Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków- Warta Poznań- przyjdź pożegnać Ekstraklasę- 21 maja, godz. 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10517)

pi0tr3k94 16.05.2022 06:17

Panowie chyba zapominacie, że Wisła to nie jest niekompetentny zarząd ani tą zgraja międzynarodowego szrotu, tylko My - Kibice. Wiem że w....ienie wylewa się z każdego z nas, ale ja jednak na warte się wybieram. Mam nadzieję że pełen stadion w....ionych kibiców zostanie tej międzynarodowej zbieraninie na długo w głowie. Przy pustym stadionie odbębnią ostatni mecz jak sparing bez żadnego zaangażowania. Potem szybki out z klubu, wakacje szukanie nowego frajera który zgodzi się podpisać kontrakt. A my zostaniemy z pierwszą ligą którą nam ugrali. Chodźmy na ten stadion, pokażmy że jesteśmy najlepszymi kibicami w kraju, pokażmy że w naszym przypadku Wierność to nie tylko pusty slogan na szalikach. A nasi kopacze niech na długo zapamiętają złość kibiców za to co im zaserwowali w tym sezoniem

Krzysiek Grabski 16.05.2022 06:28

Życzę Wam powrotu na Wasze ekstraklasowe miejsce już za rok.
Trzymajcie się zdrowo.
Pozdrawiam z Warszawy.

szym_ek 16.05.2022 07:08

Nie idę i mam nadzieję, że jak najwiecej ludzi myśli podobnie. Pusty stadion w tym meczu powinien dać włodarzom do myślenia.

w przyszłym sezonie oczywiście karnet.

Skawa Wadowice 16.05.2022 07:33

Nie wiem czy pójdę.

Bilet kupię.

na 1 ligę będę chodził. Jakaś odmiana XD

można zrobić grilla na błoniach. 10 tysięcy ludzi, będzie fajnie

wiesniak842 16.05.2022 07:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krzysiek Grabski (Post 1583875)
Życzę Wam powrotu na Wasze ekstraklasowe miejsce już za rok.
Trzymajcie się zdrowo.
Pozdrawiam z Warszawy.

Dzięki wielkie;)

bódyń 16.05.2022 07:49

Nie chcialbym zobaczyc w tym meczu Kliemnta, Skvarke Fazlagica. Mecz o nic ale niech oni lepiej juz nie graja.
Dawno nie bylo takiego luznego meczu o nic:)

aNouc 16.05.2022 07:51

Przedziwny, absurdalny, irracjonalny i specyficzny mecz się szykuje.. dlatego wybiorę się na Reymonta z ciekawości.

Cycu 16.05.2022 09:12

Z szacunku dla zmarłego Smoka- śp. Stanisława Sękiewicza czy śp. Julii Kmiecik nie wyobrażam sobie żeby nie było mnie na ostatnim meczu w Ekstraklasie.

Biorę jeszcze znajomych, którzy ostatni raz byli na stadionie przed koronawirusem, trzeba godnie pożegnać się, bo nie wiadomo kiedy znowu wrócimy.

FLI 16.05.2022 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1583834)
wybacz ale przez 23 lata chodzenia na mecze ,dzis jednak umarała jakaś częśc mnie.Niech kazdy po swojemu to przezyje

ja jednak niemam zamiaru zaklaskać żadnemu z tych piłkarzy,nawet gdyby Warte ograli 10:0.

Wybaczam :)
Niech każdy robi jak uważa, ja podobnie 30 lat chodzenia, różne rzeczy człowiek widział, każdy z nas jest wkurzony więc Ci co chca przyjdą inni nie nikogo nie mam zamiaru namawiac.
Ważne żeby z Wisłą być na dobre i na złe
pozdro!

Gin 16.05.2022 19:46

Byłem w 1994 roku na ostatnim meczu z ŁKS gdzie było 300 osób , będę i teraz.

Karherop 16.05.2022 23:08

To może być ostatni mecz na wiele lat. W tym momencie na tyle nie wiadomo jak szybko wrócimy, że wypada się pożegnać z ekstraklasa. W najlepszy możliwy sposób.

Fajnie jakby chociaż Brzęczek posłał w bój tylko tych grajków na których można liczyć na następny sezon lub są naprawę jakas wartością dla drużyny (Gio, Poletaovic).

Kliment, Skvarki, Hanouski niech się nawet nie pokazują.

LucjuszWielki 16.05.2022 23:15

Ludzie czy Wy zyjecie na innej planecie? Nawet jesli zdobylibysmy MP to po sezonie GIO nie ma.... Już któryś raz czytam, że fajnie jakby został. Oczywiscie, że tak, ale brak GIO nie jest związany z naszą degradacją.

Armin 17.05.2022 07:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gin (Post 1584065)
Byłem w 1994 roku na ostatnim meczu z ŁKS gdzie było 300 osób , będę i teraz.

Nie zapomnij o dopingu przez cały mecz, im więcej takich kibiców tym w klubie tym obraz rzeczywistości dla osób zarządzających będzie nieczytelny, pełny stadion to znaczy że jest wszystko ok - trzeba utrzymać ten kierunek. Ludzie są z nami.

Cycu 17.05.2022 08:01

@Armin- jak już piszesz o obrazie rzeczywistości to prawdziwym jej wyznacznikiem będzie ilość sprzedanych karnetów na pierwszą ligę oraz frekwencja na pierwszych meczach.

Mecz z Wartą nie będzie miarodajny do takich ocen, ponieważ ludzie mają karnety, kupili wcześniej bilety i przyjdą się pożegnać z Ekstraklasą bez względu na wszystko.

Co do nowego sezonu to część ludzi na pewno przestanie chodzić na pierwszą ligę, frekwencja spadnie to wtedy będziesz miał swój prawdziwy obraz rzeczywistości, ale daj się ludziom w spokoju pożegnać.

Elendil 17.05.2022 09:20

A jak spadniemy do II ligi, to też wszyscy przyjdą na ostatni mecz, żeby się pożegnać z I ligą? Dajcie spokój, jeśli iść na ten mecz, to nie z żadnych sentymentów, tylko dlatego, żeby jasno wyrazić co sądzimy o zarządzaniu tym klubem i "grze" naszych kopaczy.

alexx6 17.05.2022 14:59

wpuszczają z maczetami czy trzeba je jakos przemycić ?

anonimowyalkoholik 17.05.2022 18:26

Nie da się czytać Waszych wypocin.
Wisła to nie zarząd, marni kopacze, stadion (stocznia), tylko MY kibice.
Bez nas Wisła nie istnieje, albo skończy w okręgówce.

Mamy prawo być w....ieni na patałachów, którzy nie potrafią grać w piłkę, nie starają się lub popełniają tragiczne błędy.

Mamy prawo w....iać się na zarząd i trenerów. Brak pomysłów, tragiczne wybory, złe decyzje itp.

Mamy prawo ogólnie się w....iać (nie chce mi się pisać tu eseju), ale bez nas klub czeka zagłada.
Mniej kibiców lub ich brak, to spadek finansów. Mniej kibiców to mniejsze wpływy z biletów, z pamiątek klubowych, z przyszłych praw transmisyjnych, brak sponsorów, brak ogólnie pieniędzy.

Możemy psioczyć, że pieniądze, które klub zarobi dzięki kibicom nic nie dadzą, bo marni piłkarze, bo zarząd zły, bo trener wuefista itp. Jednak lepiej się rozczarować przez gówniane decyzje, gównianą grę niż być odpowiedzialnym za okręgówkę, bo się wszyscy wypinamy.

Apeluję do wszystkich o kupowanie biletów i przybywanie na stadion.
Wszystkim partaczom należy "podziękować", ale klubu zostawić nie możemy!

ReMix 17.05.2022 19:06

Alkoholik, zmiany na gorze musza byc!

Arkadiusz.Czerepach 17.05.2022 21:38

niektórzy to sie mentalnie zatrzymali chyba w latach 90tych

wolfy 17.05.2022 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anonimowyalkoholik (Post 1584258)
Nie da się czytać Waszych wypocin.
Wisła to nie zarząd, marni kopacze, stadion (stocznia), tylko MY kibice.
Bez nas Wisła nie istnieje, albo skończy w okręgówce.

Mamy prawo być w....ieni na patałachów, którzy nie potrafią grać w piłkę, nie starają się lub popełniają tragiczne błędy.

Mamy prawo w....iać się na zarząd i trenerów. Brak pomysłów, tragiczne wybory, złe decyzje itp.

Mamy prawo ogólnie się w....iać (nie chce mi się pisać tu eseju), ale bez nas klub czeka zagłada.
Mniej kibiców lub ich brak, to spadek finansów. Mniej kibiców to mniejsze wpływy z biletów, z pamiątek klubowych, z przyszłych praw transmisyjnych, brak sponsorów, brak ogólnie pieniędzy.

Możemy psioczyć, że pieniądze, które klub zarobi dzięki kibicom nic nie dadzą, bo marni piłkarze, bo zarząd zły, bo trener wuefista itp. Jednak lepiej się rozczarować przez gówniane decyzje, gównianą grę niż być odpowiedzialnym za okręgówkę, bo się wszyscy wypinamy.

Apeluję do wszystkich o kupowanie biletów i przybywanie na stadion.
Wszystkim partaczom należy "podziękować", ale klubu zostawić nie możemy!

I to jest głos rozsądku. Jedynym efektem odwrócenia się kibiców od klubu będzie jego upadek - to nie jest jakiś sztuczny twór utrzymywany przez miasto. Wisła żyje tylko z kibiców.

Każdy robi co uważa za słuszne ale nie ma co udawać, że jakikolwiek bojkot wyjdzie klubowi na dobre. To będzie raczej ostatni gwóźdź do trumny.

Cycu 17.05.2022 22:18

Bluza Wierność będzie idealna ;)

https://images90.fotosik.pl/592/8b4b6665fed55033gen.png

https://images89.fotosik.pl/593/6e0684b2622b49fdgen.png

czaro 17.05.2022 22:31

https://pbs.twimg.com/media/ETOHSQvWkAIx598.jpg

tomytom 18.05.2022 09:52

Cytat:

odwrócenia się kibiców od klubu
Większość zgłaszająca chęć NIEprzyjścia na najbliższy mecz jednak deklaruje kupienie biletu i dalsze wspieranie Klubu w I lidze. Tego chyba nie można nazwać odwróceniem się od klubu?

Myślę, że każdy z nas chciałby jakoś zamanifestować totalne wk...ie i brak zgody na kontynuacje obranego kierunku, ale każdy inaczej widzi sposób na to.

Książę Palownik 18.05.2022 09:58

Trzeba sobie zadać pytanie, do czego miałby bojkot doprowadzić.

Moim zdaniem to będzie totalny upadek. Prawdopodobnie bojkot=bankructwo. Tego chcecie?

Są inne mechanizmy wywierania wpływu na to, co się dzieje w klubie, niż jego celowe wyniszczanie finasnowe.

Na meczu WSZYSCY NA CZARNO.

krysztal 18.05.2022 11:37

Np ostrzał racami

FraMat 18.05.2022 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1584381)
Np ostrzał racami

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...48cZA&usqp=CAU

no i dodatkowo 10 znaków

kibic12 18.05.2022 14:12

Ludzie brak słów jak się niektórych słucha. Z Wisłą na dobre i na złe. Tylko z naszą pomocą możemy odbudować Wisłę. Dlatego wszyscy na mecz! Na 1 ligę musi być 15 tys karnetów,dzięki temu będzie większy budżet. Popatrzcie na Widzewa w 3 lidze 15 tyś karnetów. Kto mówi o bojkocie nie jest godny nazywania Wiślakiem. Czy myślicie, że smok by przestał chodzić????

LucjuszWielki 18.05.2022 14:41

No nic.... trza iść na mecz...

Pokazać Polsce siłę Armii Białej Gwiazdy.

Trza kupić karnet na 1 lige i wierzyć,a do domu kupić piwko Wiślackie za 6,49zł i podumać, tak jak wczoraj uczyniłem.

Elendil 18.05.2022 14:54

rany, nie chodzi o żaden bojkot klubu, tylko wyrażenie jasno naszego - mówiąc delikatnie - niezadowolenia i rozczarowania obecnym stanem, spadkiem, zarządem, prywatnym folwarkiem Kuby i tak dalej.

Jeżeli w klubie zajdą głębsze zmiany, a znajomych będzie zastępować się profesjonalistami, a cel będzie postawiony jasno i klarownie - to sam chętnie kupie karnet na 1 ligę. Jeżeli natomiast nie zmieni się nic, dalej będziemy upadać sportowo i organizacyjnie przez kolejne lata, to mam temu przyklaskiwać na stadionie?

Arek95 18.05.2022 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1584425)
No nic.... trza iść na mecz...

Pokazać Polsce siłę Armii Białej Gwiazdy.

Trza kupić karnet na 1 lige i wierzyć,a do domu kupić piwko Wiślackie za 6,49zł i podumać, tak jak wczoraj uczyniłem.

Bardziej ciekawi mnie czy karnety/bilety na 1-szą ligę będą w TEJ SAMEJ cenie co dotychczas, czy jednak będą obniżki? Pytam z ciekawości bo nie będę zaskoczony jeżeli będziemy mieli najwyższe ceny biletów a grać o połowę tabeli


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl