Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto powinien być nowym trenerem Wisły? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10795)

CMSNero 15.08.2022 09:36

Ja wszystko rozumie ale mając Brzęczka na ławce ty proponujesz (pomijając Moskala) jakich obszczymurkow...wstydu mie masz hmm

Drozd 15.08.2022 10:37

Ja proponuję jakiegoś młodego trenera bez nazwiska z Holandii, Francji albo Niemiec. Bo tam potrafią uczyć gry w piłkę a nie tylko przeszkadzania tak jak Brzęczek. On jak już musi mieć stołek to niech będzie dyrektorem sportowym.

Smok 15.08.2022 10:53

Młody z niemiec, bez wielkiego nazwiska... Hmmmm, niech pomysle... Hyballa???
:rotfl:

Ogryzek 15.08.2022 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1589719)
Ja proponuję jakiegoś młodego trenera bez nazwiska z Holandii, Francji albo Niemiec. Bo tam potrafią uczyć gry w piłkę a nie tylko przeszkadzania tak jak Brzęczek. On jak już musi mieć stołek to niech będzie dyrektorem sportowym.

Może taki John van den Brom jak w Amice? Ten by u nas wytrwał... po kilku porażkach.

btw

Gula już nas uczył gry w piłkę. Jak wyszło wszyscy widzieli. No może poza tobą.

Bóg Trybun (objawion) 15.08.2022 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1589721)

Gula już nas uczył gry w piłkę. Jak wyszło wszyscy widzieli. No może poza tobą.

Bo Gula był łysy a optimum to długie włosy i ojciec pastor. Wtedy jest kreatywnie i autorytatywnie zarazem.

Jak będzie do tego wykręcał suty to jeszcze bonus charyzmatyczny.

Drozd 15.08.2022 14:26

Hahaha boki zrywać...

Prawda jest taka że ostatni raz graliśmy jako tako właśnie za młodego Niemca. Od jajeczka i wolty Błaszczykowskiego zjazd...

Teraz już liczymy punkty do utrzymania w pierwszej lidze...

Dowcipnisiom to widać pasuje, szczere gratulacje...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1589721)
Może taki John van den Brom jak w Amice? Ten by u nas wytrwał... po kilku porażkach.

1/14 i wytrwać to dopiero wyczyn... I nikomu to nie przeszkadza.

Bóg Trybun (objawion) 15.08.2022 14:30

To nie dowcip, młody, zdolny, długowłosy, z przebogatym jak na swoj wiek CV i charyzmą Niemiec jest wolny!

"Tu trzeba dzwonić"

Drozd 15.08.2022 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 1589727)
To nie dowcip, młody, zdolny, długowłosy, z przebogatym jak na swoj wiek CV i charyzmą Niemiec jest wolny!

"Tu trzeba dzwonić"

On od przegrywów raczej nie odbierze, trzeba dziękować Kubusiowi, że sprowadził nas do roli walki o utrzymanie w buraczanej pierwszej lidze.

Bóg Trybun (objawion) 15.08.2022 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1589730)
On od przegrywów raczej nie odbierze, trzeba dziękować Kubusiowi, że sprowadził nas do roli walki o utrzymanie w buraczanej pierwszej lidze.

Przebogate CV mówi inaczej :-)

Drozd 15.08.2022 16:46

Co mówi?

To nie walczymy o cenne punkty potrzebne do utrzymania w buraczanej pierwszej lidze? A wszystko to dzięki błyskotliwym decyzjom naszej legendy nieomylnego Jakuba ratownika Błaszczykowskiegol?

Bóg Trybun (objawion) 15.08.2022 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1589733)
Co mówi?

To nie walczymy o cenne punkty potrzebne do utrzymania w buraczanej pierwszej lidze? A wszystko to dzięki błyskotliwym decyzjom naszej legendy nieomylnego Jakuba ratownika Błaszczykowskiegol?

Mówi po turecku i duńsku, nie na najwyzszym poziomie.

Drozd 15.08.2022 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 1589734)
Mówi po turecku i duńsku, nie na najwyzszym poziomie.

Ha... mistrz szydery... potrafi się przyznać, że bredzi... Trzeba to docenić.

Poważnie.

Bóg Trybun (objawion) 15.08.2022 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1589735)
Ha... mistrz szydery... potrafi się przyznać, że bredzi... Trzeba to docenić.

Poważnie.

Bardzo poważnie :-) tak jak większość Twoich postów
Türkgücü i wykręt suta po duńsku = zapieprzanie :-D

Drozd 15.08.2022 17:49

Pewnie że poważnie, bo pałętanie się po niższych ligach to nie jest powód do heheszek. Tylko do refleksji, że coś nie działa...

A Ty się wydurniasz. Chcesz błysnąć to wymyśl coś konstruktywnego, a jak nie potrafisz to się nie wypuszczaj...

Bóg Trybun (objawion) 15.08.2022 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1589737)
Pewnie że poważnie, bo pałętanie się po niższych ligach to nie jest powód do heheszek. Tylko do refleksji, że coś nie działa...

A Ty się wydurniasz. Chcesz błysnąć to wymyśl coś konstruktywnego, a jak nie potrafisz to się nie wypuszczaj...

Ten temat jest konstruktywny sam w sobie. Kandydatura Hyballi :-) trener świetny, tylko kariera zrujnowana przez cieszynkę.

Mógł tam jeszcze twórca dołożyć Palikota do listy a Kwacha w pakiecie na dyrektora sportowego, byłoby to konstruktywne rozpatrując świat w jego kategoriach. Ale pisz dalej, razem z Koalikiem dźwigaj Wisłę z kolan.
Do odważnych świat należy.

Jaroo1 15.08.2022 19:16

Hyballa był niczym najlepsza przyprawa dodająca ostatecznego smaku zupie...

Drozd 15.08.2022 19:21

W słupie mam listę. I to kto jest autorem tematu...

Wiem tyle że jako klub się staczamy, nie od czasu cieszynki tylko od momentu kiedy Kubuś został zesłany do juniorów przez szalonego Niemca.

Gramy piach, piłkarze im dłużej u nas grają tym są słabsi, cele sportowe zamiast rosnąć, coraz bardziej zachowawcze. Jednym słowem zapaść.

Potrzebny jest jakiś impuls...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1589741)
Hyballa był niczym najlepsza przyprawa dodająca ostatecznego smaku zupie...

Hyballa był jak glutaminian sodu, niezdrowy ale skuteczny :).

KOALIK 15.08.2022 19:48

Najbardziej odważni byli ci, którzy doprowadzili do wywalenia Cupiała, bo zamarzyło im się prowadzenie klubu w Ekstraklasie i to bez pieniędzy, a wcześniej ich futsal zweryfikował, bo na mistrzowską koszykówkę kobiet też byli za słabi.

Oraz ci obecni amatorzy, którzy zaprzepaścili ogromną szansę na odbudowę Wisły, bo dzisiaj Wisła powinna walczyć w eLM lub w eLE.

Manhunt. 16.08.2022 07:54

Ale Ty rozumiesz, że to Cupial podjął taką decyzję o zostawieniu klubu? Jakby mu tak zależało na klubie to nie sprzedałby klubu oszustowi.

Ogryzek 16.08.2022 08:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manhunt. (Post 1589763)
Ale Ty rozumiesz, że to Cupial podjął taką decyzję o zostawieniu klubu? Jakby mu tak zależało na klubie to nie sprzedałby klubu oszustowi.

Liczysz na to ze ten nawiedzeniec Koallik to zrozumie? Zrozumie że to Cupiał pozbył się swojej zabawki kiedy ta była zbyt droga w utrzymaniu, a w tamtym czasie Tele-Fonika miała olbrzymie problemy finansowe i długi bankowe? To była decyzja Cupiała i tylko jego decyzja (pod wpływem banków, owszem ale jego)

Dlatego uważam koalika za albo:

1. Albo prowokatora parchatego który wodzi za nos naszych forumowych frustratów (inteligentnego i przebiegłego w swojej misji) bo sprzedaje im kity które miło im słyszeć - typu mogliśmy być w LE i MP na kolejne lata ale źli "kibole" pogonili dobrodzieja Cupiała a socios to samo zło itd

2. Albo kompletnie oderwanego od rzeczywistości mitomana który sprzedaje głupoty z cyklu - źli kibole przegonili Cupiała... bez względu na ELEMENTARNE fakty
(Kiedy ten sam wyrzucił Wisłę do śmieci jak zabawkę gdy kasa się kończyła)

Co jest prawdą nie wiem. Ale przypuszczam że to 1. No aż takim cymbałem jednak ciężko być.

stary dziad 16.08.2022 13:09

Dokładnie zgadzam się z kolegą Ogryzkiem.
To że parchaty przybysz z corupciovego forum zakłada tu tematy to w zasadzie mnie nie dziwi. Jego rolą jest mącenie, napuszczanie, szczucie.
Co do zasady , jeśli taki temat zostałby założony w maju, bezpośrednio po spadku to byłby, być może, jak najbardziej na miejscu.
Natomiast teraz , gdy liderujemy w tabeli , trener ma bilans 4-1-1 to jakiś wyższy poziom abstrakcji a absurdomierz poziomu dyskusji dawno wywalił skalę.

s1mone 16.08.2022 13:39

Wracając do decyzji Cupiała :
Pytanie na ile w jego odejściu (jeśli w ogóle) maczały palce delfinki. Ja nie jestem miejscowy, więc to są wszystko teorie spiskowe - ale były na forum takie plotki, że delfinki były u niego z wizytą.

Wcale bym się nie zdziwił jakby Cupiał tym wszystkim pieprznął, bo się spotkał z paroma usłużnymi kibolami. Łożył na klub miliony latami a tu mu takie fifroce przychodzą i (...) - no właśnie, ciekawe co. Cupiał od odejścia z Wisły się nie wypowiedział na temat odejścia (z resztą on za bardzo medialny nie był nigdy). Tak na prawdę nie wiemy co się tam wydarzyło.

Pytanie czy Meresiński był słupem czy oszustem. Jedna z teorii spiskowych głosi, że Mereś miał przejąć Wisłę, aby WSH mogło wjechać na białym koniu i uratować klub.

Cupiała nie da się jednoznacznie ocenić za jego odejście. Mi ono się zupełnie nie zgadzało z tym jak traktował ten klub wcześniej. Pytanie czy po prostu się znudził ulubioną zabawką, czy przyparły go banki do ściany czy może jednak kluczowy był brak szacunku ze strony zagorzałych kibiców. Tego nie wiem i nie dowiemy się nigdy.

Dla mnie Bogusław Cupiał zawsze będzie kimś kto odmienił markę Wisły. Z klubu, który w zamierzchłych czasach coś tam wygrał i regularnie gra w dolnych rejonach ekstraklasy zrobił swojego czasu najlepszy klub w Polsce, znany w Europie, zbudował bazę obecnych kibiców i sprawił, że marka Wisła Kraków jest jedną z największych w naszym kraju - nawet teraz - będąc w 1 lidze. To jego zasługa. Zasługa, że jesteśmy Wisłą Kraków jaką wszyscy znają, a nie kolejnym klubem z dużego miasta z małą bazą kibiców typu Śląsk Wrocław czy Pogoń Szczecin. Ba, mogliśmy skończyć gorzej, jak Stomil Olsztyn czy GKS Katowice. Patrząc jaka u nas była bieda za przedcupiałowskiego TS'u - wcale bym się nie zdziwił.


Co do Koalika to polecam opcję ignoruj.

Użytkowników chcących z nim polemizować upraszam o nie cytowanie go, bo wtedy człowiek mimochodem przeczyta trochę tego bełkotu i mu się na chorobę zbiera.
Temat wg mnie powinien wylądować w kiblu, a orędownik sonsiadki powinien dostać bana. Ja rozumiem, że nie ma aktywnych moderatów, ale ktoś z góry na pewno od czasu do czasu to forum jednak przegląda.

DeadOrAlive 30.09.2022 21:26

Jakie obecnie są opcje na rynku ?

Jaroo1 30.09.2022 21:29

a ja bym zaszalał i do końca rundy grał bez trenera...

Szneka 30.09.2022 21:31

Skoro Warta znalazła Tworka a teraz Szulczka, Widzew znalazł Niedźwiedzia to są trenerzy nie zmanierowani a chcący się rozwijać i objąć Wielki Klub.

alexx6 30.09.2022 21:33

kazdy tylko nie wuja W Y P I E R D A L A J

AgresywnyChomik 30.09.2022 21:39

Urban
10 znakow.

Elendil 30.09.2022 21:48

Banasik z Radomiaka, jeżeli chodzi o wolnych. Fajnie by tego z Puszczy mieć, ale dlaczego miałby tu przychodzić...

KOALIK 30.09.2022 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1589656)
Bzdura. 13 punktów w 6 meczach. Przewaga (posiadanie piłki, strzały, celne strzały) w bodaj 5 z nich. Bardzo młody skład. Niezłe jak dotąd transfery do klubu. Musieliby na głowę upaść, żeby teraz zwalniać Brzęczka.

ps. Hyballa, Hajto, Świr. Koalik, Ciebie nie da się traktować poważnie.

A Jurka da się traktować poważnie?

KOALIK 30.09.2022 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1589798)
Wracając do decyzji Cupiała :
Pytanie na ile w jego odejściu (jeśli w ogóle) maczały palce delfinki. Ja nie jestem miejscowy, więc to są wszystko teorie spiskowe - ale były na forum takie plotki, że delfinki były u niego z wizytą.

Wcale bym się nie zdziwił jakby Cupiał tym wszystkim pieprznął, bo się spotkał z paroma usłużnymi kibolami. Łożył na klub miliony latami a tu mu takie fifroce przychodzą i (...) - no właśnie, ciekawe co. Cupiał od odejścia z Wisły się nie wypowiedział na temat odejścia (z resztą on za bardzo medialny nie był nigdy). Tak na prawdę nie wiemy co się tam wydarzyło.

Pytanie czy Meresiński był słupem czy oszustem. Jedna z teorii spiskowych głosi, że Mereś miał przejąć Wisłę, aby WSH mogło wjechać na białym koniu i uratować klub.

Cupiała nie da się jednoznacznie ocenić za jego odejście. Mi ono się zupełnie nie zgadzało z tym jak traktował ten klub wcześniej. Pytanie czy po prostu się znudził ulubioną zabawką, czy przyparły go banki do ściany czy może jednak kluczowy był brak szacunku ze strony zagorzałych kibiców. Tego nie wiem i nie dowiemy się nigdy.

Dla mnie Bogusław Cupiał zawsze będzie kimś kto odmienił markę Wisły. Z klubu, który w zamierzchłych czasach coś tam wygrał i regularnie gra w dolnych rejonach ekstraklasy zrobił swojego czasu najlepszy klub w Polsce, znany w Europie, zbudował bazę obecnych kibiców i sprawił, że marka Wisła Kraków jest jedną z największych w naszym kraju - nawet teraz - będąc w 1 lidze. To jego zasługa. Zasługa, że jesteśmy Wisłą Kraków jaką wszyscy znają, a nie kolejnym klubem z dużego miasta z małą bazą kibiców typu Śląsk Wrocław czy Pogoń Szczecin. Ba, mogliśmy skończyć gorzej, jak Stomil Olsztyn czy GKS Katowice. Patrząc jaka u nas była bieda za przedcupiałowskiego TS'u - wcale bym się nie zdziwił.


Co do Koalika to polecam opcję ignoruj.

Użytkowników chcących z nim polemizować upraszam o nie cytowanie go, bo wtedy człowiek mimochodem przeczyta trochę tego bełkotu i mu się na chorobę zbiera.
Temat wg mnie powinien wylądować w kiblu, a orędownik sonsiadki powinien dostać bana. Ja rozumiem, że nie ma aktywnych moderatów, ale ktoś z góry na pewno od czasu do czasu to forum jednak przegląda.

Mam nadzieję, że znikniesz z tego forum.

Wrogu Wisły.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl