![]() |
Do boju Wiselko, rozjezdzamy ich!:p
|
Wygramy 2:0 po dwóch golach Klimenta :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Chociaż i tu nie ma pewności, że jakąś zdobył... |
Cytat:
|
Dzisiaj gładka porażka. Stawiam na 3 : 0 dla gospodarzy.
|
odważna decyzja Brzęczka-Szot i Gruszkowski na jednej stronie. Brak Klimenta Żukowa Kuveljicia i Młyńskiego.
|
bardzo głupi faul najsłabszego na boisku Hugiego, później Hanousek łamie linię spalonego do tego jakieś bezjajeczne wyjście Biegańskiego............... qrwa nic nie grająca Lechia na prowadzeniu
|
Duet Szot & Gruszkowski na prawej stronie boiska, to jakaś wyższa szkoła jazdy...
|
po 1 polowie taka mysl do mnie doszla : KIEDY OSTATNIO JAKAKOLWIEK DRZUYNA W EKSTRAKLASIE ( JEDNEJ Z NAJSLABSZYCH LIG EUROPY) GRALA TAK SLABO , TAK SIE KOMPROMITOWALA I BYLA TAK DRAMATYCZNIE BEZSILNA ???????
|
Lechia się nawet zbytnio nie spociła a i tak z tymi łajzami wygrywa
|
2 celne strzały w jednej połowie widać spory progres :D
|
Dawid JASKÓŁKA Szot.
Kto temu chłopakowi robi krzywdę wmawiając , że jest piłkarzem ? Dodatkowo piękne wybicie w końcówce 1 połowy przed pole karne Wisły. |
Lechia wygrywa agresywnością i pressingiem. My na odwrót tak nie potrafimy, więc oni mają zalążki akcji co chwilę po naszych błędach. Jesteśmy względem nich jakby spóźnieni, no i oni cały czas podchodzą na granicy faulu, a u nas przy ich wyprowadzaniu piłki ani strefy ani pressingu.
|
Szotowi ktoś robi życiową krzywdę wmawiając mu, że będzie piłkarzem.
Chłop powinien sobie znaleźć jakiś uczciwy zawód i od czasu do czasu po robocie z kolegami na orlika skoczyć. |
Po dzisiejszym meczu można bym delikatniusim optymistą. Mimo, że przegrywaliśmy to na drugą połowę wyszliśmy na pełnej qrwie i gdyby Ondrasek miał lepiej ustawiony celownik załatwilibyśmy Lechię w 60 minucie. A propos Ondraska- napastnik słaby póki co ale ile walki ile zaciętości ile kopa pozytywnego daje naszym. Manu też widać, że będzie z niego pociecha tak jak i z Fernandeza. Hugi po dzisiejszym meczu powinien ze Skvarka i Kliemntem zając miejsca na trybunie i nie wracać stamtąd. Szkoda wyniku bo dziś bardziej straciliśmy 2 pkt niż zdobyliśmy 1.
|
Widac, ze Poletanovic przygotowywal sie z inna druzyna. Widac tez lekki progres. Szkoda tylko, ze nie mamy napastnika, moze skonczyloby sie inaczej.
|
Ja pirdole wuja ufam tobie. Robimy utrzymanie, gramy coraz lepiej. Wszyscy na mecz z lechem
|
Z przebiegu tego meczu ciężko było wywróżyć remis, dlatego szanuję punkt.
Patrząc na nasz zespół, umiejętności do gry kombinacyjnej ma 3-4 zawodników z całego składu. Reszta nie wie, co ma zrobić z piłką. Lechia grała o tempo szybciej niż my. Kilka ciekawych akcji, dobrze że Fernandesowi siadła na lewej. Manu klocek, ale zastawi się, przytrzyma, jakiś faul/kartkę na nim przeciwnik złapie. Przyda się. Poletanović też trochę pograł. Może się uda utrzymać. |
Kurde gdyby Ondrasek nie zmarnował 2óch setek to można było wygrać ten mecz :-/
|
Cytat:
|
Ten mecz wlał trochę optymizmu we mnie.
Widać co znaczy trener po ustawieniu , strach pomyśleć jakby ten mecz wyglądał gdyby Gula był wciąż trenerem Problem niestety wciąż w jakości piłkarzy , taki Dawid Szot czy Starzyński to powinni sobie przemyśleć czy nadają się na piłkarzy... |
Jakbyśmy zrobili kilka dobrych transferów dwa miesiące temu i wtedy t z wymienili trenera na Brzęczka, to o spadek bym się nie martwił. Teraz obawiam się, że może być za późno, no ale trzeba walczyć....
Jak Lechia może być na 4 miejscu z taką grą, to ja nie wiem. |
Szot, Kliment, Skvarka, Hugi, Starzyński, Gruszkowski - przynajmniej tyle wiemy, że oni już nie powinni koszulki Wisły nigdy założyć.
Jak wróci Cisse to z tym Elvisem i Savicem może coś rozruszają ofensywę. Brak niestety napastnika. Straszliwie nam brakuje prawego obrońcy, który nie dawałby się wrzucać na kołowrotek jak dziecko. |
Po raz pierwszy w tym roku wyglądaliśmy jak profesjonalny zespół piłkarski. Lechia przeważała jakością, my ambicją po stracie gola. No i przede wszystkim - tworzyliśmy sytuacje. Brak napastnika widoczny, ale Ondrasrk przynajmniej bierze udział w meczu.
Poletanović to cichy bohater tego meczu, a Elvis - zupełnie inny zawodnik niż się spodziewałem, ale bardzo się przydał po wejściu. Ubity, silnie trzymający się na nogach, klei piłkę w miejscu i nie sposób mu jej odebrać. Nie sprinter, ale zrobił dobre wrażenie. Ten mecz daje nadzieję. Nie chodzi o jeden punkt, tylko - zagraliśmy wreszcie na poziomie Ekstraklasy. Bez szału, ale solidnie, nieustępliwie, ambitnie. |
Teraz tylko napastnik*.
Ondrasek odwalił kawał dobrej roboty, chociaż to po rykoszecie na nim zwoliński vel "cieszem sie" trafił przypadkowego gola. Ondrasek >>>>> Kliment Najważniejsze w tym meczu, że im nie siadła psychika, a może nawet się podnieść. Co nie oznacza, że na mecz z Amiką należy wyjść z otwartą przyłbicą. Mądra gra w destrukcji i jakieś kontry, i możemy liczyć, że wynik z Poznania się nie powtórzy. ______ * Czy ten Turek do nas trafi? |
Cytat:
|
Manu musi dopiero zobaczyć gdzie będzie grał.
Na razie był lekko onieśmielony. Będzie dobrze. |
Jak zobaczyłem skład i naszą prawą stronę, pomyślałem sobie - ale to będzie rodeo.
Niestety grając z tak słabymi graczami po prawej stronie i napastnikiem, który nadaję się jedynie do fizycznych pojedynków z obrońcami, nie można spodziewać się wygranych. Dawid Szot niestety nie nadaje się do gry w piłkę na poziomie ekstraklasowym, Gruszkowski daje niewiele więcej. Jakieś światełko w tunelu widać, oby Lech ich nie rozbił psychicznie. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl