Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXI kolejka] Wisła Kraków - Stal Mielec, 12-02-2022, 15:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10474)

kopaczoholik 09.02.2022 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1577390)
Kurna... trzech polskich młodzieżowców i bezjajeczna zbieranina słowiańsko-murzyńska, która nie wie po co się gra w Wiśle.
To nie ma prawa zatrybić.

A mnie bawi, że naszym zbawicielem ma być anonimowy hiszpan, który poprzedni sezon spedził na ławce u Arabów...

Pulpet 09.02.2022 22:08

Z trójki naszych "ulubieńców" to:

SADLOK napewno nie zagra i raczej do końca sezonu rozsiądzie się wygodnie na ławce.

SKVARKA - od niego trener zaczyna skład, więc nie wiem o czym Wy myślicie, pisząc swoje typy składu bez niego.

No i KLIMENT - to jest test dla ZuluGuli. Jeśli go wystawi to ja .......ę. Siadam na krzesełku z założonymi rękami i oglądam bez emocji.

pepe72 09.02.2022 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1577312)
https://i.imgur.com/D8RtXpJ.png

(kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

Stal się osłabiła w przerwie zimowej. Miło, że sponsor w nas wierzy.
Miejmy nadzieję, że Kliment i Sadlok nie wyjdą w podstawowej 11.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1577390)
Kurna... trzech polskich młodzieżowców i bezjajeczna zbieranina słowiańsko-murzyńska, która nie wie po co się gra w Wiśle.
To nie ma prawa zatrybić.

Nie marudź. Ondraszek jest praktycznie spolonizowany.

bódyń 10.02.2022 08:10

Wraca do 20tki Szota i bedzie Ferndandez.
Wiec kto wyeleci? Sadlok i Starzysnki powinni.


Czy bedzie kolejna dywersja i Skvarka wyjdzie w 11?
Czy uda sie wygrac przypadkowa bramka?

sandomingo 10.02.2022 08:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1577390)
Kurna... trzech polskich młodzieżowców i bezjajeczna zbieranina słowiańsko-murzyńska, która nie wie po co się gra w Wiśle.
To nie ma prawa zatrybić.

Ale u nas w składzie masz albo młodzieżowców albo zbieraninę czechosłowacko-murzyńską.
No i Ondraszka.

krysztal 10.02.2022 09:01

No murzynów to faktycznie w uj mamy....

TSWojtas 10.02.2022 09:25

Szwed Francuz i Kostarykańczyk :)

Arkadiusz.Czerepach 10.02.2022 11:06

taktyka na ten mecz bedzie taka:


1. faza:
Bieganski -> Sadlok -> Hanousek -> Sadlok ->Beganski -> SZota -> Sadlok

2. faza:
Sadlok --laga--> Kliment


płynna przejścia z 1 fazy w 2gą , to słynna czechosłowacka myśl szkoleniowa dzięki której Gula udowadnia że ne jest trenerem zafiksowanym na jeden styl gry (krakowska piłka tak pięknie zaprezentowana na przykładzie podań w poprzek linii obrony ew. z wykorzystaniem bramkarza w 1 fazie) , i w zależności od sytuacji tworzy odpowiednie warianty hybrydowe


i teraz jaki to przyniesie wynik

otóż jeżeli Stal przechwyci piłkę po którymś z finezyjnych podań kapitana Macieja to wygra Stal
jeżeli natomiast Kliment nie przewróci się na piłce po którejś z celnych lag od kapitana , a potem trafi w ten duży biały prostokąt to wygra Wisła

jesli natomiast nie zaistnieje żadne z ww przypadków to będziemy mieli remis proszę państwa

Cygan82 10.02.2022 11:12

Ja osobiście zrobiłbym małą rewolucję : Biegański-Grucha,Frydrych Colley Honousek- Hugi Żukow Kulvelic Fernandez Starzyński-Ondrasek.
Skoro pewne nazwiska są tylko wkładami do koszulek.Jesli Gula wystawi Sadloka Młyńskiego Plewke Klimenta i Skvarke to gość jest psychicznie chory...

Maine_Coon 10.02.2022 11:35

Solidni młodzieżowcy z wigorem plus murzyńskie kocie ruchy, zahipnotyzujemy przeciwnika... 2:2 będzie: )

Proud 10.02.2022 11:43

Moim zdaniem trzeba sprawę postawić jasno - 6 pkt w najbliższych 4 meczach. Jeśli się nie uda to Gula do widzenia.
Jak trener spojrzy w terminarz to chyba zrozumie, że trzeba wygrać dwa najbliższe jak się chcę to osiągnąć.

tomasz_19 10.02.2022 12:09

6 pktów w najbliższych 2 meczach, albo w*********ć pozoranci!

Greg25 10.02.2022 12:12

co tam 6, proponuję 16 pkt w najbliższych 2 meczach, albo w*********ć pozoranci! ;)

tomasz_19 10.02.2022 12:47

te 2 wygrane będą dla nas jak 16 pkt uwierz ;) zwał jak zwał byle ....a wygrali to!

robert777 10.02.2022 14:19

Coś czuję że nasi wzięli sobie głęboko do serca krytyczne uwagi po ostatnim meczu i powiozą leszczy z Mielca co najmniej 5-0

MMTS 10.02.2022 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez robert777 (Post 1577433)
Coś czuję że nasi wzięli sobie głęboko do serca krytyczne uwagi po ostatnim meczu i powiozą leszczy z Mielca co najmniej 5-0

żeby tylko nie wzięli sobie głęboko z drugiej strony ciała, bo patrząc na ich postawę i mentalne nastawienie można jednak mieć obawy...
tak czy inaczej nie za bardzo mają wyjście i po prostu muszą wygrać

wiśnia 10.02.2022 15:48

Trzynasta drużyna ekstraklapy podejmuje ósmą. Kto jest faworytem? na pewno nie my. Gramy u siebie, ale to nic nie znaczy. Stare dobre czasy skończyły się. Jest wagon szrotu i trzeba to jakoś ciągnąć. Do tej pory nie mogę zrozumieć jakim cudem Stal ma 28 punktów i nas wyprzedza w tabeli. To pokazuje jacy jesteśmy *ujowi.

skarabeus 10.02.2022 20:18

- Kochanie, moze skoczymy w piatek do Krakowa, pojdziemy do klubu, w sobote na mecz, a po meczu na kolacje do tej gruzinskiej knajpki, co kiedys bylismy?
- Jaki mecz?
- No jak na jaki? Na Wisle.
- Co? Mam marznac 3 godziny patrzac na cos, czego ogladac sie nie da ? Jakby jeszcze to jakos grali, to bym przezyla, ale wystarczy, ze mnie meczyc ogladaniem tego w tv. Do klubu i na kolacje mozemy isc w Poznaniu i ewentualnie na mecz, bo tam chociaz jest bramek i ladnie graja.

Tyle w kwestii frekwencji. I tego jak postrzegana dzisiaj jest Wisla przez neutralnego widza.
Tak, katuje partnerke ogladaniem naszej eklapy.

wolfy 10.02.2022 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1577446)
- Kochanie, moze skoczymy w piatek do Krakowa, pojdziemy do klubu, w sobote na mecz, a po meczu na kolacje do tej gruzinskiej knajpki, co kiedys bylismy?
- Jaki mecz?
- No jak na jaki? Na Wisle.
- Co? Mam marznac 3 godziny patrzac na cos, czego ogladac sie nie da ? Jakby jeszcze to jakos grali, to bym przezyla, ale wystarczy, ze mnie meczyc ogladaniem tego w tv. Do klubu i na kolacje mozemy isc w Poznaniu i ewentualnie na mecz, bo tam chociaz jest bramek i ladnie graja.

Tyle w kwestii frekwencji. I tego jak postrzegana dzisiaj jest Wisla przez neutralnego widza.
Tak, katuje partnerke ogladaniem naszej eklapy.

To musi być prawdziwa miłość.
Piszę o niej.

gizmowisla 10.02.2022 23:38

cieszy brak Maka w tym meczu - smuci ( najprawdopodobniej) wizja Plewki, Klimenta< Mlynskiego , Skvarki, Sadloka, iSavica ( choc jego jeszcze toleruje na tle tych parapilkarzy w srodku - pod warunkiem ze bedzie gral na miejscu Skvarka- choc to przy Głardioli oczywiscie malorealne)

skarabeus 10.02.2022 23:44

wolfy,

nigdy nie lubila pilki noznej, reprezentacja jeszcze jako tako, ale jakas Wisla? No kocha jak sie zmusza do ogladania co weekend (a czasem i wiecej niz jeden mecz) :P

Ale obiektywnie ocenia sytuacje i to jak postrzegana jest obecnie Wisla.
Jak szybko nie zaczniemy grac w pilke zamiast sie kopac po czolach to o frekwencji z jesieni mozna zapomniec.

Arkadiusz.Czerepach 11.02.2022 08:51

jak więcej niż jeden mecz ?
ogladasz coś w tej lidze poza WIsła ?
normalny jestes ?

tomasz_19 11.02.2022 10:51

nie ma to jak katować się ekstraklasą, lepiej już wyjść pobiegać

czaro 11.02.2022 11:44

Ja oglądam tylko Wisłę :)

Maine_Coon 11.02.2022 11:47

Ja Legię, Wisłę i Cracovię

pepe72 11.02.2022 12:25

Mak wygląda, że załapał NOPa: https://nczas.com/2022/02/10/pilkarz...nia-sercowego/
Fabian Piasecki zakończył wypożyczenie.

Czyli w napadzie Stal się osłabiła.

czaro 11.02.2022 13:05

A dlaczego myślisz, że to nop?

Maine_Coon 11.02.2022 13:32

Bo zapalenie meisnia sercowego to reakcja na szczepionkę genetyczną z płodów i lgbt

pawlozm 11.02.2022 14:30

Biegański - Szot/(Grucha), Frydrych, Colley, Hanousek/(Ring) - Fazlagic, Skvarka - Savic, Fernandez, Hugi - Ondrasek
Tak to widzę.

wolfy 11.02.2022 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlozm (Post 1577491)
Biegański - Szot/(Grucha), Frydrych, Colley, Hanousek/(Ring) - Fazlagic, Skvarka - Savic, Fernandez, Hugi - Ondrasek
Tak to widzę.

Fernandeza zgłosili? Bo jak nie to to jest skład na 0:3.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl