Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XVIII kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 11-12-2021, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10465)

Drozd 11.12.2021 18:35

Chciał wywalić górą a wyszło mu po ziemi :). Co ja Ci poradzę. Natomiast Sadlok bije go na głowę i w tej sytuacji wolę młodego...

skarabeus 11.12.2021 18:38

Za uja nie rozumiem zejscia Savicia. Cos gral do przodu, klepal i z Klimentem i Hanouskiem. No ....a, nie kumam tych decyzji GUli. Szkoda, ze Skvarki nei wpuscil.

skarabeus 11.12.2021 18:43

Jprdl jakie sedziowanie. Powinna byc czerwona za faul na Mlynskim i druga zolta za faul na Yeboahu...

skarabeus 11.12.2021 18:49

Zuborwski nie atakuje pilki tylko Plewke i Plewka dostaje kartke. Gdzie kruwa ten jeba my var!!

skarabeus 11.12.2021 19:15

Niestety, dwie koszulki na srodkowym obroncy i mamy efekt. Plus sedziowanie. Dziekuje.

wislak2214 11.12.2021 19:18

Gerrad z Libiąża to nasza perełka ,zatrzymać za wszelką cenę, mega doskok przy pierwszej i drugiej bramce , agresja i szybkość TOP.

Drozd 11.12.2021 19:23

Ale widać chęci, zacięcie, walkę to duża zmiana na plus...

Sędzia nas załatwił i tyle.

Szota poza tym, że nie potrafi kopnąc piłki to jeszcze jak na stopera jest niski i przegrywa wszystkie górne piłki.

ciastek88 11.12.2021 19:27

Jaka k... czerwona kartka dla Frydrycha. Gdzie czerwona na faulu na Młyńskim przed polem karnym gdzie druga żółta dla Żubrowskiego po faulu na Plewce ? Jestem jeszcze ciekaw czy był spalony przy bramce dla kretów bo ani jednej powtórki nie pokazali po bramce...

Pierwszy raz w tym sezonie widze , że Wisła grała z charakterem ale sędziowie zrobili swoje....

Coglin 11.12.2021 19:27

Spalonego nie było.

fansorina 11.12.2021 19:28

Za to co zrobił Forbes w ostatniej akcji nie ma prawa być z Termaliką na ławce ani na boisku, skandal, kontenerowcem do Kostaryki go wysłać.
Frydrych też tych dwóch czerwonych kartek mógł uniknąć, wystarczyło zaryzykować strate gola, a nie zawodnika.

Wojtas 11.12.2021 19:32

I znowu weekend zjebany.To juz naprawde męczy,jest fajnie dopóty dopóki Wisla meczu nie zagra.

czy oni nie potrafia normalnie zagrac choc meczu.Czerwona kartka ktora juz wlasciwie drugi raz w tym sezonie w 20 minucie..... wskazała wynik meczu i czulem ze Lubin ktory grał antyfutbol wygrał mecz.Ale to chyba tylko z Wisła kazdy tak robi i kazdy sie przełamuje.
Naprawde mam juz dosc tego i szlag czlowieka trafia.

wislak2214 11.12.2021 19:35

Forbes pozdrawia w ostatniej akcji meczu:D 10 Bramek do końca sezonu jak nic. Jest tu jeden ekspert co tak obwieścił, także.... KURTYNA ;)

Grisza1 11.12.2021 19:42

1. Czerwonej dla Frydrycha nie powinno być
2. Faul na Plewce w polu karnym i druga żółta dla Żubrowskiego

Tyle w podsumowaniu dzisiejszego sędziowania. Zawodnikom dziękuję za walkę. Nie był to mecz wybitny w ich wykonaniu, ale walczyli, byli przez dłuższą czas lepsi od Zagłębia. Niestety, z sędziami, nie tylko w sporcie nikt jeszcze nie wygrał.

sandomingo 11.12.2021 19:49

Biorąc pod uwagę bardzo skromne możliwości tej drużyny to dzisiaj nawet nie było najgorzej. Tutaj remis to powinien być spokojnie.
Ale cóż, jesteśmy beznadziejni i z Termaliką będzie mecz o życie.
Ciężko być kibicem Wisły, oj ciężko...

Raffaello89 11.12.2021 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1574806)
Ale widać chęci, zacięcie, walkę to duża zmiana na plus...

Sędzia nas załatwił i tyle.

Szota poza tym, że nie potrafi kopnąc piłki to jeszcze jak na stopera jest niski i przegrywa wszystkie górne piłki.

Ekhm..

Ktoś tu się wykłócał o Pana Szotę. Sadlok dzisiaj bardzo dobry mecz. No i ch. j z tego jak kolejna porażka, natomiast uważam że dzisiaj na prawdę dobry mecz rozegraliśmy. Ale jak to ładnie Grisza1 ujął z sędziami jeszcze nikt nie wygrał. Ze stolicy polskiej miedzi, popłynęła dzisiaj kasa.

Drozd 11.12.2021 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raffaello89 (Post 1574817)
Ekhm..

Ktoś tu się wykłócał o Pana Szotę. Sadlok dzisiaj bardzo dobry mecz..

Super mecz Sadloka. Sprokurował czerwień. Przy pierwszej bramce był ze 4 metry od strzelającego, a przy drugiej nie krył nikogo. Jak na niego to faktycznie czapki z głów...Postawa godna kapitana.

Levis88 11.12.2021 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1574813)
1. Czerwonej dla Frydrycha nie powinno być
2. Faul na Plewce w polu karnym i druga żółta dla Żubrowskiego

Tyle w podsumowaniu dzisiejszego sędziowania. Zawodnikom dziękuję za walkę. Nie był to mecz wybitny w ich wykonaniu, ale walczyli, byli przez dłuższą czas lepsi od Zagłębia. Niestety, z sędziami, nie tylko w sporcie nikt jeszcze nie wygrał.

Postaw się na miejscu kibica KGHM:)
Nie sędziowanie jest u nas problemem

ciastek88 11.12.2021 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1574806)
Ale widać chęci, zacięcie, walkę to duża zmiana na plus...

Sędzia nas załatwił i tyle.
.


Pełna zgoda. Dzisiaj pierwszy raz w sezonie nie będę jechał po piłkarzach i trenerze. Dawali radę ,była walka i chęci ale sędziowie dzisiaj drukareczkę odpalili.

ciacho 11.12.2021 20:01

Forbes top. A mogliśmy go sprzedać w lecie. Teraz to nikt złamanego grosza za niego nie da. Yeboaha to sprzedać nawet za 1zł. Zawsze to dopływ kasy do klubu, a pozbędziemy się tego bezmózgiego pilkarzyka. Nie mogę na niego patrzeć, każda decyzja bledna.

Drozd 11.12.2021 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1574819)
Postaw się na miejscu kibica KGHM:)
Nie sędziowanie jest u nas problemem

W tym konkretnym meczu było. I jak klub nie odwoła się od kartki Plewki to będziemy frajerami...

Levis88 11.12.2021 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1574822)
W tym konkretnym meczu było. I jak klub nie odwoła się od kartki Plewki to będziemy frajerami...

Frajerami jesteśmy i bez tego.

Raffaello89 11.12.2021 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1574818)
Super mecz Sadloka. Sprokurował czerwień. Przy pierwszej bramce był ze 4 metry od strzelającego, a przy drugiej nie krył nikogo. Jak na niego to faktycznie czapki z głów...Postawa godna kapitana.

Ok widzę że nadajesz prosto z Babińskiego:D. Notabene jak duża część z tego forum. :rotfl: Arrivederci

Kurz 11.12.2021 20:13

Mimo porażki jeden z lepszych meczów Wisły w sezonie. Szkoda...

Drozd 11.12.2021 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raffaello89 (Post 1574824)
Ok widzę że nadajesz prosto z Babińskiego:D. Notabene jak duża część z tego forum. :rotfl: Arrivederci

O...

Sadlokofil :rotfl:

Mixu 11.12.2021 20:30

Wiadomo że czerwona, wiadomo że sędzia mógł inaczej gwizdnąć, wiadomo że chłopaki mimo że w 10 nie grali najgorzej i dawali z wątroby..

.....ale przegrać z tak C H U J O W Ą drużyną jak dzisiejsze Zagłębie to jest SZTUKA

Szneka 11.12.2021 21:17

Oglądałem mecz na trybunie ZL. Niektórzy byli zaskoczeni czerwem dla Frydrycha i brakiem drugiej żółtej dla Żubrowskiego.

wolfy 11.12.2021 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1574827)
Wiadomo że czerwona, wiadomo że sędzia mógł inaczej gwizdnąć, wiadomo że chłopaki mimo że w 10 nie grali najgorzej i dawali z wątroby..

.....ale przegrać z tak C H U J O W Ą drużyną jak dzisiejsze Zagłębie to jest SZTUKA

.......isz. Przegraliśmy też z Jagiellonią, zremisowaliśmy z BBT i Wartą. To żadna sztuka tylko nasz aktualny poziom.
Wystarczyło wykorzystać sytuacje które sobie stworzyliśmy - ale tutaj zaczyna się paraolimpiada. Postęp jest o tyle że sytuacje były, ale to raczej dzięki obronie Zagłębia. Goście patrzyli jeden na drugiego który ma do piłki dobiec :lol:

Karnego na Plewca chyba nie było, bo faul był przed polem karnym, ale brak wolnego+żółta dla Plewki to już jaja.

crux.a 11.12.2021 21:30

Nie było powtórek, wyrysowanych linii przy bramkach dla Zagłębia. Kartka dla Frydrycha z dupy. Generalnie jeden z lepszych meczy Wisły w ostatnim czasie, tyle że sędziowie grali w przeciwnej drużynie.

Mixu 11.12.2021 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1574832)
.......isz. Przegraliśmy też z Jagiellonią, zremisowaliśmy z BBT i Wartą. To żadna sztuka tylko nasz aktualny poziom.
Wystarczyło wykorzystać sytuacje które sobie stworzyliśmy - ale tutaj zaczyna się paraolimpiada. Postęp jest o tyle że sytuacje były, ale to raczej dzięki obronie Zagłębia. Goście patrzyli jeden na drugiego który ma do piłki dobiec :lol:

Karnego na Plewca chyba nie było, bo faul był przed polem karnym, ale brak wolnego+żółta dla Plewki to już jaja.

W tym jest różnica właśnie że Zagłębie od tych drużyn które wymieniłeś było o klasę gorsze. Tak beznadziejnie grającej drużyny nawet w naszej lidze nie widziałem dawno. I to jest sztuka właśnie, że musieliśmy znowu na własne życzenie grać w 10-tkę i mimo stwarzania okazji to jednak jak wspomniałeś była paraolimpiada pod polem karnym przeciwnika. Przecież ten gol Gruszkowskiego też był niejako szczęśliwy bo bramkarz wypluł mu piłkę pod nogi.

Tyle na plus że zawodnicy pokazali charakter. Bo najwięcej można mieć pretensji o kolejny głupi błąd w obronie bo nie wierzę, naprawdę nie wierzę że grając w 11 byśmy przegrali ten mecz.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a
Nie było powtórek, wyrysowanych linii przy bramkach dla Zagłębia. Kartka dla Frydrycha z dupy. Generalnie jeden z lepszych meczy Wisły w ostatnim czasie, tyle że sędziowie grali w przeciwnej drużynie.

Nie było tam spalonych

wolfy 11.12.2021 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1574836)
W tym jest różnica właśnie że Zagłębie od tych drużyn które wymieniłeś było o klasę gorsze. Tak beznadziejnie grającej drużyny nawet w naszej lidze nie widziałem dawno. I to jest sztuka właśnie, że musieliśmy znowu na własne życzenie grać w 10-tkę i mimo stwarzania okazji to jednak jak wspomniałeś była paraolimpiada pod polem karnym przeciwnika. Przecież ten gol Gruszkowskiego też był niejako szczęśliwy bo bramkarz wypluł mu piłkę pod nogi.

Tyle na plus że zawodnicy pokazali charakter. Bo najwięcej można mieć pretensji o kolejny głupi błąd w obronie bo nie wierzę, naprawdę nie wierzę że grając w 11 byśmy przegrali ten mecz.

Grając w 11-tu może nie, bo Zagłębie jest naprawdę tragiczne. Dopóki mieli siły w 10-ciu zamknęli je na własnej połowie. Widać było panikę w oczach krecików.

No ale cóż z tego, skoro kolejny mecz na 0 punktów.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl