![]() |
czas szybko leci , pozostał sentyment :-) i chyba konflikt pokoleń , pozdrawiam
|
Ja jestem na forum od 2003 roku :D
Kiedyś to były czasy. |
[*] rest of pice
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl