![]() |
Ktoś po dzisiejszym meczu będzie dalej bronił Sadloka? Mnóstwo fatalnych wrzutek, podań, brak powrotu do obrony. Fatalny występ.
|
To co zrobił środek pola przy obu bramkach to kryminal
Żenada po prostu |
Powiem tak:
Mecz fajny, przez większość meczu prowadziliśmy grę z Rakowem. Nurtuje mnie pytanie jak to jest, że nie możemy dośrodkować piłki celnie, jak to jest, że przyjęcie piłki jest jak od drewna. Rakow ładnie kierunkowo, fajne miękkie piłki za obroncow dobrze dograne. A my? 82 minuta i uros (Środkowy obronca!!) daje fajna pile na glowe. Jedna akcja z klepki po ktorej fajnie wypuscil sie starzynski a reszta niedokladna! Co to kurde jest? to są zawodowcy?! Naprawdę musimy wymienić pół składu bo technicznie mega słabo. odstajemy od wszystkich. Bardzo sie strali, zabrakło jakosci, rakow ja mial. Mielismy dziure w srodku pola, ale gralismy bardzo do przodu. Medved powinien juz teraz zwolnić kontrakt i odejść. To jest dramat. Fakty są jednak takie, że my na 12 miejscu zasłużenie przegraliśmy wyrównany mecz z drużyną top 3. Będę właściwie to powtarzał cały czas. Potrzeba nam armat z przodu |
Cytat:
|
0 zaangażowania. Dramat. Znowu czekamy co zrobic przeciwnik a nie gramy swojej piłki.
|
Cytat:
|
Sadlok, Medved, Kone i Burliga do tartaku... Może tam przynajmniej na tym drewnie zarobimy
|
Cytat:
Burliga i Sadlok to paralitycy. Obydwaj atakują "na raz" i po obcięciu się w ogóle nie wracają do obrony. Ich przyjęcie piłki oznacza, ze 3 metry trzeba piłkę gonić. Nie widzę jakiegokolwiek powodu do gry na 4 obrońców jeśli żaden boczny nie umie piłki przyjąć i odegrać. Buksa też się popisał. Jedyne co zrobił to 2 spier**one przyjęcia piłki. Generalnie naszym problemem jest to, że mamy szrot, technicznie niepełnosprawni paralitycy którzy nie są w stanie przyjąć piłki (za wyjątkiem Savica może ) - i z takim Rakowem nie mamy najmniejszych szans. |
Oni mają ciężkie nogi po prostu i zero świeżości.
Myślicie że po takim daniu w ....e będą fruwać jak skowronki? Dostaną jeszcze kilka takich jednostek potem przerwa na następny sezon i to będzie lepiej wyglądać. Póki co miejmy nadzieję że Hyballa da im jeszcze trochę popalić na treningach |
Nie no spoko, przedłużajmy Sadloka, Burego.
|
Kone wszedł i nie umie prostej piłki przyjąć czy podać dokładnie do kolegi...
No ludzie... Gdzie my żyjemy. Wiem, że są za darmo, ale lepiej już młodych Polaków wpuścić niż taki szrot oglądać. Medved to nie wiem czy do muszli klozetowej umie trafić albo we własną dziewczynę... |
Cytat:
Następny Medved - powinien wylecieć z hukiem po pierwszej połowie. A on gra praktycznie cały mecz. No ja .......e. Ogólnie coś się pojebało w szatni. Nie wiem czy już części zawodników znudziło się bieganie czy coś. |
Cytat:
Ogólnie chcemy grać po europejsku, szeroko, nowocześni boczni obrońcy to musimy mieć do tego dwóch bocznych, do tego napastnik konkret i w środku pola mamy samych defensywnych czołgów. A gdzie gość co potrafi rozegrac? Brakuje jakości. |
aczkolwiek szarpanina (Uros, Lis, SFG) pod bramką pokazuje że werwa i chęci są , troche mi sie to skojarzyło z kultową akcją pod ławką rezerwowoych za Petrescu
|
Sadlok powinien wyp.... jak najszybciej.
To jest główny wniosek po tym meczu... |
Mieliśmy defensywnych napastników, to teraz mamy zupełnie nowy wynalazek - antynapastnika.
Sadlok - wstyd, że gra z opaską. Szkodnik i w dodatku idiota. Drze ryja na każdego, a sam gra jakby miał dupę zamiast mózgu. Mamy taki terminarz, że wesoło nie jest. Podbeskidzie się już obudziło, Stal ma zaległy mecz, Płock poleci na efekcie nowej miotły. Równie dobrze derby mogą być meczem o utrzymanie, a nasze panienki mogą tego psychicznie nie dźwignąć. |
Nie spadniemy, już nie popadajcie w skrajność.
|
Zwróciliście uwagę ile dziś w ataku piłek zepsuł Savić? Ten gość z takimi podaniami nie ma prawa grać na pozycji nr 10.... Sadlok powinien powąchać ławkę w następnym spotkaniu, kolejne tragiczne spotkanie w jego wykonaniu.
Co do Medveda... niech on już wraca skąd przyszedł, jest to napadzior klasy Beciraja, czyli 10 patelni - może jedna wpadnie. |
Zwrociliscie uwagę na nasze zajebiste rozegrania od bramki? Lis, Frydrych do Radakovica, ten do Sadloka, ten do Radakovica, potem Frydrych, piła wraca do Lisa i... DZIDA!!!! Genialne w swojej prostocie.
|
Cytat:
Szczególnie boki obrony oraz atak. Jeśli grasz na 4 obrońców, to boczni muszą umieć przyjąć piłkę, szybko ją opanować i zagrać dalej. Ani Sadlok, ani Burliga, ani Szot tego nie potrafią i dlatego to tak żałośnie wygląda. Jak piłka ma być wyprowadzona jeśli wiadomo z góry, że boki obrony jej nie wyprowadzą? |
Największy problem to fakt że jak już jakimś cudem skrzydłowy ma okazję dośrodkować to nie ma w tym żadnego planu. W pierwszej połowie było kilka takich sytuacji i żadnego pożytku. W polu karnym najbardziej zdecydowany jest Frydrych. Medved jak dziecko we mgle, wolny ślamazarny, zamiast strzelać jak najszybciej to przyjmuje zastawia się. Bez napastnika nie ma o czym gadać.
A w obronie widać brak Plewki. Żukow jest szybszy zadziorniejszy, ale poszedł na raz jak trampkarz i ma główny udział przy drugiej bramce. Yeboach wreszcie coś zagrał, to samo Starzyński i Savic. Kuvelić średnio niby blokował biegał ale piłka jakoś dziwnie go mijała. U wszystkich było widać brak pewności, jednak ta wtopa w Bielsku zostawiła ślad. |
Na pocieszenie, sąsiadka nie odrobiła dystansu do nas.
Drugi gol to był kryminał, zaczynając od środka pola. |
|
Cytat:
|
Obecność Cupiała ich zestresowała..
a tak serio.. Medved, Burliga niech się już nie pokazują na boisku, a Sadlok niech odda opaskę kapitańską za tą akcję, szczyt profesjonalizmu.. |
Nie wierze ze dzis widzialem zespol,ten sam zespol ktory tak z.apierdalal z Pogonia Szczecin.
cos tu nie tak,kto im nagle powiazal nogi,czemu nie jestesmy w stanie siasc mocno na rywala,a wczesniej sie dalo. tu nie chodzi wg mnie o umiejetnosci,ale brak pilkarskich mentalnych jaj.jakbysmy bali sie Rakowa i kalkulowali,zamiast ,grac ,biegac,jestesmy u siebie kuzwa Na R22. tymczasem widze pilkarzy bez tej mentalnosci zwyciezania meczu.ot tak sobie pogramy moze cos wpadnie. psycholog jakis,twarda meska rozmowa w szatni,niewiem,cos musi wstrzasnac tym zespolem bez charakteru. |
TRAGEDIA
To jak oni w 4-5 podań robili z nami co chcieli i byli pod bramką to ....a nie da się opisać. Ogromne przestrzenie, zero środka pola, jedna wielka polana i obrona w panice. Oni cokolwiek ćwiczą oprócz tego gęgępressingu ?? Medved - won jak najdalej, nawet patałachu koszulki nie umiesz ubrać dobrze :D Brawa za dziś tylko dla Piotra Starzyńskiego i Żukowa - Piotrek najlepszy z zespołu, Żukow jak zwykle jeździł na dupie non stop. Co do Hyballi - czeka aż do 75 min ze zmianami, potem robiąc chyba tylko jemu znane zmiany.. Mam nadzieję, że nie zaczyna zapędzać się sam do kąta - .......enie o uchodżcach przed meczem, nerwowe zmiany z Kone - które nie umie kopnąc prosto piłki etc.. Wygląda na to, że cały zespół od dłuższego czasu biega na ciężkich nogach, a dokłada im się non stop do pieca. Zacznie być co raz bardziej nerwowo - terminarz też mamy dość mocny. "Hyballa został zapytany dlaczego tak późno dokonał w tym meczu pierwszej zmiany. - Powodem było to, że byłem zadowolony z wyjściowej jedenastki - powiedział szkoleniowiec." :lol: |
Ja nie wiem czemu Wy mówicie o tych "cięzkich nogach", za cięzkich treningach itd Co rundę to samo gadanie, oczywiście tylko Wisła ma co rundę za cięzkie treningi, przygotowania itd i wielka forma dopiero przyjdzie. ....a, wielka forma to może przyjsć u Bayernu czy Realu, a oni sa połamatorami i po prostu mają zapierdalać i przestac szukac wymowek. O micie z cięzkimi nogami i trenigami to już słyszałem u Skowronka, Stolarczyka itd
Są ciency, ale głównie ciency mentalnie i tyle. Oni będą grali lepiej w Podbeskidziu niż Wiśle bo tam się od nich nie wymaga. Tam im wyjdzie jeden mecz na 3, zajmą miejsce 10 w tabeli i będa uznawani za gwiazdy, będa ich na rękach nosić. A jak ktoś ma slabą psychę to potrzebuje oklasków żeby być pewnym siebie, a w Wiśle jest presja i ...., i nogi się robią ciężkie, tylko nie od treningów, a ze strachu. |
Generalnie do wy.......enia:
Sadlok Bury Uryga Chuca Medved Boguski Kone Buchalik Savic (chociaż tu to uj wie). Żuków Za ta kase spokojnie można ściągnąć kocura ( jak na ekstraklape) do ataku który będzie gwarantował te 20 bramek w sezonie a resztę uzupełnić młodzieżowcami |
Przypominam, że nadal mamy 28 punktów, co nie gwarantuje utrzymania
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl