![]() |
Witał się czy nie, potrafił trzymać kopaczy za ryj i zmusić ich do treningu co przynosiło efekty. Zamienili go na grzecznego fachowca który faków nie pokazuje, ale wszyscy mieli go w dupie. I teraz nie wiadomo czy nowy sztab nie dostał bandy obiboków którzy ostatni porządny trening mieli za Hyballi kilka miesięcy temu...
|
Tak ich umiał trzymać za ryj że zrobili z nim co chcieli.Mieli go dokładnie tak samo w dupie jak Gule czy Skowronka
|
Nie mieli, dokąd nie pozwolił im na to obrażony jak przedszkolak właściciel. A, że właściciel ma więcej do gadania niż trener, to zaczęli walić w huja i walą do dnia dzisiejszego. Gratulacje dla właściciela...
|
Nie ma co tu gadać o Hyballi.
To temat meczowy - Hyballa nic z nim wspólnego nie ma. Jestem ciekaw czy będzie efekt "nowej miotły". A może kopacze grali wcześniej przeciwko Guli i teraz "odpalą potwora"? Chciałbym w to wierzyć, ale boję się, że są po prostu dramatycznie słabi. Nie mamy praktycznie kreatywnego środka, ani w środku pitbula do przeszkadzania rywalom. "Napastnicy" też są tylko na papierze. Ciekawe jaki pomysł ma Brzęczek? Pressing i nieustanne nękanie rywala atakami czy "obrona Częstochowy" z czekaniem na kontrę? Inna sprawa, że i do kontr nikogo praktycznie nie ma. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
O Hyballi wspomniałem tylko w kontekście przygotowania fizycznego i porządnych treningów. Zobaczymy w poniedziałek czy teraz mamy sile biegać. Po pół roku plaży u Guli. |
Cytat:
Jeżeli to prawda to Gula jest amatorem i picerem. Jeżeli nie to dorabiają łatwą wymówkę dla trio (Brzęczek nie potrzebuje, bo to nie on zjebał). |
Najmłodszym nowym członkiem sztabu jest urodzony w 1989 roku Martin Kojnok. Trener przygotowania fizycznego zbierał doświadczenie w Slovanie Bratysława i kobiecej reprezentacji Słowacji. Współpracę z trenerem Gulą rozpoczął 1 lipca 2018 roku, kiedy to dołączył do sztabu słowackiej młodzieżówki., obejmując funkcję trenera przygotowania fizycznego. Niespełna dwa lata później panowie ponownie spotkali się w Viktorii Pilzno.
O tym że sam Gula powinien wprowadzić jakieś zmiany w swoim sztabie jak mu nie szło pisałem już jesienią. Wprawdzie myślałem bardziej o psychologu i analityku ale jak widać problem mógł być gdzie indziej |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Jednak właścicielowi zabrakło w tym momencie odwagi cywilnej i wolał wyciągać ziemniaczki z ognia cudzymi rękami. Nie mam pretensji do Kuby o to, że zwolnił Hyballę - miał do tego pełne prawo. Razi mnie tylko sposób w jaki to zrobił. Jest on przejawem małości. Przykro mi, bo zawsze Kuba był dla mnie ważny jako wiślak i żal mi, że nie potrafi czasem się zachować jak należy. Niestety, obawiam się, że to się już nie zmieni. |
Cytat:
|
....a bez jaj. Średnio wysportowany człowiek amatorsko uprawiający jakiś sport raz na tydzień ma siły na 45 min
|
Cytat:
|
W poniedziałek będzie falstart Brzęczka.
|
Cytat:
Co do meczu. Mam nadzieje ze wyjda Ci ktorzy maja sile biegac i ze beda biegac :). Co do taktyki to musza grac po ziemi po przy tych wichurach to dlugiej pilki nie mozna grac bo najzwyczjaniej w swiecie ja zwieje. Wiec jeszcze jeden tydzien z krakowska pilka sezonu 21-22. |
Cytat:
Mam nadzieję że Pasieczny straci za to pracę, prezes też powinien, ale wiadomo jak jest... Powtórzę - kompromitacja. serek.c2 się pultał, pyskował, ale niestety wyszło jak ten plan i proces wyglądają w rzeczywistości - zbieranina kopaczy nie nadających się do gry w ekstraklasie, bez taktyki, morale i ambicji. I rżnięcie głupa, chamski PR - aż zwieracze puściły. Teraz rżnięcie głupa, jaka tam krakowska piłka, mamy nowy plan i proces - Wisła Kraków w Ekstraklasie. Piękny, ambitny plan. Już nie PJS, nie Puchar Polski, nie krakowska piłka - byle się nie s.......ić z ligi. Kompromitacja.. My naprawdę zasługujemy na spadek, nie przez długi tylko idiotów zarządzających tym klubem. |
Utrzymanie się przy dotychczasowej formie drużyny będzie cudem. Ogólnie uważam że zleca z ekstraklasy zespoły które się osłabiły zima. Mecz z Górnikiem i Legia będzie kluczowy dla losów tej drużyny. Przyszedł dyrektor sportowy a dalej robimy śmieciowe transfery jakościowo żaden się nie broni nawet ten Macedończyk - Kuvelijc bis.
|
Jeżeli jutro zremisujemy bądź co gorsza przegramy to niestety ale raczej się s.......imy.
Ale mi się wszystko podoba, jest pięknie, mamy plan i go konsekwentnie od 3 lat realizujemy :D Tylko nie rozumiem po co tyle pisku, trio wypruwa sobie żyły, trener flaki a manekiny wpierdziela jutro cała trawę tak bedą zapierdylać. No jest pięknie:D |
Cytat:
całkowicie dla mnie jest zrozumiałe że ściagamy gosci zapuszczonych , nie gotowych jest to stosowana często w biedniejszych kliubach koncepcja , aby takiego zawodnika odbudować , ale za to można za jakieś grosze dorwać gracza nominalnie dużo lepszego niż kosztował czasem sie to sprawdza (Forsell) , czasem nie (Bequirai) nie chcialbym żeby teraz zrobiła sie dyskusja czy częście tak , czy częściej nie oraż że aby to zagrało w klubie musi być dobry sztab (motoryczny , mentalny etc) w każdym razie jest to jakieś usprawiedliwienie takiego stanu rzeczy ale jeśli gość ściągnięty CZTERY okienka temu , i mielismy tu DWA lata żeby go przygotować na 90 minut intensywnego sportu to jest to kompromitacja na dużo wyższy poziomie niż taki WOlfy jest w stanie ogarnąć |
Po akcji sprzed paru lat bodajże kiedy też paliło nam się dupsko nie zdziwi mnie jeżeli my z elką będziemy w strefie spadkowej, a z ligi polecą warta, Płock, Nieciecza czy Łęczna bo okaże się że stadiony nie spełniają jakichś norm na Ekstraklasę i jakimś "dziwnym" trafem zostaniemy w tej lidze ogórkowej XD
|
Wyobrażacie sobie taką pierwszą ligę?
Widzew, ŁKS, Legia, Wisła, Ruch? Markowo by przebijało ekstraklasę, tylko Górnika by brakowało xD |
Bez Widzewa. Zamienia ligę na wyższą ;-)
A co do Skvarki - w większości na niego narzekamy, ale w sumie kto inny tam ma stać? Nie mówię grać, kto tam ma stać za niego? Savić następny król pozycji 8-10? Fernandez, który pewnie zaraz się okaże, że nawet na te zapowiadane 30 minut nie ma siły? |
Tyle się mówi o tym przygotowaniu fizycznym, ale statystyki tego nie potwierdzają (przynajmniej z ostatniego meczu):
Wisła - Stal Dystans (w km): 117,82-119,10 Sprinty: 84-73 Sprint dystans (w km): 1.38-1.24 Szybki bieg dystans (w km): 8.27-7.90 https://www.wislaportal.pl/News.html...u_Wisla___Stal Mówią piłkarzom, że mają zapierdalać ale ile więcej oni są w stanie przebiec? 118km to jest dużo. PS. Trochę zdziwiły mnie dane z Premier League: Najbardziej pracowitą drużyną okazało się Bournemouth. (...) Średnio piłkarze Eddiego Howeâa przebiegali łącznie 117 kilometrów na mecz (...) Miejsce tuż za âThe Cherriesâ miejsce zajął Tottenham Hotspur (115,7 km na mecz) i Liverpool (112,8). https://transfery.info/aktualnosci/p...lometrow/88492 Przecież jak się włączy jakikolwiek mecz PL to wygląda jakby wszystkie akcje działy się w dużo szybszym tempie niż w meczach Ekstraklasy |
No to jutro mecz o życie, z rywalem który ma dobrą passę.i również walczy o przetrwanie.
Faworytem jak dla mnie Łęczna, niestety nasza Wisełka nie ma zbytnio argumentów żeby się im przeciwstawić. Nie mamy pomocy, nie mamy ataku, pozostało tylko liczyć na szczęście i wspomóc z trybun. Nie mam pojęcia, na kogo postawi Brzęczek, zbytniego wyboru nie ma, skład węgla i papy. Każdy wynik inny, niż nasza porażka będzie dla mnie przyjemnym zaskoczeniem. No nic, sytuacja jest bardzo trudna - kto może jutro obecność na stadionie obowiązkowa, być może jest to nasza ostatnia runda w ekstraklapie na jakiś czas. |
Moim zdaniem wygramy, przegramy albo zremisujemy. Nie widzę innej opcji.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl