Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   FOTO zabawa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1085)

zlotowa92gdansk 24.08.2008 21:08

http://i162.photobucket.com/albums/t...ief_wiggum.jpg



Ja poproszę o zdjęcie Arkadiusza Mysony w barwach ŁKS z koszulką Śmierć Żydom ;)

Ar222 24.08.2008 21:16

http://www.kapitalizm.org/images/4400.jpg


http://bi.gazeta.pl/im/0/5169/z5169300T.jpg tutaj zbliżenie

proszę o zdjęcie oprawy "Wierność" z meczu z Lechem Poznań :>

Musiek1906 24.08.2008 21:21

http://www.wislakrakow.com/www/pictu...7/norek/03.jpg
Prosze o zdjecie usmiechnietej Edyty Herbus :)

Jachcik 24.08.2008 21:21

http://www.kapitalizm.org/images/4400.jpg

TO ja poprosze zdjęcie butelki wody mineralnej ;p

karmel1906 24.08.2008 21:29

http://www.jurajska.com.pl/?site=15 prosze bardzo
a ja prosze o zdjecie najwyzszej rzeczy w stolicy Irlandii

Ar222 24.08.2008 22:18

http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:SpireOConnell.jpg :)

proszę o zdjęcie zegara na Wiśle, ukazującego jakieś nasze wysokie zwycięstwo :>

MackoTSW_(konto_usuniete) 24.08.2008 22:33

http://www.wislakrakow.com/www/pictu...6/norek/52.jpg





Ja poproszę jakąś fajną oprawę niemieckich kibiców.

w0lno. 24.08.2008 22:46

http://www.hertha-chat.de/forum/atta...0-100_5941.jpg
Poproszę fotkę Crosas'a w barwach Celticu ;)

simone 24.08.2008 23:05

http://www.sport.es/vivo/recursos/fo...304586_CAS.jpg

Poproszę fotkę jakiegoś burdelu w londyńskim Soho.

DominoForza 24.08.2008 23:13

..........http://farm4.static.flickr.com/3115/...742ce5.jpg?v=0
Ronaldinho w barwach Milanu

Coach 24.08.2008 23:15

http://www.ajansspor.com/resim/ronal...lan_montaj.jpg
moze byc ? :D Dawajcie mi tu jakąś fotę strasznej Rutowicz :)

DominoForza 24.08.2008 23:18

http://i.bb5.tivi.pl/66521_m,jolanta...wieku_7lat.jpg


dajcie foto piknika z kielbaska albo termosem

Coach 24.08.2008 23:23

http://www.kolobrzeg.pl/newsy/poszuk...bic/kibic1.jpg
Poproszę zdjęcie jakiegoś ogromnego pająka :D

skowron 24.08.2008 23:25

http://www.alexryan.net/3725-tarant.jpg
Wojtka Manna poproszę...:)

pirat.z.karaibow 24.08.2008 23:30

http://www.bankier.pl/static/att/31000/1608558_mann.jpg

Poproszę zdjęcie cieszącego się Pawła Brożka.

w0lno. 24.08.2008 23:33

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19751/brozek...wisla_wyd.jpeg
Ciekawą oprawę Celtiu poproszę ;]

pirat.z.karaibow 24.08.2008 23:37

http://www.legialive.pl/zdjecia/08ce...zachtar_f2.jpg

Cieszącego się Sobola w meczu z PAO (tam, w Grecji).

skowron 24.08.2008 23:42

http://i.wp.pl/a/f/pjpeg/8695/lm_wis...sobolewski.jpg
o.Dyrektora poproszę...:P

pirat.z.karaibow 24.08.2008 23:47

http://www.dziennik.pl/files/archive...bi___1145a.jpg

Poproszę ładnego niedźwiadka.

DominoForza 24.08.2008 23:49

http://animals.nationalgeographic.co...axing-baby.jpg

ja prosze GOLUMA

pirat.z.karaibow 24.08.2008 23:54

http://images.elfwood.com/art/d/a/da...lave/golum.jpg

Zamarznięte morze.

DominoForza 24.08.2008 23:58

http://www.dhclan.kol.pl/images/news8.jpg
prosze o smieszny stadion pilkarski

gris 25.08.2008 00:07

uprzedzony zostalem :(

piter116 25.08.2008 00:09

http://foto.m.onet.pl/_m/f5807838352...ce,14,19,0.jpg
Proszę o foto vlepki Wisły na tabliczce warszawskiego urzędu.

Coach 25.08.2008 00:24

http://img472.imageshack.us/img472/6682/bild0085ta.jpg
No to może "słynny" Americano ;) ?

DominoForza 25.08.2008 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 591198)
No to może "słynny" Americano ;) ?

o co Ci chodzi :D :P :>

pirat.z.karaibow 25.08.2008 17:15

http://i2.photobucket.com/albums/y39..._Americano.jpg

O to chodzi? :lol:

Zachód słońca w górach poproszę.

gris 25.08.2008 17:20

http://www.toya.net.pl/%7Elevis/www_...ges/zachod.jpg

zdjęcie "Fryzjera" poproszę

pirat.z.karaibow 25.08.2008 17:32

http://junior.blogtrotter.com/mm/fryzjer.jpg

:lol: (nie narzekaj)

Mamy powyżej piersi, teraz poproszę ładne nóżki w pończoszkach :P

Coach 25.08.2008 17:42

http://www.ponczochy.bp1.pl/img/3.jpg
Zdjęcie kogoś sławnego na stadionie Wisły


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl