Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [IV kolejka] Stal Mielec - Wisła Kraków, 13-08-2021, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10426)

El'kabat 12.08.2021 21:42

Patrząc co my gramy to typowanie wyniku mija się z celem, lepiej w totka zagrać ;)

pepe72 12.08.2021 21:44

Wszystko zależy jak zagra nasz przód. Co kolejka to strzelamy mniej bramek a problem jest zarówno w linii pomocy jak i obrony.
Ktoś ma jakieś info n/t jak się Alan czuje?

pawlozm 12.08.2021 22:48

Kieszek - Gruszkowski, Frydrych, Sadlok, Hanousek - Mahdiou, Skvarka - Yeboah, Kuba (Savic), Młyński - Kliment

Obstawiam jutro w bramce Kieszka, jeśli dostanie kolejną szanse Biegański - nie ma sprawy. W środku kogoś z dwójki Savic/Kuba. Wtedy na 8 Skvarka, na 6 Mahdiou. Mam nadzieję, że Kuvelic z dala od pierwszej 11. Może Plewka już gotowy? Reszta raczej bez zmian.

Nie dopuszczam innego scenariusza , niż nasze zwycięstwo, a mecz od początku do końca pod kontrolą.

:tsw_raca:

Wisła V 13.08.2021 06:40

Kieszek - Gruszkowski, Frydrych, Sadlok, Hanousek - Mahdiou, Plewka - Yeboah, Skvarka, Młyński - Kliment

Plewka podobno gotowy więc moim zdaniem powinien mieć miejsce w pierwszej 11 patrząc na grę naszego środka pola.. Mecz ze Stalą jest trochę jak o 6 pkt, jesli chcemy mieć komfort musimy z Mielca przywieść komplet punktów

sandomingo 13.08.2021 07:20

To będzie trudny mecz, Stal jest zdeterminowana żeby coś.ugrać a to w naszej lidze 50% sukcesu.
Niby piłkarsko jesteśmy lepsi ale co z tego, jeżeli głowa znowu nie dojedzie.
I dlatego uważam, że mecz rozstrzygnie się w sferze mentalnej - jeżeli zagramy agresywnie i zdecydowanie od początku to jest szansa na 3 pkt. Inaczej mogą nas pojechać.
Co do składu to chciałbym zobaczyć Szotę w miejsce Frydrycha i Plewkę od 1 minuty.

robert777 13.08.2021 11:02

Według mnie powinien zagrać Biegański, dobrze gra, zdarzają mu się błędy wynikające z braku doświadczenia, którego nie nabędzie siedząc na ławie. A Kieszek jak starszy pan powinien siąść na ławeczce i być gotowym na wejście w razie pożaru, na treningach młodego wspierać radą, podpowiedziami, doświadczeniem.

Karherop 13.08.2021 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez robert777 (Post 1570574)
Według mnie powinien zagrać Biegański, dobrze gra, zdarzają mu się błędy wynikające z braku doświadczenia, którego nie nabędzie siedząc na ławie. A Kieszek jak starszy pan powinien siąść na ławeczce i być gotowym na wejście w razie pożaru, na treningach młodego wspierać radą, podpowiedziami, doświadczeniem.

Nie nazywajmy Kieszka starszym panem, bo jeszcze na jesień 2020 walczył z Rio Ave w pucharach. Nie opuścił ponadto ani jednego spotkania przez ostatnie 2 lata.

Sądzę że zasługuje choćby na to by pokazać jak potrafi kierować obrona i tak po prostu - dawać spokój. Ryzyko jest żadne.

Po konferencji przed meczem jestem przekonany, że Gula na niego postawi, wyraźnie to zasugerował.

Co więcej, wydawało mi się że nie wykluczył roszad w obronie i ja bym się nie zdziwił jakby Frydrych usiadł na ławce, a Szota dostał swoją szanse. Regres formy Czecha jest nad wyraz wyraźny...

wolfy 13.08.2021 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1570575)
Nie nazywajmy Kieszka starszym panem, bo jeszcze na jesień 2020 walczył z Rio Ave w pucharach. Nie opuścił ponadto ani jednego spotkania przez ostatnie 2 lata.

Sądzę że zasługuje choćby na to by pokazać jak potrafi kierować obrona i tak po prostu - dawać spokój. Ryzyko jest żadne.

Po konferencji przed meczem jestem przekonany, że Gula na niego postawi, wyraźnie to zasugerował.

Co więcej, wydawało mi się że nie wykluczył roszad w obronie i ja bym się nie zdziwił jakby Frydrych usiadł na ławce, a Szota dostał swoją szanse. Regres formy Czecha jest nad wyraz wyraźny...

Ja tam nie wiem czy dno formy Frydrycha nie jest poza zasięgiem Serafina. Frydrych miewa już starcze odruchy, czasem zapomina gdzie jest i wygląda na zagubionego, ale większość akcji czyści. Jakie atuty ma Szota - nie ma pojęcia. Na pewno nie są to technika, ustawianie się ani podania. Zaryzykowałbym nawet że nie ma zalet.

Ogryzek 13.08.2021 16:20

Nie ma co, w takich meczach musimy zagrać na 100%. Łatwo pewnie nie będzie, Stal też sobie myśli że jesteśmy do "stuknięcia". Walka i zaangażowanie a mamy 3 punkty.

Karherop 13.08.2021 17:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1570576)
Ja tam nie wiem czy dno formy Frydrycha nie jest poza zasięgiem Serafina. Frydrych miewa już starcze odruchy, czasem zapomina gdzie jest i wygląda na zagubionego, ale większość akcji czyści. Jakie atuty ma Szota - nie ma pojęcia. Na pewno nie są to technika, ustawianie się ani podania. Zaryzykowałbym nawet że nie ma zalet.

Jeśli nie masz pojęcia jakie atuty ma Szota to może lepiej go nie oceniać?

Gula go ceni - więc sądzę że widzi w nim atuty. Może właśnie ustawienie, szybkość i wyprowadzenie. Stawiał na niego w sparingach w tym Napoli bez kompleksów.

Nie wiem czy Pan Frydrych należy do piłkarzy nie zdejmowanych z boiska, ale z utęsknieniem czekam na Uryge. Mam nadzieję że u Guli żaden piłkarz nie będzie miał monopolu na grę. Czy tak będzie się przekonamy

wolfy 13.08.2021 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1570580)
Jeśli nie masz pojęcia jakie atuty ma Szota to może lepiej go nie oceniać?

Gula go ceni - więc sądzę że widzi w nim atuty. Może właśnie ustawienie, szybkość i wyprowadzenie. Stawiał na niego w sparingach w tym Napoli bez kompleksów.

Nie wiem czy Pan Frydrych należy do piłkarzy nie zdejmowanych z boiska, ale z utęsknieniem czekam na Uryge. Mam nadzieję że u Guli żaden piłkarz nie będzie miał monopolu na grę. Czy tak będzie się przekonamy

Nie mam teź pojęcia jakie zalety ma Kuvejlić, bo nawet jego mityczny strzał z dystansu jest znany tylko z relacji agenta. Łatwo chyba się domyślić że pisząc o Serafinie mam na myśli że niczego na boisku nie pokazał.

Nie wiem na czym polegał jego brak kompleksów w grze z Napoli, jeśli w byciu niemiłosiernie objeżdżanym, zawaleniu bramki wraz z drugim Szotem i tym, że większość ataków Napoli szła naszą prawą stroną to tak, nie miał kompleksów. Generalnie wiadomo że to inna półka niż Stal Mielec, ale nie przeginajmy w drugą stronę.

Kurz 13.08.2021 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1570581)
Nie mam teź pojęcia jakie zalety ma Kuvejlić, bo nawet jego mityczny strzał z dystansu jest znany tylko z relacji agenta.

Ma podstawową zaletę. Jest jedynym zdrowym defensywnym pomocnikiem, nawet jeśli gównianym.

Szneka 13.08.2021 19:09

szkoda, że nie gra Biegański. po niezłym meczu z TBB, niezłym z Napoli i dobrym z Rakowem dzisiejszy mecz mógłby Go podbudować. czekamy na mecz

wolfy 13.08.2021 20:16

Frajerzy. Tyle napiszę. Frajerzy bez ambicji.
Gramy zajebistą krakowską piłkę. Brawo Gula.
Dotrwa do zimy? Nie sądzę. Jest zagubiony jak dziecko we mgle.

Stelio 13.08.2021 20:21

Xdddddddddddddd

bridgeburner 13.08.2021 20:21

Środka pola nie mamy w ogóle
El Mahdioui to może ładnie piłeczkę kopie ale agresji, walki, determinacji to w nim nie ma wcale
Obecność Kuveljica każe pytać o zdrowie (psychiczne, okulistyczne) tego co go wystawia
Obojętnie co się wydarzy w drugiej połowie, pozwolić Stali wyglądać na ekstraklasowa drużynę a Kolevowi na strzelenie gola to jest wyższy poziom żenady

ciacho 13.08.2021 20:21

My jesteśmy tak posrani jak musimy wyprowadzić piłkę od bramkarza , a przeciwnik założy pressing, że głowa mała.

Książę Palownik 13.08.2021 20:22

Obczajcie zachowanie Kuvelijca przy golu: "poszedł" za Urbańczykiem (bodajże) jak tydzień temu za Cebulą.

A Gula dalej krakowska radosna piłeczka z wagonem szrotu na boisku... Ze stołka zleci najdalej w grudniu.

Arek95 13.08.2021 20:24

Asekuracyjne granie Sadloka do najbliższego, w poprzek, albo do bramkarza w tył to jedyne celne podania... Każde w przód to strata i laga 45 metrów do przeciwnika... Od wolnych, rożnych i karnych do odsunęli po X latach to dlaczego z kadry nie można się go pozbyć skoro gra setny mecz totalną chujnie?

mightyvenomous 13.08.2021 20:26

To my coś gramy ? Znowu padaka i Granna stojaka. Niech nie zapominają , że w tym roku spadają 3 drużyny a nie jedna jak w ubiegłym.

Niech im Gula puści mecze z Schalke, Parmą, Realem Saragossa ... Niech oglądną o takich legendach Wisły jak Brożek, Żurawski, Głowa czy Sobol. Nie wiem co w ich łbach siedzi ale chyba niewiele. Nadal nie mamy środkowej linii. Jak to jest możliwe, skoro w meczu z Lubinem to jednak środek coś grał.

Brak słów i duża szansa na zepsuty weekend.

Walczyć Wisła! Walczyć!!!!

BTW. Co to za wynalazek komentuje ten mecz ? Były fryzjer, że się tak żelem i fryzurami zajmuje. .. z drugiej strony jaka gra Wisły taki komentarz.

Drozd 13.08.2021 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1570586)
Środka pola nie mamy w ogóle
El Mahdioui to może ładnie piłeczkę kopie ale agresji, walki, determinacji to w nim nie ma wcale
Obecność Kuveljica każe pytać o zdrowie (psychiczne, okulistyczne) tego co go wystawia
Obojętnie co się wydarzy w drugiej połowie, pozwolić Stali wyglądać na ekstraklasowa drużynę a Kolevowi na strzelenie gola to jest wyższy poziom żenady

Tu się nie ma co czepiać środka. WSZYSCY STOJĄ. KOPIĄ SOBIE JAK NA MECZU CHARYTATYWNYM.

Ale zaraz się zacznie pieprzenie o zgraniu, taktyce i innych didaskaliach. Bez zap..dalania nie ma o czym mówić a te ....eczki potrafią tylko udawać...

El'kabat 13.08.2021 20:27

Gramy sobie na serwerze 4 FUN, a reszta ligi na Team Play.

Yeboah nasza gwiazdeczka to wie, że jest zespół obok niego na boisku ?

Grać mega pragmatycznie w 2 połowie i spokojnie to jest do wyciągnięcia.

doktor granat 13.08.2021 20:29

Może będą zmiany i obudzą się po przerwie. Dodam jeszcze, że Żydek jest słaby.

Stelio 13.08.2021 20:31

Mowilem to przy Skowronie, Hyballi i teraz mowie to samo przy Guli:

TUTAJ NIE POMOŻE NAWET GUARDIOLA CZY KLOPP

Chuja gramy bo stoczyliśmy się do poziomu klubu z pogranicza 1 ligi i ekstraklasy, na takich zawodników mamy pieniądze i tak będziemy grać, tam jest nasze miejsce.

Drozd 13.08.2021 20:39

Pieprzysz... Stal weszła z pierwszej ligi i jadą z nami nie dlatego ze są lepsi tylko dlatego że im zależy a nasi mają w dupie...

Z umiejętnościami nie ma to nic wspólnego...

Jaroo1 13.08.2021 20:46

Cytat:

Mowilem to przy Skowronie, Hyballi i teraz mowie to samo przy Guli:

TUTAJ NIE POMOŻE NAWET GUARDIOLA CZY KLOPP

Chuja gramy bo stoczyliśmy się do poziomu klubu z pogranicza 1 ligi i ekstraklasy, na takich zawodników mamy pieniądze i tak będziemy grać, tam jest nasze miejsce.
A ja mówiłem i mówię nadal, że po pierwsze stabilizacja, bo co rok mamy można powiedzieć calkiem nowa kadrę, po drugie mental. Oni potrafią ładnie zagrać ale ogólnie w Krakowie presja duża, co by się nie działo t chce się więcej i na MP to się nie zatrzyma, dopiero dominacja ligi i LM to by było takie "no, więcej już ciężko oczekiwać". Dlatego kopacze musza duże jaja, żeby udźwignąć pokładane w nich nadzieje. A, że mamy kopaczy odrzutków z innych klubów to ich poziom mentalny kończy się na walce o utrzymanie. Kopacze tego pokroju więcej nie osiagną w Wiśle bo sa zbyt obsrani.

Adenalix 13.08.2021 21:10

Kompletnie nie rozumiem. To co oglądam jest irracjonalne. Odsuwając emocje, po prostu wykorzystujemy 10% swojego piłkarskiego potencjału, który imponujący nie jest, ale Stal to powinniśmy po weselu w 10 oje.bać. A tutaj nikt nic nie gra. O co chodzi? Nie chodzi o tanie wymówki, że ściągnęliśmy szrot, bo Stal może pomarzyć o takim szrocie. Nie chodzi o to, że im się nie chce - to jest tania wymówka modna za czasów Hyballi. Nie rozumiem.

wolfy 13.08.2021 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1570596)
A ja mówiłem i mówię nadal, że po pierwsze stabilizacja, bo co rok mamy można powiedzieć calkiem nowa kadrę, po drugie mental. Oni potrafią ładnie zagrać ale ogólnie w Krakowie presja duża, co by się nie działo t chce się więcej i na MP to się nie zatrzyma, dopiero dominacja ligi i LM to by było takie "no, więcej już ciężko oczekiwać". Dlatego kopacze musza duże jaja, żeby udźwignąć pokładane w nich nadzieje. A, że mamy kopaczy odrzutków z innych klubów to ich poziom mentalny kończy się na walce o utrzymanie. Kopacze tego pokroju więcej nie osiagną w Wiśle bo sa zbyt obsrani.

To ile czasu potrzebujemy żeby być lepsi od Stali Mielec, pośmiewiska ligi? Ja poczekam i wtedy wrócę, bo rzygać mi się chce na ich frajerstwo.

crux.a 13.08.2021 21:17

Trzeci podobny mecz. Problemy z asekuracją. Czas! I nie .......cie o braku zaangażowania.

Levis88 13.08.2021 21:21

Drużynę buduje się od tyłu. U Nas w tyłach cyrk.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl