![]() |
Konferencja prasowa poniżej.
Nie grają: Kuba, Stefan Savic, Przemysław Zdybowicz, Jan Kliment, Aszraf i Paweł Kieszek Nie ma Aszrafa, będzie ciężko ... |
To niemożliwe że są to jedyne absencje. Na pewno jeszcze 2-3 grajkowy wypadnie, może nawet w ostatnim momencie.
|
Nie oglądam i nie będę śledził wyniku. Nie chce psuć sobie weekendu. Dostaniemy halloweenowy w....... od Płocka.
|
Mikołaj Biegański - Konrad Gruszkowski, Serafin Szota, Alan Uryga, Matěj Hanousek - Yaw Yeboah, Michal Frydrych, Gieorgij Żukow, Michal Škvarka, Piotr Starzyński - Felicio Brown Forbes.
Oto nasza ławka rezerwowych: Kacper Rosa, Krystian Wachowiak, Adi Mehremić, Dor Hugi, Mateusz Młyński, Huber Sobol, Dorian Gądek, Dawid Szot i Patryk Plewka. Jeszcze obiadu nie jadłem, a juz mi sie chce rzygać..... |
Gramy w derbach bez FBF. Pisałem, że Kwiatkowski to C.h..uj niemyty.
|
Powinna się Wisla odwołać przecież to z dupy kartka w ogóle
|
Oby przedłużyli tego Forbesa , to przyjęcie piłki od Biegańskiego to ciasteczko.
|
Po co nam ten FBF w derbach? Wytłumaczy mi ktoś?
|
Cytat:
|
Jakikolwiek napastnik potrafiący oddać celny strzał na bramkę potrzebny na wczoraj.
|
Bez ofensywy(1 gol w 6 meczach)
Bez bramkarza - (w każdym meczu wpuszczane jest coś co nie powinno)Biegański przy 2 golu właśnie to chyba na grzyby poszedł Zdziwię się bardzo jak nie będziemy zimować w strefie spadkowej No i jak co mecz specjalna nagroda dla Skvarki - 12 zawodnika drużyny przeciwnej |
Cytat:
PS. Jeżeli szukać pozytywów, to gówno zaserwowane nam dzisiaj przybliża nas do pożegnania Guli. Pytanie jeszcze ile potrwa ta agonia. Poza tym nic. Żałosny brak taktyki ofensywnej, dziurawa defensywa, skandaliczne SFG - to owoce jego pracy. Przegrane to jedno, ale my nie umiemy strzelać goli. Nie mamy schematów SFG, najłatwiejszego sposobu zdobycia gola. Gula to najgorszy trener za trio. |
Cytat:
|
Im dłużej grają razem tym jest gorzej.
|
Cytat:
Im dalej w sezon, tym bardziej widać, że Wisła nie ma kim straszyć i jest mieszaniną młodości nie najwyższych lotów i darmowej "jakości". Jesteśmy zbieraniną dosłownie i w przenośni. |
piłkarzyki pajacyki
|
Nie ma czegoś takiego jak drużyna piłki nożnej Wisły Kraków. Symbolicznym końcem była cieszynka K.B. z legendami. Pracownicy klubu piłkarskiego W.K. zatrudnieni na stanowisku "piłkarz" zrozumieli, że jest to miejsce pracy gdzie można przyjść, pokopać w piłkę, nie przemęczyć się. Spiąć się na jeden dwa mecze w sezonie. Kibice i tak przyjdą i nic nie powiedzą a kasa wpada co miesiąc. Właściciel walnie głupawego twita i jakoś leci. Osiągnęli co chcieli, zatrudnienie trenera typu ciepłe kluchy jest tego symbolem.
Piłkarsko nie istniejemy w żadnym elemencie gry. Wystarczy proste rozegranie wolnego rodem z okręgówki i leżymy. Uryga - Szota ten układ niestety nie żre. Skvarka, Forbes jak trzeba być słabym, żeby siąść na ławce. Każdy mecz przesuwa granicę w miejsca w które wydawałyby się jeszcze niedawno nieprawdopodobne. Zasłużona przegrana z bardzo przeciętną drużyną Wisły Płock. |
Jak ktoś myśli że po Guli przyjdzie ktoś lepszy to jest w błędzie jak nasze transfery za Trio. Goście nie powinni mieć żadnego wpływu na to co się dzieje w klubie bo będzie jak jest a będzie tylko gorzej jak stoisz w miejscu cofasz się a my od 3 lat jesteśmy w bagnienku.
|
zazwyczaj piszę długie komentarze, ale tym razem nie mam sił.
Gdyby nie sytuacja Legii Warszawa to bylibyśmy pośmiewiskiem całej Polski. Tak to patrzymy na plecy legii. Szkoda słów na kolejną porażkę. Strefa spadkowa przez zimę. Może wiosna będzie lepsza... |
Dawid Błaszczykowski prezes Wisły od 3 lat. Jakie sukcesy? Miałbym wątpliwość powierzenia mu prowadzenia warzywniaka osiedlowego.
|
Cytat:
Mamy szrot bo sami go sobie tworzymy, klimatem olewactwa, lenistwa i braku ambicji. Ta młodość w zeszłym sezonie potrafiła DOMINOWAĆ każdego przeciwnika. Do momentu kiedy od zarządu w osobie Błaszczykowskiego poszedł sygnał ze można się opierdalać. Nie przyszedł na trening i się dziwi ze go trener na mecz nie wziął, no k... strtaszne. I jeszcze ma pretensje. Dał przyzwolenie na sabotowanie gry żeby był pretekst do zwolnienia trenera. To są rzeczy których nie da się wymazać z DNA drużyny. Teraz są tego efekty, chujnia w każdym aspekcie, a winnych nie ma. Wszyscy na alibi. I jeszcze Biegańskiego wpuszczają który MUSI w każdym meczu zapieprzyć bramkę bo Kieszek jedyny który trzymał spokój w tyłach zawalił dwie bramki. Jednym słowem TRAGEDIA. |
13 meczów - 14 punktów. Za tydzień pewnie 14 meczów - 14 punktów.
To jest dramat. W tej jedenastce, którą trudno nazwać drużyną, nie działa prawie nic. Nie działa atak, nie działa obrona, nie działa pomoc. Nie ma szybkości, nie ma celności, nie ma dokładności, nie ma taktyki, nie ma pomysłu na grę, nie ma woli walki. Tutaj nie da się już nic zmienić, czas eksperymentów się skończył. Tutaj wszystko trzeba zacząć budować od początku. Ostatni moment, żeby podjąć zdecydowane działania. W przeciwnym razie w przyszłym sezonie lądujemy w 1. lidze. |
Do zimy doczłapiemy. A potem pojawi się On - cały na biało - Wuja
|
Wisła jest głównym beneficjentem powiększenia Ekstraklasy i trzeba podziękować autorom tej reformy.
Pisać można wiele, ale zgadzam się, że kolejnym momentem kulminacyjnym była pokazówka Jakuba względem nie Hyballi, a klubu jako całokształtu. To Jakub dał przyzwolenie, że można olewać mecze, treningi, bo są zbyt ciężkie, bo trening powinien polegać tylko na grze w dziadka. Na towarzyskiej zabawie. Wisła i tak ma spokojną sytuację że względu na Łęczną, Wartę, a klakierzy cały czas twierdzą, że jest sukces. To całe klakierstwo jest bardzo pomocne w utrzymywaniu obecnej błazenady. |
Ten mecz to było to co przd czym ostrzegali ludzie, którzy oglądali drużyny Guli wcześniej, czyli mocne pierwsze dwadzieścia minut i próba strzelenia szybko gola, a później egzystencja. No i tak dzis było.
Trzy razy Petrochemia zagrała tak samo!!! przy stałych fragmentach i wyszły z tego dwie bramki i strzal nad bramką. To jest kompromitacja trenera i drużyny. Forbes i jego sposob biegu, oraz szeroko pojęta technika to jest wstyd dla Nas i dla ligi. Liczę, że szansę w Pucharze Polski dostanie szansę Rosa, niczym nie ryzykujemy. Wielu pisze, że Gula/Hyballa/Stolarczyk itd. powinni dostać szansę na wyjscie z kryzysu itd. tylko wg mnie, musi być to czymś uargumentowane, a moim skromnym zdaniem to Gula wychodzi, narazie njgorzej z ostatnich trenerów. No nic, już się przyzwyczailiśmy do jesiennych wpierdzieli. 1-14 w ostatnich sześciu meczach!!! Brawa dla trenera i piłkarzy. |
Ciekawe czy było przyzwolenie na piwko po meczu?
|
Stare polskie porzekadło mówi ... Z gówna bata nie ukrecisz ...zmiana trenera nic tu nie da
|
Cytat:
|
Warchoł Sekulski Śpiączka rok temu Biliński. Miernoty grające na pozycji napastnika a każdy z nich więcej goli niż nasi napastnicy razem wzięci. FBF kolejny żenujący mecz, gra bo z trójki napastników jest najlepszy, Kliment poza fryzurą nie wyróżnia się niczym , Sobol- na jakiej podstawie zaaprobowano Go ja zawodnika do nas to nie wiem ale chłop jak do tej pory ani jednego udanego zagrania nie miał :( Bez napastnika nie zagramy nic niestety a takiego obecnie nie posiadamy. Zastanawia mnie jak dlaczego zeszli Starzyński i Hanousek a został Yeboah- wg mnie główny winowajca dzisiejszej przegranej. Dwa razy tak samo zagrany SFG i dwa razy przebitka przegrana przez Yeboaha. Weszli- kolejna pomyłka transferowa Hugi i Młyński, który jest cieniem samego siebie. od bramki na 0-1 mecz się dla nas skończył. Nie mamy lidera, który by pociągnął drużynę.
|
Postawilem na Wisle....Plock.
Dziekuje i pozdrawiam. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl