna poproszę...:) |
http://www.bankier.pl/static/att/31000/1608558_mann.jpg
Poproszę zdjęcie cieszącego się Pawła Brożka. |
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19751/brozek...wisla_wyd.jpeg
Ciekawą oprawę Celtiu poproszę ;] |
http://www.legialive.pl/zdjecia/08ce...zachtar_f2.jpg
Cieszącego się Sobola w meczu z PAO (tam, w Grecji). |
http://i.wp.pl/a/f/pjpeg/8695/lm_wis...sobolewski.jpg
o.Dyrektora poproszę...:P |
|
|
|
http://www.dhclan.kol.pl/images/news8.jpg
prosze o smieszny stadion pilkarski |
uprzedzony zostalem :(
|
http://foto.m.onet.pl/_m/f5807838352...ce,14,19,0.jpg
Proszę o foto vlepki Wisły na tabliczce warszawskiego urzędu. |
http://img472.imageshack.us/img472/6682/bild0085ta.jpg
No to może "słynny" Americano ;) ? |
Cytat:
|
http://i2.photobucket.com/albums/y39..._Americano.jpg
O to chodzi? :lol: Zachód słońca w górach poproszę. |
|
http://junior.blogtrotter.com/mm/fryzjer.jpg
:lol: (nie narzekaj) Mamy powyżej piersi, teraz poproszę ładne nóżki w pończoszkach :P |
http://www.ponczochy.bp1.pl/img/3.jpg
Zdjęcie kogoś sławnego na stadionie Wisły |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl