Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   9 kolejka, Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice, 2 wrzesień 2022, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10801)

crux.a 02.09.2022 20:29

Nie chcę dramatyzować, ale karny dla Wisły oczywisty oraz równie oczywista czerwona dla Koja. A na VAR Sylwestrzak, który kręci nas dosłownie przy każdej okazji. I mam w dupie, że gramy źle. To nie jest powód, żeby czarni nas dymali.

Elendil 02.09.2022 20:29

Nasza obrona to jakiś żart. Stoją i się patrzą co robi rywal...

Puszcza gra blisko siebie, wszyscy atakują, wszyscy bronią, więc wygląda jakby ich było więcej niż nas. Są lepsi, ale nie personalne, tylko taktycznie. A to już jest problem z trenerem...

Książę Palownik 02.09.2022 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1590759)
Nie chcę dramatyzować, ale karny dla Wisły oczywisty oraz równie oczywista czerwona dla Koja. A na VAR Sylwestrzak, który kręci nas dosłownie przy każdej okazji. I mam w dupie, że gramy źle. To nie jest powód, żeby czarni nas dymali.

A co ma do tego Sylwestrzak? Przecież za każdym razem kiedy mógł to zapraszał głównego do obejrzenia powtórek.

Elendil 02.09.2022 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1590759)
Nie chcę dramatyzować, ale karny dla Wisły oczywisty oraz równie oczywista czerwona dla Koja. A na VAR Sylwestrzak, który kręci nas dosłownie przy każdej okazji. I mam w dupie, że gramy źle. To nie jest powód, żeby czarni nas dymali.

To swoją drugą, ale i tak nie potrafimy grać jak rywal gra w 10, więc nie wiele by to zmieniło. Ręka... No niestety bardziej przy ciele niż u Wachowiaka.

Niestety, ale w 90% problemem jest nasza gra, a nie sędziowanie...

ciacho 02.09.2022 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1590764)
A co ma do tego Sylwestrzak? Przecież za każdym razem kiedy mógł to zapraszał głównego do obejrzenia powtórek.

Niby racja, ale kto pokazuje głównemu konkretne ujęcia? Bo akurat tego gdzie najlepiej widać rękę głównemu nie pokazali.
W ogóle czemu to tak długo trwa zanim główny pójdzie zobaczyć.

s1mone 02.09.2022 20:34

Po pierwszej połowie :
- karny dla Puszczy wedle obecnych przepisów prawidłowy (chociaż ja wolałem poprzednie przepisy, gdzie liczyła się intencja). Ewidentnie Wachowiak został ukarany za to, że ma ręce. Nie da się przy takim skoku rąk mieć w dole, chyba że chcesz wylądować na noszach. Moim zdaniem ręka ułożona naturalnie, tyle że obecne wytyczne mówią inaczej.
- bramka dla Puszczy nr 2 - Biegańskiego przyspawało do linii, nie popisał się. Chwilę potem bardzo podobna sytuacja na szczęście bez konsekwencji.
- bramka nr 3 - Plewka rly?
- karny dla nas ewidentne wapno, wg wskazań pajacyka to ręka ułożona naturalnie, ale wjeżdża przepis o paradzie obronnej, która tu ewidentnie miała miejsce. Na stare przepisy to znów nie było intencji, no ale cóż...
- czerwona kartka po drugiej żółtej przy faulu na Żyro też ewident

Nie będę zwalał wszystkiego na sędziów, ale przy innym arbitrze wynik byłby inny. Mecz moim zdaniem wyrównany.
Nie zmienia to faktu, że mamy taką panikę w oczach przy dośrodkowaniach Puszczy to łeb pęka.
Ewidentnie mamy problem, żeby się otrząsnąć po tych dwóch gongach jednym po drugim.

No i brawo Rodado za wspaniałego gola.

Generalnie trochę szalony ten mecz. Szkoda, że z takim skutkiem dla nas.

dynek.pl 02.09.2022 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1590761)
Nasza obrona to jakiś żart. Stoją i się patrzą co robi rywal...

Ale przynajmniej Mehremić zszedł z kosztów

Levis88 02.09.2022 20:37

@Ogryzek jak spotkasz znowu Łasickiego na mieście z tą drugą gwiazdą, już nie pamiętam, to zapytaj o to jak to jest z puszczą w ryj zbierać.
Banda przypadkowych ludzi. Od zarządu po piłkarzy.

kristos 02.09.2022 20:38

Dla mnie gra drużyny w pierwszej połowie,to tragedia.
Taki popłoch jaki wprowadza Puszcza w naszej obronie przy stałych
fragmentach gry,to jakieś szaleństwo.
Brzęczek jak przegra ten mecz powinien odejść.
Inna sprawa,to czerwona kartka dla Puszczy i karny dla Wisły.

MaLk 02.09.2022 20:39

Koszmary z poprzedniego sezonu wróciły.

Arkadiusz.Czerepach 02.09.2022 20:44

faktem jest ze Puszcza ma najlepsza obrone z druzyn z ktorymi gralismy do tej pory

Drozd 02.09.2022 20:47

Trudno żeby mecz lepiej się ułożył, ale jak wszystko leci na fantazji to decyduje szczęście. Było szczęście były punkty, ni ma szczęścia ni ma punktów.

Kiedy będzie wreszcie to zgranie? Bo 10mecz za pasem...

s1mone 02.09.2022 20:56

Tyle, że my gramy dużo ładniej i płynniej w ofensywie niż na początku sezonu.

Po prostu szczęście i sędziowie nie dopisują.

No i jest mniejsza spina w obronie, walimy dużo więcej baboli.

Cycu 02.09.2022 21:27

Padliśmy na kolana przed Wielką Puszczą Niepołomice!

Brawo Jurek, widać twoją fachową rękę, jak drużyna traci bramkę to wiadomo, że wszystko siada i już się nie podniesie.
Można w ciemno to obstawiać i przy okazji trochę na tym zarobić :D

Jeszcze na swoim stadionie taki wpierrdol, wstydu nie macie!
17 tysięcy to ogladało...

Arkadiusz.Czerepach 02.09.2022 21:32

ten Hajda to kawal chuja

DeadOrAlive 02.09.2022 21:35

Brzeczek, won

kolarz90 02.09.2022 21:36

Wstyd Żenada Kompromitacja

Mixu 02.09.2022 21:37

Po tym meczu czar Wielkiej Wisły w 1 lidze prysł. Teraz żadna drużyna do nas już nie podejdzie z takim respektem jak wcześniej i będziemy więcej tracić punktów. Mecz ogólnie tragedia i szansę na awans można upatrywać jedynie w barażach bo to że wejdziemy z pierwszych dwóch miejsc to pobożne życzenie.

silver03 02.09.2022 21:38

Wuja roz.jebany taktycznie

aNouc 02.09.2022 21:38

Brzęczek, Brzęczkiem, ale piłkarzy też trzeba yebać, bo znów będzie, że trener wszystkiemu winny, a piłkarze schowają się do kąta, przypalą głupa i odczekają, aż kibice wykończą kolejnego trenera.

aNouc 02.09.2022 21:38

Za moment wideo konferencja Jerzego Brzęczka po meczu Wisła - Puszcza:

https://www.youtube.com/watch?v=IB2j-e7aXaw

Mixu 02.09.2022 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1590778)
Tyle, że my gramy dużo ładniej i płynniej w ofensywie niż na początku sezonu.

Nie zmienia faktu że dalej chujowo

Szneka 02.09.2022 21:39

to co dziś zagrali Żyro Plewka Balta Łasicki i Colley to jawny kryminał. Wymieniłem tych najbardziej doświadczonych ale można wymienić całą pierwszą jedenastkę. Drużyna nołnejmów z Boguskim jako liderem wiezie nas jak chce. Mroziński Pięczek Klisiewicz Sołowiej kto to jest? My szukamy ludzi nie wiadomo gdzie a tu się okazuje, że pod nosem jest Thiakane jest Serafin.
Balta niestety okazuje się większym drewnem niż Fazlagić.
Przypadkowy gol na 2-3 i dalej walenie głowa w mur. Dramat się powoli robi.

bridgeburner 02.09.2022 21:39

Brzęczek to jest najgorszy trener od czasów Tadzia Pawłowskiego
Na chama odstawił Hugiego i musi gonić wynik beznadziejnym Starzynskim
Na lewej obronie mamy dwóch parodystow
Cały pomysł na grę to są indywidualne akcje
W obronie to co było w pierwszej połowie przy sfg to jest kompromitacja jak na drużynę b-klasowa
W ogóle 8 goli straconych w 4 meczach, każdy zauważył że wystarczy dośrodkować góra i jest smród
Colley sobie uszkodził kolano, więc wesołe mamy perspektywy na środek obrony do końca rundy
W ogóle jest pewną prawidłowość, ci co na początku sezonu dobrze wyglądają im dłużej pracują z tym pseudo trenerem tym gorzej grają (Jaroch, Zyro, Duda)

ciacho 02.09.2022 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1590778)
Tyle, że my gramy dużo ładniej i płynniej w ofensywie niż na początku sezonu.

Po prostu szczęście i sędziowie nie dopisują.

No i jest mniejsza spina w obronie, walimy dużo więcej baboli.

Jaja sobie k... robisz? Dzisiaj nie mieliśmy ani jednej składnej akcji.!!!!

wolfy 02.09.2022 21:40

Mecz zawalili Wachowiak (nie chodzi tylko o karnego) i Colley. W ogóle Szwed przy stałych fragmentach kryje powietrze. Pisałem że sprzedaż Mehremicia ugryzie nas w dupę i tak jest. Niski murzyn grający cały czas na ryzyku w klubie został kednak uznany za "inwestycję".

Za dużo młodych w pierwszym składzie. Basha dał dobrą znianę, poza nim brak doświadczenia i jakości.

Duda o wiele za długo na boisku. Nie daje dużo z przodu.

No i decyzje sędziego, który ewidentnie sprzyjał Puszczy w kluczowych sytuacjach. Koj powinien wylecieć po faulu taktycznym, karny dla Puszczy był a dla nas nie? Kpina.

To tak na gorącą.

MaLk 02.09.2022 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1590778)
Tyle, że my gramy dużo ładniej i płynniej w ofensywie niż na początku sezonu.

Po prostu szczęście i sędziowie nie dopisują.

Gramy dużo płynniej niż na początku sezonu, jasne - tylko zawsze do momentu, w którym przeciwnik nie orientuje się, że wystarczy nasz mocniej przycisnąć i kończymy granie.

Problemy są dwa - po pierwsze, ten moment przychodzi z meczu na mecz coraz szybciej, po drugie, właśnie kończą się resztki tego respektu, który z takim trudem wywalczyliśmy na początku sezonu, kiedy graliśmy mniej płynnie, ale punkty się zgadzały.

Ale nie ma co się przejmować, co najwyżej sprzedamy jeszcze kogoś.

Cytat:

No i jest mniejsza spina w obronie, walimy dużo więcej baboli.
:rotfl:

wolfy 02.09.2022 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1590797)
Gramy dużo płynniej niż na początku sezonu, jasne - tylko zawsze do momentu, w którym przeciwnik nie orientuje się, że wystarczy nasz mocniej przycisnąć i kończymy granie.

Problemy są dwa - po pierwsze, ten moment przychodzi z meczu na mecz coraz szybciej, po drugie, właśnie kończą się resztki tego respektu, który z takim trudem wywalczyliśmy na początku sezonu, kiedy graliśmy mniej płynnie, ale punkty się zgadzały.

Ale nie ma co się przejmować, co najwyżej sprzedamy jeszcze kogoś.



:rotfl:

Akurat sprzedali zupełnie nie tego kogo powinni. Mehremić zdrowy jak wół i radził sobie.
Płacimy za kretyńskie decyzje poprzedniego sezonu gdy trio się bawiło w krakowską piłkę.
Oby ten Francuz okazał się przyzwoity...

Drozd 02.09.2022 21:42

Był problem bo jak wygrywaliśmy to Puszcza nas atakowała i było ciężko, a jak zaczęła wygrywać to się cofnęła i było ciężko. No i materiał, sędziowie, etap budowy, młody skład... itp. słodkie pied...olenie.


Halo rozsądni co z tym zgraniem? Długo jeszcze?

Dalej problemem jest napastnik?

Patryko 02.09.2022 21:44

Mówiłem to już w którymś wątku - brak konkurencji dla Wachowiaka odbije się nam czkawką. Dziś gość zrobił w pojedynkę 2 bramki dla Puszczy, która poza stałymi fragmentami nie grała nic.

Ten mecz pokazał, jaką mamy ławkę. Nie chce bronić Brzęczka, ale kontuzjowany jest tabun piłkarzy, którzy z miejsca graliby w pierwszym składzie, za czerwo pauzuje najlepszy gracz kreatywny. Teraz jeszcze rozsypał się Colley...

P.S. Kolejny mecz, w którym frajer z gwizdkiem jest 12-tym zawodnikiem przeciwnika: drugie żółtko Koja, brak rzutu karnego.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl