![]() |
Żeby rozmowy motywacyjne działały to jeszcze trzeba umieć grać w piłkę.
W aktualnej kadrze Legii umiejących grać w piłkę jest coraz mniej. Dodatkowa presja i wiszący w powietrzu wjazd na murawę może dodatkowo ich osłabić. Będą chcieli mitycznie "zapierdalać" zamiast skupić się na prawidłowym ustawianiu się itp. |
wystarczy, że strzela pierwszą bramkę po jakimś kolejnym popisie naszych obrońców (nie mówcie mi, że to niemożliwe) i dostaną skrzydeł.
|
lub w drugą strone , na co po cichutku liczę
|
Cytat:
Dlatego też nie możemy pozwolić sobie na Kuvejlicia w pierwszym składzie. To bałwan który fauluje pod własnym polem karnym. |
|
Alan wraca do treningów ale jeszcze nie na mecze:
|
No w sumie jak duet Frydrych - Kolej zatrybi na dobre, to miejsce Alana będzie na ławce albo na lewej obronie gdzie dużo meczów na tej pozycji zagrał w Płocku, bo w grę trójką w obronie nie wierzę, nie w tym momencie i sezonie.
|
poszedł i postawiłem u buka 100 na Nas. szósty zmysł podpowiada, że będzie dobrze.
|
Ostatni raz wygraliśmy 2 spotkania z Legią w sezonie 1998/99. Liczę na skromne 1-0 dla nas i przełamanie tej passy.
|
Przez wojnę trochę mi przeszło ciśnienie na ten mecz. Niech jutro nasi wygrają i nie dokładają zmartwień.
Cytat:
|
Alan raczej na 6 z Fazlagicem, ale to gdybanie na przyszłość.
Dzisiaj pogrążamy ległą |
Obawiam sie ze mega fuks w postaci 0:0 to maximum tego meczu dla naszego szrotowiska
|
szansy upatruje w tym że gramy z drużyną która jest w jeszcze większym dołku mentalnym niż my
|
Z Legia bedzie latwiej niz z Leczna czy Mielcem.
W tym meczu to Legia musi atakowac, nie moze przegrac. Beda podejmowac ryzyko. Daj boze zeby ktorys cos wcisnal z kontry. I oby jak najszybciej. |
Zapowiedź meczu Legia Warszawa Wisła Kraków
https://youtu.be/m3UEsrLCAGo |
optymistą być trudno - w tym meczu wszystko może się wydarzyć, ale nie ma sensu się łudzić...
|
Jak przeczytałem, że będzie nas sędziować Lasyk, to straciłem resztki złudzeń. Najgorszy chyba w tym momencie sędzia, Stevie Wonder z gwizdkiem, będzie sędziować mecz o takim ciężarze gatunkowym.
|
Czy wygramy, czy przegramy - tanio skóry nie sprzedamy! Nie ma chu*a na Wisełkę Wuja! ;-)
A tak poważnie, ciężko wyobrazić sobie morale drużyny po ewentualnej porażce. Trzeba być szalenie skoncentrowanym na obronie, by w pierwszych minutach nie "przegrać" spotkania jakimś babolem. |
Spokojnie, na szczęście Sadlok jest w tym momencie raczej przyspawany do ławki, więc ryzyko czerwonej kartki albo podania otwierającego drogę do bramki przeciwnikowi jest zminimalizowane :)
|
|
No ciężko być optymistą, ale walczyć trzeba. Tak jak pisali koledzy wcześniej, tylko nie stracić zaraz na początku głupiej bramki. A jeśli to się uda - to może jakiś remis? Kto wie.
|
Tylko zwycięstwo!
|
gdzie Fernandes?
|
Dzisiaj bierze udział w corridzie....
|
28 minuta. Żukowa Gruszkowskiego na boisku nie ma. Frydrych znowu daje się przeskoczyć Pekhartowi, Savić odpierdala w przodzie kaszanę chociaż wystawił patelnię Ondraskowi a ten...... Starzyński odbija się od przeciwnika jak od ściany. Póki co jak na mecz o życie pełen dramat
|
Na razie jest spoko. Nie ma co narzekać
|
Złożyć taki dream team co nie potrafi oddac strzału celnego już w kolejnym meczuâŚ.. No, No.
chapeau bas panowie Błaszczykowscy i Pasieczny. Jesteśmy najsłabsza drużyna w ekstraklasie. To jak grają jest niewiarygodne. Poziom II ligi umiejętnościami. Zaangażowaniem geriatria. |
Cytat:
|
Starzyński to jest jakiś zagubiony junior...ondrasek udaje że umie grać w piłkę....to nie jest drużyna gotowa na walkę o zycie
|
Ja pie*dole oczy pieką od patrzenia. Co wyście uczynili z tą drużyną...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl