Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [I kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, 24-08-2020, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10323)

Ma_niek 24.08.2020 08:34

Podobno Skowronek nie zabrał Rafała do Białegostoku.

it 24.08.2020 08:40

Podobno Rafał zaczął wyciągać teczki...

tomasz_19 24.08.2020 08:54

nie pojechał na mecz Boguski

pawlozm 24.08.2020 08:56

A skąd to info, że Boguski nie pojechał ? jest przeciek 20 meczowej??

nero 24.08.2020 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlozm (Post 1555390)
A skąd to info, że Boguski nie pojechał ? jest przeciek 20 meczowej??

Podobno nie wsiadał do autokaru, ale niektórzy mówią, że od wczoraj siedział ukryty w bagażniku.
:D

Savik 24.08.2020 09:01

Ciekawe skąd taka zmiana u AS - od 1 składu i kapitana, do wylecenia z 20 meczowej....
Niezależnie od mojej opinii o RB9 - chiałbym poznać motywację trenera.
Zakładając, że RB jest zdrowy oczywiście.

silver03 24.08.2020 09:03

Szukanie kozła ofiarnego, dla mnie śmieszna postawa trenera i jest to kolejna mega słaba decyzja zaraz po wyjściowej 11 w meczu z KSZO.

leszekm 24.08.2020 09:04

Jeśli Skowronek nie zabrał Boguskiego tzn. że chce swoją winę przenieść na zawodnika.To decyzje Skowronka miały największy wpływ na odpadnięcie z PP.

ArturBarlinek 24.08.2020 09:07

Skowronek chyba chciał się przypodobać kibicom, wywalając Bogusia z 18stki meczowej.
Zrobił najgorsze co mógł.

Dziś ta bezjajecxna drużyna dostanie 2 od Jagi

Jaga 2 Wisła 0

Tak to widzę

Savik 24.08.2020 09:08

Trener zarządzalny przez forum? Tego jeszcze chyba nie mieliśmy

Snow 24.08.2020 09:13

Gruby psychiatryk tutaj wjechał.
Skowronek prowadził nas w 22 meczach.
W 8 z tych meczów Boguski nie zagrał nawet minuty.


Mogliśmy wygrać z KSZO, a nadal nie byłoby pewne ze Rafał by pojechał.

Arkadiusz.Czerepach 24.08.2020 09:13

raka zaraz dostane

granie Boguskim zle
odsuniecie Boguskiego zle

luke1906 24.08.2020 09:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1555335)
Po zapowiedzi Skowronka to zespół jego oczami powinien wyjść z pianą na ustach i zagonić Jagiellonię. Czy tak będzie? Wątpię. Miło byłoby wywalczyć remis po składnej grze.


Mnie też by remis zadowolił. Zwłaszcza coś w stylu wydartego w końcówce 2-2, bo to by oznaczało, że walczymy, jest progres i jakieś nadzieje na przyszłość.
Ale mało w to wierzę, pewno się skończy na gładkim 3-0/3-1 dla gospodarzy.

Co do Boguskiego - jeżeli rzeczywiście nie pojechał jako 'winny' odpadnięcia z PP to świadczy to tylko o tym, że Skowronek nie ma żadnej koncepcji. Liczę, że to jednak jakiś uraz, bo odsunięcie od składu kapitana wygląda bardzo słabo. Nie był sam na boisku w Ostrowcu.

Ogryzek 24.08.2020 09:25

Każdy wynik inny niż porażka nie będzie zły. Trzeba walczyć o każdy punkt, żeby już na początek rozgrywek nie trafić do klubu klubów walczących o utrzymanie.

tomasz_19 24.08.2020 09:34

jestem dziwnie spokojny o wygraną dziś :D

możecie robić screeny

pomeran 24.08.2020 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1555400)
Każdy wynik inny niż porażka nie będzie zły. Trzeba walczyć o każdy punkt, żeby już na początek rozgrywek nie trafić do klubu klubów walczących o utrzymanie.

Matko z córką.. ja wiem, że przegraliśmy z KSZO. Zagrali jak ostanie wafle, ale na miły Bóg. To jest Jagiellonia w rozsypce z nowym trenerem Zającem. Oni z Górnikiem w PP też grali fatalnie. Z kim mamy w tej lidze walczyć, jeśli przez wyjazdem do Białego nastroje jakbyś my jechali na łazienkowską. Panowie piłkarze mają doskonałą okazje pokazać charakter. Oczywiście plamy z pucharu to nie zmaże ale chociaż niech wystapi ta słynna sportowa złość.

KOALIK 24.08.2020 11:34

Szanse na wygraną po tej decyzji są o wiele większe.

enzo 24.08.2020 11:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1555402)
jestem dziwnie spokojny o wygraną dziś :D

możecie robić screeny

Nie ma sensu robić screenów. To nie te czasy, kiedy tematy meczowe grzały się od liczby kolejnych postów ;-)

Szneka 24.08.2020 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez enzo (Post 1555411)
Nie ma sensu robić screenów. To nie te czasy, kiedy tematy meczowe grzały się od liczby kolejnych postów ;-)

jak dziś wygramy to przed meczem ze Śląskiem temat znów będzie się grzał hahaaa

1906T 24.08.2020 13:27

Kogo jak kogo, ale Jagiellonię jesteśmy w stanie pokonać. Drużyna ta od jakiegoś czasu nie gra zupełnie nic. Jeśli chcemy walczyć o coś więcej niż utrzymanie, to jest to idealny rywal i wyznacznik naszej siły. Ze Śląskiem już będzie znacznie trudniej o punkty, mimo że gramy u siebie.

Smok 24.08.2020 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1555307)
Nie ma już słabych drużyn, a ekstraklasa to liga wyrównana i nieprzewidywalna. Tu każdy może wygrać z każdym, o ile jest w formie i chce. Jak będzie? Nie wiemy, ale przekonamy się już za kilka dni! Halo studio!


Wszystko sie zgadza .... oprócz początku. Powinno byc :nie ma juz mocnych druzyn" .... :haha:

Karherop 24.08.2020 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1906T (Post 1555414)
Kogo jak kogo, ale Jagiellonię jesteśmy w stanie pokonać. Drużyna ta od jakiegoś czasu nie gra zupełnie nic. Jeśli chcemy walczyć o coś więcej niż utrzymanie, to jest to idealny rywal i wyznacznik naszej siły. Ze Śląskiem już będzie znacznie trudniej o punkty, mimo że gramy u siebie.

Nie zgadzam się że Jaga na wyjeździe, z dalekiego (dla nas) Białegostoku to łatwiejszy rywal niż Śląsk u siebie.

Poza tym o nas też można powiedzieć że od dawna nic nie gramy.

Reasumując każdy wynik jest możliwy. Zarówno porażki jak i wygrane w obu spotkaniach

Blixa 24.08.2020 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1906T (Post 1555414)
Kogo jak kogo, ale Jagiellonię jesteśmy w stanie pokonać. Drużyna ta od jakiegoś czasu nie gra zupełnie nic. Jeśli chcemy walczyć o coś więcej niż utrzymanie, to jest to idealny rywal i wyznacznik naszej siły. Ze Śląskiem już będzie znacznie trudniej o punkty, mimo że gramy u siebie.

Dokladnie to samo oni moga powiedziec o nas.

Jontek 24.08.2020 14:49

Biorąc pod uwagę to jak często kontuzje flirtują z naszym klubem to pewnie RB9 ma jakiś uraz, a wy już rewolucję wieszczycie :D

Pulpet 24.08.2020 15:02

Chyba nie jesteście kibicami Wisły od wczoraj, żeby nie wiedzieć, że imć Sadlok ma dożywotnie miejsce na lewej obronie, bez względu na formę oraz dożywotnie SFG bez względu na umiejętności.

Eberk 24.08.2020 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pomeran (Post 1555403)
Matko z córką.. ja wiem, że przegraliśmy z KSZO. Zagrali jak ostanie wafle, ale na miły Bóg. To jest Jagiellonia w rozsypce z nowym trenerem Zającem. Oni z Górnikiem w PP też grali fatalnie. Z kim mamy w tej lidze walczyć, jeśli przez wyjazdem do Białego nastroje jakbyś my jechali na łazienkowską. Panowie piłkarze mają doskonałą okazje pokazać charakter. Oczywiście plamy z pucharu to nie zmaże ale chociaż niech wystapi ta słynna sportowa złość.



Dokladnie, to najslabsza kadrowo Jagiellonia od lat (jak to brzmi😊), wiec jak nie teraz, to kiedy? I z kim jak nie z nimi? Trzeba sie w koncu w tym Bialymstoku przelamac, chociaz tak, my wiele lepsi nie jestesmy. Zobaczymy co pokaze boisko i Buksa w ataku😊

Arek95 24.08.2020 15:45

....a Boguski nie pojechał do Białegostoku bo jest zwyczajnie SŁABY. Jak Skowronek przyszedł to co robił Boguski, bo chyba oglądał kolegów z trybun z tego co pamiętam. Gość się nie nadaję na ESĘ tylko na okręgówkę tyle. Jak gra to chujowo, jak nie pojechał też źle ludzie serio? Co po niektórym to się jakaś wajcha przestawiła w czaszce.
Czy szuka kozła ofiarnego AS nie zabierając Rafała? Moim zdaniem: NIE. Po prostu widzi, że być może nic nie wnosi do gry na tle pozostałych. Przyszedł Savić który zapewne gra pierwsze skrzypce, Silva z KSZO był jednym z lepszych jeśli nie najlepszy, zaczął coś tam strzelać i asystować w sparingach, Mak wrócił po kontuzji i dwoma sprintami robi więcej niż Boguski 80 minutowym truchtem to stwierdził, że po co ma brać takiego chłopa? W dodatku muszą być młodzieżowcy w obwodzie przy ewentualnej kontuzji i to nie jeden z co najmniej 2 w razie kontuzji pierwszego + ewentualne roszady.

Jontek 24.08.2020 16:40

https://pbs.twimg.com/media/EgMXnw2W...jpg&name=small


NA NICH!!!


Zaskakuje Adi, który wygrał rywalizację z Klemenzem.

Lis wraca do bramki.
Basha póki co tylko na ławce.
Jean Carlos wywalczył miejsce w 11.
Błaszczu wreszcie zszedł do środka :)


Z młodych tylko Plewka i Szot na ławce, słabo. Pawłowski odpalony? :/

bódyń 24.08.2020 16:41

czemu nie ma Pawlowskiego a jest Plewka? Cos zaczyna to wygladac jak czarowanie.
Oby cos z tego bylo

sevenheaven 24.08.2020 16:54

powiem szczerze, że Skowronek mnie zaskoczył bardzo składek.. wygląda ofensywnie.. szczególnie dziwi występ Adiego i Chuci w 1 składzie.. martwi mnie Carlos na skrzydle, wg mnie lepiej na środku.. bo jest za wolny, ale pewnie będzie zmieniał się z Kubą


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl