![]() |
Chciał wywalić górą a wyszło mu po ziemi :). Co ja Ci poradzę. Natomiast Sadlok bije go na głowę i w tej sytuacji wolę młodego...
|
Za uja nie rozumiem zejscia Savicia. Cos gral do przodu, klepal i z Klimentem i Hanouskiem. No ....a, nie kumam tych decyzji GUli. Szkoda, ze Skvarki nei wpuscil.
|
Jprdl jakie sedziowanie. Powinna byc czerwona za faul na Mlynskim i druga zolta za faul na Yeboahu...
|
Zuborwski nie atakuje pilki tylko Plewke i Plewka dostaje kartke. Gdzie kruwa ten jeba my var!!
|
Niestety, dwie koszulki na srodkowym obroncy i mamy efekt. Plus sedziowanie. Dziekuje.
|
Gerrad z Libiąża to nasza perełka ,zatrzymać za wszelką cenę, mega doskok przy pierwszej i drugiej bramce , agresja i szybkość TOP.
|
Ale widać chęci, zacięcie, walkę to duża zmiana na plus...
Sędzia nas załatwił i tyle. Szota poza tym, że nie potrafi kopnąc piłki to jeszcze jak na stopera jest niski i przegrywa wszystkie górne piłki. |
Jaka k... czerwona kartka dla Frydrycha. Gdzie czerwona na faulu na Młyńskim przed polem karnym gdzie druga żółta dla Żubrowskiego po faulu na Plewce ? Jestem jeszcze ciekaw czy był spalony przy bramce dla kretów bo ani jednej powtórki nie pokazali po bramce...
Pierwszy raz w tym sezonie widze , że Wisła grała z charakterem ale sędziowie zrobili swoje.... |
Spalonego nie było.
|
Za to co zrobił Forbes w ostatniej akcji nie ma prawa być z Termaliką na ławce ani na boisku, skandal, kontenerowcem do Kostaryki go wysłać.
Frydrych też tych dwóch czerwonych kartek mógł uniknąć, wystarczyło zaryzykować strate gola, a nie zawodnika. |
I znowu weekend zjebany.To juz naprawde męczy,jest fajnie dopóty dopóki Wisla meczu nie zagra.
czy oni nie potrafia normalnie zagrac choc meczu.Czerwona kartka ktora juz wlasciwie drugi raz w tym sezonie w 20 minucie..... wskazała wynik meczu i czulem ze Lubin ktory grał antyfutbol wygrał mecz.Ale to chyba tylko z Wisła kazdy tak robi i kazdy sie przełamuje. Naprawde mam juz dosc tego i szlag czlowieka trafia. |
Forbes pozdrawia w ostatniej akcji meczu:D 10 Bramek do końca sezonu jak nic. Jest tu jeden ekspert co tak obwieścił, także.... KURTYNA ;)
|
1. Czerwonej dla Frydrycha nie powinno być
2. Faul na Plewce w polu karnym i druga żółta dla Żubrowskiego Tyle w podsumowaniu dzisiejszego sędziowania. Zawodnikom dziękuję za walkę. Nie był to mecz wybitny w ich wykonaniu, ale walczyli, byli przez dłuższą czas lepsi od Zagłębia. Niestety, z sędziami, nie tylko w sporcie nikt jeszcze nie wygrał. |
Biorąc pod uwagę bardzo skromne możliwości tej drużyny to dzisiaj nawet nie było najgorzej. Tutaj remis to powinien być spokojnie.
Ale cóż, jesteśmy beznadziejni i z Termaliką będzie mecz o życie. Ciężko być kibicem Wisły, oj ciężko... |
Cytat:
Ktoś tu się wykłócał o Pana Szotę. Sadlok dzisiaj bardzo dobry mecz. No i ch. j z tego jak kolejna porażka, natomiast uważam że dzisiaj na prawdę dobry mecz rozegraliśmy. Ale jak to ładnie Grisza1 ujął z sędziami jeszcze nikt nie wygrał. Ze stolicy polskiej miedzi, popłynęła dzisiaj kasa. |
Cytat:
|
Cytat:
Nie sędziowanie jest u nas problemem |
Cytat:
Pełna zgoda. Dzisiaj pierwszy raz w sezonie nie będę jechał po piłkarzach i trenerze. Dawali radę ,była walka i chęci ale sędziowie dzisiaj drukareczkę odpalili. |
Forbes top. A mogliśmy go sprzedać w lecie. Teraz to nikt złamanego grosza za niego nie da. Yeboaha to sprzedać nawet za 1zł. Zawsze to dopływ kasy do klubu, a pozbędziemy się tego bezmózgiego pilkarzyka. Nie mogę na niego patrzeć, każda decyzja bledna.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mimo porażki jeden z lepszych meczów Wisły w sezonie. Szkoda...
|
Cytat:
Sadlokofil :rotfl: |
Wiadomo że czerwona, wiadomo że sędzia mógł inaczej gwizdnąć, wiadomo że chłopaki mimo że w 10 nie grali najgorzej i dawali z wątroby..
.....ale przegrać z tak C H U J O W Ą drużyną jak dzisiejsze Zagłębie to jest SZTUKA |
Oglądałem mecz na trybunie ZL. Niektórzy byli zaskoczeni czerwem dla Frydrycha i brakiem drugiej żółtej dla Żubrowskiego.
|
Cytat:
Wystarczyło wykorzystać sytuacje które sobie stworzyliśmy - ale tutaj zaczyna się paraolimpiada. Postęp jest o tyle że sytuacje były, ale to raczej dzięki obronie Zagłębia. Goście patrzyli jeden na drugiego który ma do piłki dobiec :lol: Karnego na Plewca chyba nie było, bo faul był przed polem karnym, ale brak wolnego+żółta dla Plewki to już jaja. |
Nie było powtórek, wyrysowanych linii przy bramkach dla Zagłębia. Kartka dla Frydrycha z dupy. Generalnie jeden z lepszych meczy Wisły w ostatnim czasie, tyle że sędziowie grali w przeciwnej drużynie.
|
Cytat:
Tyle na plus że zawodnicy pokazali charakter. Bo najwięcej można mieć pretensji o kolejny głupi błąd w obronie bo nie wierzę, naprawdę nie wierzę że grając w 11 byśmy przegrali ten mecz. Cytat:
|
Cytat:
No ale cóż z tego, skoro kolejny mecz na 0 punktów. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl