![]() |
Wedlug mnie Hyballa poprostu w miejsce Zukowa wstawi Szocika i tyle.Nie ma sensu zmieniac nic wiecej ,jak ten system poki co sie sprawdza( punktujemy poki co).Do ustawienia z 2 napastnikami potrzeba dwojki ,a wedlug mnie na chwile obecna posiadamy pol napastnika,takze ta opcja odpada.To nie bedzie latwy mecz,Pogon poki co stracila 8 bramek ,graja dlugo ze soba i tworza monolit.Kluczem do sukcesu bedzie nasza skutecznosc,moze okazac ze mozemy miec jedna czysta 100% i koniecznie trzeba ja wykorzystac, a czy da ona nam 3 , 1 pkt to sie okarze.
|
Zderzenie glowami
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15449334 Buchalik i Buksa mozliwe, ze nie beda brami pod uwage na mecz z Pogonia |
Cytat:
|
ja wiem ze to tylko intenet ale niektore teorie dalej mnie zaskakuja.
|
Przy okazji zostały im ucięte języki i ręce, żeby prawda nie wyszła na jaw.
|
Brawo Buchal :)
|
A reszta pilkarzy ma omerte na groby matek. No i ludzie obslugujacy tomograf sa szantazowani:)
|
Szkoda tylko że tomograf nie wykazał zmian. Była by szansa że Buksa zmądrzeje
|
Tomograf nie wykazuje tego typu zmian ;-) Wcale sie nie zdziwie jak jutro Buksa podpisze :P
|
Dawno nie mialem tak, ze czekam z niecierpliwoscia na kolejny mecz Wisly.
|
Najlepszym wyjściem byłby powrót Kuby na pozycję 10, nie widziałem nigdzie info, że dalej ma pauzować, ale może coś przegapiłem.
Jeśli nasz kapitan nie będzie gotowy to ja liczę jednak, że zagra Chuca albo Boguś w środku pomocy, Szota bardzo lubię ale jako obrońcę. Imo to nie jest gość, który jest w stanie trzymać środek pola za pysk (za młody i słaby fizycznie) ani też świetnie rozgrywać. Moim zdaniem w środku pola to jest jak na razie poziom Alana Urygi, który został u nas odpalony, bo ktoś usilnie go na defensywnym pomocniku ustawiał. Z resztą nie ma chyba nic gorszego niż młodego chłopaka, który dopiero wchodzi do dorosłej piłki rzucać po pozycjach. Na boku obrony prezentuje się całkiem solidnie i tam go widzę. Niestety ma chłopak pecha - Sadlok i Bury przeżywają drugą młodość i są ostatnio naszymi najlepszymi zawodnikami. Takie moje zdanie, chociaż nie wykluczam, że młody mnie jeszcze zaskoczy. |
Cytat:
@s1meone, nie wiedze tego by Kuba wyszedł w 1 składzie. Nie po tak długiej przerwie, nie w takiej taktyce Hyballi.i nie w takich warunkach pogodowych. I szczerze mówiąc jeśli wyjdzie w 2-3 meczach w 1 składzie w tej rundzie to będzie max. Nawet biorąc pod uwagę słaba konkurencję, to po prostu Hyballa nie oprze gry na zawodniku o tak słabym zdrowiu. Kuba może tu wyłączne funkcjonować jako joker. |
U nas będzie grał Dawid Szot.
W Pogoni nie zagrają: Sebastian Kowalczyk i Damian Dąbrowski |
Kuba z jakiegoś powodu pauzował ostatnio, wątpię, że to tylko kwestia pogody. Myślę, że on ma jeszcze ambicję sportową coś z Wisłą fajnego zrobić i jeśli tylko jest zdrowy to ma szansę zagrać.
Chyba, że się mylę i już odpuścił. Mam nadzieję, że nie. |
Kuba raczej nie jest typem człowieka, który odpuści. Prędzej spodziewam się po nim, że mimo że będzie już piłkarsko strasznie męczył bułę to będzie grał, bo będzie wierzył / próbował coś od siebie dać.
Jedynie co to kontuzje mogą odebrać mu ochotę do gry, bo ciągłe wracanie po kontuzji, rehabilitacje, treningi indywidualne, bo to żeby zagrać 1,5 meczu i znów dostać kontuzję skutecznie mogą podcinać skrzydła. |
4-1
3 bramki FBF Tak to widzę :) |
Kuba, mam nadzieje, ze dla niego nic uwłaczającego to nie bedzie, powienien być naszym super rezerwowym. przy niepewnym wyniku, jak np. idealnie pokazał to w Poznaniu, wchodzić w 60-65 min na podmęczonego przeciwnika i próbowac coś zrobic. nawet tak grajac jest GWARANCJA kilku asyst i bramek w sezonie.
|
Dzisiaj w końcu odebrałem certyfikat posiadania akcji Wisełki, więc to musi być dobry dzień :)
3-1 stawiam :) |
Biorąc pod uwagę, że Pogoń jest ,,liderem", a ma dramatyczną liczbę strzelonych bramek, to ich pozycja jest wynikiem dużego szczęścia, to nie jest nic trwałego. Lider po siedemnastu kolejkach powinien mieć w granicach 40 bramek lub więcej.
Ten antyfutbol jest głównym problemem w Ekstraklasie i dlatego ktoś kto stworzy ładnie grającą drużynę, to może wiele osiągnąć. Łatwiej ustawić drużynę defensywnie, przeszkadzać, liczyć na SFG niż nauczyć grać w piłkę, bo to trudniejsze. W Ekstraklasie jeżeli dany mistrz ma problem ze stwarzaniem sytuacji że słabeuszami, to trudno go nazywać mistrzem, a potem wyniki w pucharach o tym przekonują. W Wiśle przerabialiśmy to kilka razy - Maaskant, Petrescu, błazen Kikuś. Hyballa dobrze zaczął (najlepiej od czasów Skorzy, ale przez lata nie było odpowiedniego poziomu trenerskiego) przy 2-3 poważnych transferach w ofensywie można bardzo szybko wywindować się w tabeli, tylko niestety brakuje kontynuacji ze strony rządzących. |
Pany prawda z Yeboah że dziś nie zagra? o kim jeszcze piszą na TT?
|
^Malo strzelaja ale tez bardzo malo traca. To nie jest przypadek ze tak malo traca bramek.
|
Cytat:
|
Pewnie będzie remis, tak 1-1.
|
Przesłanie na dziś wprost z sektora X:
Pogoń śledzie syfem jedzie ! A na następny dzień po meczu wszystkie belfry wiedziały, że mnie nie ma co pytać, bo nie dam głosu że zdartego gardła. |
Póki nie ma składów to dodam, że prędzej bym widział Starzyńskiego niż Szota w pomocy, bo w sumie nikt nawet nie rozpatrywał takiej możliwości. A przecież ciągle wchodzi z ławki, więc trener darzy go zaufaniem :)
|
Savic za Zukova, Starzyński za Savica... tak to widzę.
|
Cytat:
|
Cytat:
:pala: |
No i jednak Starzyński i Medved za JCS na skrzydle. Ciekawe.
|
Pomstujemy na JCS a Medved przy Nim to ogórek jakich mało. Chociaż asysta hhahahahahaa palce lizać. Savić póki ci niedokładny. Yeboah i Starzyński super.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl