![]() |
Cytat:
|
Z trójki naszych "ulubieńców" to:
SADLOK napewno nie zagra i raczej do końca sezonu rozsiądzie się wygodnie na ławce. SKVARKA - od niego trener zaczyna skład, więc nie wiem o czym Wy myślicie, pisząc swoje typy składu bez niego. No i KLIMENT - to jest test dla ZuluGuli. Jeśli go wystawi to ja .......ę. Siadam na krzesełku z założonymi rękami i oglądam bez emocji. |
Cytat:
Miejmy nadzieję, że Kliment i Sadlok nie wyjdą w podstawowej 11. Cytat:
|
Wraca do 20tki Szota i bedzie Ferndandez.
Wiec kto wyeleci? Sadlok i Starzysnki powinni. Czy bedzie kolejna dywersja i Skvarka wyjdzie w 11? Czy uda sie wygrac przypadkowa bramka? |
Cytat:
No i Ondraszka. |
No murzynów to faktycznie w uj mamy....
|
Szwed Francuz i Kostarykańczyk :)
|
taktyka na ten mecz bedzie taka:
1. faza: Bieganski -> Sadlok -> Hanousek -> Sadlok ->Beganski -> SZota -> Sadlok 2. faza: Sadlok --laga--> Kliment płynna przejścia z 1 fazy w 2gą , to słynna czechosłowacka myśl szkoleniowa dzięki której Gula udowadnia że ne jest trenerem zafiksowanym na jeden styl gry (krakowska piłka tak pięknie zaprezentowana na przykładzie podań w poprzek linii obrony ew. z wykorzystaniem bramkarza w 1 fazie) , i w zależności od sytuacji tworzy odpowiednie warianty hybrydowe i teraz jaki to przyniesie wynik otóż jeżeli Stal przechwyci piłkę po którymś z finezyjnych podań kapitana Macieja to wygra Stal jeżeli natomiast Kliment nie przewróci się na piłce po którejś z celnych lag od kapitana , a potem trafi w ten duży biały prostokąt to wygra Wisła jesli natomiast nie zaistnieje żadne z ww przypadków to będziemy mieli remis proszę państwa |
Ja osobiście zrobiłbym małą rewolucję : Biegański-Grucha,Frydrych Colley Honousek- Hugi Żukow Kulvelic Fernandez Starzyński-Ondrasek.
Skoro pewne nazwiska są tylko wkładami do koszulek.Jesli Gula wystawi Sadloka Młyńskiego Plewke Klimenta i Skvarke to gość jest psychicznie chory... |
Solidni młodzieżowcy z wigorem plus murzyńskie kocie ruchy, zahipnotyzujemy przeciwnika... 2:2 będzie: )
|
Moim zdaniem trzeba sprawę postawić jasno - 6 pkt w najbliższych 4 meczach. Jeśli się nie uda to Gula do widzenia.
Jak trener spojrzy w terminarz to chyba zrozumie, że trzeba wygrać dwa najbliższe jak się chcę to osiągnąć. |
6 pktów w najbliższych 2 meczach, albo w*********ć pozoranci!
|
co tam 6, proponuję 16 pkt w najbliższych 2 meczach, albo w*********ć pozoranci! ;)
|
te 2 wygrane będą dla nas jak 16 pkt uwierz ;) zwał jak zwał byle ....a wygrali to!
|
Coś czuję że nasi wzięli sobie głęboko do serca krytyczne uwagi po ostatnim meczu i powiozą leszczy z Mielca co najmniej 5-0
|
Cytat:
tak czy inaczej nie za bardzo mają wyjście i po prostu muszą wygrać |
Trzynasta drużyna ekstraklapy podejmuje ósmą. Kto jest faworytem? na pewno nie my. Gramy u siebie, ale to nic nie znaczy. Stare dobre czasy skończyły się. Jest wagon szrotu i trzeba to jakoś ciągnąć. Do tej pory nie mogę zrozumieć jakim cudem Stal ma 28 punktów i nas wyprzedza w tabeli. To pokazuje jacy jesteśmy *ujowi.
|
- Kochanie, moze skoczymy w piatek do Krakowa, pojdziemy do klubu, w sobote na mecz, a po meczu na kolacje do tej gruzinskiej knajpki, co kiedys bylismy?
- Jaki mecz? - No jak na jaki? Na Wisle. - Co? Mam marznac 3 godziny patrzac na cos, czego ogladac sie nie da ? Jakby jeszcze to jakos grali, to bym przezyla, ale wystarczy, ze mnie meczyc ogladaniem tego w tv. Do klubu i na kolacje mozemy isc w Poznaniu i ewentualnie na mecz, bo tam chociaz jest bramek i ladnie graja. Tyle w kwestii frekwencji. I tego jak postrzegana dzisiaj jest Wisla przez neutralnego widza. Tak, katuje partnerke ogladaniem naszej eklapy. |
Cytat:
Piszę o niej. |
cieszy brak Maka w tym meczu - smuci ( najprawdopodobniej) wizja Plewki, Klimenta< Mlynskiego , Skvarki, Sadloka, iSavica ( choc jego jeszcze toleruje na tle tych parapilkarzy w srodku - pod warunkiem ze bedzie gral na miejscu Skvarka- choc to przy Głardioli oczywiscie malorealne)
|
wolfy,
nigdy nie lubila pilki noznej, reprezentacja jeszcze jako tako, ale jakas Wisla? No kocha jak sie zmusza do ogladania co weekend (a czasem i wiecej niz jeden mecz) :P Ale obiektywnie ocenia sytuacje i to jak postrzegana jest obecnie Wisla. Jak szybko nie zaczniemy grac w pilke zamiast sie kopac po czolach to o frekwencji z jesieni mozna zapomniec. |
jak więcej niż jeden mecz ?
ogladasz coś w tej lidze poza WIsła ? normalny jestes ? |
nie ma to jak katować się ekstraklasą, lepiej już wyjść pobiegać
|
Ja oglądam tylko Wisłę :)
|
Ja Legię, Wisłę i Cracovię
|
Mak wygląda, że załapał NOPa: https://nczas.com/2022/02/10/pilkarz...nia-sercowego/
Fabian Piasecki zakończył wypożyczenie. Czyli w napadzie Stal się osłabiła. |
A dlaczego myślisz, że to nop?
|
Bo zapalenie meisnia sercowego to reakcja na szczepionkę genetyczną z płodów i lgbt
|
Biegański - Szot/(Grucha), Frydrych, Colley, Hanousek/(Ring) - Fazlagic, Skvarka - Savic, Fernandez, Hugi - Ondrasek
Tak to widzę. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl