![]() |
To jest jakaś porażka.
Szkoda gadać szkoda strzępić ryja nawet. To jest dramat, że w tej chu.jowej lidze Wisłe dzisiaj zbeszczeszczono, ten klub, który ma 13 mistrzostw Polski. Warty Poznań, Kszo Ostrowiec, Błękitni Stargard bedą wam odbierały smak życia. Frydrycha szkoda że gra z takimi nieudacznikami i z nieudacznikiem na ławce. Skowronek wypierdalaj!!! |
Ja rozumiem, że to są piłkarscy parodysci, choć przez pewien czas myslalem, że drzemie w nich jakiś potencjał. Można być słabym, ale ambicją w tej lidze można się bić o puchary. Oni ....a nawet tego nie mają. Nic mnie tak nie w....ia w tej druzynie jak celebrowanie każdego rzutu wolnego, różnego czy wyrzutu z autu. Jak Lis bierze się za wybicie piłki to można wyjść, zrobić herbatę, zrobić 100 pompek, a on ....a dalej będzie się zastanawiał gdzie posłać ta piłkę. 10 minut do końca, przegrywamy, mamy rzut wolny a Chuka sobie drepcze w kierunku narożnika boiska zamiast zapierdalać w podskokach. Ciśnienie mi skoczyło.
Łysy na ławce to jeszcze inna historia... A zresztą, nie chce mi sie... Szkoda słów. |
Ależ to był paździerz nad paździerzami.
Banda mentalnych cip. Drużyna lebieg, frajerów bez charakteru. I do tego największa lebiega na ławce. |
Zatrudnienie Skowronka to nie był błąd. Mały błąd to było przedłużenie mu umowy. A trzymanie go dalej na stanowisku to duży błąd i cały czas rośnie.
Silva dramat w pierwszej połowie spieprzył 200 i wstrzymywał każda akcję. Forbes miał przez 45 minut raz piłkę. A ten trzyma ich do 80 minuty. Jak to mówią Skowronek *********** |
17 minut do końca meczu. Przegrywamy 1-2 i nie potrafimy zagrozić bramce przeciwnika. Trener mając na ławce m.in. dwóch napastników wprowadza... dwóch defensywnych pomocników.
W tym momencie wiadomo było, że z tej mąki chleba nie będzie. Mógł jeszcze bramkarza zmienić. |
Ja myślę, że chłopaki jutro pozytywnie zareagują na treningu i będzie ogień w oczach i walka na całego, czekaj czekaj... Jutro nie bo teraz pewnie jakieś trzy dni wolnego. Czas na odlot panie Skowronek.
|
Cytat:
|
Najważniejsze, że dobrze przepracowaliśmy przerwę na kadrę i efekty będzie widać w meczu derbowym.
|
Tragiczny mecz - najwyższa pora wy.......ić ptaszka. Terapia szokowa tylko tu może coś zdziałać.
|
Cytat:
|
AHA
Bo ostatnio ktoś nie podzielał mego zdania i dyskutował jakby był porażony pradem !!!! WYPIERD MI z tym ABRAMOWICZEM---- NAJGORSZY DZIAD, SADLOK na LEWĄ i koniec dyskusji, weźcie se tego amramowicza do arki gdynia albo korony WON!! |
Cytat:
Frydrych :lol: A poważnie - wyjebał nas w kosmos beniamek bez żadnych zmian z 2 bramkarzami na ławce :D Do czego to k.rwa doszło w naszej Wisełce... |
Skowronka nie powinno być już po Płocku. Ale Górnik covid później Mielec i to zamazało obraz nędzy i rozpaczy. Z Bielskiem jakby nie karny byłoby to samo co dzisiaj. Brak jakiejkolwiek organizacji. Atak to granie po obwodzie jak w ręcznej i nic więcej. Nic to nie dało nawet z Wartą, a co z lepszą drużyną? A ten powie ze gramy zbyt ofensywnie
No pomylony człowiek. Panie Kuba Błaszczykowski jak to czytasz to zrozum, że nie ma na co czekać. Lepiej będzie wam szło bez trenera niż z trenerem Skowronkiem. Pogadaj z Bogusiem wpisz go w protokół i sprawa załatwiona, a skład ustalcie na radzie drużyny ;). |
Prawie 23.15 a Kuba chyba nadal nie zna wyniku spotkania a przede wszystkim chyba go nie obejrzał. Inaczej nie można tłumaczyć braku komunikatu o zwolnieniu i o karnym treningu dla tych wszystkich amatorów jutro rano. Ale by się im przydał taki Peterscu/Czerczesow albo chociaż odnosząc się tylko do intensywności treningów Smuda
|
Cytat:
|
No nie błyszczał, on w pewnym momencie grał na prawym skrzydle i na 9 bo starał się coś sam zrobić. Przecież jego to musi .... strzelać po tym że trenuje go taki amator jak Skowronek.
|
Boniek zwalniaj już swojego trenera bo inaczej my nie zwolnimy swojego.
|
Cytat:
|
Świetnie nastawienie musiało być. Jedziemy do beniaminka, który u siebie gola jeszcze nie strzelił. W dodatku okazuje się, że ma 5 gosci na ławce w tym 2 bramkarzy. My wychodzimy na wyjebce...
Wpada fartowna bramka, Warta w głowie już pewnie pogrom z Mielca a my dalej wyjebka. Nonszalancja. Zero agresji. Nie chcemy wbić 2, 3 gola zwyczajnie nikomu nie zależy. Dostajemy ostrzeżenie, że może wpaść głupi karny z dupy. Ale nie wpada więc luz. Łysy powinien latać obok linii na pełnej widząc taką olewke. A jadnak stał spokojnie pozawijany w kurtce. Widocznie chłopaki realizowali jego chvjowy, minimalistyczny plan. Tego już za wiele. |
tu potrzeba Drozda , żeby te wasze chaotyczne żale ubrać w 1 konkretny merytoryczny post
|
Ja tu musze chyba kolejny raz przypomniec wszystkim, ze sezon zostal przegrany w Ostrowcu :D o nic nie gramy i grac do czerwca nie bedziemy wiec radzilbym sie uspokoic, a nie sztucznie sie wkur*wiac i na pokaz WYPIE*DALAC Skowronka :D Bedziecie w takim stanie wyparcia do konca sezonu? Da sie tak? W sensie z psycholoicznego punktu widzenia, pytam bo ciekawi mnie to :D
Napisze jak to juz pisalem po chyba 5 z 10 meczow w tym sezonie - raz wygramy, 2 razy przegramy, raz zremisujemy, potem 2 razy wygramy i znow przegramy i 2 razy zremisujemy :D Bilans 9-10-11 na koniec sezonu jak w banku, i 12 miejsce :D wiec skonczcie te zale po porazkach i pseudopodniety po zwyciestwach, bo do czerwca ZADEN WYNIK poza 2 meczami derbowymi nie ma kompletnie zadnego znaczenia :D Powiem nawet wiecej, bo tego widze nikt nie docenia - taka doszczetna i absolutna kompromitacja pilkarzykow jak wczoraj moze nam wyjsc na dobre, bo gwiazdorki beda teraz âwku*rwioneâ i nam zalawia jakis remis z Legia, albo zwyciestwo w derbach. Po czym znowu dostana oklep od jakiegos Plocka, by pozniej zremisowac z Rakowem :D pojeli wreszcie? :D I tak to bedzie wygladalo dopoki sie nie WYPIER*DOLI lekko liczac 15 nazwisk, ktore mozna by napisac, ze kolo pilkarza, to nawet nie stalo, ale, ze jest Kuba w szatni, to akurat tego im odmowic nie mozna :D |
nie w ostrowcu tylko w mielcu , bądźmy poważny xD
|
Aha - jeszcze jedno: Żał Karlos :haha: :haha: :haha:
ku*wa mac, takiego lamagi, parodysty, karykatury pilkarza i cyrkowca to od czasow Boguskiego nie widzialem :D Ze takie dno u nas gra ciagle w pierwszym skaldzie :lol: potem sie dziwic, ze sa Ostrowce i takie wyczyny jak wczoraj :lol: |
Cytat:
|
Drozdy odlatują czy nie?
|
Cytat:
|
Jak w zimie bywało zimno to odlatywały, a teraz to kto wie. :)
|
Jak każdy jestem w....iony po takim meczu, bo najbardziej wkurza frajerska porażka.
Przecież mecz był pod kontrolą zdecydowaną większość czasu, jakoś tam prowadziliśmy grę, nie było lagi do przodu jako głównego elementu. W pierwszej połowie gra się mogła nawet podobać, statystyki też pokazywały wyższą kulturę gry i dominację. Zdecydowały głównie indywidualne błędy. Abramowicz, mimo asysty, zagrał fatalnie, współwinny utraty pierwszej bramki, główny winowajca utraty drugiej, dodatkowo spowodował karnego. Liczyłem na więcej gdy przychodził, niestety odstaje piłkarsko. Już Sadlok był tam lepszy, a nie jest to komplement dla Abramowicza. Słabo też zagrał Kuvejlic, wiele strat i o tempo spóźniony. Mimo wszystko, mimo całej tej mizerii, nie wiem czy właściwe jest przypisywanie wszystkiego co złe Skowronkowi jeśli chodzi o ten konkretny mecz. Warta zrobiła 2-3 akcje i strzeliła 2 gole, w dużej mierze po naszych błędach. Potem postawiła autobus i to wystarczyło. Równie dobrze mogło się (i powinno) skończyć 0-2 lub 1-2 i nikt nie mówiłby, że wygraliśmy fartem, bo Warta nie była lepsza w tym meczu. Skowronek jak na niego zrobił raczej dobre zmiany, wykorzystał wszystkie, wpuścił co mógł. Nie pomogło. Oczywiście oceniany jest za całokształt, za wcześniejsze mecze także, za brak progresu i to wszystko prawda. Ale mimo wszystko trochę nie fair jest obwinianie go za wczorajszy mecz i żądanie głowy po indywidualnych błędach głównie jednego zawodnika i jednak trochę pechowej porażce. |
Banda szmaciarzy z patałachem na ławce z którego śmiał się komentator mówiąc że "trener Wisły wygląda jakby nie wiedział co się dzieje". Ale zaraz na Twitterze królewski napisze że jest ok
|
Cytat:
Nie widzę żeby trener Skowronek potrafił zmobilizować tyh ludzi do oddawania krwi i potu za Wisłę. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl