Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jerzy Brzęczek trenerem Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10475)

Kurz 14.02.2022 13:37

"My uważamy, że piłkarze mają o wiele większy potencjał, niż pokazują".

I tak od trzech lat i od trzech lat bronimy się przed spadkiem.

Elendil 14.02.2022 13:40

Cytat:

Pisałem już o tym od miesięcy. Niektórzy zaprzeczali, niektórzy atakowali i kto miał rację?

To miał być docelowy szkoleniowiec w obecnym układzie rodzinnym.

Dla mnie dzisiejsza decyzja jest równoznaczna ze zmianą nazwy klubu na Błaszczykowscy&Family Kraków.

Wisły już nie ma.

Dzisiejszą decyzję można porównać do zmiany Amiki na Lecha.

Jest to jawny sabotaż. Jeden właścicielem, drugi prezesem, wujek trenerem.

Skończmy już bajki o ratowaniu.

To smutny dzień, ale kolejny w ostatnich latach.

Skoro ludzie z wyrokami wam nie przeszkadzali, to skompromitowany wujek też jest ok.

Po trzech latach burdelu transferowego, po przyjściu niezliczonego szrotu, serii kompromitujących porażek : 0:7 z Legią, 0:5 z Lechem, 0:5 że Śląskiem, dwóch hańbach w PP, ciągłej walce o utrzymanie w naszej przaśnej lidze.

Wisły już nie ma. Jest jeden wielki wstyd...

Tylko czy Nieomylny zareaguje przy kolejnej serii porażek? Prędzej zgasi klub niż wywali wujka.

Zrobiliście z Wisły pośmiewisko.
czy jest na sali lekarz?

Brzęczek + Sobol to w tej chwili najlepsze, co mogliśmy dostać. Czy nie jest za poźno? Czy uda się utrzymać? Nie wiem, ale żaden trener, wliczając Guardiolę, by tego nie zagwarantował.

Greg25 14.02.2022 13:42

Koalik, ale ty jesteś debilem, co wy robicie w domu, ty chyba robisz roentgen-a własnej matce w portfelu, a matka ojcu! Weź nie przekładaj swojej rodzinnej patologii na Wisłę, bo nie wszędzie jest tak, jak u ciebie! Sorry, ale pewne rzeczy mają swoje granice!

Nie mierz ludzi własną miarką, zwłaszcza uczciwych ludzi!!!

Chorynatrzykolory 14.02.2022 13:43

Taka prawda, że byly trener reprezentacji Polski jak i również były kadrowicz jest o klasę wyżej w zestawieniu z naszymi zajebistymi grajkami więc powinniśmy się na tą chwilę cieszyć z takiego obrotu sprawy bo żaden inny lepszy lub podobny trener by nie wpakował sie w takie gówno.w tym wypadku należy się tylko cieszyć a nasi piłkarze być może coś wyiosą z tej wspolpracy. Brzeczek pracując w Wisle ma więcej do stracenia jak Wisla z nim .Jak mu nie pojdzie to dopiero dla niego będzie to problem w karierze nie dla nas

dawiss 14.02.2022 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1578144)
A ten Dyja to nie był ten co za Skowronka zajechał piłkarzy i nie mieli sił od 65 minuty czy mi się pomyliło? Poważnie pytam.

Chyba odwrotnie, to po jego odsunięciu przez Skowronka nagle przestali biegać.

kacpaw91 14.02.2022 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1578144)
A ten Dyja to nie był ten co za Skowronka zajechał piłkarzy i nie mieli sił od 65 minuty czy mi się pomyliło? Poważnie pytam.

A to właśnie nie było tak, że dopóki był Dyja w sztabie to wyniki były? Podobnie też trochę z Sobolewskim i Stolarczykiem.

aNouc 14.02.2022 13:48

Wideo z prezentacji Jerzego Brzęczka:

https://www.youtube.com/watch?v=I-HNI2Qb7PY

ciastek88 14.02.2022 13:50

Jako stały krytyk zatrudnienia Brzęczka w Wiśle i powrotu Sobola uważam , że to jedyne słuszne w tym momencie rozwiązanie :)

Brzęczek jest dobrym ligowym trenerem i jego nieudana przygoda w kadrze może tylko u niego zaprocentować w postaci doświadczenia . Chociaż czy nieudana patrząc na wyniki nieudacznika Sousy ? - to już inny temat :P
W teorii powinien mieć wsparcie jakiego nie miał żaden trener za TRIO.

Sobol wydaje się idealnym uzupełnieniem Brzęczka w sytuacji kiedy kadra ewidentnie olewa treningi i brakuje im jaj . Brzęczek wydaje się za miękki żeby nimi potrząsnąć. Sobol idealnie wpisuje się tutaj.

Z minusów to obawiam się budowania atmosfery oblężenia jak to miało miejsce za czasów Brzęczka selekcjonera no i w przypadku kiedy wyniki nie poprawią się będzie problem co z tym fantem zrobić kiedy trenerem jest wujek Kuby :P

pepe72 14.02.2022 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Harcownik (Post 1578125)
No co ty? Czekaj, czekaj, niech policzę ile nam brakuje do pucharów. Prowadzi ktoś statystyki?

Statystycznie 45 punktów więc nie do zrobienia.
Za to do 3 zespołu mamy tylko 20 punktów straty. Więc jak Raków przestanie punktować ...

Najprościej wygrać puchar :>

wolfy 14.02.2022 14:01

Najlepszy wybór z możliwych. Brzęczek i Sobolewski to w sumie bardzo dobre połączenie. Fajnie że Radek się zgodził.

Gubernator 14.02.2022 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1578160)
Najlepszy wybór z możliwych. Brzęczek i Sobolewski to w sumie bardzo dobre połączenie. Fajnie że Radek się zgodził.

Było by w sytuacji gdzie nowy trener ma czas przygotować zespół do sezonu. W tej sytuacji jakiej jesteśmy nie jestem jakimś hura optymistą.

wolfy 14.02.2022 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gubernator (Post 1578162)
Było by w sytuacji gdzie nowy trener ma czas przygotować zespół do sezonu. W tej sytuacji jakiej jesteśmy nie jestem jakimś hura optymistą.

Ale ja nie napisałem że się utrzymamy :> Trio z Pasiecznym tak przycięło w chuja że trudno to będzie odkręcić.
Półroczny kontrakt mówi sam za siebie.

Po prostu porównywalne/lepsze opcje (Michniewicz, Brosz, Bartoszek, Stokowiec, Ojrzyński):
a) zajęte
b) na bank by odmówiły pakowania się w to gówno.

To kto zostaje? Probierz - patrz podpunkt b.

Greg25 14.02.2022 14:11

wolfy ma rację, to najlepszy wybór, chciałoby się rzec "Jaśku, wreszcie jesteś..." - wolfy napisał pierwszy pozytywny post od niepamiętnych czasów... to chyba dobry omen ;)

pan_premier 14.02.2022 14:12

kontrakt na 6m, uczciwie. Zabija to wsztystkie podejrzenia o rodzinne koneksje.
Zgadzam się tez że taki trener u nas teraz to tylko po znajmości.

Trzymajmy kciuki nie martwmy sie na zapas, dotrwajmy do lipca.

Kurz 14.02.2022 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1578164)
Ale ja nie napisałem że się utrzymamy :> Trio z Pasiecznym tak przycięło w chuja że trudno to będzie odkręcić.
Półroczny kontrakt mówi sam za siebie.

W najgorszym razie będę to odszczekiwał po sezonie, ale mam wrażenie, że my już spadliśmy.

wolfy 14.02.2022 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Greg25 (Post 1578165)
wolfy ma rację, to najlepszy wybór, chciałoby się rzec "Jaśku, wreszcie jesteś..." - wolfy napisał pierwszy pozytywny post od niepamiętnych czasów... to chyba dobry omen ;)

W odróżnieniu od niektórych idiotów tutaj nie śmieję się bez powodu.
I nie wiem czy mój post jest taki pozytywny - to nie jest tak że teraz jedziemy z ....ami i liga nasza. Rozwiązaliśmy MNIEJSZY z problemów - niedopasowania taktyki do możliwości materiału ludzkiego. Podstawowy problem chujowej, bezmyślnie złożonej kadry pozostał i jeśli spadniemy, to przez politykę transferową klubu, nie przez trenerów.

Dalej Ci wesoło?
Bo moim zdaniem to jest dobry moment żeby wreszcie przejrzeć na oczy i zacząć się bać.

Greg25 14.02.2022 14:17

Trio podejmuje bardzo duże ryzyko, już dzisiaj jeden z drugim kloacznik tzn koalik przypisują im nepotyzm i całą masę korupcyjno - gangsterskich możliwości...
Panowie, przecież nikt w zarządzie nie jest debilem, wszyscy jedziemy na tym samym wózku i jedyne czego dziś trzeba, to jedności i poparcia dla tego projektu! Wg niektórych Brzęczek dybał od dłuższego czasu na ciepłą posadkę trenera w 13 drużynie ESA... No bądźmy poważni!

Greg25 14.02.2022 14:20

Jestem daleki od wesołości, natomiast wkurza mnie ciągłe marudzenie i malkontenctwo czasami niestety bez powodu. Czy to taki szrot, myślę, że obecny sztab to zweryfikuje, jak już napisałem, nikt w zarządzie nie jest debilem i wg mnie każdy chce jak najlepiej, krytyka dla samej krytyki nam nie pomoże.

Jagul 14.02.2022 14:20

Co ciekawe Brzęczek otrzyma wzmocnienia jeśli o nie poprosi. Czyli jednak można?
O wyborze nie ma co dyskutować jest Brzęczek, pewnie będzie parę dziwnych momentów ale niech próbuje. Jazda może się zacząć jak się nic nie zmieni jeśli chodzi o punktowanie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Greg25 (Post 1578170)
, nikt w zarządzie nie jest debilem i wg mnie każdy chce jak najlepiej

Odważne słowa :D

ciacho 14.02.2022 14:21

Ogólnie bardzo nie podobał mi się od zawsze pomysł z Brzęczkiem jako trenerem. Ale że w sztabie jest Sobol to ma ten projekt ode mnie kredyt zaufania.

nero 14.02.2022 14:22

Jest brat, teraz czas na wuja :)
Kto tam jeszcze z rodziny Kuby został?

ashkeczup 14.02.2022 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1578173)
Jest brat, teraz czas na wuja :)
Kto tam jeszcze z rodziny Kuby został?

A jak się okaże, że Messi to daleki kuzyn Kuby, to też będziesz srał żarem?

czaro 14.02.2022 14:25

Na teraz jestem zadowolony (nie pomyślałbym, że pochwalę taką decyzję). Na teraz optymalny wybór. Pragmatyzm i toporna gra na miarę naszych wirtuozów środka pola (chociaż Brzęczek w Wiśle Płock grał chyba skrzydłami, a my ich nie mamy). Do tego jest to Brzęczek mądrzejszy o doświadczenia z kadry. Jak na zespół broniący się przed spadkiem - świetnie.

Brzęczek spojrzał na Wisłę tylko dlatego, że jest to Wisła Błaszczykowskich. Paradoksalnie familiada, na którą zaczęliśmy narzekać, zadziałała na naszą korzyść.

Bardzo fajnie, nie spodziewałbym się, że do Brzęczka dołączył Sobol. Gdyby jeszcze przyszedł Jop!

Dopóki jest Brzęczek, szatnia nie będzie zwalniała trenera. Oszczędzi się nam przynajmniej dyskusji na ten temat.

Kontrakt na 6 m. wydaje się dobrym pomysłem. Łatwiej będzie tę współpracę przemyśleć i łatwiej będzie się z tej współpracy wycofać.

To teraz przejdźmy do minusów i obaw.

Jeżeli po zakończeniu sezonu ekipa nie odejdzie (a tandem Brzęczek-Sobol wygląda na tymczasowy, w końcu Sobol ma ambicje prowadzić zespół samodzielnie - może Brzęczek odejdzie do lepszego klubu w glorii zbawiciela, ew. Brzęczek zastąpi Pasiecznego, a Sobol zostanie trenerem?), to już jesienią zaczniemy narzekać, a klub Brzęczka już tak łatwo nie zwolni.

To będzie problem. No, ale problem jutra, na dziś liczy się utrzymanie. I bardziej problem Błaszczykowskich, bo wtedy będzie trudno bronić już familiady w klubie.

Spodziewam się też teraz mini zaciągu last minute szrotu z Wisły Płock i dzieci kolegów Brzęczka typu Dźwigała itp.

Szkoda, że tego psychologa nie zatrudnili jesienią Guli, kiedy zespół tego potrzebował i kiedy o tym pisaliśmy (tym bardziej musieli widzieć to w klubie). Albo w przerwie zimowej. Rychło w czas.

Z pewną satysfakcją przywołuję:
https://wislakrakow.com/forum/showth...=10234&page=22

wolfy 14.02.2022 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1578173)
Jest brat, teraz czas na wuja :)
Kto tam jeszcze z rodziny Kuby został?

....a, ale błysnąłeś konceptem. Co za oryginalność, ja .......ę, marnujesz się tu!
Jesteś dopiero czterdziestą osobą która zauważyła że Brzęczek to wujek Błaszczykowskich! Został jeszcze Grisza i serek.c2, chyba że kogoś pominąłem.

Greg25 14.02.2022 14:29

nero, rozumiem, że per analogia, był brat po szalu w zarządzie, udało się wciągnąć jeszcze kilku, ma potem Marzenka z Dukatem wypłacali sobie sowite premie z pieniędzy na przetrwanie!!! Dodam, że nie swoich pieniędzy i przypominam, że Kuba wyłożył na ten projekt sporo własnej, prywatnej kasy i jeśli Wisła spadnie z ligi, to z pewnością już jej nie zobaczy... Przez pryzmat zajumanej kasy przez poprzedni zarząd proponowałbym spojrzeć z innej perspektywy na zawodników, którzy wtedy rozwiązywali kontrakty oraz Krzyśka Mączyńskiego, który wyraźnie do dnia dzisiejszego nie chce poruszać pewnych tematów...

kristos 14.02.2022 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smyrgu (Post 1578115)
Niech spierdala razem z braćmi B

A co ty na to , żebyś to Ty spierdalał ?

Smyrgu 14.02.2022 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 1578180)
A co ty na to , żebyś to Ty spierdalał ?

już dawno to zrobiłem mam w dupie co kto myśli..wyrażam swoje zdanie ktore mi pasuje.

LucjuszWielki 14.02.2022 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Yggdrasil (Post 1578136)
A czymże się Brzęczek skompromitował? Już pomijam te pozostałe bzdury o końcu Wisły. Lepsza rodzina, której na Wiśle zależy, niż obcy którzy Wisłe mają gdzieś.

Ale wracając..czym on się niby skompromitował? Że przegrał mecz z Włochami na wyjeździe? Że Lewy uznał że Bayern gra fajniejszą piłke i w reprze się nudzi?

Chyba że piszesz o tej książce Domagalik, ale to chyba jesteśmy w stanie mu wybaczyć?
Im dalej od zwolnienia Brzęczka z repry, tym lepsze wrażenie robi jego praca i osoba.

Generalnie patrzenie na Brzęczka czyli trenera Wisły przez pryzmat prowadzenia reprezentacji jest nonsensem. Pierwszy lepszy przykład: "Smutny Waldemar" - chyba sobie jakoś radzi w lidze.

Mixu 14.02.2022 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1578175)
Dopóki jest Brzęczek, szatnia nie będzie zwalniała trenera. Oszczędzi się nam przynajmniej dyskusji na ten temat.

To może być duża zaleta zatrudnienia wujka. Niewykluczone że ta patologia z członkami rodzin na stanowiskach ma swoje zalety które przeważają nad wadami takiego rozwiązania.

nero 14.02.2022 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1578174)
A jak się okaże, że Messi to daleki kuzyn Kuby, to też będziesz srał żarem?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1578176)
....a, ale błysnąłeś konceptem. Co za oryginalność, ja .......ę, marnujesz się tu!
Jesteś dopiero czterdziestą osobą która zauważyła że Brzęczek to wujek Błaszczykowskich! Został jeszcze Grisza i serek.c2, chyba że kogoś pominąłem.

Pominęliście to co najważniejsze

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero
Jest brat, teraz czas na wuja
Kto tam jeszcze z rodziny Kuby został?



Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl