![]() |
Wachowiak i Balta są do natychmiastowej wymiany, są to w tym momencie najwięksi pozoranci gry w piłkę nożną w Wiśle. Nie wiem jakim cudem Wachowiak gra zawodowo w piłkę, to jest ogór pokroju Adama Mójty.
Nasza gra to muł i wodorosty, nie strzelić bramki drużynie grającej w 9 to jest ....a ewenement. |
Wnioski po meczu:
A) Kompromitacja VAR - karny ewidentny a trwało to tyle że aż się bałem że sędzia nie gwiżdże B) Wisła nie ma trenera - nasza gra 11 na 9 to parodia futbolu. Do końca pachniało remisem. Brzęczek out. |
Ależ ku.wa g.wno zagraliśmy. 11 na 10 a my nie potrafimy założyć pressingu, 11 na 9 a my nie potrafimy zagrać po obwodzie.
Gdyby nie te dwa czerwa dla Arki to bysmy dostali ze 3. |
Do końca drżeliśmy o wynik .rozpacz,rozpacz.rozpacz.Arka w 11 zjadła by nas na śniadanie
|
Cytat:
B. Pełna zgoda. |
Co to ....a było?
Przeciwnik w dziewięciu, a my bronimy wyniku? To ma być zespół na awans do Ekstraklasy? Gdzie jest jakiś mental, sportowa złość, chęć dominacji? |
Wideo konferencja Jerzego Brzęczka po meczu Wisła 1-0 Arka:
https://www.youtube.com/watch?v=Hi7cYMEKZgU |
Cytat:
Ale to jest ósmorzędne kto jest bardziej chujowy. Zasadnicze jest to, że nikt nie wie co ma grać nawet w 11/9. PARATRENERZE BRZĘCZEK DO TARASZENIA KAPUSTY !!! |
Do 25 minuty bylismy lepsi, pozniej bez pomyslu do 40 minuty.
Basha i Pereira to obecnie 2 gosci ktorzy potrafia cos wykreowac (jedynych 2 gosci), potrzebujemy jeszcze jednego zawodnika tego pokroju oraz napastnika i bede spokojny o wyniki (np Fernandez i napastnik). Kartki Arki wziely sie z tego ze bylismy generalnie lepsi i tu nie ma przypadku. Z Sandecja sedziowie nie gwizdali z Resovia juz tak, dzisaj wiadomo. Od zejscia Pereiry nie mial kto kreowac, niestety taka mamy kadre - przecietna. Wygrana cieszy. Krzepisz - Man of the Match. |
Brzęczek to jest jednak orzeł. Nie doceniałem go.
Gramy cały mecz w przewadze najpierw jednego, później drugiego zawodnika (mnóstwo minut) i nie potrafimy sklecić pół sensownej akcji. Dosłownie - zespół nie wiedział, co ma grać. Jakieś komiczne wrzutki do nikogo, powolne rozgrywanie między obrońcami z jednej strony na drugą... Cud, że karnego dostaliśmy, bo w przeciwnym razie nawet gdyby ten mecz trwał ze 180 minut, to byśmy dzisiaj nie zrobili sztycha. "To jest młoda drużyna, potrzebuje czasu." - jakoś tak to szło, nie? |
Powiem tak.
Też mnie wkurzał nasz stojanow po drugiej czerwonej i kunktatorska gra. Powinniśmy strzelić drugą bramkę i zamknąć mecz, żeby żadnemu śledziowi przez myśl nie przeszło, że tu coś można jeszcze ugrać. Z drugiej strony, przed startem sezonu 7 punktów w 3 pierwszych meczach brałbym w ciemno. Dalej twierdzę, że z Jarochem na prawej obronie może i ją defensywnie zaryglujemy, ale nie ma prawa ona dobrze funkcjonować w ofensywie. On w przeciwieństwie do Wachowiaka nie wie (albo się boi?) jak grać do przodu. |
Chłopie otwórz oczy byle wrzutka na afere w 97 minucie i mogło być 1:1. My się rozpaczliwie broniliśmy grając 11/9.
Cytat:
|
Oceny zawodników po meczu:
- Najgorszy piłkarz - Balta - Najlepszy piłkarz - nie ma takiego - Pozoranci - cała reszta |
Cytat:
|
minimaliści, szkoda klawiatury na nich..
złapać 4 żółte karty grając 11na9.. szkoda, że nie wpadł jakiś farfocel to byłaby kompromitacja stulecia |
Jak gra orkiestra zależy od dyrygenta, jeżeli po tej kompromitacji ktoś jeszcze liczy że z Brzęczkiem na ławce zaczniemy być lepsi to musi mieć problemy ze wzrokiem albo głową...
|
Cytat:
|
Cytat:
Balta - takiego piłkarza potrzebujemy w 1 lidze. Do przodu nie wiem czy jedną piłkę zagrał, ale zdominował środek, wykartkował Arkę - tak się tu gra. Poza tym - Collej mocno nierówny, sporo uratował, sporo smrodu pod własną bramką zrobił. W sumie na plus, ale na pewno nie jest to taki wymiatacz jakiego widzi w nim wielu kibiców. Przydałoby się jeszcze ze dwóch ofensywnych piłkarzy. Cieszy ból dupy kryptopejsów na forum :lol: |
Cieszą 3 punkty i tylko tyle...
Cieszy fakt zwycięstwa ale można napisać, że Wisełka w tym meczu miała więcej szczęścia niż rozumu. Przy 11 na 10 Arka miała swoje 100% sytuacje i gdyby nie międzyinnymi wybicie Colley'a z linii bramkowej to różnie to mogłoby być... Tak jak wyrażał stadion, komentatorzy meczu raził minimalizm w grze Wisły, nieporadność w rozgrywaniu i ustawianiu się w środkowej strefie. Można pisać, że skład się dopiero zgrywa, ale praktycznie wszystkie zespoły mniej lub bardziej przebudowują swoje składy co okienko czy sezon. Znaczenie ma fakt czy dyrygent, czyli trener potrafi dotrzeć do swoich zawodników i wydobyć z nich to co najlepsze czy nie. Dla mnie ten sezon też będzie taką trochę weryfikacją Brzęczka czy udowodni swoją wartość jako trener i czy będzie potrafił zbudować skuteczną, dobrą drużynę, mentalnie mocną, wiedzącą czego chce, bo sorry ale dobre pół roku w Płocku kiedy to zaraz potem dostał nominację na selekcjonera takim potwierdzeniem nie było. I to też jest nauczka dla prezesów PZPN na przyszłość że nominację na selekcjonera powinien dostawać tylko ktoś kto udowodnił już swoją wartość chociaż w Ekstraklasie przez parę ładnych sezonów a nie sezonowiec, który zaistniał przez ostatnie pół roku. O kimś kto zasługuje na stanowisko selekcjonera to za chwilę będzie tak można powiedzieć np: o Papszunie.
Wracając do meczu. Taki mecz jak z Arką laurki i chluby Brzęczkowi i drużynie nie przynosi i piszę to tylko jako przestrogę przed zbliżającymi się meczami bo albo mamy nastawienie by w tym sezonie o coś grać (w domyśle o awans) albo mamy nastawienie by być średniakiem I ligowym. Ale takie coś w dłuższej perspektywie nie będzie polepszało finansów i sytuacji klubu a może generować kolejne problemy. |
Cytat:
|
Cytat:
Przecież on notował same straty, podawał niecelnie, nie potrafił doskoczyć do rywala w środku, niewiele brakowało a sam dostałby drugą żółtą. Balta - to w jednym z języków bałkańskich "kałuża". Teraz wiecie, gdzie powinien grać? |
Pewnie że jest, bo jest rozsądny i inteligentny :rotfl: A tacy przymykają oczka i zasłaniają uszka...
|
Cytat:
|
Cieszmy się, bo ten fart długo nie potrwa.
Cytat:
Basha już się połamał? |
Też jestem lekko zażenowany stojanowem i zachowawczą grą, ALE ... wygraliśmy mecz z bezpośrednim rywalem do awansu.
Sandecja to drwale i rzeźnicy, resovia to rzeźnicy i kelnerzy, ale arka troche jakości ma, ma też drwala z eklapy Rymaniaka, całkiem dobrego Gola, tego muslima co czerwo dostał i Marcinjaka... To nie są kaleki jak na 1 ligę, tak więc szanuję za całokształt czyli zwycięstwo... Wydaje mi się, ze po tych 2-3 kontrach bardzo groźnych, gdzie śledzie prawie bramke zdobyły nasi nabrali respektu i dlatego tak grali, co nie zmienia faktu, że przy przewadze 2 zawodników powinniśmy włożyć tą drugą bramkę i nie miec nerwówki w końcówce. Sytuacje były dopiero po gwizdach... Też nie oczekujemy, że z Szywaczem, Sobolem i Gruszkowskim na prawej pomocy będziemy grac niewiadomo co. Do momentu pierwszego czerwa arka raz wyszła z groźną akcją... do tego czasu to my graliśmy agresywnie i dominowaliśmy. Po tym meczu wiemy, że: Pereira to nie kelner, Duda to bardzo duży talent ze swobodą (jak ma miejsce) i ciągiem na bramkę. Balta pare akcji przeciął, ale też pare razy nieudacznie podał. Basha z 2-3 razy podał z taką siłą jakby strzelał dlatego naszym odskakiwała piłka na 2 metry. Colley to nie jest ostoja spokoju i opanowania jak Frydrych. KONIECZNIE musimy ściągnąć jakiegos pomocnika na środek typu Savic, który w 1 lidze wydaje mi się, że byłby gwiazdą i z takim zawodnikiem mielibyśmy 2-3 bramki więcej w tych 3 meczach. Wachowiak w 85 lub 90 fatalnie się ustawił i poszła tam piłka na jego strone i dośrodkowanie... Widac chęć i walkę u niego, ale niestety nie jest to gracz na awans. NAPASTNIK, LEWA OBRONA i koniecznie środek pomocy kreatywny lub nawet ósemka ... Szczerze zmieniłbym Balte w przerwie na Fazlagica :D |
Zwycięstwo oczywiście cieszy, ale Brzęczek kolejny raz potwierdza, że jest parodią trenera.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ciesz się bo gdyby Colley dziś nie stał w tym miejscu na linii bramkowej to byłoby 0 punktów i płacz |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl