Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   5 kolejka, Wisła Kraków - GKS Katowice, 9 sierpień 2022, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10792)

sandomingo 09.08.2022 07:37

Po wczorajszej konfie można się spodziewać następującego składu:

Biegan - Jaroch, Łasica, Adi, Wachu - Balta, Plewka, Fernandinho - Młynek, Żiru, Cisse.

We will see, what time will tell - cytując klasyka.

Arkadiusz.Czerepach 09.08.2022 08:51

jak ten sklad sie nie rozsypie (kontuzje) to spokojnie powinien giekse ograć

Karherop 09.08.2022 09:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1589269)
jak ten sklad sie nie rozsypie (kontuzje) to spokojnie powinien giekse ograć

Pod warunkiem że wyjdziemy z takim nastawieniem i taka forma jak na Arkę.

aNouc 09.08.2022 10:01

Jerzy Brzęczek przed meczem Wisła vs GKS Katowice:

https://www.youtube.com/watch?v=Zqva78cZ33Q

crux.a 09.08.2022 10:32

Ktoś wie, jak znajdować te linki, co je nam aNouc uprzejmie wkleja? Boję się, co to będzie , jak się chłopu znudzi.

Arek95 09.08.2022 10:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1589285)
Ktoś wie, jak znajdować te linki, co je nam aNouc uprzejmie wkleja? Boję się, co to będzie , jak się chłopu znudzi.

Masz na YT na profilu Wisły...

robert777 09.08.2022 11:33

Ten zły Zarząd uwziął się na nas kibiców i che nam po prostu zrobić na złość nie sprowadzając tych dwóch nowych napastników. Co za niedobry Zarząd. Jak można tak lekceważyć kibiców i działać na szkodę zespołu. Niedobry Zarząd

FraMat 09.08.2022 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez robert777 (Post 1589293)
Ten zły Zarząd uwziął się na nas kibiców i che nam po prostu zrobić na złość nie sprowadzając tych dwóch nowych napastników. Co za niedobry Zarząd. Jak można tak lekceważyć kibiców i działać na szkodę zespołu. Niedobry Zarząd

Ten zarząd od dawna sobie samemu robi na złość.
Normalnie zarządzana Wisła nie spadłaby w poprzednim sezonie z Ekstraklasy mając takich rywali, a jak widać do dzisiaj zarząd działa na razie na zasadzie: "Jakoś to będzie".

Cycu 09.08.2022 12:38

Wszystko do czasu Panowie... Już 5 mecz, a napastnika ani widu, ani słychu...
Jeżeli Zarząd myśli, że tak dociągnie do końca sezonu to się jeszcze mocno zdziwi...
Co do dzisiejszego wyniku to remis albo zwycięstwo GKS.

Książę Palownik 09.08.2022 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cycu (Post 1589304)
Wszystko do czasu Panowie... Już 5 mecz, a napastnika ani widu, ani słychu...
Jeżeli Zarząd myśli, że tak dociągnie do końca sezonu to się jeszcze mocno zdziwi...
Co do dzisiejszego wyniku to remis albo zwycięstwo GKS.

Jak na razie Żyro daje radę choć nie jest to typowy nr 9. Problem będzie jak chłop złapie kontuzję lub kartki. Sobol i Szywacz to absolutnie nie jest poziom 1. ligi. Fernandeza z kolei szkoda marnować na atak. Sprawa z napastnikiem faktycznie jest nieciekawa ale fakty są takie, że my nie jesteśmy pracodawcą pierwszego wyboru dla klasowych zawodnikôw.

Skąd ten pesymizm co do wyniku? Mamy duże szanse wygrać ten mecz.

Patryko 09.08.2022 13:09

Też nie byłbym aż takim pesymistą, jeśli chodzi o GKS. Spodziewam się meczu na podobnym poziomie do tego z Arką, zdecyduje jeden błąd którejkolwiek z drużyn, gradu bramek bym się nie spodziewał.

gizmowisla 09.08.2022 13:31

Obawiam sie ze fuksiarstwo i dziadostwo moga sie skonczyc , obym sie mylil

Arek95 09.08.2022 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1589309)
Obawiam sie ze fuksiarstwo i dziadostwo moga sie skonczyc , obym sie mylil

Właśnie w Polsce takie fuksiarstwo i dziadostwo często, gęsto kończą się sukcesami... Dlatego spodziewam się czerstwego 1:0 lub 1:1. Jakbyśmy mieli grać pięknie, ładnie i cudownie jak rzekomo mieliśmy grać w Ekstraklasie rok temu i punktować jak punktowaliśmy... To ja podziękuję

Karherop 09.08.2022 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1589308)
Też nie byłbym aż takim pesymistą, jeśli chodzi o GKS. Spodziewam się meczu na podobnym poziomie do tego z Arką, zdecyduje jeden błąd którejkolwiek z drużyn, gradu bramek bym się nie spodziewał.

Patrząc na przebieg spotkań gieksy bardziej prawdopodobny jest grad bramek. Może nawet jakieś 4-2.

A jak widać jeden zespół potrafi wygrać w przewadze za co jest krytykowany za styl, a drugi zremisować prowadząc już w przewadze 2-0 i 3-2 i w oczach kibiców być lepiej ułożonym zespołem ;)

Kac 09.08.2022 14:13

spodziewam sie ciezkiego meczu bo GKS w gazie, ale oby zwyciestwo

Robcio 09.08.2022 15:47

Jak wyjdziemy z przodu Młyński Fernandez Żyro i Cisse to jestem bardzo ciekawy ich współpracy, bo technicznie to imho najlepsi u nas zawodnicy.

pepe72 09.08.2022 17:48

Jak zobaczę 0 z tyłu to nie będęarudził. No może do 1 września o napastnika :>

krysztal 09.08.2022 18:10

Dużo strzelają dużo tracą a my pewnie będziemy chcieli zabić ten mecz.Chciało by się kontynuować serię bo być może to doda polotu tej drużynie.Takie 3:0 by siadło

aNouc 09.08.2022 18:31

Wyjściowa "11" Wisły:

https://www.twitter.com/WislaKrakowS...56615152492548

krysztal 09.08.2022 18:45

Gdzie ten farmazon co pieprzył że Fernandez gotowy a Duda musi odpocząć?

azor 09.08.2022 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1589325)
Gdzie ten farmazon co pieprzył że Fernandez gotowy a Duda musi odpocząć?

klepie gotowca na ok. 22.30, że potrzeba czasu na zgranie, Jurek stosuje pragmatyczną taktykę, a ci którzy oczekują fajerwerków wymagają cudów i są sierotami po Cupiale

bridgeburner 09.08.2022 20:16

Cisse, Starzyński i Duda się nadają do natychmiastowej zmiany
W ogóle forowanie Cisse kosztem Hugiego to się kwalifikuje jako działanie na szkodę spółki
Piotrek Starzyński, fajny chłopak, tylko jego udanego zagrania z tego roku sobie nie mogę przypomnieć o meczu nie wspominając.
Na dzisiaj to on się nadaje na wypożyczenie do Hutnika bo innych atutów poza peselem nie uswiadczono

s1mone 09.08.2022 20:17

Ten gol dla GKS'u to kuriozum absurdu.

Najpierw nasi dali się wyprzedzić, OK zdarza się.
Potem... Plewka decyduje się potroić gościa zamiast pilnować drugiej strony murawy, gdzie biegło 3 gości z GKS'u (WTF???)
Następnie Biegański wychodzi na ryby, podczas gdy ma jeszcze obrońców przed linią piłki. Wiadomo, że jakby nie wyszedł też byłoby groźnie, ale dałby szansę przeciwnikowi coś spartolić przy wykończeniu.

Także gol pół na pół na konto Plewki i Biegańskiego. No i nasi za wolno biegli ogólnie :P

krysztal 09.08.2022 20:30

Chuja gra ten GKS ale obawiam się kolejnych kontr.Coś tam gramy ale zdecydowanie za wolno.Mam nadzieję że to była ta słabsza połowa

Drozd 09.08.2022 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1589328)
Ten gol dla GKS'u to kuriozum absurdu.

Najpierw nasi dali się wyprzedzić, OK zdarza się.
Potem... Plewka decyduje się potroić gościa zamiast pilnować drugiej strony murawy, gdzie biegło 3 gości z GKS'u (WTF???)
Następnie Biegański wychodzi na ryby, podczas gdy ma jeszcze obrońców przed linią piłki. Wiadomo, że jakby nie wyszedł też byłoby groźnie, ale dałby szansę przeciwnikowi coś spartolić przy wykończeniu.

Także gol pół na pół na konto Plewki i Biegańskiego. No i nasi za wolno biegli ogólnie :P

Dodaj jeszcze Wachowiaka który przez 60 m biegnie obok chłopa z piłką i zupełnie mu nie przeszkadza. Gdyby go wyciął dostałby żółtko bo był jeszcze Plewka to jest jedyne wytłumaczenie jego zejścia w stronę piłki. Natomiast Biegański robi to co zwykle, zamyka oczy i leci w stronę piłki, jak w niego trafią to jest cudowna interwencja, a jak nie to karny jak w zeszłej rundzie albo pusta bramka jak teraz...

DeadOrAlive 09.08.2022 21:30

Brawo Luis, brawo drużyna za walkę.

GKS kiepski przez cały mecz. Potrzebujemy napastnika.

Patryko 09.08.2022 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1589311)
Patrząc na przebieg spotkań gieksy bardziej prawdopodobny jest grad bramek. Może nawet jakieś 4-2.

A jak widać jeden zespół potrafi wygrać w przewadze za co jest krytykowany za styl, a drugi zremisować prowadząc już w przewadze 2-0 i 3-2 i w oczach kibiców być lepiej ułożonym zespołem ;)

[x] bez gradu bramek
[x] wynik ustalił farfocel bramkarza

Nie spodziewałem się tak słabego meczu w wykonaniu GKSu, nie pokazali w ofensywie absolutnie nic (poza oczywiście kontrą z 2. minuty).
Bardzo fajnie zagrał Wachowiak, jeśli będzie dalej czynił postępy, to kto wie co z niego wyrośnie.
Skrzydła nie istniały, Cisse wygląda, jakby grał za karę, totalnie ma wyjebane.
Fernandez.
Plewka odwalił dziś kawał roboty w środku pola, cichy bohater tego meczu według mnie.

wolfy 09.08.2022 21:31

No to nas GKS zweryfikował :D
Poznaliśmy też odpowiedź co się stanie jak stracimy pierwsi gola - strzelimy dwa.

aNouc 09.08.2022 21:32

(wideo) komentarz Jerzego Brzęczka po meczu Wisła 2-1 GKS Katowice:

https://www.youtube.com/watch?v=JeTLwDNvQqY


PS. Wciąż potrzebujemy napastnika.

silver03 09.08.2022 21:34

Luuuuuiisssss ffeeeeerrnnaaaaandeeeez :D :D :D :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl