Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XIII kolejka] Wisła Płock - Wisła Kraków, 31-10-2021, 12:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10449)

pepe72 29.10.2021 21:03

Konferencja prasowa poniżej.
Nie grają: Kuba, Stefan Savic, Przemysław Zdybowicz, Jan Kliment, Aszraf i Paweł Kieszek
Nie ma Aszrafa, będzie ciężko ...


Karherop 30.10.2021 13:07

To niemożliwe że są to jedyne absencje. Na pewno jeszcze 2-3 grajkowy wypadnie, może nawet w ostatnim momencie.

wiśnia 31.10.2021 11:14

Nie oglądam i nie będę śledził wyniku. Nie chce psuć sobie weekendu. Dostaniemy halloweenowy w....... od Płocka.

Smok 31.10.2021 11:57

Mikołaj Biegański - Konrad Gruszkowski, Serafin Szota, Alan Uryga, Matěj Hanousek - Yaw Yeboah, Michal Frydrych, Gieorgij Żukow, Michal Škvarka, Piotr Starzyński - Felicio Brown Forbes.

Oto nasza ławka rezerwowych: Kacper Rosa, Krystian Wachowiak, Adi Mehremić, Dor Hugi, Mateusz Młyński, Huber Sobol, Dorian Gądek, Dawid Szot i Patryk Plewka.

Jeszcze obiadu nie jadłem, a juz mi sie chce rzygać.....

Adenalix 31.10.2021 12:42

Gramy w derbach bez FBF. Pisałem, że Kwiatkowski to C.h..uj niemyty.

Chorynatrzykolory 31.10.2021 12:52

Powinna się Wisla odwołać przecież to z dupy kartka w ogóle

wislak2214 31.10.2021 13:20

Oby przedłużyli tego Forbesa , to przyjęcie piłki od Biegańskiego to ciasteczko.

Levis88 31.10.2021 13:23

Po co nam ten FBF w derbach? Wytłumaczy mi ktoś?

Jaroo1 31.10.2021 13:27

Cytat:

Cytat:

Po co nam ten FBF w derbach? Wytłumaczy mi ktoś?

Jasne. Prawo serii- istnieje duże prawdopodobieństwo, że by się przełamał w kolejnym meczu i strzelił. Nie ma za co.

Patryko 31.10.2021 13:34

Jakikolwiek napastnik potrafiący oddać celny strzał na bramkę potrzebny na wczoraj.

bridgeburner 31.10.2021 13:41

Bez ofensywy(1 gol w 6 meczach)
Bez bramkarza - (w każdym meczu wpuszczane jest coś co nie powinno)Biegański przy 2 golu właśnie to chyba na grzyby poszedł
Zdziwię się bardzo jak nie będziemy zimować w strefie spadkowej
No i jak co mecz specjalna nagroda dla Skvarki - 12 zawodnika drużyny przeciwnej

wolfy 31.10.2021 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1572964)
Bez ofensywy(1 gol w 6 meczach)
Bez bramkarza - (w każdym meczu wpuszczane jest coś co nie powinno)Biegański przy 2 golu właśnie to chyba na grzyby poszedł
Zdziwię się bardzo jak nie będziemy zimować w strefie spadkowej

I bez trenera.

PS. Jeżeli szukać pozytywów, to gówno zaserwowane nam dzisiaj przybliża nas do pożegnania Guli. Pytanie jeszcze ile potrwa ta agonia.
Poza tym nic. Żałosny brak taktyki ofensywnej, dziurawa defensywa, skandaliczne SFG - to owoce jego pracy. Przegrane to jedno, ale my nie umiemy strzelać goli. Nie mamy schematów SFG, najłatwiejszego sposobu zdobycia gola. Gula to najgorszy trener za trio.

MaLk 31.10.2021 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1572962)
Jasne. Prawo serii- istnieje duże prawdopodobieństwo, że by się przełamał w kolejnym meczu i strzelił. Nie ma za co.

To w ramach prawa serii szkoda, że zrezygnowaliśmy z Sikorskiego :P

PhantomRanger 31.10.2021 14:33

Im dłużej grają razem tym jest gorzej.

Kurz 31.10.2021 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1572965)
I bez trenera.

PS. Jeżeli szukać pozytywów, to gówno zaserwowane nam dzisiaj przybliża nas do pożegnania Guli. Pytanie jeszcze ile potrwa ta agonia.

To wina trenera, że jego zawodnicy nie strzelają kilku setek (czy może szrotu, który biega po boisku)? Piłka nożna jest okrutna. Nie wykorzystujesz sytuacji, przegrywasz. Pierwsza bramka Yebo. Nie można odwracać się dupą do zawodnika, który może za chwilę dośrodkować. Potem stały scenariusz i zmiana ustawienia przez Płock i było posprzątane.

Im dalej w sezon, tym bardziej widać, że Wisła nie ma kim straszyć i jest mieszaniną młodości nie najwyższych lotów i darmowej "jakości". Jesteśmy zbieraniną dosłownie i w przenośni.

Maine_Coon 31.10.2021 14:38

piłkarzyki pajacyki

Elefant 31.10.2021 14:43

Nie ma czegoś takiego jak drużyna piłki nożnej Wisły Kraków. Symbolicznym końcem była cieszynka K.B. z legendami. Pracownicy klubu piłkarskiego W.K. zatrudnieni na stanowisku "piłkarz" zrozumieli, że jest to miejsce pracy gdzie można przyjść, pokopać w piłkę, nie przemęczyć się. Spiąć się na jeden dwa mecze w sezonie. Kibice i tak przyjdą i nic nie powiedzą a kasa wpada co miesiąc. Właściciel walnie głupawego twita i jakoś leci. Osiągnęli co chcieli, zatrudnienie trenera typu ciepłe kluchy jest tego symbolem.


Piłkarsko nie istniejemy w żadnym elemencie gry. Wystarczy proste rozegranie wolnego rodem z okręgówki i leżymy.

Uryga - Szota ten układ niestety nie żre.

Skvarka, Forbes jak trzeba być słabym, żeby siąść na ławce. Każdy mecz przesuwa granicę w miejsca w które wydawałyby się jeszcze niedawno nieprawdopodobne.

Zasłużona przegrana z bardzo przeciętną drużyną Wisły Płock.

Merkury 31.10.2021 14:51

Jak ktoś myśli że po Guli przyjdzie ktoś lepszy to jest w błędzie jak nasze transfery za Trio. Goście nie powinni mieć żadnego wpływu na to co się dzieje w klubie bo będzie jak jest a będzie tylko gorzej jak stoisz w miejscu cofasz się a my od 3 lat jesteśmy w bagnienku.

Skawa Wadowice 31.10.2021 14:54

zazwyczaj piszę długie komentarze, ale tym razem nie mam sił.
Gdyby nie sytuacja Legii Warszawa to bylibyśmy pośmiewiskiem całej Polski. Tak to patrzymy na plecy legii.

Szkoda słów na kolejną porażkę. Strefa spadkowa przez zimę. Może wiosna będzie lepsza...

Merkury 31.10.2021 14:57

Dawid Błaszczykowski prezes Wisły od 3 lat. Jakie sukcesy? Miałbym wątpliwość powierzenia mu prowadzenia warzywniaka osiedlowego.

Drozd 31.10.2021 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1572974)
To wina trenera, że jego zawodnicy nie strzelają kilku setek (czy może szrotu, który biega po boisku)? Piłka nożna jest okrutna. Nie wykorzystujesz sytuacji, przegrywasz. Pierwsza bramka Yebo. Nie można odwracać się dupą do zawodnika, który może za chwilę dośrodkować. Potem stały scenariusz i zmiana ustawienia przez Płock i było posprzątane.

Im dalej w sezon, tym bardziej widać, że Wisła nie ma kim straszyć i jest mieszaniną młodości nie najwyższych lotów i darmowej "jakości". Jesteśmy zbieraniną dosłownie i w przenośni.

Dobra dobra...szrotu.

Mamy szrot bo sami go sobie tworzymy, klimatem olewactwa, lenistwa i braku ambicji. Ta młodość w zeszłym sezonie potrafiła DOMINOWAĆ każdego przeciwnika. Do momentu kiedy od zarządu w osobie Błaszczykowskiego poszedł sygnał ze można się opierdalać. Nie przyszedł na trening i się dziwi ze go trener na mecz nie wziął, no k... strtaszne. I jeszcze ma pretensje. Dał przyzwolenie na sabotowanie gry żeby był pretekst do zwolnienia trenera. To są rzeczy których nie da się wymazać z DNA drużyny.

Teraz są tego efekty, chujnia w każdym aspekcie, a winnych nie ma. Wszyscy na alibi.

I jeszcze Biegańskiego wpuszczają który MUSI w każdym meczu zapieprzyć bramkę bo Kieszek jedyny który trzymał spokój w tyłach zawalił dwie bramki.

Jednym słowem TRAGEDIA.

Batiar 31.10.2021 15:27

13 meczów - 14 punktów. Za tydzień pewnie 14 meczów - 14 punktów.

To jest dramat. W tej jedenastce, którą trudno nazwać drużyną, nie działa prawie nic. Nie działa atak, nie działa obrona, nie działa pomoc. Nie ma szybkości, nie ma celności, nie ma dokładności, nie ma taktyki, nie ma pomysłu na grę, nie ma woli walki. Tutaj nie da się już nic zmienić, czas eksperymentów się skończył. Tutaj wszystko trzeba zacząć budować od początku. Ostatni moment, żeby podjąć zdecydowane działania. W przeciwnym razie w przyszłym sezonie lądujemy w 1. lidze.

robert777 31.10.2021 15:54

Do zimy doczłapiemy. A potem pojawi się On - cały na biało - Wuja

KOALIK 31.10.2021 15:57

Wisła jest głównym beneficjentem powiększenia Ekstraklasy i trzeba podziękować autorom tej reformy.

Pisać można wiele, ale zgadzam się, że kolejnym momentem kulminacyjnym była pokazówka Jakuba względem nie Hyballi, a klubu jako całokształtu.

To Jakub dał przyzwolenie, że można olewać mecze, treningi, bo są zbyt ciężkie, bo trening powinien polegać tylko na grze w dziadka. Na towarzyskiej zabawie.

Wisła i tak ma spokojną sytuację że względu na Łęczną, Wartę, a klakierzy cały czas twierdzą, że jest sukces.

To całe klakierstwo jest bardzo pomocne w utrzymywaniu obecnej błazenady.

fansorina 31.10.2021 15:57

Ten mecz to było to co przd czym ostrzegali ludzie, którzy oglądali drużyny Guli wcześniej, czyli mocne pierwsze dwadzieścia minut i próba strzelenia szybko gola, a później egzystencja. No i tak dzis było.

Trzy razy Petrochemia zagrała tak samo!!! przy stałych fragmentach i wyszły z tego dwie bramki i strzal nad bramką. To jest kompromitacja trenera i drużyny.

Forbes i jego sposob biegu, oraz szeroko pojęta technika to jest wstyd dla Nas i dla ligi.

Liczę, że szansę w Pucharze Polski dostanie szansę Rosa, niczym nie ryzykujemy.

Wielu pisze, że Gula/Hyballa/Stolarczyk itd. powinni dostać szansę na wyjscie z kryzysu itd. tylko wg mnie, musi być to czymś uargumentowane, a moim skromnym zdaniem to Gula wychodzi, narazie njgorzej z ostatnich trenerów.

No nic, już się przyzwyczailiśmy do jesiennych wpierdzieli.
1-14 w ostatnich sześciu meczach!!! Brawa dla trenera i piłkarzy.

robert777 31.10.2021 16:07

Ciekawe czy było przyzwolenie na piwko po meczu?

Cygan82 31.10.2021 16:11

Stare polskie porzekadło mówi ... Z gówna bata nie ukrecisz ...zmiana trenera nic tu nie da

ramzes190 31.10.2021 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cygan82 (Post 1572992)
Stare polskie porzekadło mówi ... Z gówna bata nie ukrecisz ...zmiana trenera nic tu nie da

A co jeśli największym gównem w tej drużynie jest trener? A zaraz z nim kolesiostwo i robienie sobie z klubu rodzinnego eldorado

Szneka 31.10.2021 16:23

Warchoł Sekulski Śpiączka rok temu Biliński. Miernoty grające na pozycji napastnika a każdy z nich więcej goli niż nasi napastnicy razem wzięci. FBF kolejny żenujący mecz, gra bo z trójki napastników jest najlepszy, Kliment poza fryzurą nie wyróżnia się niczym , Sobol- na jakiej podstawie zaaprobowano Go ja zawodnika do nas to nie wiem ale chłop jak do tej pory ani jednego udanego zagrania nie miał :( Bez napastnika nie zagramy nic niestety a takiego obecnie nie posiadamy. Zastanawia mnie jak dlaczego zeszli Starzyński i Hanousek a został Yeboah- wg mnie główny winowajca dzisiejszej przegranej. Dwa razy tak samo zagrany SFG i dwa razy przebitka przegrana przez Yeboaha. Weszli- kolejna pomyłka transferowa Hugi i Młyński, który jest cieniem samego siebie. od bramki na 0-1 mecz się dla nas skończył. Nie mamy lidera, który by pociągnął drużynę.

AgresywnyChomik 31.10.2021 16:23

Postawilem na Wisle....Plock.

Dziekuje i pozdrawiam.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl