![]() |
Panowie chyba zapominacie, że Wisła to nie jest niekompetentny zarząd ani tą zgraja międzynarodowego szrotu, tylko My - Kibice. Wiem że w....ienie wylewa się z każdego z nas, ale ja jednak na warte się wybieram. Mam nadzieję że pełen stadion w....ionych kibiców zostanie tej międzynarodowej zbieraninie na długo w głowie. Przy pustym stadionie odbębnią ostatni mecz jak sparing bez żadnego zaangażowania. Potem szybki out z klubu, wakacje szukanie nowego frajera który zgodzi się podpisać kontrakt. A my zostaniemy z pierwszą ligą którą nam ugrali. Chodźmy na ten stadion, pokażmy że jesteśmy najlepszymi kibicami w kraju, pokażmy że w naszym przypadku Wierność to nie tylko pusty slogan na szalikach. A nasi kopacze niech na długo zapamiętają złość kibiców za to co im zaserwowali w tym sezoniem
|
Życzę Wam powrotu na Wasze ekstraklasowe miejsce już za rok.
Trzymajcie się zdrowo. Pozdrawiam z Warszawy. |
Nie idę i mam nadzieję, że jak najwiecej ludzi myśli podobnie. Pusty stadion w tym meczu powinien dać włodarzom do myślenia.
w przyszłym sezonie oczywiście karnet. |
Nie wiem czy pójdę.
Bilet kupię. na 1 ligę będę chodził. Jakaś odmiana XD można zrobić grilla na błoniach. 10 tysięcy ludzi, będzie fajnie |
Cytat:
|
Nie chcialbym zobaczyc w tym meczu Kliemnta, Skvarke Fazlagica. Mecz o nic ale niech oni lepiej juz nie graja.
Dawno nie bylo takiego luznego meczu o nic:) |
Przedziwny, absurdalny, irracjonalny i specyficzny mecz się szykuje.. dlatego wybiorę się na Reymonta z ciekawości.
|
Z szacunku dla zmarłego Smoka- śp. Stanisława Sękiewicza czy śp. Julii Kmiecik nie wyobrażam sobie żeby nie było mnie na ostatnim meczu w Ekstraklasie.
Biorę jeszcze znajomych, którzy ostatni raz byli na stadionie przed koronawirusem, trzeba godnie pożegnać się, bo nie wiadomo kiedy znowu wrócimy. |
Cytat:
Niech każdy robi jak uważa, ja podobnie 30 lat chodzenia, różne rzeczy człowiek widział, każdy z nas jest wkurzony więc Ci co chca przyjdą inni nie nikogo nie mam zamiaru namawiac. Ważne żeby z Wisłą być na dobre i na złe pozdro! |
Byłem w 1994 roku na ostatnim meczu z ŁKS gdzie było 300 osób , będę i teraz.
|
To może być ostatni mecz na wiele lat. W tym momencie na tyle nie wiadomo jak szybko wrócimy, że wypada się pożegnać z ekstraklasa. W najlepszy możliwy sposób.
Fajnie jakby chociaż Brzęczek posłał w bój tylko tych grajków na których można liczyć na następny sezon lub są naprawę jakas wartością dla drużyny (Gio, Poletaovic). Kliment, Skvarki, Hanouski niech się nawet nie pokazują. |
Ludzie czy Wy zyjecie na innej planecie? Nawet jesli zdobylibysmy MP to po sezonie GIO nie ma.... Już któryś raz czytam, że fajnie jakby został. Oczywiscie, że tak, ale brak GIO nie jest związany z naszą degradacją.
|
Cytat:
|
@Armin- jak już piszesz o obrazie rzeczywistości to prawdziwym jej wyznacznikiem będzie ilość sprzedanych karnetów na pierwszą ligę oraz frekwencja na pierwszych meczach.
Mecz z Wartą nie będzie miarodajny do takich ocen, ponieważ ludzie mają karnety, kupili wcześniej bilety i przyjdą się pożegnać z Ekstraklasą bez względu na wszystko. Co do nowego sezonu to część ludzi na pewno przestanie chodzić na pierwszą ligę, frekwencja spadnie to wtedy będziesz miał swój prawdziwy obraz rzeczywistości, ale daj się ludziom w spokoju pożegnać. |
A jak spadniemy do II ligi, to też wszyscy przyjdą na ostatni mecz, żeby się pożegnać z I ligą? Dajcie spokój, jeśli iść na ten mecz, to nie z żadnych sentymentów, tylko dlatego, żeby jasno wyrazić co sądzimy o zarządzaniu tym klubem i "grze" naszych kopaczy.
|
wpuszczają z maczetami czy trzeba je jakos przemycić ?
|
Nie da się czytać Waszych wypocin.
Wisła to nie zarząd, marni kopacze, stadion (stocznia), tylko MY kibice. Bez nas Wisła nie istnieje, albo skończy w okręgówce. Mamy prawo być w....ieni na patałachów, którzy nie potrafią grać w piłkę, nie starają się lub popełniają tragiczne błędy. Mamy prawo w....iać się na zarząd i trenerów. Brak pomysłów, tragiczne wybory, złe decyzje itp. Mamy prawo ogólnie się w....iać (nie chce mi się pisać tu eseju), ale bez nas klub czeka zagłada. Mniej kibiców lub ich brak, to spadek finansów. Mniej kibiców to mniejsze wpływy z biletów, z pamiątek klubowych, z przyszłych praw transmisyjnych, brak sponsorów, brak ogólnie pieniędzy. Możemy psioczyć, że pieniądze, które klub zarobi dzięki kibicom nic nie dadzą, bo marni piłkarze, bo zarząd zły, bo trener wuefista itp. Jednak lepiej się rozczarować przez gówniane decyzje, gównianą grę niż być odpowiedzialnym za okręgówkę, bo się wszyscy wypinamy. Apeluję do wszystkich o kupowanie biletów i przybywanie na stadion. Wszystkim partaczom należy "podziękować", ale klubu zostawić nie możemy! |
Alkoholik, zmiany na gorze musza byc!
|
niektórzy to sie mentalnie zatrzymali chyba w latach 90tych
|
Cytat:
Każdy robi co uważa za słuszne ale nie ma co udawać, że jakikolwiek bojkot wyjdzie klubowi na dobre. To będzie raczej ostatni gwóźdź do trumny. |
Bluza Wierność będzie idealna ;)
https://images90.fotosik.pl/592/8b4b6665fed55033gen.png https://images89.fotosik.pl/593/6e0684b2622b49fdgen.png |
|
Cytat:
Myślę, że każdy z nas chciałby jakoś zamanifestować totalne wk...ie i brak zgody na kontynuacje obranego kierunku, ale każdy inaczej widzi sposób na to. |
Trzeba sobie zadać pytanie, do czego miałby bojkot doprowadzić.
Moim zdaniem to będzie totalny upadek. Prawdopodobnie bojkot=bankructwo. Tego chcecie? Są inne mechanizmy wywierania wpływu na to, co się dzieje w klubie, niż jego celowe wyniszczanie finasnowe. Na meczu WSZYSCY NA CZARNO. |
Np ostrzał racami
|
Cytat:
no i dodatkowo 10 znaków |
Ludzie brak słów jak się niektórych słucha. Z Wisłą na dobre i na złe. Tylko z naszą pomocą możemy odbudować Wisłę. Dlatego wszyscy na mecz! Na 1 ligę musi być 15 tys karnetów,dzięki temu będzie większy budżet. Popatrzcie na Widzewa w 3 lidze 15 tyś karnetów. Kto mówi o bojkocie nie jest godny nazywania Wiślakiem. Czy myślicie, że smok by przestał chodzić????
|
No nic.... trza iść na mecz...
Pokazać Polsce siłę Armii Białej Gwiazdy. Trza kupić karnet na 1 lige i wierzyć,a do domu kupić piwko Wiślackie za 6,49zł i podumać, tak jak wczoraj uczyniłem. |
rany, nie chodzi o żaden bojkot klubu, tylko wyrażenie jasno naszego - mówiąc delikatnie - niezadowolenia i rozczarowania obecnym stanem, spadkiem, zarządem, prywatnym folwarkiem Kuby i tak dalej.
Jeżeli w klubie zajdą głębsze zmiany, a znajomych będzie zastępować się profesjonalistami, a cel będzie postawiony jasno i klarownie - to sam chętnie kupie karnet na 1 ligę. Jeżeli natomiast nie zmieni się nic, dalej będziemy upadać sportowo i organizacyjnie przez kolejne lata, to mam temu przyklaskiwać na stadionie? |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl