![]() |
Cytat:
tylko ja poprosze jakies twarde dane , na piśmie bo póki co jedynym potwierdzeniem tego sa jakieś mętne wywiady właścicieli , które sa potem kolportowane na forum w tkaich postach j/w |
Zapraszam do raportów finansowych publikowanych przez Wisłę. Klub z tego co pamiętam podawał jaka jest sytuacja finansowa. Padały konkretne liczby. Po za raportem za 2020. Jest też np taki artykuł gdzie również padają konkretne liczby. https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15535637
|
Termalica zmienia trenera, cały plan taktyczny Guli w tym momencie legł w gruzach, raczej nie wyrobi się pod "nowego przeciwnika".
|
Cytat:
|
Niech się już kończy, a następna runda niech zacznie się jak najpóźniej..
|
W Termalice trenerem został trener bramkarzy :D Zobaczymy kto ma lepszy warsztat :D
|
Niech każdy weźmie białą chusteczkę, będzie doskonała okazja pokazać dobitnie naszą opinię o trenerze. Nawet wymęczona wygraną niczego w tej opinii nie powinna zmienić.
|
Ja bym sugerował 11 chusteczek żółtych od koloru getrów dla kopaczy i jedną chustkę niewidkę dla prezesa zarządu. Pozycja trenera w naszej szatni po telenoweli z Hyballą nie istnieje. Winni tej sytuacji dalej udają idiotów.
|
Coraz mniej winię trenera.
|
Cytat:
jak dla mnie to link do tekstu pseudodziennikarzola karcza , który wie tyle ile na naszym forum przeczyta |
Cytat:
Natomiast "występy" takie jak z Wartą to skandal i niewiele zmieni że tego nie przegraliśmy. Z TBB liczą się tylko punkty, niech wcisną bramkę nawet dupa. Nie intereauje mnie jak. Jak ktoś nie ma zamiaru walczyć na boisku niech nawet nie wychodzi na murawę. |
Cytat:
|
Cytat:
Co więcej, mieliśmy co najmniej 3 sezony gorsze od obecnego, w tym dwa ostatnie. Opisałem to w statystycznym. Kod:
# zespół mecze punkty bramki średnia |
Cytat:
Z samych danych za 2020 wynika natomiast, że spłata długu stanęła w miejscu i nie sądzę, żeby to miało się drastycznie zmienić w 2021 r., bo pandemia ciągle robi swoje, a ponadto jakoś nie odnotowałem nadmiernego entuzjazmu kibiców, który miałby się przełożyć na istotne zwiększenie przychodów z biletów/karnetów/gadżetów, z pozycji w lidze też wielkich fruktów nie będzie, więc po prostu nie było z czego znacząco zmniejszać długu. Raczej kolejny rok rolowania istniejącego długu. |
Czyli trio finansowo moze niewiele.. Jezeli finansowanie klubu chca oprzec glownie o wplywy od kibicow, przy dziadostwie sportowym.. cienko to widze.
|
Cytat:
|
Cytat:
Przed meczem z Zagłębiem na pytanie Wójtowicza w którym umieścił frazę "walczymy o utrzymanie" Gula się tylko ironicznie uśmiechnął. Facetowi wydaje się że sama nazwa Wisła nie pozwala jej spaść z ligi. Jeszcze niech tak w Warszawie pomyślą a będziemy mieć klasyk ligi w 1 lidze. |
Cytat:
Nie wspominając już o tym, że do dziadostwa sportowego spokojnie wystarczy połowa obecnego budżetu płacowego. |
Cytat:
reasumując , czas już przestać powtarzać (zakłamaną) mantre "spłacamy długi" , czym usprawiedliwiana jest postępująca degrengolada sportowa |
Tego meczu nie można przegrać! Jeśli przegramy, to wszyscy do wyjebania łącznie z trenerem! Chętnie wyjebałbym jeszcze trio za absolutny brak polityki kadrowej, co sezon powielamy te same błędy związane z zatrudnianiem amatorów na ławce trenerskiej i piłkarzy tylko z nazwy...
|
Cytat:
12 Zagłębie Lubin 12 14 13 Górnik Łęczna 12 13 14 Piast Gliwice 11 11 15 Bruk-Bet Termalica 12 10 16 Warta Poznań 12 9 17 Wisła Kraków 12 8 18 Legia Warszawa 12 6 |
7 ostatnich meczów:
9 pkt Łęczna 8 pkt Warta 5 pkt Termalika 5 pkt Zagłębie 4 pkt Wisła 3 pkt Legia Serio myślałem, że Łęczna i Warta spadną z hukiem, a one... najlepiej pktują spośród drużyn, które walczą o utrzymanie! |
do tego należy dodać tragiczną statystykę strzelonych bramek po meczu z Lechią. 5 bramek w tym 4 strzelone przez obrońców. Napastnik lub pomocnik ostatnio bramkę (nie licząc derbów) strzelił w meczu z legia w sierpniu.
|
Panowie, Legii spokojnie można nie wliczać w tę stawkę - oni zaczną na wiosnę punktować, chyba nie myślicie że są kandydatem do spadku.
W mojej ocenie z Termaliką trzeba wygrać, to jest obowiązek. Na boisku oczekuję walki o każdy milimetr kwadratowy. Obawiam się niestety, że Termalika się cofnie, odda nam piłkę, a my jak zwykle sami sobie wsadzimy. |
Cytat:
Jesli mam strzelać to spłata idzie w miarę równomiernie, spowolniona przez pandemię, ale nie w jakiś tragiczny sposób. Ale do opublikowania wyników to jest czyste gdybanie. |
Cytat:
Osobna kwestia zresztą, kto jest bardziej oderwany o rzeczywistości: Gula który .......i jak potłuczony na konferencjach i uważa że jest ponad tą ligę mimo nieustannych dotkliwych porażek czy trio które go zatrudniło żeby budował "krakowską piłkę" na bazie czechosłowackiego szrotu i średnio (delikatnie ujmując) uzdolnionych juniorów. Myślę że jednak to zarząd mocno odpłynął. |
Cytat:
14 Śląsk - 7 pkt 15 Wisła - 7 pkt 16 BBT - 5 pkt 17 Zagłębie - 5 pkt 18 Legia - 3 pkt Jak będziemy manipulować zakresem meczów to dostaniemy gów***ne wyniki. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeżeli dodamy do tego totalny brak ambicji, woli walki i ogólną ....owatość naszych piłkarzy - źle to wróży w kontekście walki na noże o utrzymanie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl