![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Przyznam ze jestem pozytywnie zaskoczony ze nie Brzeczek.
Powodzenia i miejmy nadzieje na owocna wspolprace. |
Dluzszy tekst na weszlo o Guli
https://weszlo.com/2021/06/07/kim-je...-wisly-krakow/ |
Cytat:
Myślę, że pierwszy raz od dawna, trener dostanie u nas i czas i spokój. Dodatkowo kibice wrócą na trybuny to i atmosfera na samych meczach powinna być o niebo lepsza. Wybór najlepszy z możliwych, a raczej mi wiadomych. Ogromne gratulacje dla całego zarządu i pionu sportowego. PS. Myślę że PP to jest już od pewnego czasu oczko w głowie klubu ;) jak to JK powiedział sporo lat mu przybyło po porażce z KSZO. |
No i ok.Gula wydaje sie być własciwym gosciem na własciwym miejscu.
Przy całym szacunku dla Sobola ,nie zabardzo mi pasował do obecnej Wisły,Brzeczek był pewno kims kto by wszedł w to gdyby wariant z Gula nie wypalił. A tak mamy ogarniętego trenera.Teraz tylko nie popełnijmy tego samego błedu,dajmy mu czas i bez ciśnienia ze wynik musi byc na juz.Oby poszło to w koncu cokolwiek do przodu. |
Cytat:
- wymaga wysokiej intensywności - potrzebuje piłkarzy o określonym profilu żeby odnieść sukces - wymaga profesjonalizmu i 100% zaangażowania w trening (ciekawe jak zareaguje jak któraś z legend wypali że jest zmęczona :) ) - jego taktyka to wysoki pressing, szybka gra piłką i mnóstwo podań na połowie rywala - przez co jego drużyny często narażają się na kontry i mają problem z autobusem w bramce. Innymi słowy wszystko to za co krytykowano tu Hybalę (co śmieszy jeżeli spojrzeć na zachwyty jego krytyków), tylko charakter ma normalny. Brzmi pozytywnie o ile faktycznie dostanie czas i narzędzia, czyli to czego jednocześnie nie dostał żaden trener Wisły od bardzo dawna. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale przeciez nikt nie zarzucał tu Hyballi braku wiedzy. Problem był z odpowiednim wdrożeniem systemu gry, nieoptymalnym dozowaniem obciążeń treningowych przed meczem, masowym zrażaniem do siebie piłkarzy i pracowników Wisły - wprowadzaniem złej atmosfery do klubu. Dołożyć należy do tego niezrozumiałe decyzje personalne, które się nie obroniły na boisku. To wszystko są naczynia połączone i złożyły się na słaby wynik. Oby następca poradził sobie lepiej, bo jeśli nie da rady to również poleci. Taka jest piłka i kolej rzeczy. Wiem, że to dla niektórych może być zaskoczenie, ale trenerzy bez wyników są wyrzucani.
Od czasów wejścia trio do klubu każde zwolnienie trenera poprzedzone było serią bardzo rozczarowujących występów. Każdy z trenerów za trio dostał szansę na wyciągnięcie drużyny z dołka, żaden nie dał rady. Z całej tej trójki najbardziej mi szkoda było Stolara, bo w peaku to za jego czasów graliśmy najfajniejszą piłkę i robiliśmy najlepsze wyniki. Niestety zaliczył też rekordową serię porażek, więc sinusoida występów jego Wisły była pełna skrajności. Ale i tak to za jego czasów trafiały nam się mecze genialne jak pogonienie Lecha czy Legii piątką. Pod względem czysto sportowym te mecze to były promyki nadziei i mega zastrzyki pozytywnych emocji w tych nudnych jak flaki z olejem czasach pocupiałowych. Jeśli chodzi o Gulę : życzę mu samych sukcesów i wprowadzenia Wisły do czołówki ligi. W końcu sam zarząd zdradził, że takie są plany na Wisłę :) Jestem za! |
Styl Wisły Guli do Wisły Hyballi bedzie można porównać gdy już liga wystartuje.
Bardzo mądrze dziś powiedział trener: każdy Wam powie to samo, że chcemy grać ofensywnie, kombinacyjnie, utrzymywać się przy piłce. Oklepane haselka. Na pewno stawianie znaki równości między tymi Panami to śmieszne uproszczenie. |
Cytat:
wolfy wiesz, że jako pierwszy wyłapałem ten frazes - posypałbyś raz głowę popiołem dla świętego spokoju ;) Cytat:
EDIT: Dobra... nie odpowiadaj bo znów walniesz jakąś głupotę. Tak cie lubie, ze na szybko wkleje co mamrotałeś przez ostatnie tygodnie. Absurdów było więcej, ale nie jesteś godzien poświęcenia większej ilości czasu. Niech ten pajac będzie przestroga dla innych: Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Zły to ptak, co własne gniazdo kala. Da się gdzieś składać wniosek o banicje rudego na forum i zakaz wstępu na R22? |
Bardzo dobry wybór, wszyscy którzy narzekali na intensywność treningów trafili właśnie z deszczu pod rynnę. :) Dalej trzeba będzie zapieprzać i na treningach i na boisku. Natomiast fakt, że Gula ma mniej szalone spojrzenie niż poprzednik, utrudni zrobienie z niego wariata gdyby się znowu pojawił "kwas". Bo mam nieodparte wrażenie ze to nieuniknione.
Powodzenia Panie Trenerze... |
Myślę, że Sadlok już nie będzie wykonywał SFG a Medved ciągle grał mimo swoje indolencji (bo go już nie ma u nas)
|
Cytat:
Zastanawiam się czy gratulować włożonej w pracy w szukanie cytatów Czerepacha czy współczuć , że nic ciekawszego nie ma się do roboty niż forumowe palenie czarownic na stosie :> Mam wrażenie , że forum od kilku miesięcy stało się śmietnikiem i połowa postów to wycieczki osobiste. Sam święty nie jestem bo w kilku brałem udział ale przydałaby się moderacja. Połowa postów nie powinna się na forum znaleźć albo zostać wywalona. Dla wymiany "uprzejmości" istnieje funkcja wiadomości prywatnych. |
Cytat:
Podobno nasz nowy nabytek potrafi kopnąć ze stojącej piłki. Jeśli tak jest pewnie zluzuje Sadloka, który obrywa głównie przez idiotyczny zwyczaj dowalania się do najdłużej grających piłkarzy. Niestety, poza Błaszczykowskim w całej drużynie nikt nie umie dośrodkować. |
Cytat:
sytuacje z PH wciąż uważam za żenującą więc nie ma co tu odszczekiwać , natomiast ogromny szacunek dla TRIO (tak!) za ściągnięcie (potencjalnie) o wiele lepszego trenera tak , nie dziwcie sie , ja oceniam sprawiedliwie , za zle karze a za dobre wynagradzam i nasz nowy trener zapowiada się doskonale brawo Trio, powodzenia Panie Adrianie ! |
Cieszę się, że Jakub poszedł po rozum do głowy i nie zatrudnił przebierańca, tylko trenera.
Zatrudnienie nieudacznika byłoby końcem Wisły w Ekstraklasie. Przydała się presja, aby przebieraniec nie został trenerem. Czas świętości skończył się, zaczął się czas sprawdzenia w jakim kierunku podąży Wisła. Mnóstwo czasu zmarnowano na własne życzenie, a czasu już nie ma. Tu musi przyjść wyraźny progres i to w najbliższym sezonie, nie za x lat. Z opisu na weszło wynika, że Gula jest wymagającym trenerem. Podobnie jak Hyballa. Tego się obawiam, choć największy leser w drużynie odszedł. To musi być wyraźnie podkreślone. To trener ma decydować o treningach, o obciążeniach, a nie legendy, ,,legendy" i usłużni dziennikarze piszący artykuły na zamówienie. Życzę Guli, aby był trenerem na długi okres, a nie na krótką chwilę. Mam nadzieję, że Jakubowi za x czasu nie zmieni się koncepcja i nie będzie wydziwiał jak ostatnio - w konsekwencji nie będą pojawiały się jakieś żałosne transparenty, żałosne sponsorowane artykuły, bo to był wstyd. Najważniejszym będzie jaką realnie władzę i możliwości dostanie duet Gula & Pasieczny. Jeśli nie będą mogli się wykazać, a ich decyzje będą blokowane, wstrzymywane przez różne układy niszczące Wisłę od lat i to ze strony tzw. ,,legend", to ich zatrudnienie nie ma najmniejszego sensu. Po co zatrudniono Hyballę, skoro głos tzw. ,,legend", różnych leserów, symulantów był ważniejszy, bo treningi za ciężkie, bo Messi narzekal na intensywność i Kaziu musiał ingerować. Hyballa zaczął przeszkadzać i musiał odejść. Oby tym razem historia nie powtórzyła się. Zaleciało przedszkolem, bo tę akcję przeganiania Hyballi można tak nazwać. Zadałbym pytanie Kazimierzowi. Skoro od lat jest blisko przy drużynie, to czemu Wisła ma takie problemy w grze ofensywnej? To tu te układziki oraz głos tzw. ,,legend" mogą być decydujące w kwestii oceniania przyszłej pracy Guli i Pasiecznego. Tu fochy Jakuba nie mogą decydować o przyszłości klubu, bo Wisła to nie prywatny folwark braci i Jakub musi cały czas o tym pamiętać. Jakub nie jest nieomylny i nie jest tym bardziej świętym. Jak pokazuje historia, każdy podlega ocenie, bo pamiętamy o prawdziwych wyczynach ojca chrzestnego - upadłej i skompromitowanej ,,legendy" Wisły. |
Aż człowiek boi się cokolwiek napisać żeby nie zapeszyć. Sytuacja z Hyballą jeszcze siedzi za mocno, też początkowe 'hurra', a później lament. Jednak wtedy Hyballe podpisali w 3 dni, Gule w 3 tygodnie. Jest to wybór zdecydowanie bardziej przemyślany zwłaszcza po ostatniej wpadce.
Co by nie mówić kawał trenera, ogromne nadzieje. Oby to wszystko wypaliło. Może wreszcie ruszymy sportowo do przodu. Trener konkret, obsadzony wreszcie wakat dyrektora, a Pasieczny wydaje się osobą, która zrobi mocny research pod kolejne okienka, akademia ruszyła do przodu odkąd dyrektorem jest Kołaczyk. Może to jest ten moment zwrotny, że zaczniemy znowu coś znaczyć. Tego nam wszystkim życzę. Mam taką nadzieję. Mocno trzymam kciuki żeby to wszystko wypaliło na maksa. |
A czego tu sie bac?
Przyszedl Gula, jak kazdy inny trener, zwolnia Gule, jak kazdego innego trenera:D Pytanie ino za co i kiedy. Napisalbym powodzenia, ale... no wlasnie, w czym? Spasc nie spadniemy, puchary nam nie groza. Mysle, ze maks na co nas na ten moment stac to srodek tabeli. Wiecej bedzie zalezec od jakosci transferow niz od tego kto jest trenerem. |
Cytat:
Ja bym jedynie chcial aby ktos kto byl odpowiedzialny za PH uczyl sie na bledach i wyciagnal wnioski na przyszlosc. Kto byl ta prawdziwa legenda ? |
Cytat:
Ale milo wiedziec, ze jest antywskaznik taki; Co napsize to prawie na pewno bedzie odwrotnie. |
Cytat:
|
Zaraz się okaże u co poniektórych bardziej "zatrutych" toksyną po poprzednim trenerze - że Gula to tylko kopia Hyballi. Obaj sie niczym nie różnią :D
Dajcie sobie spokój z takimi bredniami. Każdy trener wymaga 100% zaangażowania itd Może poczekamy na pierwsze mecze? Jakoś nikt w Słowacji nie pisał że obaj są do siebie podobni - a obaj prowadzili zespoły w lidze słowackiej. I co najważniejsze! Trio miałoby KOPIOWAĆ patologiczną sytuację z Hyballą? Wzięli Gule - BO JEST INNY od Hyballi. Zarówno jeśli chodzi o współpracę z piłkarzami czy Zarządem, jak również ma inną wizję futbolu. Tak, Kuba wziął sobie drugiego "psychola" na trenera bo lubi "wyzwania":D Niektórym tak trudno przyznać że pozyskalismy trenera półkę wyżej od poprzedniego? Boli was to? Przykre. A niby Wisła jest najważniejsza. |
Cytat:
|
KMWTW ?
gdzies to juz widziałem :D |
Zawsze możesz wierzyć, że lenie piłkarze z Błaszczykowskim na czele zwolnili trenera, a teraz ten sam Błąszczykowski zatrudnił trenera o bardzo podobnej charakterystyce - przecież to logiczne :D
|
Cytat:
|
Nie, nie oświecę.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl