![]() |
Górnik Łęczna jeden ze słabszych zespołów jakich widziałem przeciwko Wisle. Coś podobnego do skry czestochowa.
My? Frajerstwo. Lepsi przez caly mecz, brakuje jakosci by zapewnic 3 pkt i musimy liczyc na szczescie, ktorego nie mielismy. Bez wzmocnien chuja z tego bedzie. Czyli potrzebni sponsorzy. Obrona tragedia. Colley do wyjebania to chłop totalnie ma wyjebane i sporo baboli ma w kazdym meczu. Broda dzisiaj slabo, ale kto mogl przewidziec ze nie bedzie miał dnia. Szkoda, bo w tym meczu zaslugiwalismy na 3 pkt jak w zadnym z ostatnich. |
Tragedia w obronie, nieporadność w w ataku... Szkoda gadać. Jeszcze zostać wyrzuconym z pucharu i przegrać z Sandecją i najgorszy w 112 historii Wisły rok może się skończyć.
Kluczowe pytanie brzmi: czy kolejny będzie lepszy? Czy jeszcze gorszy, skoro już tak bardzo śrubujemy rekordy? |
Swoją drogą - ile ten cudowny Colley nam bramek zawalił? Bo moim zdaniem to beznadziejny stoper, klasę gorszy od średniego Mehremicia.
|
Cytat:
|
Piłka nożna to gra zespołowa w obronie jesteśmy jak dzieci we mgle. Najłatwiej jest znaleźć winnego. Drugą bramkę zajebał Bascha i trzej obrońcy którzy podeszli do chłopa z piłką i zupełnie mu nie przeszkodzili w podaniu, a nie Coley i Broda, którzy mogli sytuację uratować ale dali dupy...
|
Cytat:
Niestety projekt ratowania Wisły się nie udał. Nie można w kółko robić tego samego i oczekiwać innych wyników to nie Łęczna jest frajerami czy amatorami. Łęczna wygrała z największymi frajerami i amatorami ligi i tyle. Piłkarsko jesteśmy na dnie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Druga sprawa że Broda z tych meczy co grał to właściwie nic nie uratował. Pytanie ile by Mikołaj z tego wyciągnął |
Cytat:
Aha. Rodado tragedia. Właściwie poza Łasickim i Fernandezem same ogóry. Już nawet Balta więcej wniósł z przodu niż Basha czy Młyński. Co z Żyro? |
Cytat:
Ustawienie drużyny z Bashą jako ostatnim obrońcą, powolnym, mającym żołtko, od początku śmierdziało golem. |
Cytat:
|
Cytat:
Co nie zmienia faktu, że słaba kadra to tylko część o wiele większego problemu w klubie. |
Cytat:
Gdyby Biegański nie wpuścił frajerskiego wolnego to by na ławie nie usiadł. |
Jesteśmy dziadami. I brawa dla Łęcznej.
|
Cytat:
|
Tak swoją drogą długo się powstrzymywałem z krytyką Rodado, ale co on właściwie daje zespołowi, że ma pewny plac od samego początku? On już kilka kolejek temu powinien usiąść na ławce, o wiele lepiej nawet Żyro na szpicy wyglądał. Rodado tylko odbija się od obrońców i rozkłada ręce. Tutaj jest potrzebny gość co umie sobie zrobić miejsce, rozepchać się, przestawić obrońców, ale nie kołek co czeka na idealną sytuację, która - co za niespodzianka - nigdy nie nadchodzi.
|
^^ Albo jakiś gość, który nie byłby najwolniejszy na boisku.
|
Cytat:
- Sobolewski ogląda Skrobańskiego na treningach i pomimo farta w ostatnich meczach - to nie ten rozmiar kapelusza. - Sobolewski się obsrał i Colley gra za nazwisko. To jest przerażające ile on nam goli zawala. Tydzień temu mógł zrobić karnego w doliczonym czasie gry - upiekło się. Dwa tygodnie temu truchtał łamiąc linię spalonego - straciliśmy gola. Pamiętam jeszcze kilka sytuacji poza karnym, ale nie w których meczach. Pomijam jego wypady do przodu zakończone podaniami do rywala... |
a za nim taką okazję czy piłkę dostanie to dogoni go bramkarz z przeciwnej drużyny. Tak wolnego napastnika to chyba nie mieliśmy jeszcze. Franek przy nim Usain Bolt.
|
Przegraliśmy z drużyną, która ma piłkarzy na takim poziomie, że Balta zrobił sobie między nimi slalom gigant. Ręce opadają ...
|
FRAJEEEERNIA Z KRAKOWA, PORAZKI DRUGA POLOWA. Brawo panowie piłkarze, nie zawiedliście. Dobrze wiedzieć, że zeszły tydzień to był tylko wypadek przy pracy. WALCZYMY DALEJ O NAJGORSZY SEZON, HISTORIA DZIEJE SIE NA NASZYCH OCZACH!
|
Łęczna szczególnie w pierwszej połowie była tragiczna a mogła 2-0 prowadzić bo faulu na Brodzie nie było. No ale i tak przegraliśmy z drużyną, która nawet nie zasługiwała na remis.
Broda stoi jak c*pa w tej bramce, ani nie wyskoczy, ani się przepchnie, mam nadzieję, że Biegański wróci do bramki Talar był do zmiany w przerwie, nie wiem czemu on go trzymał do 60 minuty? Rodado dno, też byl do zmiany, no ale mamy w kadrze jednego napastnika.. Hugi wszystkie podania do przeciwnika, w 2 połowie miał akcje na skrzydle to tak zagrał, że stracił, kontra i Basha musiał faulować i dostał żółta kartkę. . Balta to jedyny piłkarz który zagrał wczoraj naprawdę dobrze Reasumując, jesteśmy pośmiewiskiem 1 ligi |
Patrze sobie z drugiej strony Polski (nie błoni :) ) na klub który szanowałem i uwielbiałem. Który ogrywał Legię i zdobywał mistrzostwo Polski rok za rokiem !
Obecnie widzę mojego brata z córką, na stadionie oglądających mecz na trybunie rodzinnej i jedynie pozostaje żal. Bo Wisła stała się okręgowym klubikiem Jednak wiem jedno. To wygaszanie Wisły, bo tak to należy rozumieć wzięło się ze złego zarządzania, ze złego podejścia, za nadmuchanego ego. Przyszedł czas na dno. No to będzie dno. Przyszedł czas na to aby spojrzeć sobie w oczy i stwierdzić a może lepiej byłoby aby ten klub po prostu znalazł inwestora? I zaczął od nowa? Kto by przypuszczał, że Raków będzie mistrzem, w ogóle co to za klub, z Czestochowy (tam był żużel o ile pamiętam) los jest przewrotny ;) Powodzenia Wisełko dokądkolwiek płyniesz !! Wiem jedno nic mnie juz nie zaskoczy |
Przyjemnie było pooglądać zawodników, którzy biegają, starają się, wzajemnie się motywują. Choć po prawdzie do gry w piłkę nożną się nie nadają. Znaczy chodzi mi o tych zawodników w zielonych koszulkach.
A u nas. Machanie rękami, łapanie się za głowy, pretensje do sędziego itd. Nie przyzwyczajałbym się do myśli, że Balta dobrze gra. Standardowy jedno/dwurazowy wyskok. Szot zagrał dobrze poprzednio, wczoraj brzęczkowszczyzna. Broda, Hugi itd. Taka karma. Rodado. Ona ma jakąś kontuzję ? Przecież on biega z wyraźnym bólem na twarzy w tempie walca drogowego. |
Cytat:
|
Sobolewski przegrał nam wczoraj mecz.
Basha miał jedną sytuację będąc z żółtą kartką, gdzie zatrzymywał rozpędzonego rywala i w ostatniej chwili wybił go z tempa po czym odpuścił. Zachowanie mądre ale to już było na granicy drugiego żółtka. Sobolewskiemu nic to nie dało do myślenia. Czekał do kolejnej takie sytuacji, gdzie Basha miał wybór: odpuścić albo czerwo. Wybrał pierwsza opcje i niestety padł gol. Generalnie Basha trzymał całą grę ofensywną, wszystko przez niego przechodziło. Ja wiem ze ciężko zastąpić takiego piłkarza na boisku ale przynajmniej powinien zagrać wyżej w II połowie a za sobą mieć kogoś od przerywania. Bardzo ładnie zagrał Jaroch (przynajmniej w 2 połowie, gdzie biegał po stronie sektora E wiec dobrze widziałem jego grę). Colley, Hugi, Rodado, Talar - słabizna. Po co ten Talar gra na skrzydle? Przecież on niczego nie wnosi do gry. Colley elektryczny, nie ma meczu żeby czegoś nie odstawił. Fajnie wyprzedza napastnika ale jest tak elektryczny, ze nie wiem czy on się nadaje do piłki. Śmiem twierdzić że Mehremic był pewniejszy pomimo tego ze lubił zagrać na wysokim ryzyku. Dalej nie widzę pomysłu na grę w ataku, z gry wczoraj za wiele nie mieliśmy jak Łeczna postawiła autobus. Za wolno rozgrywamy, nie ma przyspieszenia gry. Słabo w obronie, te kontry Łęcznej śmierdziały na kilometr. Staczamy się na dno. Moik zdaniem jest duże ryzyko, ze zimą odejdzie Fernandez i skończymy w środku tabeli, a potem ogłosimy upadłość. |
Rodado był również najsłabszym lub jednym z najsłabszych w Sosnowcu. poza dwoma trzema pierwszymi meczami , gość mnie kompletnie nie przekonuje. Wolę Żyrę w ataku.
|
Cytat:
Tu jest potrzebna siła, wzrost, zastawka, agresywna walka z obroncami Wszystko to ma Zyro ale ktoś się zatrzymał w 2014 i mu się wydaje że Zyro może być skrzydlowym |
Cytat:
No a co byś zrobił na jego miejscu? Niestety, on nie ma tu z kim grać, a jeśli będzie mógł zarabiać podobnie w lepszym środowisku do rozwoju? Aha, w środku tabeli to już jesteśmy, więc bez Luisa pewnie lądujemy niżej. Ja się w ogóle bardzo dziwię że socios dawno już nie walnęło pięścią w stół. (??) Jakieś plany Nowaka o wykupie terenów w Myślenicach nie za swoje (za kasę socios) podczas gdy statek nabiera wody i coraz bardziej realny wydaje się już nawet nie brak awansu ale może upadłość... Bo postawmy sprawę jasno - jeśli brak awansu = upadłość, to jest tylko jedna opcja - NIE sprzedawać Fernandeza i NATYCHMIAST kupić KILKU JAKOŚCIOWYCH grajków na samym początku przerwy zimowej. Zeby nie było potem pierdów o "zgrywaniu się" i "braku zrozumienia". Jeśli w przerwie nie wzmocnimy się, tylko osłabimy jak rok temu, to sygnał jest jasny. Wygaszanie klubu. A wówczas - sorry, łatwiej startować od IV ligi bez Jarków, Tomków, Dawidów itp. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl