Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIV kolejka] Wisła Kraków - Raków Częstochowa, 09-04-2021, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10381)

majkelson777 09.04.2021 20:57

Ktoś po dzisiejszym meczu będzie dalej bronił Sadloka? Mnóstwo fatalnych wrzutek, podań, brak powrotu do obrony. Fatalny występ.

bridgeburner 09.04.2021 21:24

To co zrobił środek pola przy obu bramkach to kryminal
Żenada po prostu

Skawa Wadowice 09.04.2021 21:24

Powiem tak:
Mecz fajny, przez większość meczu prowadziliśmy grę z Rakowem. Nurtuje mnie pytanie jak to jest, że nie możemy dośrodkować piłki celnie, jak to jest, że przyjęcie piłki jest jak od drewna. Rakow ładnie kierunkowo, fajne miękkie piłki za obroncow dobrze dograne. A my? 82 minuta i uros (Środkowy obronca!!) daje fajna pile na glowe.
Jedna akcja z klepki po ktorej fajnie wypuscil sie starzynski a reszta niedokladna! Co to kurde jest? to są zawodowcy?!

Naprawdę musimy wymienić pół składu bo technicznie mega słabo. odstajemy od wszystkich.

Bardzo sie strali, zabrakło jakosci, rakow ja mial. Mielismy dziure w srodku pola, ale gralismy bardzo do przodu.

Medved powinien juz teraz zwolnić kontrakt i odejść. To jest dramat.

Fakty są jednak takie, że my na 12 miejscu zasłużenie przegraliśmy wyrównany mecz z drużyną top 3.
Będę właściwie to powtarzał cały czas. Potrzeba nam armat z przodu

ciacho 09.04.2021 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1563574)
Powiem tak:
Mecz fajny, przez większość meczu prowadziliśmy grę z Rakowem.

Czy ty się k.... dobrze czujesz?

Levis88 09.04.2021 21:28

0 zaangażowania. Dramat. Znowu czekamy co zrobic przeciwnik a nie gramy swojej piłki.

AS82 09.04.2021 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1563573)
To co zrobił środek pola przy obu bramkach to kryminal
Żenada po prostu

Zgadzam się. W środku pola była autostrada na która nawet stoper Arsenic sobie wchodzil z pilka i jechal do przodu..

Arek95 09.04.2021 21:29

Sadlok, Medved, Kone i Burliga do tartaku... Może tam przynajmniej na tym drewnie zarobimy

Książę Palownik 09.04.2021 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1563574)
Powiem tak:
Mecz fajny, przez większość meczu prowadziliśmy grę z Rakowem.

Prowadziliśmy tyle co nam Raków pozwolił. Jak Raków przyspieszał to miał setkę. Pozwolili nam grać piłką 40 metrów od bramki bo Papszun wiedział że i tak nic z tego nie zrobimy. I miał rację.

Burliga i Sadlok to paralitycy. Obydwaj atakują "na raz" i po obcięciu się w ogóle nie wracają do obrony. Ich przyjęcie piłki oznacza, ze 3 metry trzeba piłkę gonić. Nie widzę jakiegokolwiek powodu do gry na 4 obrońców jeśli żaden boczny nie umie piłki przyjąć i odegrać.

Buksa też się popisał. Jedyne co zrobił to 2 spier**one przyjęcia piłki.

Generalnie naszym problemem jest to, że mamy szrot, technicznie niepełnosprawni paralitycy którzy nie są w stanie przyjąć piłki (za wyjątkiem Savica może ) - i z takim Rakowem nie mamy najmniejszych szans.

Mixu 09.04.2021 21:31

Oni mają ciężkie nogi po prostu i zero świeżości.

Myślicie że po takim daniu w ....e będą fruwać jak skowronki?

Dostaną jeszcze kilka takich jednostek potem przerwa na następny sezon i to będzie lepiej wyglądać.

Póki co miejmy nadzieję że Hyballa da im jeszcze trochę popalić na treningach

sandomingo 09.04.2021 21:31

Nie no spoko, przedłużajmy Sadloka, Burego.

Cycu 09.04.2021 21:33

Kone wszedł i nie umie prostej piłki przyjąć czy podać dokładnie do kolegi...

No ludzie... Gdzie my żyjemy. Wiem, że są za darmo, ale lepiej już młodych Polaków wpuścić niż taki szrot oglądać.

Medved to nie wiem czy do muszli klozetowej umie trafić albo we własną dziewczynę...

Coglin 09.04.2021 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciekkk (Post 1563571)
Najgorsze jest to, że sam się do tych wolnych nie wystawia, tylko na treningach musi mu to wychodzic najregularniej. Wątpię żeby wszyscy poprzedni trenerzy kazali strzelać akurat jemu, skoro ktoś robi to lepiej na treningach.

Ale na meczach nie wychodzi mu w ogóle. Nikt tego nie widzi?

Następny Medved - powinien wylecieć z hukiem po pierwszej połowie. A on gra praktycznie cały mecz. No ja .......e.

Ogólnie coś się pojebało w szatni. Nie wiem czy już części zawodników znudziło się bieganie czy coś.

Skawa Wadowice 09.04.2021 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1563581)
Oni mają ciężkie nogi po prostu i zero świeżości.

Myślicie że po takim daniu w ....e będą fruwać jak skowronki?

Dostaną jeszcze kilka takich jednostek potem przerwa na następny sezon i to będzie lepiej wyglądać.

Póki co miejmy nadzieję że Hyballa da im jeszcze trochę popalić na treningach

Jak ciężkie nogi? Grają do końca na wysokich obrotach. Kluczem jest brak umiejętności technicznych, przyjęcie - podanie. Sprinterów też nie mamy. Medved czołg, dwie wieże na środku obrony stworzeni do wygrywania główek, ale brak zwrotności. Kuveljic również wolno opanowuje piłkę. Sadlok sprinterem nie jest. Jedynie Zhukov i Yeboah dają radę ze sprintem.

Ogólnie chcemy grać po europejsku, szeroko, nowocześni boczni obrońcy to musimy mieć do tego dwóch bocznych, do tego napastnik konkret i w środku pola mamy samych defensywnych czołgów. A gdzie gość co potrafi rozegrac? Brakuje jakości.

Arkadiusz.Czerepach 09.04.2021 21:39

aczkolwiek szarpanina (Uros, Lis, SFG) pod bramką pokazuje że werwa i chęci są , troche mi sie to skojarzyło z kultową akcją pod ławką rezerwowoych za Petrescu

Drozd 09.04.2021 21:40

Sadlok powinien wyp.... jak najszybciej.

To jest główny wniosek po tym meczu...

Revolver 09.04.2021 21:40

Mieliśmy defensywnych napastników, to teraz mamy zupełnie nowy wynalazek - antynapastnika.

Sadlok - wstyd, że gra z opaską. Szkodnik i w dodatku idiota. Drze ryja na każdego, a sam gra jakby miał dupę zamiast mózgu.


Mamy taki terminarz, że wesoło nie jest. Podbeskidzie się już obudziło, Stal ma zaległy mecz, Płock poleci na efekcie nowej miotły. Równie dobrze derby mogą być meczem o utrzymanie, a nasze panienki mogą tego psychicznie nie dźwignąć.

R33 09.04.2021 21:45

Nie spadniemy, już nie popadajcie w skrajność.

Patryko 09.04.2021 21:47

Zwróciliście uwagę ile dziś w ataku piłek zepsuł Savić? Ten gość z takimi podaniami nie ma prawa grać na pozycji nr 10.... Sadlok powinien powąchać ławkę w następnym spotkaniu, kolejne tragiczne spotkanie w jego wykonaniu.

Co do Medveda... niech on już wraca skąd przyszedł, jest to napadzior klasy Beciraja, czyli 10 patelni - może jedna wpadnie.

ciacho 09.04.2021 21:49

Zwrociliscie uwagę na nasze zajebiste rozegrania od bramki? Lis, Frydrych do Radakovica, ten do Sadloka, ten do Radakovica, potem Frydrych, piła wraca do Lisa i... DZIDA!!!! Genialne w swojej prostocie.

Książę Palownik 09.04.2021 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1563593)
Zwrociliscie uwagę na nasze zajebiste rozegrania od bramki? Lis, Frydrych do Radakovica, ten do Sadloka, ten do Radakovica, potem Frydrych, piła wraca do Lisa i... DZIDA!!!! Genialne w swojej prostocie.

Prawda jest taka - i każdy to widzi - że mamy zajebiście słabych piłkarzy.

Szczególnie boki obrony oraz atak. Jeśli grasz na 4 obrońców, to boczni muszą umieć przyjąć piłkę, szybko ją opanować i zagrać dalej. Ani Sadlok, ani Burliga, ani Szot tego nie potrafią i dlatego to tak żałośnie wygląda. Jak piłka ma być wyprowadzona jeśli wiadomo z góry, że boki obrony jej nie wyprowadzą?

Drozd 09.04.2021 22:04

Największy problem to fakt że jak już jakimś cudem skrzydłowy ma okazję dośrodkować to nie ma w tym żadnego planu. W pierwszej połowie było kilka takich sytuacji i żadnego pożytku. W polu karnym najbardziej zdecydowany jest Frydrych. Medved jak dziecko we mgle, wolny ślamazarny, zamiast strzelać jak najszybciej to przyjmuje zastawia się. Bez napastnika nie ma o czym gadać.

A w obronie widać brak Plewki. Żukow jest szybszy zadziorniejszy, ale poszedł na raz jak trampkarz i ma główny udział przy drugiej bramce.

Yeboach wreszcie coś zagrał, to samo Starzyński i Savic. Kuvelić średnio niby blokował biegał ale piłka jakoś dziwnie go mijała.

U wszystkich było widać brak pewności, jednak ta wtopa w Bielsku zostawiła ślad.

pepe72 09.04.2021 22:04

Na pocieszenie, sąsiadka nie odrobiła dystansu do nas.
Drugi gol to był kryminał, zaczynając od środka pola.

Cycu 09.04.2021 22:08

https://twitter.com/_Ekstraklasa_/st...23964146446338

Jaroo1 09.04.2021 22:10

Cytat:

Prawda jest taka - i każdy to widzi - że mamy zajebiście słabych piłkarzy.

Szczególnie boki obrony oraz atak. Jeśli grasz na 4 obrońców, to boczni muszą umieć przyjąć piłkę, szybko ją opanować i zagrać dalej. Ani Sadlok, ani Burliga, ani Szot tego nie potrafią i dlatego to tak żałośnie wygląda. Jak piłka ma być wyprowadzona jeśli wiadomo z góry, że boki obrony jej nie wyprowadzą?
Nic nie mamy slabego, potrafili zagrac kilka fajnych meczów za początku Hyballi? potrafili. Ale to trzeba chcieć, trzeba zapierdalać i trzeba mieć psychę, mentalnosc zwycięzcy, trzeba mieć ....icę w oczach, a nie być jak dziecko przestraszone. A oni wlasnie są przestraszonymi dziećmi, które się boją grać bo jeszcze im coś nie wyjdzie albo wyjdzie. Cioty i tyle, ale jakby chcieli to by 2/3 tej ligi pojechali bez problemu.

sevenheaven 09.04.2021 22:12

Obecność Cupiała ich zestresowała..
a tak serio.. Medved, Burliga niech się już nie pokazują na boisku, a Sadlok niech odda opaskę kapitańską za tą akcję, szczyt profesjonalizmu..

Wojtas 09.04.2021 22:21

Nie wierze ze dzis widzialem zespol,ten sam zespol ktory tak z.apierdalal z Pogonia Szczecin.

cos tu nie tak,kto im nagle powiazal nogi,czemu nie jestesmy w stanie siasc mocno na rywala,a wczesniej sie dalo.
tu nie chodzi wg mnie o umiejetnosci,ale brak pilkarskich mentalnych jaj.jakbysmy bali sie Rakowa i kalkulowali,zamiast ,grac ,biegac,jestesmy u siebie kuzwa Na R22.
tymczasem widze pilkarzy bez tej mentalnosci zwyciezania meczu.ot tak sobie pogramy moze cos wpadnie.
psycholog jakis,twarda meska rozmowa w szatni,niewiem,cos musi wstrzasnac tym zespolem bez charakteru.

El'kabat 09.04.2021 22:22

TRAGEDIA

To jak oni w 4-5 podań robili z nami co chcieli i byli pod bramką to ....a nie da się opisać. Ogromne przestrzenie, zero środka pola, jedna wielka polana i obrona w panice. Oni cokolwiek ćwiczą oprócz tego gęgępressingu ??

Medved - won jak najdalej, nawet patałachu koszulki nie umiesz ubrać dobrze :D

Brawa za dziś tylko dla Piotra Starzyńskiego i Żukowa - Piotrek najlepszy z zespołu, Żukow jak zwykle jeździł na dupie non stop.

Co do Hyballi - czeka aż do 75 min ze zmianami, potem robiąc chyba tylko jemu znane zmiany.. Mam nadzieję, że nie zaczyna zapędzać się sam do kąta - .......enie o uchodżcach przed meczem, nerwowe zmiany z Kone - które nie umie kopnąc prosto piłki etc.. Wygląda na to, że cały zespół od dłuższego czasu biega na ciężkich nogach, a dokłada im się non stop do pieca.

Zacznie być co raz bardziej nerwowo - terminarz też mamy dość mocny.

"Hyballa został zapytany dlaczego tak późno dokonał w tym meczu pierwszej zmiany.

- Powodem było to, że byłem zadowolony z wyjściowej jedenastki - powiedział szkoleniowiec." :lol:

Jaroo1 09.04.2021 22:29

Ja nie wiem czemu Wy mówicie o tych "cięzkich nogach", za cięzkich treningach itd Co rundę to samo gadanie, oczywiście tylko Wisła ma co rundę za cięzkie treningi, przygotowania itd i wielka forma dopiero przyjdzie. ....a, wielka forma to może przyjsć u Bayernu czy Realu, a oni sa połamatorami i po prostu mają zapierdalać i przestac szukac wymowek. O micie z cięzkimi nogami i trenigami to już słyszałem u Skowronka, Stolarczyka itd

Są ciency, ale głównie ciency mentalnie i tyle. Oni będą grali lepiej w Podbeskidziu niż Wiśle bo tam się od nich nie wymaga. Tam im wyjdzie jeden mecz na 3, zajmą miejsce 10 w tabeli i będa uznawani za gwiazdy, będa ich na rękach nosić. A jak ktoś ma slabą psychę to potrzebuje oklasków żeby być pewnym siebie, a w Wiśle jest presja i ...., i nogi się robią ciężkie, tylko nie od treningów, a ze strachu.

PAWEŁ 09.04.2021 22:55

Generalnie do wy.......enia:
Sadlok
Bury
Uryga
Chuca
Medved
Boguski
Kone
Buchalik
Savic (chociaż tu to uj wie).
Żuków

Za ta kase spokojnie można ściągnąć kocura ( jak na ekstraklape) do ataku który będzie gwarantował te 20 bramek w sezonie a resztę uzupełnić młodzieżowcami

FraMat 09.04.2021 23:15

Przypominam, że nadal mamy 28 punktów, co nie gwarantuje utrzymania


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl