Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   8 kolejka, Chrobry Głogów - Wisła Kraków, 26 sierpień 2022, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10799)

DeadOrAlive 26.08.2022 21:32

Na Gruszkowskim do ekstraklasy heja hej!

Zrzutka na mózg dla Fernandeza, albo na bilet w jedną stronę... co lepsze ?

Cyrk...

Stelio 26.08.2022 21:33

1 liga juz ich przerasta, zaczyna się gra w kratkę. Awans zobaczymy jak świnia niebo, do Wisły przyczepił się taki gen frajerstwa, że aż się odechciewa ich oglądać...

gizmowisla 26.08.2022 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DeadOrAlive (Post 1590319)
Na Gruszkowskim do ekstraklasy heja hej!

Zrzutka na mózg dla Fernandeza, albo na bilet w jedną stronę... co lepsze ?

Cyrk...

z Gruszkowskim ??? z CZYM DO EKSTRAKLASY ??????????? Z KIM ????? ludzie- chlopcy - oprzytomnijcie

gizmowisla 26.08.2022 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1590320)
1 liga juz ich przerasta, zaczyna się gra w kratkę. Awans zobaczymy jak świnia niebo, do Wisły przyczepił się taki gen frajerstwa, że aż się odechciewa ich oglądać...

nie dali karnego - i dupa - hahahahahahah

Robcio 26.08.2022 21:34

Druga połowa dno i 3 metry mułu.. środek pola nie istnieje, taktyki żadnej, ja wiem że w 10 ale ludzie...

Proud 26.08.2022 21:36

Nigdy ta łatka frajerów się od nas nie odczepi...to jest ....a niepojęte.

Jak wejdziemy do baraży, to przecież wszyscy wiemy jak to się skończy. Będzie jakaś piękna katastrofa w ostatniej minucie z jakimiś ogórkami.

gizmowisla 26.08.2022 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robcio (Post 1590323)
Druga połowa dno i 3 metry mułu.. środek pola nie istnieje, taktyki żadnej, ja wiem że w 10 ale ludzie...

nie pierd......l - w srodku jest Plewka , bedzie Bashha :haha::rotfl:

bridgeburner 26.08.2022 21:38

Drugi karny z dvpy ale Brzęczek to chyba w przerwie zasnął
15 minut było widać że nic nie gramy, Rodado już nie ma siły a reakcji zero

Martinus 26.08.2022 21:38

Świetne pierwsze 30 minut. Było widać pomysł na grę, kilka świetnych sytuacji, 1-0 to był najmniejszy wymiar kary dla Chrobrego. Nawet czerwona kartka nic tu nie zmieniła. Najlepsze 30 minut Brzęczka w Wiśle.
Od 30 minuty było już gorzej, ale w 1 połowie jeszcze wydawało się, że jest w miarę pod kontrolą. Po przerwie już Częstochowa od 1 minuty. Nie wiem co im powiedział Brzęczek, ale wyglądało to jak maksymalne murowanie bramki. Jasne, że potem brakowało sił, ale moim zdaniem aż tak źle to nie powinno wyglądać.
O Fernandezie nie ma co pisać. Brak mózgu kompletny.
Niewiadomski i Szot powinni mieć zakaz wykonywania zawodu. To nie jest poziom ani I ani nawet II ligi. III maks. Gruszkowski niewiele lepiej. Dobrze się zapowiadał, ale teraz zjazd niesamowity. Colley też nie jest takim kozakiem jakim wydawał się być.
Na pewno jest na czym budować. Biegański bez zarzutu, bardzo pewnie. Łasicki, Jaroch dadzą radę, Plewka, Żyro, Młyński od biedy też. Rodado jak się nie zepsuje będzie kozakiem, Fernandez ma umiejętności, ale głowa nie pracuje.
Szkoda, bo przegrywamy drugi mecz na własne życzenie.

ciacho 26.08.2022 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robcio (Post 1590323)
Druga połowa dno i 3 metry mułu.. środek pola nie istnieje, taktyki żadnej, ja wiem że w 10 ale ludzie...

To jest w sumie najbardziej przerażające. Nie sam wynik.

ciastek88 26.08.2022 21:40

Czerwo dla Ferdnandeza bez dyskusji - znowu mu odcięło prąd. Debil.
Czerwo dla zawodnika Głogowa ewidentne w tej samej sytuacji.

1 karny ewidentny
2 karny druk.

Kim jest ten Niewiadomski i czemu do nas trafił ?
Szot po raz kolejny udowadnia , że powinien dać sobie spokój z piłką , to jego krycie na radar.... gorszy od ww.

Gruszowski dramat.
Balta dramat.
Elektryczny Mehremic > Colley

FraMat 26.08.2022 21:41

Głupia, a nawet chamsko stronnicza decyzja tego niby sędziego, ustawiła mecz.
Fernandez słusznie czerwona, choć widziałem takie kopania się rywali w parterze, które sędziowie puszczali.
Ale ze ten cham Tupaj też nie dostał czerwonej kartki to zakrawa o konieczność skierowania sędziego i sędziów na Varze na badania wzroku, albo od razu do prokuratury we Wrocławiu.
Gralibyśmy pewnie 10 na 10 i nie sądzę, żebyśmy ten mecz przegrali.

Z drugiej strony Brzęczek zapomniał, że można zmieniać piłkarzy.
W II połowie Rodado tylko chodził i nie stanowił nie tylko zagrożenia, ale nawet nie pomagał w obronie.
Podobnie po 60 minuty zgasł Młyński. Tak więc rywal zyskiwał coraz większą przewagę.
Jednak nawet nie za bardzo było kogo wprowadzić.

wislak2214 26.08.2022 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1590321)
z Gruszkowskim ??? z CZYM DO EKSTRAKLASY ??????????? Z KIM ????? ludzie- chlopcy - oprzytomnijcie

Chyba kolega nie zna słowa ironia

Patryko 26.08.2022 21:47

No i niestety tracimy cenne punkty z drużyną, która w normalnych warunkach dosatałaby od nas z 0-3.

Fernandez ma ewidentnie coś ze swoimi półkulami mózgowymi, osłabić w ten sam kretyński sposób (w przeciągu kilku miesięcy) zespół jest po prostu niepojęte. Należy mu się każda dopuszczalna kontraktowo kara finansowa, może to mu do tego pustego łba przemówi. Potrafi tą piłkę kopać, ale zachowuje się jak debil.

Ja tam do nich nie mam pretensji o wynik, grać 70 minut w 10 to jest kolosalny wysiłek fizyczny, szczególnie w takiej temperaturze. Mecz przegrał im Fernandez i jemu należą się za to spotkanie wszystkie wiadra z pomyjami.

AS82 26.08.2022 21:48

Fernandez ma coś ewidentnie z głową, znowu się zachowuje jak nieodpowiedzialny kretyn, i przez niego przegrywamy wygrany mecz. Rodado dobry debiut, ale miał setkę na 2-0 , która zmarnował. W....ić się można na takie frajerstwo.

Arek95 26.08.2022 21:48

Szkoda strzępić ryja, szkoda to nawet komentować...
Fernandez? Gość zagra 1 dobry mecz, potem 3 słabe i strzeli 1 bramkę z karnego a potem odpierdala takie jajca jak dzisiaj... Teraz zapewne komisja zamiast dać 2 mecze za czerwoną kartkę, to .......nie z 5/6 dla przykładu jako recydywę.
Balta? Po .... ten pozorant jeszcze jest brany pod uwagę? Jedynym jego plusem dzisiaj... Było to że nie dostał kartki
Co do karnego drugiego to był faul NA COLLEYU... Ale ten ubrany na niebiesko pajac bo sędzia to zbyt wiele powiedziane, świetnie wykonał swoją robotę... Wszystko niemalże co się dało to na korzyść gospodarzy. Mega stronniczy, aż oczy bolały...

aNouc 26.08.2022 21:52

Chrobry kurewsko słaby, który ledwo wyciągnął wygraną po dwóch wątpliwych karnych, grając w przewadze na własnym stadionie. Dlatego tym bardziej szkoda tego meczu, który na luzie można było wygrać, i dołożyć kolejny krok ku awansowi do Ekstraklasy. Po wyrzutce Fernandeza drużyna Wisły zaczęła siadać mentalnie, a najlepiej było to widać w II połowie. Takie wyrzutki destrukcyjnie wpływają na pozostałych piłkarzy.

I oby to nie był początek problemów, bo mogą zawiesić Fernandeza na kilka meczów.


Brzęczek na swoim poziomie, ale nawet z tak słabym trenerem Wisła powinna awansować do Ekstraklasy. Nas ratują rywale w 1. lidze. To wciąż dużo słabsze zespoły od Wisły.

luke1906 26.08.2022 21:53

Uj tam z tą porażką, gra w 10 od 19min to słaba opcja.
Mam nadzieję, że Fernandez trafi na dywanik i dostani po kieszeni. To drugi taki numer.
Postawa sędziego to inny temat - co za jeb.any drukarz.

Mnie zastanawia jednak co im Brzęczek nagadał w przerwie, ze drużyna która nawet w 10 miała mecz pod kontrolą, na 2 połowę qrwa nie wyszła. Przecież to jest kompromitacja, żeby tak oddać pole i nie zrobić NIC tylko czekać jak na wyrok. Arka u nas w 9 atakowała mając bramkę w plecy, a my nie potrafimy zrobić NIC w 10 na 11, przeciwko jakimś leszczom. Jeszcze do tego w zasadzie to sami sobie strzelamy bramki. Nie pierwszy raz zresztą.

Markus 26.08.2022 21:53

Gry naszych zawodników w tym meczu prawie nie dało się oglądać. Mam poczucie, że to był jakiś rodzaj masochizmu. Niemal wszyscy zostawili w szatni myślenie, bieganie i determinację. Wyglądali tak jak Wisła w zeszłym sezonie, tylko do kwadratu. Jedyne pozytywy można powiedzieć o Rodado: ma możliwości, by zostać gwiazdą pierwszej ligi. Pozostali dziś dramat, a szczególnie Fernandez, który już drugi raz jako Wiślak zachowuje się skandalicznie na boisku. Czy on na pewno jest stabilny psychicznie?

Koszmarnie słaby był Niewiadomski, niczym tyczka, którą wszyscy objeżdżali jak chcieli. W ogóle nie wiedział jak się ustawiać i reagować. Zmieniający go Szot zagrał dokładnie tak samo koszmarnie.

Jaroch nie umie się ustawiać w kryciu: chowa się gdzieś za rywalem przy dośrodkowaniach, zamiast odcinać go od piłki, wybija futbolówkę głową przed pole karne zamiast do boku: co to ma być?

Plewka nie istnieje w ofensywie, Balta momentami w ogóle się wyłącza i też nie myśli, nie jest pod grą, dlatego zrobił idiotycznego karnego. Gruszkowski jest tak surowy technicznie, że aż oczy bolą, Żyro rusza się jakby miał na nogach jakieś odważniki...

Piłkarze nie potrafią wymienić między sobą dwóch, trzech celnych podań, tylko wszystko psują. To ma być zespół, który ma wrócić do ekstraklasy?

Elefant 26.08.2022 21:56

Pierwsza bramka jak za najlepszych lat. Jeszcze może dwie trzy akcje. I tyle dobrego w tym meczu.
Oczywiście Fernandez, oczywiście sędzia...


Nawet gra z jednym zawodnikiem mniej nie usprawiedliwia sytuacji w której w polu karnym zostaje dwóch, trzech nie pilnowanych zawodników. Lewa strona w każdym układzie personalnym to była galaktyczna czarna dziura. Środek w drugiej połowie, każda piłka przegrana. Rodado jest przygotowany na piętnaście minut.



Czy jest jakiś zawodnik o którym możemy powiedzieć, że zaliczył w tym roku postęp w grze, jest w lepszej formie ?


Problemem jest przygotowanie mentalne, kolejny mecz w którym drużyna rozsypuje się w proch.


Sprzedajmy jeszcze kogoś. Przecież naszym celem jest tylko utrzymanie w I lidze.

s1mone 26.08.2022 21:56

Moje zdanie :

1. Powinno być po czerwie dla Tupaja i Fernandeza.
2. Karny z ręką Balty, tam był rykoszet on biegł do przodu i próbował chować rękę za siebie. Gdyby nie ten rykoszet to karny ewidentny, a tak to taki miękki. Var ma jednak zmieniać decyzje, które są w 100% błędne, tu była szara strefa, więc nie mam pretensji za wapno.
3. Karny Colleya. Na powtórkach nie do końca widać, kto kopnął piłkę. Wydaje mi się, że Colley, ale nie jestem pewien. Widać jednak, że Colley jako pierwszy wsadził nogę PRZED gościa z Chrobrego, a tamten go kopnął w tył nogi. W życiu bym za to nie dał karnego - druk ewidentny.
4. Śmieszny był ten mecz, wyglądało to tak jakby nie karne to choćbyśmy grali 180 minut to Chrobry by bramki nie strzelił.
5. Grając w 10 nie istnieliśmy w ofensywie. Oczywiście kartka ustawiła to spotkanie, ale inne drużyny potrafią coś pokazać w 10tkę. My nic.
6. Fernandez to świetny piłkarz, niestety jest też idiotą.

LucjuszWielki 26.08.2022 21:56

Ręce opadają...

po pierwsze... gość kopie Fernandeza i tylko Fernandez wylatuje - niemniej jednak IDIOTA znów nas osłabił, po raz drugi....

po drugie: ciężko ocenić z tych powtórek, ale ja tam biceps widziałem przy tym pierwszym karnym... nie wiem co to za teorie z tym obrysem i jego powiększeniem

po trzecie: uj wi czy Colley pierwszy pilki nie wywalił, sedzia byl najblizej i dokładnie widział, ale w takiej dynamicznej akcji cieżko nawet na żywo ocenic taka stykową sytuację...

po czwarte: Colley sie kładł na dupie i zagrał słabiutko, to co było pisane: MEHREMIC>>COLLEY, z Adim tego nie przegralibyśmy.... Łasicki to duch jakiś? Zawsze widziałem Adiego i Colleya w akcji, a Igor zawsze gdzieś z boku...

po piąte... z tymi BUMAMI powinniśmy wygrac nawet w 10....



Boję się, że zwieracze puszczą po tej porażce w 90min i sie posypie analogicznie jak z płockiem - też karny wątpliwy w 90 min tez Fernandez dziadostwo odstawił...


Strasznie głupia porażka

Elendil 26.08.2022 21:59

co to k... było...

Sędzia - ślepy czy kupiony? Czerwo dla obu gości, żadnego faulu Colleya nie było.

Fernandez - coś ewidentnie nie teges z głową. Drugi raz w ciągu niespełna pół roku taki cyrk odstawia.

Gruszkowski, Niewiadomski, Szot - to są goście do grania w drużynie rezerw, gdybyśmy taką drużynę mieli. III liga to max ich umiejętności. No ale najważniejsze, że Hugi znów nie wzięty nawet do kadry meczowej! To chyba priorytet Brzęczka na ten sezon.

Ogólnie rzecz biorąc, mogliśmy mieć mecz prosty jak ze Skrą, to wybraliśmy inną drogę...

gizmowisla 26.08.2022 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1590341)
Ręce opadają...

po pierwsze... gość kopie Fernandeza i tylko Fernandez wylatuje - niemniej jednak IDIOTA znów nas osłabił, po raz drugi....

po drugie: ciężko ocenić z tych powtórek, ale ja tam biceps widziałem przy tym pierwszym karnym... nie wiem co to za teorie z tym obrysem i jego powiększeniem

po trzecie: uj wi czy Colley pierwszy pilki nie wywalił, sedzia byl najblizej i dokładnie widział, ale w takiej dynamicznej akcji cieżko nawet na żywo ocenic taka stykową sytuację...

po czwarte: Colley sie kładł na dupie i zagrał słabiutko, to co było pisane: MEHREMIC>>COLLEY, z Adim tego nie przegralibyśmy.... Ałasicki to duch jakiś? Zawsze widziałem Adiego i Colleya w akcji, a Igor zawsze gdzieś z boku...

po piąte... z tymi BUMAMI powinniśmy wygrac i tak w 10....



Boję się, że zwieracze puszczą po tej porażce w 90min i sie posypie analogicznie jak z płockiem - też karny wątpliwy w 90 min tez Fernandez dziadostwo odstawił...


Strasznie głupia porażka

to tylko spisek POLSATU zeby trzymac Wisle w 1 lidze i zarabiac ...........jestesmy najlepsi - wrecz powiem ze pprzechujami - a i tak nie daja nam wygrywac ... jestesmy kura znoszaca zlote jaja polsatowi i dlatego nie wejdziemy do ekstraklasy - pomimo mega olbrzymiego pilkarskiego, organizacyjnego i swiatowego potencjalu

enzo 26.08.2022 22:04

Oglądałem z zaciekawieniem występ Colleya, bo większość mocno krytykowała tu Mehremicia, a niekorzy wręcz cieszyli się, że odchodzi. Uważam, że to był zawodnik, który mając pewny plac i regularnie występując na boisku, grał dojrzale, czując odpowiedzialność na drużynę - nawet pomimo pojedynczych błędów, które mu się zdarzały. Dzisiaj jedynie utwierdziłem się, że Joseph jest po prostu słabszym piłkarzem. Nie dlatego, że dał pretekst do podyktowania karnego. Ale dlatego, że on przegrywa naprawdę ogromną ilość górnych piłek, włącznie z bezpośrednimi dośrodkowaniami, co jest niesamowicie groźne. Kompletnie nie rozumiem peanów na jego cześć. Zwłaszcza że zdrowia końskiego też ten chłopak wcale nie ma.

A co do meczu, to nie wiem czego się spodziewaliśmy. Przecież my nie mamy żadnych powtarzalnych schematów, bazujemy na indywidualnych zrywach pojedynczych piłkarzy. Co w przypadku gry w osłabieniu widać jeszcze wyraźniej i cała drużyna zaczyna momentalnie panikować. Nic w tym dziwnego, skoro chłopaki nie wiedzą, co mają grać w takiej sytuacji.

Biegaliśmy za piłka niemal cały mecz i nikt mnie nie przekona, że Chrobry ma tak świetnie wyszkolonych technicznie piłkarzy, że musieliśmy tak grać, bo na tyle nam pozwolili. Szanujmy się. Zresztą, zmiany to Brzęczek chyba też sobie rozpisuje przed meczem na chłodno, bo ściągnięcie Żyry, który dobrze prezentował się wczesniej na środku ataku i akurat piłkę zastawić potrafi, gdy wiadomo że Rodado nie da rady grać 90 minut, brzmi jak ponury żart. Tego się nie da obronić. Ale mniejsza z tym. Ważne, że młodzi weszli, wynik to rzecz drugorzędna - istotne jest to, że mamy młodziutki skład, który już za chwileczke będzie poniewierał przeciwnikami aż miło. Kłopot bogactwa, rzeczywiście.

Martinus 26.08.2022 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez enzo (Post 1590346)
Oglądałem z zaciekawieniem występ Colleya, bo większość mocno krytykowała tu Mehremicia, a niekorzy wręcz cieszyli się, że odchodzi. Uważam, że to był zawodnik, który mając pewny plac i regularnie występując na boisku, grał dojrzale, czując odpowiedzialność na drużynę - nawet pomimo pojedynczych błędów, które mu się zdarzały. Dzisiaj jedynie utwierdziłem się, że Joseph jest po prostu słabszym piłkarzem. Nie dlatego, że dał pretekst do podyktowania karnego. Ale dlatego, że on przegrywa naprawdę ogromną ilość górnych piłek, włącznie z bezpośrednimi dośrodkowaniami, co jest niesamowicie groźne. Kompletnie nie rozumiem peanów na jego cześć. Zwłaszcza że zdrowia końskiego też ten chłopak wcale nie ma.

A co do meczu, to nie wiem czego się spodziewaliśmy. Przecież my nie mamy żadnych powtarzalnych schematów, bazujemy na indywidualnych zrywach pojedynczych piłkarzy. Co w przypadku gry w osłabieniu widać jeszcze wyraźniej i cała drużyna zaczyna momentalnie panikować. Nic w tym dziwnego, skoro chłopaki nie wiedzą, co mają grać w takiej sytuacji.

Biegaliśmy za piłka niemal cały mecz i nikt mnie nie przekona, że Chrobry ma tak świetnie wyszkolonych technicznie piłkarzy, że musieliśmy tak grać, bo na tyle nam pozwolili. Szanujmy się. Zresztą, zmiany to Brzęczek chyba też sobie rozpisuje przed meczem na chłodno, bo ściągnięcie Żyry, który dobrze prezentował się wczesniej na środku ataku i akurat piłkę zastawić potrafi, gdy wiadomo że Rodado nie da rady grać 90 minut, brzmi jak ponury żart. Tego się nie da obronić. Ale mniejsza z tym. Ważne, że młodzi weszli, wynik to rzecz drugorzędna - istotne jest to, że mamy młodziutki skład, który już za chwileczke będzie poniewierał przeciwnikami aż miło. Kłopot bogactwa, rzeczywiście.

Akurat przez pierwsze 30 minut gra była bardzo dobra, najlepsza za Brzęczka. Dopiero potem zaczęło wyglądać to coraz gorzej, a od 2 połowy tragicznie.
Co do zejścia Żyry pełna zgoda, kuriozum, wiedząc, że Rodado nie wytrzyma całego meczu. Decyzja nie do wybronienia.

bódyń 26.08.2022 22:10

Na poczatku Rodado pokazuje, ze umei grac wszystko pod kontrola..
I wtedy Fernandez. Jest VAR. Tupaj go nastepuje wiec co robic powinien. Zaczac sie zwijac.
A on oddaje. Czerwien i sie posypalo sie.
Drugie idiotyczne zachowanie Fernandeza w tym roku.

Druga polowa to juz popis taktyki Glogowa i pokaz naszych nieumiejetnosci.
No i Balta... 7 mecz w Wisle i 4 zolte kartki i karny.

Skawa Wadowice 26.08.2022 22:14

Kartka ustawila mecz. Bylem spokojny o mecz do czasu tego czerwa.
Fernandez zostal sprowokowany czynem nie slowem, ale sedzia to przeoczyl(dla zasady tylko zoltko).

Mozna miec jedynie pretensje ze mega sie cofnelismy i probowalismy dowiezc minimum remis. Jakby juz przed meczem bylo wkalkulowane: sluchajcie chlopaki jakby bylo czerwo to bronimy ile sie da byle tylko remia dowiezc.

Mam ogromny zal za ten mecz nie do druzyny ale do fernandeza.
Zastesknimy jeszcze za mehremicem.
Colley to szklanka i do tego elektryczny.

Ogolnie zdarzaja sie takie mecze jak nasz z arka i takie mecze jak dzisiaj. Jeszcze nie raz i nie dwa.
Gramy dalej

ciastek88 26.08.2022 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez enzo (Post 1590346)
Oglądałem z zaciekawieniem występ Colleya, bo większość mocno krytykowała tu Mehremicia, a niekorzy wręcz cieszyli się, że odchodzi. Uważam, że to był zawodnik, który mając pewny plac i regularnie występując na boisku, grał dojrzale, czując odpowiedzialność na drużynę - nawet pomimo pojedynczych błędów, które mu się zdarzały. Dzisiaj jedynie utwierdziłem się, że Joseph jest po prostu słabszym piłkarzem. Nie dlatego, że dał pretekst do podyktowania karnego. Ale dlatego, że on przegrywa naprawdę ogromną ilość górnych piłek, włącznie z bezpośrednimi dośrodkowaniami, co jest niesamowicie groźne. Kompletnie nie rozumiem peanów na jego cześć. Zwłaszcza że zdrowia końskiego też ten chłopak wcale nie ma.

.

Nie wiem kto cieszył się z odejścia Mehremica ale pomimo , że zdarzało mu się coś odj... w meczu nasza obrona dobrze wyglądała jak grał on z Łasickim na środku.

Colley jest ociężały , daje się z łatwością objeżdżać, przegrywa pojedynki główkowe.. na rozgrzeszenie dodam , że praktycznie sam trzymał lewą stronę bo ten Niewiadomski to nieporozumienie , Szot pokazał , że można być jeszcze gorszym od tego pierwszego.
Generalnie to :

Mehremić > Colley :P

Książę Palownik 26.08.2022 22:17

Krótko:

1. Sędzia ślepy albo przekupiony. W 1 sytuacji dwa czerwa (w tym dla naszego idioty). Karny Colleya - moim zdaniem Colley pierwszy wybija piłkę górną częścią piszczela. Ale tak naprawdę to czerwo ustawiło mecz.

2. Colley - przegrywa wszystkie dośrodkowania. On nie będzie grał na stoperze jeśli wszystkie głowy będzie przegrywał.

3. Brzęczek: to jest trener? Ma słabiutkiego Niewiadomskiego. Co robi? Wpuszcza Szota, który jak wiemy nie jest w ogóle z zawodu piłkarzem, tylko podobno rumuńskim studentem.

4. Jedźmy dalej z Brzęczkiem: wpuszcza Gruszkowskiego. Gdzie? Oczywiście nie tam, gdzie ten mógłby pomóc (czyli za Niewiadomskiego) lecz na skrzydło - chłopa bez szybkości, bez przyjęcia, podania, dryblingu - wpuszcza na skrzydło. Najlepiej to sam Gruszkowski podsumował, jak na minutę przed końcem tak "przyjął" piłkę w polu karnym Chrobrego, że ją sobie wywalił na aut bramkowy.

5. Młyński - ewenement, facet uparcie usiłuje udowodnić, że można być skrzydłowym nie mając przyspieszenia, szybkości ani dryblingu.

6 Biegański - fajnie by było, jakby czasem chociaż spróbował obronić jakiegoś karnego, zamiast kłaść się jak worek kartofli na środku bramki.

7. Plewka - jak zawsze zero w ofensywie ale to już wiemy.

8 Fernandez - powinna być jakaś kara dyscyplinarna. Zawalił mecz, zmarnował ponad 100 minut wysiłku kolegów.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl