Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [VI kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 29-08-2021, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10431)

Karherop 27.08.2021 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1571095)
Mecz będzie z kategorii tych najcięższych w sezonie, Legia jest w formie i mecz grany dzisiaj nie powinien mieć większego wpływu na ich postawę w niedzielę (no chyba, że przydarzą się kontuzje albo dogrywka).

Również jestem zdania, że każdy punkt w tym meczu będzie trzeba szanować, kadrę (mimo osłabień) mają od nas po prostu lepszą.

Ciężki gatunkowo, ale z przebiegu może być nam trudniej na wyjazdach u wielu innych ligowych rywali (choćby za 3 tygodnie z Lechem.

Jeśli wierzyć że tylko Uryga dochodzi do siebie po kontuzji, to za jakiś czas możemy mieć sytuację że każdy zawodnik z kadry jest do dyspozycji trenera, a takiej sytuacji w Wiśle nie pamiętam... nigdy? Może za Smudy gdy było 13 seniorów do gry.

Teraz mając w kadrze 30 zawodników (przynajmniej oficjalnie) 10 z nich będzie co tydzień oglądać drużynę z trybun lub tv. Gula musi powaznie zadbać o ich motywację

I już z Legią ma sporo pozytywnego bólu głowy i zagwostek: Kliment czy Forbes, Szota czy Sadlok? Plewka czy Zukov, Kto na lewym skrzydle?

AS82 27.08.2021 22:26

Ja mam nadzieje ,że nie będziemy " na siłę" wyprowadzać podaniami piłki od bramkarza, bo chyba dostanę zawału...

pepe72 28.08.2021 09:37

Pogoda na mecz:
https://www.meteo.pl/um/php/meteorog...cname=Krak%F3w

Na razie ma nie lać.

Krzysiek Grabski 29.08.2021 06:53

Oby ten mecz nie przyniósł kontuzji zawodnikom obu drużyn a kibicom dostarczył wielu emocji piłkarskich.
Pozdrawiam z Warszawy.

tomytom 29.08.2021 12:12

Nasi piłkarze potrafią stworzyć emocje nawet ze słabeuszami ligii a co dopiero z Legią :-)
Mam nadzieję, że Kliment walnie 2 bramki do przerwy, potem Wejdzie Forbes i wsadzi kolejne 2, w związku z czym do końca tygodnia będą na forum i SB bijatyki (słowne) który jest lepszy!
Frydrych na razie może niech nie strzela nic ;-)

Arkadiusz.Czerepach 29.08.2021 13:51

znzae sa sklady ?

Elendil 29.08.2021 18:33

i to się nazywa walka i zaangażowanie, od początku do końca :) Dzięki!

Yeboah kocur.

El'kabat 29.08.2021 18:37

Siedmiu ponad 10 kilosów przebiegniętych, brawo!!!! Zadupcanie i walka do końca!!! :)


No i Kieszek mega facet - obrony, refleks, gra nogami, bramkarz przez duże B :)

gizmowisla 29.08.2021 18:38

jak wyscie mi chlopacy dzis zaimponowali !!!!!!! taka Wisle , takie zaangazowanie i poswiecenie chce ogladac zawsze !!!!

Arek95 29.08.2021 18:50

Z takim zaangażowaniem w KAŻDYM kolejnym meczu jestem spokojny o tą drużynę!

Drozd 29.08.2021 18:51

Stara prawda się potwierdza.

Jak się zapieprza to można grać i wygrywać z każdym...

Jak się olewa to można przegrać z każdym...

Dzisiaj legła bez sztycha, gdyby w przodzie był większy spokój to dostaliby jeszcze więcej

Arkadiusz.Czerepach 29.08.2021 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1571082)
i to jest kluczowe, bo mamy pilkarzy niektórych (skvarka, kliment, mahdioui, yaw) 2 półki lepszych niż Legia , ale jak zagra drużyna i czy nasi DM wraz z ŚP nie zrobia na dziendobry takiego prezentu jak Łecznej w 2 minucie ? kto to wi e ?


jeszcze jakieś heheszki ?

tomytom 29.08.2021 18:59

Ciekawe co dzisiaj klan płaczków wymyśli, że tylko jedna bramka? ;-)


Mało nie umarłem po stwierdzeniu Mielcarskiego, że Frydrych potknął się o nogi napastnika, którego miał za plecami...


DZIĘKI za serducho, walkę na maksa i MĄDRĄ grę!

s1mone 29.08.2021 19:02

Fantastyczny mecz w naszym wykonaniu!

To będzie dobry sezon mówię wam!

:)

Czekam na wysyp malkontentów, że Legia słaby skład, że puchary, że sramto owamto.

:))))

Pozdro!

ciastek88 29.08.2021 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1571146)
jeszcze jakieś heheszki ?


Czy Radomiak ma dwie półki lepszych piłkarzy niż Legia ?

masada 29.08.2021 19:08

Haha, w Lidze + Extra pytanie dziennikarza do Michniewicza:
"Czy w tym roku zdobycie mistrzostwa przez Legię będzie trudniejsze, bo mamy, być może, renesans Wisły, Lech jest mocniejszy.." :D :D

tomytom 29.08.2021 19:12

@ciastek88: a widziałeś/pamiętasz tamten mecz? Nie widzisz różnicy z tym naszym dzisiejszym? Serio?!
Nie lepiej przyznać, że się palnęło głupotę i po sprawie?

Teraz zadanie domowe dla Trenera: utrzymać ten poziom zaangażowania przez najbliższe tygodnie!!!

Patryko 29.08.2021 19:20

Ten mecz to nasza liga w pigułce: na zaangażowaniu i twardej walce każdy może wygrać z każdym.

Wiślacy włożyli w ten mecz mnóstwo serca i całkowicie zasłużenie go wygrali. Bardzo bym chciał, aby nie był to pojedynczy wyskok (jeśli chodzi o zaangażowanie) tylko stały element naszych występów w Ekstraklasie.

ciastek88 29.08.2021 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomytom (Post 1571151)
@ciastek88: a widziałeś/pamiętasz tamten mecz? Nie widzisz różnicy z tym naszym dzisiejszym? Serio?!

Ok przyznaje się palnąłem głupotę ale już Stal Mielec ma lepszy piłkarzy niż Wisla :P
Na poważnie : pojedynczy mecz nie świadczy o tym czy dany klub ma lepszych piłkarzy i całe szczęście bo oglądanie piłki straciłoby sens,
Tabela na koniec sezonu pokaże kto ma lepszych piłkarzy a na dzień obecny to Legia gra w LE a my aspirujemy żeby wrócić do czołówki ligi.

Brawo za dzisiaj , brawo za walkę i zaangażowanie ale jednocześnie DUŻO pokory, pracy na treningach bo wiąż dzieli Nas wielki dystans do czołówki ekstraklasy - tym bardziej większy szacun za dzisiejsze 3 pkt.
Wygrali dzisiaj z lepszym zespołem i nie mam zamiaru umniejszać sukcesu bo legia grała 3 dni temu itp.

ciacho 29.08.2021 19:24

Pierwsza połowa to najlepsza połowa Wisły od dawien dawna i powinna się skończyć wynikiem 3:0.

Skawa Wadowice 29.08.2021 19:24

Kurna miazga. Na środku boiska e13 sobie byłem i dawno nie słyszałem tak słabej legii na wyjeździe. Ale pewnie wynik im nie pomógł, stąd ten kibicowski zjazd. Za to my naprawdę miazga w porównaniu do meczu z rakowem to niebo a ziemia.
Brawo!

Co do samego meczu no to koncert 1 połowa, potem legia drugi napastnik a my kontry. Troszke nerwówki, ale i tak z tego wyszliśmy. Ogólnie podsumowałbym, że legia chuja grała.

Wojtas 29.08.2021 19:34

Ah ogolić te krawaty zawsze i wszedzie wywołuje u mnie niesamowite emocje i radość jakby sie LM wygrało.

Takie mecze to taka wisienka na torcie,cos po co jest sie kibicem,i chce chodzic na stadiony.Cos pieknego
Dzis kazdy pilkarz zapie.rdalał az sie kurzylo,kazdy dal z siebie 200%

taką Wisłe chce sie ogladać i tak ma to wygladać zawsze.Mahdi znowu biega 13 kilometrow w jednym meczu :)

Markus 29.08.2021 19:41

Bardzo ładny mecz w naszym wykonaniu, najdobitniej pokazujący różnice w podejściu i zaangażowaniu zawodników w stosunku na przykład do meczu w Niecieczy sprzed kilku tygodni. Dzisiaj w pełni pokazali indywidualny potencjał.

Z wielką przyjemnością patrzyło się zwłaszcza na grę El Mahdiouiego, kapitalnego w środku pola w czytaniu gry. Świetne momenty i zagrania miał Yeboah, Frydrych znów był skoncentrowany i myślący, oraz bardzo pewny, podobnie Kieszek. Forbes zrobił co do niego należało, Plewka walczył za dwóch, a Gruszkowski zaliczył najlepszy mecz w Wiśle. Duże brawa dla naszego młodzieżowca. Szota dał radę, pokazując, że jednak trzymanie na ławce Adiego ma swoje uzasadnienie. Skvarka też wykonywał ogromną pracę w ofensywie i pressingu, bardzo dobrą zmianę dał Kliment.

Jedynie Młyński odstawał in minus od reszty zespołu - miał zaledwie jedno naprawdę dobre i udane zagranie, popełniał sporo błędów. Może to już czas na powrót Starzyńskiego do pierwszego składu.

Końcówka mogłaby być spokojniejsza, gdyby wcześniej podczas wyprowadzania kontr parę razy poszło szybsze podanie do przodu lub na wolne pole do nieobstawionego zawodnika, przykładowo do mającego otwartą przestrzeń Yeboaha, zamiast częstego zwalniania gry i cofania akcji do tyłu, co zwykle kończyło się dość szybką stratą. Oczywiście piłkę należy szanować, ale kiedy jest idealna okazja do podwyższenia wyniku, przeprowadzenia skutecznej kontry, zespół jednak powinien próbować ją wykorzystać, nie zawsze należy koncentrować się tylko na otrzymaniu piłki. Tego zabrakło i dlatego do końca Legia miała kontakt.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, Wiślacy pokazali modelowe zaangażowanie. Zaskoczyli wszystkich przygotowaniem kondycyjnym i wytrzymałością. Dzisiaj jest radosny wieczór, cieszmy się i celebrujmy go.:-)

Drozd 29.08.2021 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1571152)
Ten mecz to nasza liga w pigułce: na zaangażowaniu i twardej walce każdy może wygrać z każdym.

Wiślacy włożyli w ten mecz mnóstwo serca i całkowicie zasłużenie go wygrali. Bardzo bym chciał, aby nie był to pojedynczy wyskok (jeśli chodzi o zaangażowanie) tylko stały element naszych występów w Ekstraklasie.

I nagle jest zgranie, zrozumienie, jakość. Brakiem tego wszystkiego tłumaczono kompromitujące występy z Rakowem i w Mielcu.

A tam przede wszystkim brakowało właśnie zaangażowania...

PAWEŁ 29.08.2021 20:08

Taką Wisłę aż chce się oglądać. Widać ze ta bezforemna „glina” zaczyna nabierać kształtu. Brawo trener. Brawo piłkarze.

Kurz 29.08.2021 20:09

Kolejny super wynik. Fajnie, że trafiła nam się Legia w tak słabym dla siebie momencie.

Skawa Wadowice 29.08.2021 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1571160)
Kolejny super wynik. Fajnie, że trafiła nam się Legia w tak słabym dla siebie momencie.

Jak w slabym momencie? Goscie napakowani jak kabanosy bo wyeliminowali slavie prage, przelozone dwa mecze na poczatku sezonu po wakacjach. Nie mieli prawa byc w tej fazie sezonu zmeczeni.
Poprostu graja taka padake bo czesiek lubi defensywna legie. Maja jakosc w pilkarzach ale nie wykorzystuja swojego potencjalu. Beda mieli trudny sezon. W glowach caly czas mecze w europie i ciezko bedzie ich przygotowac mentalnie na lige

pepe72 29.08.2021 20:20

Gardło zdarte, Legia pokonana, powróciliśmy na pudło :>

a do utrzymania potrzeba jeszcze tylko 27 punktów

---

A tak przy okazji to 2 legionistów cierpiało za czerwone kartki. Ale to nie jest nasz problem, że sobie L przełożyła mecze.

Kac 29.08.2021 20:21

nic odkrywczego nie napisze, wiec tylko podziekuje za 1906% walki, ambicji i charakteru w tym meczu!

kazdemu z chlopakow na boisku!!!

s1mone 29.08.2021 20:22

Na pewno nie można naszym odmówić zaangażowania i serducha ale tutaj po prostu szła za tym współpraca i jakość.

Ruszaliśmy na pressing ławą, jeden z drugim jednocześnie i dawało to efekty, Legia się gubiła.

Ja i tak uważam, że to jest jednak piłka nożna i my przede wszystkim pokazaliśmy jakość czysto piłkarską z piłką przy nodze. W niczym nie ustępowaliśmy Legii w tym aspekcie, a w większości przypadków nawet przeważaliśmy.

Nie ma co gadać, że z Rakowem czy Mielcem zabrakło tylko zaangażowania, bo to nie jest prawda. W obydwóch meczach traciliśmy bramki po strzałach życia drużyn przeciwnych. Oczywiście nie zawsze jest taki poziom motywacji jak na Legię, ale samą motywacją to można sobie najwyżej pomóc. Przede wszystkim trzeba mieć odpowiednią jakość i zgranie. To pierwsze zależy od materiału, drugie od trenera i czasu.

Nie da się być zmotywowanym tak samo na każdy mecz i nie da się porównywać meczu z meczem i tłumaczyć wszystkiego zaangażowaniem lub jego brakiem.

Na pewno nam pomogło zmęczenie i słabszy skład Legii i to, że poczuli się mocni po wejściu do pucharów.

Gratuluję chłopakom świetnego meczu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl