![]() |
"My uważamy, że piłkarze mają o wiele większy potencjał, niż pokazują".
I tak od trzech lat i od trzech lat bronimy się przed spadkiem. |
Cytat:
Brzęczek + Sobol to w tej chwili najlepsze, co mogliśmy dostać. Czy nie jest za poźno? Czy uda się utrzymać? Nie wiem, ale żaden trener, wliczając Guardiolę, by tego nie zagwarantował. |
Koalik, ale ty jesteś debilem, co wy robicie w domu, ty chyba robisz roentgen-a własnej matce w portfelu, a matka ojcu! Weź nie przekładaj swojej rodzinnej patologii na Wisłę, bo nie wszędzie jest tak, jak u ciebie! Sorry, ale pewne rzeczy mają swoje granice!
Nie mierz ludzi własną miarką, zwłaszcza uczciwych ludzi!!! |
Taka prawda, że byly trener reprezentacji Polski jak i również były kadrowicz jest o klasę wyżej w zestawieniu z naszymi zajebistymi grajkami więc powinniśmy się na tą chwilę cieszyć z takiego obrotu sprawy bo żaden inny lepszy lub podobny trener by nie wpakował sie w takie gówno.w tym wypadku należy się tylko cieszyć a nasi piłkarze być może coś wyiosą z tej wspolpracy. Brzeczek pracując w Wisle ma więcej do stracenia jak Wisla z nim .Jak mu nie pojdzie to dopiero dla niego będzie to problem w karierze nie dla nas
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Jako stały krytyk zatrudnienia Brzęczka w Wiśle i powrotu Sobola uważam , że to jedyne słuszne w tym momencie rozwiązanie :)
Brzęczek jest dobrym ligowym trenerem i jego nieudana przygoda w kadrze może tylko u niego zaprocentować w postaci doświadczenia . Chociaż czy nieudana patrząc na wyniki nieudacznika Sousy ? - to już inny temat :P W teorii powinien mieć wsparcie jakiego nie miał żaden trener za TRIO. Sobol wydaje się idealnym uzupełnieniem Brzęczka w sytuacji kiedy kadra ewidentnie olewa treningi i brakuje im jaj . Brzęczek wydaje się za miękki żeby nimi potrząsnąć. Sobol idealnie wpisuje się tutaj. Z minusów to obawiam się budowania atmosfery oblężenia jak to miało miejsce za czasów Brzęczka selekcjonera no i w przypadku kiedy wyniki nie poprawią się będzie problem co z tym fantem zrobić kiedy trenerem jest wujek Kuby :P |
Cytat:
Za to do 3 zespołu mamy tylko 20 punktów straty. Więc jak Raków przestanie punktować ... Najprościej wygrać puchar :> |
Najlepszy wybór z możliwych. Brzęczek i Sobolewski to w sumie bardzo dobre połączenie. Fajnie że Radek się zgodził.
|
Cytat:
|
Cytat:
Półroczny kontrakt mówi sam za siebie. Po prostu porównywalne/lepsze opcje (Michniewicz, Brosz, Bartoszek, Stokowiec, Ojrzyński): a) zajęte b) na bank by odmówiły pakowania się w to gówno. To kto zostaje? Probierz - patrz podpunkt b. |
wolfy ma rację, to najlepszy wybór, chciałoby się rzec "Jaśku, wreszcie jesteś..." - wolfy napisał pierwszy pozytywny post od niepamiętnych czasów... to chyba dobry omen ;)
|
kontrakt na 6m, uczciwie. Zabija to wsztystkie podejrzenia o rodzinne koneksje.
Zgadzam się tez że taki trener u nas teraz to tylko po znajmości. Trzymajmy kciuki nie martwmy sie na zapas, dotrwajmy do lipca. |
Cytat:
|
Cytat:
I nie wiem czy mój post jest taki pozytywny - to nie jest tak że teraz jedziemy z ....ami i liga nasza. Rozwiązaliśmy MNIEJSZY z problemów - niedopasowania taktyki do możliwości materiału ludzkiego. Podstawowy problem chujowej, bezmyślnie złożonej kadry pozostał i jeśli spadniemy, to przez politykę transferową klubu, nie przez trenerów. Dalej Ci wesoło? Bo moim zdaniem to jest dobry moment żeby wreszcie przejrzeć na oczy i zacząć się bać. |
Trio podejmuje bardzo duże ryzyko, już dzisiaj jeden z drugim kloacznik tzn koalik przypisują im nepotyzm i całą masę korupcyjno - gangsterskich możliwości...
Panowie, przecież nikt w zarządzie nie jest debilem, wszyscy jedziemy na tym samym wózku i jedyne czego dziś trzeba, to jedności i poparcia dla tego projektu! Wg niektórych Brzęczek dybał od dłuższego czasu na ciepłą posadkę trenera w 13 drużynie ESA... No bądźmy poważni! |
Jestem daleki od wesołości, natomiast wkurza mnie ciągłe marudzenie i malkontenctwo czasami niestety bez powodu. Czy to taki szrot, myślę, że obecny sztab to zweryfikuje, jak już napisałem, nikt w zarządzie nie jest debilem i wg mnie każdy chce jak najlepiej, krytyka dla samej krytyki nam nie pomoże.
|
Co ciekawe Brzęczek otrzyma wzmocnienia jeśli o nie poprosi. Czyli jednak można?
O wyborze nie ma co dyskutować jest Brzęczek, pewnie będzie parę dziwnych momentów ale niech próbuje. Jazda może się zacząć jak się nic nie zmieni jeśli chodzi o punktowanie. Cytat:
|
Ogólnie bardzo nie podobał mi się od zawsze pomysł z Brzęczkiem jako trenerem. Ale że w sztabie jest Sobol to ma ten projekt ode mnie kredyt zaufania.
|
Jest brat, teraz czas na wuja :)
Kto tam jeszcze z rodziny Kuby został? |
Cytat:
|
Na teraz jestem zadowolony (nie pomyślałbym, że pochwalę taką decyzję). Na teraz optymalny wybór. Pragmatyzm i toporna gra na miarę naszych wirtuozów środka pola (chociaż Brzęczek w Wiśle Płock grał chyba skrzydłami, a my ich nie mamy). Do tego jest to Brzęczek mądrzejszy o doświadczenia z kadry. Jak na zespół broniący się przed spadkiem - świetnie.
Brzęczek spojrzał na Wisłę tylko dlatego, że jest to Wisła Błaszczykowskich. Paradoksalnie familiada, na którą zaczęliśmy narzekać, zadziałała na naszą korzyść. Bardzo fajnie, nie spodziewałbym się, że do Brzęczka dołączył Sobol. Gdyby jeszcze przyszedł Jop! Dopóki jest Brzęczek, szatnia nie będzie zwalniała trenera. Oszczędzi się nam przynajmniej dyskusji na ten temat. Kontrakt na 6 m. wydaje się dobrym pomysłem. Łatwiej będzie tę współpracę przemyśleć i łatwiej będzie się z tej współpracy wycofać. To teraz przejdźmy do minusów i obaw. Jeżeli po zakończeniu sezonu ekipa nie odejdzie (a tandem Brzęczek-Sobol wygląda na tymczasowy, w końcu Sobol ma ambicje prowadzić zespół samodzielnie - może Brzęczek odejdzie do lepszego klubu w glorii zbawiciela, ew. Brzęczek zastąpi Pasiecznego, a Sobol zostanie trenerem?), to już jesienią zaczniemy narzekać, a klub Brzęczka już tak łatwo nie zwolni. To będzie problem. No, ale problem jutra, na dziś liczy się utrzymanie. I bardziej problem Błaszczykowskich, bo wtedy będzie trudno bronić już familiady w klubie. Spodziewam się też teraz mini zaciągu last minute szrotu z Wisły Płock i dzieci kolegów Brzęczka typu Dźwigała itp. Szkoda, że tego psychologa nie zatrudnili jesienią Guli, kiedy zespół tego potrzebował i kiedy o tym pisaliśmy (tym bardziej musieli widzieć to w klubie). Albo w przerwie zimowej. Rychło w czas. Z pewną satysfakcją przywołuję: https://wislakrakow.com/forum/showth...=10234&page=22 |
Cytat:
Jesteś dopiero czterdziestą osobą która zauważyła że Brzęczek to wujek Błaszczykowskich! Został jeszcze Grisza i serek.c2, chyba że kogoś pominąłem. |
nero, rozumiem, że per analogia, był brat po szalu w zarządzie, udało się wciągnąć jeszcze kilku, ma potem Marzenka z Dukatem wypłacali sobie sowite premie z pieniędzy na przetrwanie!!! Dodam, że nie swoich pieniędzy i przypominam, że Kuba wyłożył na ten projekt sporo własnej, prywatnej kasy i jeśli Wisła spadnie z ligi, to z pewnością już jej nie zobaczy... Przez pryzmat zajumanej kasy przez poprzedni zarząd proponowałbym spojrzeć z innej perspektywy na zawodników, którzy wtedy rozwiązywali kontrakty oraz Krzyśka Mączyńskiego, który wyraźnie do dnia dzisiejszego nie chce poruszać pewnych tematów...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl