Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIII kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, 25-02-2022, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10484)

Pulpet 24.02.2022 07:59

Żeby rozmowy motywacyjne działały to jeszcze trzeba umieć grać w piłkę.
W aktualnej kadrze Legii umiejących grać w piłkę jest coraz mniej.
Dodatkowa presja i wiszący w powietrzu wjazd na murawę może dodatkowo ich osłabić.
Będą chcieli mitycznie "zapierdalać" zamiast skupić się na prawidłowym ustawianiu się itp.

FraMat 24.02.2022 08:19

wystarczy, że strzela pierwszą bramkę po jakimś kolejnym popisie naszych obrońców (nie mówcie mi, że to niemożliwe) i dostaną skrzydeł.

Arkadiusz.Czerepach 24.02.2022 08:46

lub w drugą strone , na co po cichutku liczę

wolfy 24.02.2022 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1579011)
wystarczy, że strzela pierwszą bramkę po jakimś kolejnym popisie naszych obrońców (nie mówcie mi, że to niemożliwe) i dostaną skrzydeł.

Dlatego napisałem - nie straćmy szybko bramki. Jeśli nasze gamonie coś zmalują - na 90% wygra Legia, pewnie wysoko.

Dlatego też nie możemy pozwolić sobie na Kuvejlicia w pierwszym składzie. To bałwan który fauluje pod własnym polem karnym.

aNouc 24.02.2022 11:38

[wideo] - Jerzy Brzęczek przed meczem Legia vs Wisła:

https://www.youtube.com/watch?v=DQ_xzVlR5ig

pepe72 24.02.2022 15:23

Alan wraca do treningów ale jeszcze nie na mecze:

fansorina 24.02.2022 15:30

No w sumie jak duet Frydrych - Kolej zatrybi na dobre, to miejsce Alana będzie na ławce albo na lewej obronie gdzie dużo meczów na tej pozycji zagrał w Płocku, bo w grę trójką w obronie nie wierzę, nie w tym momencie i sezonie.

Szneka 24.02.2022 15:46

poszedł i postawiłem u buka 100 na Nas. szósty zmysł podpowiada, że będzie dobrze.

kbr 24.02.2022 21:50

Ostatni raz wygraliśmy 2 spotkania z Legią w sezonie 1998/99. Liczę na skromne 1-0 dla nas i przełamanie tej passy.

czaro 25.02.2022 01:10

Przez wojnę trochę mi przeszło ciśnienie na ten mecz. Niech jutro nasi wygrają i nie dokładają zmartwień.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fansorina (Post 1579024)
No w sumie jak duet Frydrych - Kolej zatrybi na dobre, to miejsce Alana będzie na ławce albo na lewej obronie gdzie dużo meczów na tej pozycji zagrał w Płocku, bo w grę trójką w obronie nie wierzę, nie w tym momencie i sezonie.

Akurat na nowy sezon możemy zagrać trójką.

Pulpet 25.02.2022 08:03

Alan raczej na 6 z Fazlagicem, ale to gdybanie na przyszłość.
Dzisiaj pogrążamy ległą ��

gizmowisla 25.02.2022 09:29

Obawiam sie ze mega fuks w postaci 0:0 to maximum tego meczu dla naszego szrotowiska

Arkadiusz.Czerepach 25.02.2022 09:54

szansy upatruje w tym że gramy z drużyną która jest w jeszcze większym dołku mentalnym niż my

skarabeus 25.02.2022 11:08

Z Legia bedzie latwiej niz z Leczna czy Mielcem.
W tym meczu to Legia musi atakowac, nie moze przegrac. Beda podejmowac ryzyko. Daj boze zeby ktorys cos wcisnal z kontry. I oby jak najszybciej.

magik1906 25.02.2022 11:58

Zapowiedź meczu Legia Warszawa Wisła Kraków
https://youtu.be/m3UEsrLCAGo

FraMat 25.02.2022 14:07

optymistą być trudno - w tym meczu wszystko może się wydarzyć, ale nie ma sensu się łudzić...

Patryko 25.02.2022 14:16

Jak przeczytałem, że będzie nas sędziować Lasyk, to straciłem resztki złudzeń. Najgorszy chyba w tym momencie sędzia, Stevie Wonder z gwizdkiem, będzie sędziować mecz o takim ciężarze gatunkowym.

DeadOrAlive 25.02.2022 14:46

Czy wygramy, czy przegramy - tanio skóry nie sprzedamy! Nie ma chu*a na Wisełkę Wuja! ;-)

A tak poważnie, ciężko wyobrazić sobie morale drużyny po ewentualnej porażce. Trzeba być szalenie skoncentrowanym na obronie, by w pierwszych minutach nie "przegrać" spotkania jakimś babolem.

Patryko 25.02.2022 15:06

Spokojnie, na szczęście Sadlok jest w tym momencie raczej przyspawany do ławki, więc ryzyko czerwonej kartki albo podania otwierającego drogę do bramki przeciwnikowi jest zminimalizowane :)

Gubernator 25.02.2022 15:58

https://www.youtube.com/watch?v=Xb6r...Skawi%C5%84ski

Ogryzek 25.02.2022 18:52

No ciężko być optymistą, ale walczyć trzeba. Tak jak pisali koledzy wcześniej, tylko nie stracić zaraz na początku głupiej bramki. A jeśli to się uda - to może jakiś remis? Kto wie.

TSWojtas 25.02.2022 19:43

Tylko zwycięstwo!

Szneka 25.02.2022 20:03

gdzie Fernandes?

Griszka30KR 25.02.2022 21:02

Dzisiaj bierze udział w corridzie....

Szneka 25.02.2022 21:03

28 minuta. Żukowa Gruszkowskiego na boisku nie ma. Frydrych znowu daje się przeskoczyć Pekhartowi, Savić odpierdala w przodzie kaszanę chociaż wystawił patelnię Ondraskowi a ten...... Starzyński odbija się od przeciwnika jak od ściany. Póki co jak na mecz o życie pełen dramat

Gubernator 25.02.2022 21:12

Na razie jest spoko. Nie ma co narzekać

pomeran 25.02.2022 21:19

Złożyć taki dream team co nie potrafi oddac strzału celnego już w kolejnym meczu….. No, No.
chapeau bas panowie Błaszczykowscy i Pasieczny. Jesteśmy najsłabsza drużyna w ekstraklasie. To jak grają jest niewiarygodne. Poziom II ligi umiejętnościami. Zaangażowaniem geriatria.

Coglin 25.02.2022 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gubernator (Post 1579085)
Na razie jest spoko. Nie ma co narzekać

Po chuju. Spoko, prosto do 1 ligi.

Smyrgu 25.02.2022 21:20

Starzyński to jest jakiś zagubiony junior...ondrasek udaje że umie grać w piłkę....to nie jest drużyna gotowa na walkę o zycie

DeadOrAlive 25.02.2022 21:22

Ja pie*dole oczy pieką od patrzenia. Co wyście uczynili z tą drużyną...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl