Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   17 kolejka 1 ligi, Wisła Kraków - Górnik Łęczna 4.11.2022 godz. 20.30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10823)

Skawa Wadowice 04.11.2022 22:59

Górnik Łęczna jeden ze słabszych zespołów jakich widziałem przeciwko Wisle. Coś podobnego do skry czestochowa.
My? Frajerstwo.
Lepsi przez caly mecz, brakuje jakosci by zapewnic 3 pkt i musimy liczyc na szczescie, ktorego nie mielismy.
Bez wzmocnien chuja z tego bedzie. Czyli potrzebni sponsorzy.
Obrona tragedia. Colley do wyjebania to chłop totalnie ma wyjebane i sporo baboli ma w kazdym meczu.
Broda dzisiaj slabo, ale kto mogl przewidziec ze nie bedzie miał dnia.

Szkoda, bo w tym meczu zaslugiwalismy na 3 pkt jak w zadnym z ostatnich.

Elendil 04.11.2022 23:08

Tragedia w obronie, nieporadność w w ataku... Szkoda gadać. Jeszcze zostać wyrzuconym z pucharu i przegrać z Sandecją i najgorszy w 112 historii Wisły rok może się skończyć.

Kluczowe pytanie brzmi: czy kolejny będzie lepszy? Czy jeszcze gorszy, skoro już tak bardzo śrubujemy rekordy?

wolfy 04.11.2022 23:09

Swoją drogą - ile ten cudowny Colley nam bramek zawalił? Bo moim zdaniem to beznadziejny stoper, klasę gorszy od średniego Mehremicia.

MaLk 04.11.2022 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1594113)
Swoją drogą - ile ten cudowny Colley nam bramek zawalił? Bo moim zdaniem to beznadziejny stoper, klasę gorszy od średniego Mehremicia.

Liczyć mi się nie chce, ale na pewno jest graczem z gatunku "raz na mecz muszę coś spieprzyć, inaczej nie usnę". Ile z tego skończyło się bramką, a ile razy nam się upiekło... w sumie wolę nie sprawdzać.

Drozd 04.11.2022 23:14

Piłka nożna to gra zespołowa w obronie jesteśmy jak dzieci we mgle. Najłatwiej jest znaleźć winnego. Drugą bramkę zajebał Bascha i trzej obrońcy którzy podeszli do chłopa z piłką i zupełnie mu nie przeszkodzili w podaniu, a nie Coley i Broda, którzy mogli sytuację uratować ale dali dupy...

Ajax 04.11.2022 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1594112)
Tragedia w obronie, nieporadność w w ataku... Szkoda gadać. Jeszcze zostać wyrzuconym z pucharu i przegrać z Sandecją i najgorszy w 112 historii Wisły rok może się skończyć.

Kluczowe pytanie brzmi: czy kolejny będzie lepszy? Czy jeszcze gorszy, skoro już tak bardzo śrubujemy rekordy?

Kończymy w strefie spadkowej może trochę powyżej i lecimy prosto do 4 ligi.

Niestety projekt ratowania Wisły się nie udał. Nie można w kółko robić tego samego i oczekiwać innych wyników to nie Łęczna jest frajerami czy amatorami.

Łęczna wygrała z największymi frajerami i amatorami ligi i tyle. Piłkarsko jesteśmy na dnie.

Szneka 04.11.2022 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1594113)
Swoją drogą - ile ten cudowny Colley nam bramek zawalił? Bo moim zdaniem to beznadziejny stoper, klasę gorszy od średniego Mehremicia.

Dlaczego więc po dwóch dobrych meczach siada na ławie Skrobański a nie Colley? Jak słaby musi być Młyński czy Starzyński że na skrzydle gra Talar? Jak słaby jest Wachowiak i Niewiadomski że na lewej obronie gra Jaroch?

Patryko 04.11.2022 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1594112)
Tragedia w obronie, nieporadność w w ataku... Szkoda gadać. Jeszcze zostać wyrzuconym z pucharu i przegrać z Sandecją i najgorszy w 112 historii Wisły rok może się skończyć.

Kluczowe pytanie brzmi: czy kolejny będzie lepszy? Czy jeszcze gorszy, skoro już tak bardzo śrubujemy rekordy?

Kluczowe pytanie brzmi: w której lidze zagramy po zakończeniu obecnego sezonu? Mnie to pachnie czwartą ligą pod skrzydłami Socios.

smolarek999 04.11.2022 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1594116)
Piłka nożna to gra zespołowa w obronie jesteśmy jak dzieci we mgle. Najłatwiej jest znaleźć winnego. Drugą bramkę zajebał Bascha i trzej obrońcy którzy podeszli do chłopa z piłką i zupełnie mu nie przeszkodzili w podaniu, a nie Coley i Broda, którzy mogli sytuację uratować ale dali dupy...

Basha zajebał bo powinien być na ławce z to była druga akcja gdzie musiał grać zachowawczo bo miał już kartkę.

Druga sprawa że Broda z tych meczy co grał to właściwie nic nie uratował. Pytanie ile by Mikołaj z tego wyciągnął

Harcownik 04.11.2022 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez smolarek999 (Post 1594121)
Basha zajebał bo powinien być na ławce z to była druga akcja gdzie musiał grać zachowawczo bo miał już kartkę.

Druga sprawa że Broda z tych meczy co grał to właściwie nic nie uratował. Pytanie ile by Mikołaj z tego wyciągnął

Ale co ma tu bramkarz do ratowania? Tu normalnie powinno być 3:0 do przerwy dla nas.

Aha. Rodado tragedia. Właściwie poza Łasickim i Fernandezem same ogóry. Już nawet Balta więcej wniósł z przodu niż Basha czy Młyński. Co z Żyro?

Szneka 04.11.2022 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez smolarek999 (Post 1594121)
Basha zajebał bo powinien być na ławce z to była druga akcja gdzie musiał grać zachowawczo bo miał już kartkę.

Druga sprawa że Broda z tych meczy co grał to właściwie nic nie uratował. Pytanie ile by Mikołaj z tego wyciągnął

Basha dostał głupią żółtą kartkę a mimo to nasi zostawiają go przy rożnych jako ostatniego obrońcę. Łęczna w mig się pokapowała i Gąska kręcił nim jak na karuzeli. Na konferencji takie pytanie zadał jeden z dziennikarzy Sobolowi: czy zmiana nie była za Bashę za późno? 3x Łęczna nas ostrzegała aż padła bramka . Odpowiedź trenera: zmiana była w dobrym momencie bo Basha nie złapał czerwonej a wina przy 2 bramce nie Jego.
Ustawienie drużyny z Bashą jako ostatnim obrońcą, powolnym, mającym żołtko, od początku śmierdziało golem.

Harcownik 04.11.2022 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1594120)
Kluczowe pytanie brzmi: w której lidze zagramy po zakończeniu obecnego sezonu? Mnie to pachnie czwartą ligą pod skrzydłami Socios.

Co ma być to będzie. Póki jest cien szansy trzeba zrobić co się da żeby wzmocnić ekipę w przerwie i powalczyć na wiosnę. A czwarta liga i socios? Cóż... Może przynajmniej będzie lżejsza atmosfera i przyjdą zwycięstwa. Albo Kwiecień czy inny nowy Bóg.

Elendil 04.11.2022 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1594119)
Jak słaby musi być Młyński czy Starzyński że na skrzydle gra Talar? Jak słaby jest Wachowiak i Niewiadomski że na lewej obronie gra Jaroch?

Myślę, że sam jesteś w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Wymieniona przez ciebie 4 graczy nadaje się może do tarcia chrzanu, ale nie do profesjonalnego grania w piłkę.

Co nie zmienia faktu, że słaba kadra to tylko część o wiele większego problemu w klubie.

Drozd 04.11.2022 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez smolarek999 (Post 1594121)
Basha zajebał bo powinien być na ławce z to była druga akcja gdzie musiał grać zachowawczo bo miał już kartkę.

Druga sprawa że Broda z tych meczy co grał to właściwie nic nie uratował. Pytanie ile by Mikołaj z tego wyciągnął

Jak to nic nie uratował? W ostatnim meczu głowę z 5 metrów złapał na wagę trzech punktów.

Gdyby Biegański nie wpuścił frajerskiego wolnego to by na ławie nie usiadł.

DeadOrAlive 04.11.2022 23:33

Jesteśmy dziadami. I brawa dla Łęcznej.

ciacho 04.11.2022 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1594119)
Dlaczego więc po dwóch dobrych meczach siada na ławie Skrobański a nie Colley? Jak słaby musi być Młyński czy Starzyński że na skrzydle gra Talar? Jak słaby jest Wachowiak i Niewiadomski że na lewej obronie gra Jaroch?

Bo mamy amatora na ławce?

Elendil 04.11.2022 23:39

Tak swoją drogą długo się powstrzymywałem z krytyką Rodado, ale co on właściwie daje zespołowi, że ma pewny plac od samego początku? On już kilka kolejek temu powinien usiąść na ławce, o wiele lepiej nawet Żyro na szpicy wyglądał. Rodado tylko odbija się od obrońców i rozkłada ręce. Tutaj jest potrzebny gość co umie sobie zrobić miejsce, rozepchać się, przestawić obrońców, ale nie kołek co czeka na idealną sytuację, która - co za niespodzianka - nigdy nie nadchodzi.

ciacho 04.11.2022 23:53

^^ Albo jakiś gość, który nie byłby najwolniejszy na boisku.

wolfy 04.11.2022 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1594119)
Dlaczego więc po dwóch dobrych meczach siada na ławie Skrobański a nie Colley? Jak słaby musi być Młyński czy Starzyński że na skrzydle gra Talar? Jak słaby jest Wachowiak i Niewiadomski że na lewej obronie gra Jaroch?

To jest dobre pytanie, sam zastanawiałem się przed meczem czy może jednak Colley na ławkę. Widzę dwie możliwości:
- Sobolewski ogląda Skrobańskiego na treningach i pomimo farta w ostatnich meczach - to nie ten rozmiar kapelusza.
- Sobolewski się obsrał i Colley gra za nazwisko.

To jest przerażające ile on nam goli zawala. Tydzień temu mógł zrobić karnego w doliczonym czasie gry - upiekło się. Dwa tygodnie temu truchtał łamiąc linię spalonego - straciliśmy gola. Pamiętam jeszcze kilka sytuacji poza karnym, ale nie w których meczach.
Pomijam jego wypady do przodu zakończone podaniami do rywala...

adam_09 04.11.2022 23:55

a za nim taką okazję czy piłkę dostanie to dogoni go bramkarz z przeciwnej drużyny. Tak wolnego napastnika to chyba nie mieliśmy jeszcze. Franek przy nim Usain Bolt.

santiago_1986 05.11.2022 00:09

Przegraliśmy z drużyną, która ma piłkarzy na takim poziomie, że Balta zrobił sobie między nimi slalom gigant. Ręce opadają ...

Stelio 05.11.2022 00:11

FRAJEEEERNIA Z KRAKOWA, PORAZKI DRUGA POLOWA. Brawo panowie piłkarze, nie zawiedliście. Dobrze wiedzieć, że zeszły tydzień to był tylko wypadek przy pracy. WALCZYMY DALEJ O NAJGORSZY SEZON, HISTORIA DZIEJE SIE NA NASZYCH OCZACH!

AS82 05.11.2022 06:01

Łęczna szczególnie w pierwszej połowie była tragiczna a mogła 2-0 prowadzić bo faulu na Brodzie nie było. No ale i tak przegraliśmy z drużyną, która nawet nie zasługiwała na remis.

Broda stoi jak c*pa w tej bramce, ani nie wyskoczy, ani się przepchnie, mam nadzieję, że Biegański wróci do bramki
Talar był do zmiany w przerwie, nie wiem czemu on go trzymał do 60 minuty?
Rodado dno, też byl do zmiany, no ale mamy w kadrze jednego napastnika..
Hugi wszystkie podania do przeciwnika, w 2 połowie miał akcje na skrzydle to tak zagrał, że stracił, kontra i Basha musiał faulować i dostał żółta kartkę. .
Balta to jedyny piłkarz który zagrał wczoraj naprawdę dobrze

Reasumując, jesteśmy pośmiewiskiem 1 ligi

mAnS 05.11.2022 07:59

Patrze sobie z drugiej strony Polski (nie błoni :) ) na klub który szanowałem i uwielbiałem. Który ogrywał Legię i zdobywał mistrzostwo Polski rok za rokiem !
Obecnie widzę mojego brata z córką, na stadionie oglądających mecz na trybunie rodzinnej i jedynie pozostaje żal. Bo Wisła stała się okręgowym klubikiem
Jednak wiem jedno. To wygaszanie Wisły, bo tak to należy rozumieć wzięło się ze złego zarządzania, ze złego podejścia, za nadmuchanego ego. Przyszedł czas na dno. No to będzie dno. Przyszedł czas na to aby spojrzeć sobie w oczy i stwierdzić a może lepiej byłoby aby ten klub po prostu znalazł inwestora? I zaczął od nowa? Kto by przypuszczał, że Raków będzie mistrzem, w ogóle co to za klub, z Czestochowy (tam był żużel o ile pamiętam) los jest przewrotny ;)
Powodzenia Wisełko dokądkolwiek płyniesz !! Wiem jedno nic mnie juz nie zaskoczy

Elefant 05.11.2022 08:17

Przyjemnie było pooglądać zawodników, którzy biegają, starają się, wzajemnie się motywują. Choć po prawdzie do gry w piłkę nożną się nie nadają. Znaczy chodzi mi o tych zawodników w zielonych koszulkach.


A u nas. Machanie rękami, łapanie się za głowy, pretensje do sędziego itd.


Nie przyzwyczajałbym się do myśli, że Balta dobrze gra. Standardowy jedno/dwurazowy wyskok. Szot zagrał dobrze poprzednio, wczoraj brzęczkowszczyzna. Broda, Hugi itd. Taka karma.



Rodado. Ona ma jakąś kontuzję ? Przecież on biega z wyraźnym bólem na twarzy w tempie walca drogowego.

DysoN 05.11.2022 09:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1594146)


Rodado. Ona ma jakąś kontuzję ? Przecież on biega z wyraźnym bólem na twarzy w tempie walca drogowego.

Rodado byl wdg mnie najslabszym graczem na boisku. Zupelnie niewidoczny i nieprzydatny. Niestety schemat z zawodnikiem który przychodzi do Wisly i gra kilka dobrych meczów następnie wyraźnie stacza się z formą po raz kolejny został potwierdzony.

Książę Palownik 05.11.2022 09:18

Sobolewski przegrał nam wczoraj mecz.

Basha miał jedną sytuację będąc z żółtą kartką, gdzie zatrzymywał rozpędzonego rywala i w ostatniej chwili wybił go z tempa po czym odpuścił. Zachowanie mądre ale to już było na granicy drugiego żółtka. Sobolewskiemu nic to nie dało do myślenia. Czekał do kolejnej takie sytuacji, gdzie Basha miał wybór: odpuścić albo czerwo. Wybrał pierwsza opcje i niestety padł gol.

Generalnie Basha trzymał całą grę ofensywną, wszystko przez niego przechodziło. Ja wiem ze ciężko zastąpić takiego piłkarza na boisku ale przynajmniej powinien zagrać wyżej w II połowie a za sobą mieć kogoś od przerywania.

Bardzo ładnie zagrał Jaroch (przynajmniej w 2 połowie, gdzie biegał po stronie sektora E wiec dobrze widziałem jego grę).

Colley, Hugi, Rodado, Talar - słabizna. Po co ten Talar gra na skrzydle? Przecież on niczego nie wnosi do gry.

Colley elektryczny, nie ma meczu żeby czegoś nie odstawił. Fajnie wyprzedza napastnika ale jest tak elektryczny, ze nie wiem czy on się nadaje do piłki. Śmiem twierdzić że Mehremic był pewniejszy pomimo tego ze lubił zagrać na wysokim ryzyku.

Dalej nie widzę pomysłu na grę w ataku, z gry wczoraj za wiele nie mieliśmy jak Łeczna postawiła autobus. Za wolno rozgrywamy, nie ma przyspieszenia gry. Słabo w obronie, te kontry Łęcznej śmierdziały na kilometr.

Staczamy się na dno. Moik zdaniem jest duże ryzyko, ze zimą odejdzie Fernandez i skończymy w środku tabeli, a potem ogłosimy upadłość.

Szneka 05.11.2022 09:21

Rodado był również najsłabszym lub jednym z najsłabszych w Sosnowcu. poza dwoma trzema pierwszymi meczami , gość mnie kompletnie nie przekonuje. Wolę Żyrę w ataku.

bridgeburner 05.11.2022 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1594149)
Rodado był również najsłabszym lub jednym z najsłabszych w Sosnowcu. poza dwoma trzema pierwszymi meczami , gość mnie kompletnie nie przekonuje. Wolę Żyrę w ataku.

Bo to nie jest gość do pierwszoligowego grania a już na pewno nie do pary z Fernandezem
Tu jest potrzebna siła, wzrost, zastawka, agresywna walka z obroncami
Wszystko to ma Zyro ale ktoś się zatrzymał w 2014 i mu się wydaje że Zyro może być skrzydlowym

Harcownik 05.11.2022 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1594148)

Staczamy się na dno. Moik zdaniem jest duże ryzyko, ze zimą odejdzie Fernandez i skończymy w środku tabeli, a potem ogłosimy upadłość.


No a co byś zrobił na jego miejscu? Niestety, on nie ma tu z kim grać, a jeśli będzie mógł zarabiać podobnie w lepszym środowisku do rozwoju? Aha, w środku tabeli to już jesteśmy, więc bez Luisa pewnie lądujemy niżej.

Ja się w ogóle bardzo dziwię że socios dawno już nie walnęło pięścią w stół. (??) Jakieś plany Nowaka o wykupie terenów w Myślenicach nie za swoje (za kasę socios) podczas gdy statek nabiera wody i coraz bardziej realny wydaje się już nawet nie brak awansu ale może upadłość...

Bo postawmy sprawę jasno - jeśli brak awansu = upadłość, to jest tylko jedna opcja - NIE sprzedawać Fernandeza i NATYCHMIAST kupić KILKU JAKOŚCIOWYCH grajków na samym początku przerwy zimowej. Zeby nie było potem pierdów o "zgrywaniu się" i "braku zrozumienia".

Jeśli w przerwie nie wzmocnimy się, tylko osłabimy jak rok temu, to sygnał jest jasny. Wygaszanie klubu. A wówczas - sorry, łatwiej startować od IV ligi bez Jarków, Tomków, Dawidów itp.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl