![]() |
Podobno Skowronek nie zabrał Rafała do Białegostoku.
|
Podobno Rafał zaczął wyciągać teczki...
|
nie pojechał na mecz Boguski
|
A skąd to info, że Boguski nie pojechał ? jest przeciek 20 meczowej??
|
Cytat:
:D |
Ciekawe skąd taka zmiana u AS - od 1 składu i kapitana, do wylecenia z 20 meczowej....
Niezależnie od mojej opinii o RB9 - chiałbym poznać motywację trenera. Zakładając, że RB jest zdrowy oczywiście. |
Szukanie kozła ofiarnego, dla mnie śmieszna postawa trenera i jest to kolejna mega słaba decyzja zaraz po wyjściowej 11 w meczu z KSZO.
|
Jeśli Skowronek nie zabrał Boguskiego tzn. że chce swoją winę przenieść na zawodnika.To decyzje Skowronka miały największy wpływ na odpadnięcie z PP.
|
Skowronek chyba chciał się przypodobać kibicom, wywalając Bogusia z 18stki meczowej.
Zrobił najgorsze co mógł. Dziś ta bezjajecxna drużyna dostanie 2 od Jagi Jaga 2 Wisła 0 Tak to widzę |
Trener zarządzalny przez forum? Tego jeszcze chyba nie mieliśmy
|
Gruby psychiatryk tutaj wjechał.
Skowronek prowadził nas w 22 meczach. W 8 z tych meczów Boguski nie zagrał nawet minuty. Mogliśmy wygrać z KSZO, a nadal nie byłoby pewne ze Rafał by pojechał. |
raka zaraz dostane
granie Boguskim zle odsuniecie Boguskiego zle |
Cytat:
Mnie też by remis zadowolił. Zwłaszcza coś w stylu wydartego w końcówce 2-2, bo to by oznaczało, że walczymy, jest progres i jakieś nadzieje na przyszłość. Ale mało w to wierzę, pewno się skończy na gładkim 3-0/3-1 dla gospodarzy. Co do Boguskiego - jeżeli rzeczywiście nie pojechał jako 'winny' odpadnięcia z PP to świadczy to tylko o tym, że Skowronek nie ma żadnej koncepcji. Liczę, że to jednak jakiś uraz, bo odsunięcie od składu kapitana wygląda bardzo słabo. Nie był sam na boisku w Ostrowcu. |
Każdy wynik inny niż porażka nie będzie zły. Trzeba walczyć o każdy punkt, żeby już na początek rozgrywek nie trafić do klubu klubów walczących o utrzymanie.
|
jestem dziwnie spokojny o wygraną dziś :D
możecie robić screeny |
Cytat:
|
Szanse na wygraną po tej decyzji są o wiele większe.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Kogo jak kogo, ale Jagiellonię jesteśmy w stanie pokonać. Drużyna ta od jakiegoś czasu nie gra zupełnie nic. Jeśli chcemy walczyć o coś więcej niż utrzymanie, to jest to idealny rywal i wyznacznik naszej siły. Ze Śląskiem już będzie znacznie trudniej o punkty, mimo że gramy u siebie.
|
Cytat:
Wszystko sie zgadza .... oprócz początku. Powinno byc :nie ma juz mocnych druzyn" .... :haha: |
Cytat:
Poza tym o nas też można powiedzieć że od dawna nic nie gramy. Reasumując każdy wynik jest możliwy. Zarówno porażki jak i wygrane w obu spotkaniach |
Cytat:
|
Biorąc pod uwagę to jak często kontuzje flirtują z naszym klubem to pewnie RB9 ma jakiś uraz, a wy już rewolucję wieszczycie :D
|
Chyba nie jesteście kibicami Wisły od wczoraj, żeby nie wiedzieć, że imć Sadlok ma dożywotnie miejsce na lewej obronie, bez względu na formę oraz dożywotnie SFG bez względu na umiejętności.
|
Cytat:
Dokladnie, to najslabsza kadrowo Jagiellonia od lat (jak to brzmi😊), wiec jak nie teraz, to kiedy? I z kim jak nie z nimi? Trzeba sie w koncu w tym Bialymstoku przelamac, chociaz tak, my wiele lepsi nie jestesmy. Zobaczymy co pokaze boisko i Buksa w ataku😊 |
....a Boguski nie pojechał do Białegostoku bo jest zwyczajnie SŁABY. Jak Skowronek przyszedł to co robił Boguski, bo chyba oglądał kolegów z trybun z tego co pamiętam. Gość się nie nadaję na ESĘ tylko na okręgówkę tyle. Jak gra to chujowo, jak nie pojechał też źle ludzie serio? Co po niektórym to się jakaś wajcha przestawiła w czaszce.
Czy szuka kozła ofiarnego AS nie zabierając Rafała? Moim zdaniem: NIE. Po prostu widzi, że być może nic nie wnosi do gry na tle pozostałych. Przyszedł Savić który zapewne gra pierwsze skrzypce, Silva z KSZO był jednym z lepszych jeśli nie najlepszy, zaczął coś tam strzelać i asystować w sparingach, Mak wrócił po kontuzji i dwoma sprintami robi więcej niż Boguski 80 minutowym truchtem to stwierdził, że po co ma brać takiego chłopa? W dodatku muszą być młodzieżowcy w obwodzie przy ewentualnej kontuzji i to nie jeden z co najmniej 2 w razie kontuzji pierwszego + ewentualne roszady. |
https://pbs.twimg.com/media/EgMXnw2W...jpg&name=small
NA NICH!!! Zaskakuje Adi, który wygrał rywalizację z Klemenzem. Lis wraca do bramki. Basha póki co tylko na ławce. Jean Carlos wywalczył miejsce w 11. Błaszczu wreszcie zszedł do środka :) Z młodych tylko Plewka i Szot na ławce, słabo. Pawłowski odpalony? :/ |
czemu nie ma Pawlowskiego a jest Plewka? Cos zaczyna to wygladac jak czarowanie.
Oby cos z tego bylo |
powiem szczerze, że Skowronek mnie zaskoczył bardzo składek.. wygląda ofensywnie.. szczególnie dziwi występ Adiego i Chuci w 1 składzie.. martwi mnie Carlos na skrzydle, wg mnie lepiej na środku.. bo jest za wolny, ale pewnie będzie zmieniał się z Kubą
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl