![]() |
Ja wszystko rozumie ale mając Brzęczka na ławce ty proponujesz (pomijając Moskala) jakich obszczymurkow...wstydu mie masz hmm
|
Ja proponuję jakiegoś młodego trenera bez nazwiska z Holandii, Francji albo Niemiec. Bo tam potrafią uczyć gry w piłkę a nie tylko przeszkadzania tak jak Brzęczek. On jak już musi mieć stołek to niech będzie dyrektorem sportowym.
|
Młody z niemiec, bez wielkiego nazwiska... Hmmmm, niech pomysle... Hyballa???
:rotfl: |
Cytat:
btw Gula już nas uczył gry w piłkę. Jak wyszło wszyscy widzieli. No może poza tobą. |
Cytat:
Jak będzie do tego wykręcał suty to jeszcze bonus charyzmatyczny. |
Hahaha boki zrywać...
Prawda jest taka że ostatni raz graliśmy jako tako właśnie za młodego Niemca. Od jajeczka i wolty Błaszczykowskiego zjazd... Teraz już liczymy punkty do utrzymania w pierwszej lidze... Dowcipnisiom to widać pasuje, szczere gratulacje... Cytat:
|
To nie dowcip, młody, zdolny, długowłosy, z przebogatym jak na swoj wiek CV i charyzmą Niemiec jest wolny!
"Tu trzeba dzwonić" |
Cytat:
|
Cytat:
|
Co mówi?
To nie walczymy o cenne punkty potrzebne do utrzymania w buraczanej pierwszej lidze? A wszystko to dzięki błyskotliwym decyzjom naszej legendy nieomylnego Jakuba ratownika Błaszczykowskiegol? |
Cytat:
|
Cytat:
Poważnie. |
Cytat:
Türkgücü i wykręt suta po duńsku = zapieprzanie :-D |
Pewnie że poważnie, bo pałętanie się po niższych ligach to nie jest powód do heheszek. Tylko do refleksji, że coś nie działa...
A Ty się wydurniasz. Chcesz błysnąć to wymyśl coś konstruktywnego, a jak nie potrafisz to się nie wypuszczaj... |
Cytat:
Mógł tam jeszcze twórca dołożyć Palikota do listy a Kwacha w pakiecie na dyrektora sportowego, byłoby to konstruktywne rozpatrując świat w jego kategoriach. Ale pisz dalej, razem z Koalikiem dźwigaj Wisłę z kolan. Do odważnych świat należy. |
Hyballa był niczym najlepsza przyprawa dodająca ostatecznego smaku zupie...
|
W słupie mam listę. I to kto jest autorem tematu...
Wiem tyle że jako klub się staczamy, nie od czasu cieszynki tylko od momentu kiedy Kubuś został zesłany do juniorów przez szalonego Niemca. Gramy piach, piłkarze im dłużej u nas grają tym są słabsi, cele sportowe zamiast rosnąć, coraz bardziej zachowawcze. Jednym słowem zapaść. Potrzebny jest jakiś impuls... Cytat:
|
Najbardziej odważni byli ci, którzy doprowadzili do wywalenia Cupiała, bo zamarzyło im się prowadzenie klubu w Ekstraklasie i to bez pieniędzy, a wcześniej ich futsal zweryfikował, bo na mistrzowską koszykówkę kobiet też byli za słabi.
Oraz ci obecni amatorzy, którzy zaprzepaścili ogromną szansę na odbudowę Wisły, bo dzisiaj Wisła powinna walczyć w eLM lub w eLE. |
Ale Ty rozumiesz, że to Cupial podjął taką decyzję o zostawieniu klubu? Jakby mu tak zależało na klubie to nie sprzedałby klubu oszustowi.
|
Cytat:
Dlatego uważam koalika za albo: 1. Albo prowokatora parchatego który wodzi za nos naszych forumowych frustratów (inteligentnego i przebiegłego w swojej misji) bo sprzedaje im kity które miło im słyszeć - typu mogliśmy być w LE i MP na kolejne lata ale źli "kibole" pogonili dobrodzieja Cupiała a socios to samo zło itd 2. Albo kompletnie oderwanego od rzeczywistości mitomana który sprzedaje głupoty z cyklu - źli kibole przegonili Cupiała... bez względu na ELEMENTARNE fakty (Kiedy ten sam wyrzucił Wisłę do śmieci jak zabawkę gdy kasa się kończyła) Co jest prawdą nie wiem. Ale przypuszczam że to 1. No aż takim cymbałem jednak ciężko być. |
Dokładnie zgadzam się z kolegą Ogryzkiem.
To że parchaty przybysz z corupciovego forum zakłada tu tematy to w zasadzie mnie nie dziwi. Jego rolą jest mącenie, napuszczanie, szczucie. Co do zasady , jeśli taki temat zostałby założony w maju, bezpośrednio po spadku to byłby, być może, jak najbardziej na miejscu. Natomiast teraz , gdy liderujemy w tabeli , trener ma bilans 4-1-1 to jakiś wyższy poziom abstrakcji a absurdomierz poziomu dyskusji dawno wywalił skalę. |
Wracając do decyzji Cupiała :
Pytanie na ile w jego odejściu (jeśli w ogóle) maczały palce delfinki. Ja nie jestem miejscowy, więc to są wszystko teorie spiskowe - ale były na forum takie plotki, że delfinki były u niego z wizytą. Wcale bym się nie zdziwił jakby Cupiał tym wszystkim pieprznął, bo się spotkał z paroma usłużnymi kibolami. Łożył na klub miliony latami a tu mu takie fifroce przychodzą i (...) - no właśnie, ciekawe co. Cupiał od odejścia z Wisły się nie wypowiedział na temat odejścia (z resztą on za bardzo medialny nie był nigdy). Tak na prawdę nie wiemy co się tam wydarzyło. Pytanie czy Meresiński był słupem czy oszustem. Jedna z teorii spiskowych głosi, że Mereś miał przejąć Wisłę, aby WSH mogło wjechać na białym koniu i uratować klub. Cupiała nie da się jednoznacznie ocenić za jego odejście. Mi ono się zupełnie nie zgadzało z tym jak traktował ten klub wcześniej. Pytanie czy po prostu się znudził ulubioną zabawką, czy przyparły go banki do ściany czy może jednak kluczowy był brak szacunku ze strony zagorzałych kibiców. Tego nie wiem i nie dowiemy się nigdy. Dla mnie Bogusław Cupiał zawsze będzie kimś kto odmienił markę Wisły. Z klubu, który w zamierzchłych czasach coś tam wygrał i regularnie gra w dolnych rejonach ekstraklasy zrobił swojego czasu najlepszy klub w Polsce, znany w Europie, zbudował bazę obecnych kibiców i sprawił, że marka Wisła Kraków jest jedną z największych w naszym kraju - nawet teraz - będąc w 1 lidze. To jego zasługa. Zasługa, że jesteśmy Wisłą Kraków jaką wszyscy znają, a nie kolejnym klubem z dużego miasta z małą bazą kibiców typu Śląsk Wrocław czy Pogoń Szczecin. Ba, mogliśmy skończyć gorzej, jak Stomil Olsztyn czy GKS Katowice. Patrząc jaka u nas była bieda za przedcupiałowskiego TS'u - wcale bym się nie zdziwił. Co do Koalika to polecam opcję ignoruj. Użytkowników chcących z nim polemizować upraszam o nie cytowanie go, bo wtedy człowiek mimochodem przeczyta trochę tego bełkotu i mu się na chorobę zbiera. Temat wg mnie powinien wylądować w kiblu, a orędownik sonsiadki powinien dostać bana. Ja rozumiem, że nie ma aktywnych moderatów, ale ktoś z góry na pewno od czasu do czasu to forum jednak przegląda. |
Jakie obecnie są opcje na rynku ?
|
a ja bym zaszalał i do końca rundy grał bez trenera...
|
Skoro Warta znalazła Tworka a teraz Szulczka, Widzew znalazł Niedźwiedzia to są trenerzy nie zmanierowani a chcący się rozwijać i objąć Wielki Klub.
|
kazdy tylko nie wuja W Y P I E R D A L A J
|
Urban
10 znakow. |
Banasik z Radomiaka, jeżeli chodzi o wolnych. Fajnie by tego z Puszczy mieć, ale dlaczego miałby tu przychodzić...
|
Cytat:
|
Cytat:
Wrogu Wisły. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl