Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski - 2020/2021 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10318)

kbr 27.07.2020 19:35

Nie róbcie sobie wielkich nadziei :)

Konrad. 27.07.2020 19:40

Jeżeli nie robisz sobie nadzieii - nie jesteś kibicem, a obserwatorem wyników Wisły.

Ja robię sobie zawsze nadzieję na dobry wynik, w każdym meczu. Na tym polega kibicowanie.

Tym bardziej, że nie gramy z Realami, tylko z klubami z którymi wygrywaliśmy w ciągu ostatnich dwóch lat.

Podobnie w lidze.

Patryko 27.07.2020 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1554190)
Nie wiem czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem :D, ale właśnie napisałem że za zwycięstwo jest 8 mln zł.

Ja tam widzę 3 miliony za zwycięstwo.

Arek95 27.07.2020 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1554193)
8 milionów złotych za zwycięstwo, mecz w pucharach, premia od sponsorów itd.

To wykończyło by nasz klub.

Tym bardziej, że trzeba rozegrać aż 6 spotkań, z czego wszystkie albo z I-III ligowcami, albo u siebie z ekstraklasowcami...

Trzeba odpuścić ten pocałunek śmierci już teraz i skupić się na emocjonującej walce o 6. miejsce...

8 baniek za zwycięstwo - TAK
6 spotkań z czego większość z ligami 1-3 a z ESĄ u siebie? Ostatnie razy to te niższe nam bardziej ciążą niż ESA na sumieniu. A na jakiej za sadzie z ESĄ u siebie? Zasada losowania była jasna. Ten sam poziom wylosowani pierwsi grają jako gospodarz, także można trafić pod rząd dwa wyjazdy z np. Warszawą i Poznaniem... Faktycznie perspektywa super biorąc pod uwagę, że jeśli na takie mecze pójdziemy pełnym piecem to potem jesteśmy 3 mecze w plecy w lidze i dolna 8 i głupie straty punktowe.
Mecz w pucharach? I co trafimy na Azerbejdżan, Gruzję albo Kazachstan, szybki łomot w lidze znowu plecy bo kadra wąska albo kontuzje. Tam jest jednak jebitna wyprawa i ostry zapieprz a nie wyjazd w nieznane na wakacje żeby magnesy na lodówkę kupić... A znając realia naszej ligi to po paru "sukcesach" w trakcie sezonu 3/4 podstawowych zawodników by odeszło za darmo albo za niemoralnie śmieszne pieniądze, które nawet nie załatają znacząco długu/budżetu ani załatać dziur w zespole.
Premia od sponsorów? Przecież nawet nie wiadomo czy w zapisie do umów z jakimś sponsorem mamy taki akapit biorąc pod uwagę dramatyczne okoliczności ostatnich sezonów i grę raczej w dolnej połowie. Równie dobrze piłkarze mogą otrzymać np. po nowym Volvo od Wadowskich a równie dobrze paczkę lizaków do podziału za wyniki...
Może najpierw pograjmy z 2 lub 3 sezony z rzędu w górnej połowie tabeli albo okolicach podium i celujmy wyżej? Co za dużo to i świnia nie zeżre także może trochę chłodu na głowę i więcej luzu. Póki co to oprócz Bequiraja to nie mamy ani pól transferu, odeszło już kilku gości, a oprócz domysłów z TT i TM ani widu ani słychu. Miały być transfery jakościowe! a nie ilościowe, sezon startuje w zasadzie za 2 tygodnie, do tego czasu są dwa sparingi... Basha, Żukow kontuzje, Alon nie wiadomo, Niepsuj, Burliga, Wojtkowski bez kontraktów od 1 sierpnia! Czym Wy chcecie ten PP zdobyć? CLJ-tką? Silvą, Bogusiem i Plewką w pierwszym składzie? Póki co to zaraz trzeba jechać ostro z przygotowaniami, żeby nie było kolejnego 0,7 zgłoś się w wersji 2.0 i to powtórzonego więcej niż raz...

For_FuN_ 28.07.2020 02:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1554196)
Ja tam widzę 3 miliony za zwycięstwo.

Tak było w tym sezonie. W przyszłym jest 5 + 3.

Konrad. 28.07.2020 05:27

Po pierwsze: sugerowanie, że jakikolwiek oficjalny mecz można odpuścić /wystawić drugi skład jest dla mnie postawa parafrazując Reymana, nie godną podania ręki. Oczywiście są sytuacje wyjątkowe (np. mecz decydujący o utrzymaniu dwa dni po Pucharze), ale zakładanie czegoś takiego w lipcu jest haniebne.

Po drugie: co wy z tym Azerbejdżanem, za każdym razem gdy mówi się o pucharach?

Przeciwnicy polskich drużyn w pierwszych meczach LE z ostatnich 5 sezonów :
Rumunia 3x
Dania 2x
Macedonia 2x
Słowacja 1x
Slowenia 1x
Litwa 1x
Łotwa 1x
Portugalia 1x
Luksemburg 1x
Węgry 1x
Bułgaria 1x
Szwecja 1x
Gibraltar 1x
Gruzja 1x
Armenia 1x

Tylko dwa mega dalekie wyjazdy na 19 spotkań - 10%.

Naprawdę wielkiego pecha trzeba by mieć, aby akurat trafić na ten Azerbejdżan czy inne Wyspy Owcze... A jeśli taki pech się przytrafi, to nie ma opcji, żeby koszt czarteru+hotelu wyniósł więcej niż 8 MILIONÓW ZŁOTYCH za zdobycie pucharu. Przestańcie powtarzać te brednie wymyślone przez duet Filipiak-Probierz w celu zamaskowania swojej nieudolności..

To oczywiście w przypadku mało prawdopodobnego zwycięstwa w Pucharze, ale dla nas finansowo i marketingowo finał czy chociaż pół finał by przyniósł namacalne korzyści...

Cytat:

Ostatnie razy to te niższe nam bardziej ciążą niż ESA na sumieniu. A na jakiej za sadzie z ESĄ u siebie? Zasada losowania była jasna. Ten sam poziom wylosowani pierwsi grają jako gospodarz, także można trafić pod rząd dwa wyjazdy z np. Warszawą i Poznaniem.
Czyli boisz się zarówno meczu z klubami z dolnych lig, jak z ekstraklasy. Może się wycofajmy od razu, po co ryzykować kontuzja w Ostrowcu?

Nie wiedziałem, że zmienili znowu zasady losowania. Co do twojego przykładu : jeśli wylosujemy Legie i Lecha po sobie na wyjazdach (na co b pewnie jest 0.5% szansy) to są dwie opcje :
-odpadniemy. I nic się nie stanie, nikt nie będzie rozpaczał - mówi się trudno.
-awansujemy. Czy to fuksem, czy genialną formą - będziemy na ustach całej Polski, staniemy się głównym faworytem do pucharu.

Cytat:

Premia od sponsorów? Przecież nawet nie wiadomo czy w zapisie do umów z jakimś sponsorem mamy taki akapit biorąc pod uwagę dramatyczne okoliczności ostatnich sezonów i grę raczej w dolnej połowie.
Jeżeli nasi prezesi i sponsorzy nie są debilami to takie zapisy są - to typowa praktyka. Tak samo w kontaktach piłkarzy masz wpisane premie za podium czy MP.

Co do sponsorów to za sam fakt transmisji w tv kilku meczu ekstra musieli by dopłacić...
Cytat:

Może najpierw pograjmy z 2 lub 3 sezony z rzędu w górnej połowie tabeli albo okolicach podium i celujmy wyżej?
Piast zrobił jeszcze gorszą rzecz - po zdjęciu 14 miejsca w lidze (jeszcze gorzej niż my), w kolejnym zdobyli MP... Nie mieli takiego doradcy jak ty i nie wiedzieli, że to rozwali klub i że najpierw trzeba pograć kilka sezonów w górnej połówce...

To ich zabiło, sezon później zbankrutowali... Chociaż czekaj, chyba nie?

Cytat:

Póki co to oprócz Bequiraja to nie mamy ani pól transferu, odeszło już kilku gości, a oprócz domysłów z TT i TM ani widu ani słychu.
Cytat roku.

Za Cupiala narzekaliśmy że sporo transferów przeprowadzanych jest w trakcie trwania zgrupowania...

Ty jednak idziesz dalej i narzekasz, że na tydzień przed obozem, na miesiąc przed startem ligi, mamy tylko jeden transfer potwierdzony! O La Boga!

Co do info z TT i innych plotek, rozumiem że chcesz aby klub informował na bieżąco oficjalnie o każdych rozmowach? Może info podawać ile oferują kasy, a ile chce piłkarz? Bezpośrednio na Twój telefon?

Cytat:

Czym Wy chcecie ten PP zdobyć?
W tym roku w finale PO grały Lechia i Cracovia. W derbach mieliśmy lepszy bilans, z Lechia t remis i porażka jedną bramkę. Nie trzeba mieć w składzie Ronaldo, żeby powalczyć z polskimi ekipami...

Mar85 28.07.2020 06:21

Porównując nas do Piasta to lepiej zastanów się co piszesz. Piast nie ma długów jak my, kibice go nie doprowadzili do skraju upadku. Co roku miasto im dawało 12 mln złotych. Czy naprawdę niektórym trudno jest pojąć w jakiej sytuacji mi jesteśmy?

Patryko 28.07.2020 07:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1554199)
Tak było w tym sezonie. W przyszłym jest 5 + 3.

Te dodatkowe 5 baniek jest rozbite za awans w każdej rundzie?

szym_ek 28.07.2020 08:00

Jak Arka zdobywala Pucharo to konczyla lige na 13 miejscu.
to jest tylko kilka meczow. mozemy trafic z forma jak za wczesnego Stolarczyka, mozemy trafic z forma jak za poznego Stolarczyka.
Ale nie widze powodow zeby tweirdzic ze jestesmy skazani na porazke albo ze ewentualna wygrana pucharu nam bardziej zaszkodzi niz wczesne odpadniecie ( O_O )

caucus 28.07.2020 08:28

Ciekaw jestem, czy byłoby tutaj takie ciśnienie na PP, gdyby nie to, że złodzieje go zgarnęli kilka dni temu :)

W tym sezonie wiele drużyn może podejść normalniej do PP, bo liga będzie miała tylko 30 kolejek, więc odpada argument o tym, że trzeba szanować siły.

Mnie zawsze bolało to odpuszczanie pucharu, bo to jest dodatkowa rywalizacja, adrenalina, okazja do tego, by przeżyć coś więcej niż liczenie sprawozdań finansowych czy emocjonowanie się wyrokami sądowymi.

A zdobycie pucharu mogłoby naprawdę dać nam kopa do przodu. Zawsze to jakiś fajny obrazek, okazja do fety. Puchary to szczegół, jeszcze co najmniej 5-6 lat nie będziemy na nie gotowi.

!!IRIVER!! 28.07.2020 09:16

Droga Cracovii do finału z 2019/20:
Jagiellonia, Bytovia, Raków, GKS Tychy, Legia/
Droga Lechii:
19/20: Gryf Wejcherowo, Chełmianka Chełm, Zagłębie Lubin, Piast, Lech
18/19: Wisła Kraków, Resovia, BrukBet, Górnik Zabrze, Raków...

i jeszcze drogi Arki do finału PP:
17/18 Śląsk Wrocław, Podbeskidzie, Chrobry, Korona Kielce, porażka w finale z Legią
16/17 Rominta Gołdap :D , Olimpia Zambrów, KSZO :D , Bytovia Bytów, Wigry Suwałki ->>> wygrany finał z Lechem. :D

Popatrzcie jakie drużyny dochodziły do 1/8, 1/4 finału w ostatnich 2 latach...
Stal Stalowa Wola, Błękitni, GKS Tychy, rezerwy Legii..., Odra Opole, Wisła Sandomierz, Rozwój Katowice, Wigry Suwałki, nie mówiąc o tym, że w tamtym roku spadająca z eklapy Miedź była w półfinale, podobnie jak awansujący do eklapy Raków...

Nie róbmy sobie jaj, mając sezon z 1 spadkowiczem, 30 kolejek, pierwszą rundę z KSZO przed sezonem, a drugą pomiędzy Podbeskidziem a Rakowem naszym zasranym obowiązkiem jest walczyć o 1/8 finału a nie .......ić o odpaleniu pucharu bo to może być problem. :D

Karherop 28.07.2020 09:48

Kolega wyżej świetnie to podsumował, jak bardzo puchar "obciąża" drużynę. Teraz gdy mamy 3 spotkania na jesień + 3 na wiosnę to już naprawdę nie jest "wyczyn", by do tych kilku spotkań się dobrze przygotować i potraktować je poważnie.

Za sam.awans do pucharów jest taka kasa, że nawet ewentualną kompromitację z litwinami można przełknąć.

Cygan82 28.07.2020 09:49

juz to widze jak Kuba mowi panowie odpuszczamy puchar ��To nie jest puchar Anglii ,Niemiec,Hiszpanii,ze trzeba zagrac kilka ciezkich meczy,tylko puchar Polski.To jest Wisła Kraków i naszym jebanym obowiazkiem jest byc co roku przynajmniej w polfinale.

luke1906 28.07.2020 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez caucus (Post 1554204)
Mnie zawsze bolało to odpuszczanie pucharu, bo to jest dodatkowa rywalizacja, adrenalina, okazja do tego, by przeżyć coś więcej niż liczenie sprawozdań finansowych czy emocjonowanie się wyrokami sądowymi.

A zdobycie pucharu mogłoby naprawdę dać nam kopa do przodu. Zawsze to jakiś fajny obrazek, okazja do fety. Puchary to szczegół, jeszcze co najmniej 5-6 lat nie będziemy na nie gotowi.

Mam podobne podejście do tematu.
Po tylu latach marazmu i dziadostwa PP to najłatwiejsza opcja na sukces, na pokazanie, że wreszcie idzie w klubie ku lepszemu.
Przecież to są same korzyści - i wizerunkowo i finansowo. 8 baniek w naszej sytuacji to jak wygrana w lotto. Dodatkowo uefa też płaci za występ w pucharach.

Nie rozumiem też problemu z grą w Azerbejdżanie czy innym Gibraltarze. Nikt się tam nie tłucze autokarem, a 4 godziny w samolocie chyba jeszcze nikomu nie zaszkodziły? A że ciepło? W takiej Grecji też jest ciepło, a Legia to raczej by się nie obraziła na wyjazd do Pireusu w ostatniej rundzie kwalifikacji LM?

Karherop 28.07.2020 10:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cygan82 (Post 1554208)
juz to widze jak Kuba mowi panowie odpuszczamy puchar ��To nie jest puchar Anglii ,Niemiec,Hiszpanii,ze trzeba zagrac kilka ciezkich meczy,tylko puchar Polski.To jest Wisła Kraków i naszym jebanym obowiazkiem jest byc co roku przynajmniej w polfinale.

Nigdy tak nie było i nie będzie. I za Kasperczaka odpadliśmy we wczesnych rundach.
Obowiązkiem jest zawsze walczyć, a wygra lepszy zespół.

Kuba tego nie powie w szatni, ale jak Skowronek wystawił 4 młodzieżowców + będzie oszczędzał Kubę to już widzę oczami wyobraźni ta radość w Ostrowcu czy innym Stargardzie lokalnego folkloru.

Arkadiusz.Czerepach 28.07.2020 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1554193)
8 milionów złotych za zwycięstwo, mecz w pucharach, premia od sponsorów itd.

To wykończyło by nasz klub.

Tym bardziej, że trzeba rozegrać aż 6 spotkań, z czego wszystkie albo z I-III ligowcami, albo u siebie z ekstraklasowcami...

Trzeba odpuścić ten pocałunek śmierci już teraz i skupić się na emocjonującej walce o 6. miejsce...

hehe dobre ^^

bridgeburner 28.07.2020 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1554210)
Nigdy tak nie było i nie będzie. I za Kasperczaka odpadliśmy we wczesnych rundach.
Obowiązkiem jest zawsze walczyć, a wygra lepszy zespół.

Kuba tego nie powie w szatni, ale jak Skowronek wystawił 4 młodzieżowców + będzie oszczędzał Kubę to już widzę oczami wyobraźni ta radość w Ostrowcu czy innym Stargardzie lokalnego folkloru.

Nie no, różne cuda tu były ale bądźmy powazni
Gramy z rywalem z 13 miejsca z 4 poziomu rozgrywek, który ostatni mecz o stawkę rozegrał w marcu
Nawet bez Kuby, z 4 młodzieżowcami w skladzie mamy zasrany obowiązek to wygrac

Leh71 28.07.2020 13:19

Puchar to także coś do postawienia w gablocie, kolejne trofeum, na zawsze już zostajesz na liście zwycięzców.
Każde trofeum jest cenne.

Karherop 28.07.2020 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1554214)
Nie no, różne cuda tu były ale bądźmy powazni
Gramy z rywalem z 13 miejsca z 4 poziomu rozgrywek, który ostatni mecz o stawkę rozegrał w marcu
Nawet bez Kuby, z 4 młodzieżowcami w skladzie mamy zasrany obowiązek to wygrac

Mogę się mylić ale 3 liga zacznie rozgrywki wcześniej niż ekstraklasa.

brylant17 28.07.2020 19:06

Nie mylisz się w ten weekend start!

AOT 30.07.2020 07:42

Ludzie, którzy mówią że PP trzeba odpuścić, a awans do eliminacji LE będzie czymś złym to powinni .......nąć baranka o ścianę.
Zakładając dojście do finału rozegramy 36 meczów w sezonie.
A europuchary to będzie coś zajebistego po tylu latach przerwy, choćbyśmy mieli jechać do Gruzji czy Azerbejdżanu. Sam fakt gry w pucharach.
Już nie bądźcie śmieszni, bo ....a nie przystoi kibicowi takich bredni pisać. Wróćcie się do postu Konrada powyżej i czytajcie czytajcie czytajcie aż dotrze.

El'kabat 30.07.2020 08:44

My do finału PP ? Od kiedy my jesteśmy liczącą się siłą w lidze ? :)
Mówisz o zespole, który skończył na 13 miejscu z licznymi problemami i z jedną, stałą i wąską kadrą.

wściekłe pięści węża 30.07.2020 09:27

No tak, bo taka Arka jak wygrywała PP, to ligą też zamiatała.

X-Ray 30.07.2020 09:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1554253)
No tak, bo taka Arka jak wygrywała PP, to ligą też zamiatała.

Niezwykle jej pomógł ten sukces. Przez następne 10 lat chyba jeszcze ta Arka będzie przypominana.

Kontuzje za kontuzjami, na kontrakcie obecnie 14 zawodników a tutaj bujanie w obłokach i widzenie się na Narodowym.

masada 30.07.2020 10:13

Poza tym od kilku lat ranga tego pucharu po latach mizerii wyraźnie wzrasta, wzrosły gratyfikacje i zapewniam Was, że nie jesteśmy jedynymi, którzy to zauważyli, więc bardziej spinać będą się wszyscy ;p

wściekłe pięści węża 30.07.2020 10:15

Tak, dlatego pomysłem na odmienie sytuacji jest odpuszczenie tych rozgrywek. :lol: Jesteście genialni.

Jak przedupcymy z KSZO, to będzie idealnie, bo będzie się można skupić na lidze?

A to, że Arka czy Zawisza nie potafiły wykorzystać tego sukcesu, to już inna bajka. Na pewno jednak w tych klubach nie ma nikogo, kto by żałował, że go odnieśli. Skończcie więc bredzić, że PP należy odpuścić, bo NIC na tym nie zyskamy. Możemy tylko stracić kolejnych kibiców zniechęconych przeciągającą się nijakością.

masada 30.07.2020 10:29

A kto mówi o odpuszczeniu?
Mieści Ci się w głowie, że można się naprawdę spinać i starać się go zdobyć, a jednocześnie nie żyć złudzeniami, że wystarczy się schylić po te parę baniek, bo one leżą na ulicy?

szym_ek 30.07.2020 10:39

Naprawde jestem zaskoczony ze kibice Wisly - klubu ktory:
od 2000 do 2011 roku zdobyl 7 mistrzostw Polski
ostatni Puchar wstawil do gabloty 9 lat temu
byl na skraju upadku 1,5 roku temu

przekonuja ze nie warto walczyc w PP O_O
Wygramy czy nie ale predzej zdobedziemy puchar niz mistrzostwo wiec warto walczyc
A czy zagramy pozniej w pucharach czy nie to jest juz sprawa drugorzedna

kbr 31.07.2020 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1554195)
Jeżeli nie robisz sobie nadzieii - nie jesteś kibicem, a obserwatorem wyników Wisły.

Ja robię sobie zawsze nadzieję na dobry wynik, w każdym meczu. Na tym polega kibicowanie.

Tym bardziej, że nie gramy z Realami, tylko z klubami z którymi wygrywaliśmy w ciągu ostatnich dwóch lat.

Podobnie w lidze.

Na tym forum zawsze znajdzie się ktoś, kto rości sobie prawo do decydowania o tym, kto jest kibicem Wisły, a kto nim nie jest. Taki już urok tego miejsca. Widocznie czujesz silną potrzebę dowartościowania się.

Jest różnica między nadzieją przed każdym meczem, a pompowaniem balonika, z powodu bólu dupy, bo sąsiadce udało się wygrać puchar. Nie wiem czy zauważyłeś, ale w tym sezonie nasz ostatni wywalczony puchar uzyska pełnoletniość, a występy w ciągu ostatnich lat nie napawają optymizmem. Na ostatnie 8 edycji tylko raz udało nam się doczłapać co ćwierćfinału.

Ale żeby nie pisać o prehistorii: w poprzednim sezonie z pucharem pożegnaliśmy się w 1/32 po meczu z drugoligowcem, a w samej lidze zajęliśmy 13 miejsce, co zostało potraktowane za sukces. W tej chwili trwa przerwa między sezonami i sporo zawodników odeszło, a my nawet nie uzupełniliśmy składu. Wyjaśnisz mi na podstawie czego mam wierzyć w wygranie pucharu? Skoro stać nas na zwycięstwo to dlaczego w ostatnich latach nie możemy przejść pierwszej rundy?

Konrad. 31.07.2020 15:56

Cytat:

Na tym forum zawsze znajdzie się ktoś, kto rości sobie prawo do decydowania o tym, kto jest kibicem Wisły, a kto nim nie jest. Taki już urok tego miejsca. Widocznie czujesz silną potrzebę dowartościowania się.
Cóż taką mam definicje kibica - człowiek, który kibicuje.
Cytat:

Jest różnica między nadzieją przed każdym meczem, a pompowaniem balonika, z powodu bólu dupy, bo sąsiadce udało się wygrać puchar. Nie wiem czy zauważyłeś, ale w tym sezonie nasz ostatni wywalczony puchar uzyska pełnoletniość, a występy w ciągu ostatnich lat nie napawają optymizmem. Na ostatnie 8 edycji tylko raz udało nam się doczłapać co ćwierćfinału.
Zdradzę Ci sekret: wyniki i forma z ubiegłych lat nie mają żadnego znaczenia w tym sezonie. Żadnego.

Dwa : nie wiem o jakim pompowaniu balonika mówisz. Nikt nie twierdzi, że jesteśmy faworytami, że "puchar albo śmierć". Nie, po prostu chcemy grać w PP pierwszym składem na maksa i spróbować szczęścia...
Cytat:

Ale żeby nie pisać o prehistorii: w poprzednim sezonie z pucharem pożegnaliśmy się w 1/32 po meczu z drugoligowcem, a w samej lidze zajęliśmy 13 miejsce, co zostało potraktowane za sukces. W tej chwili trwa przerwa między sezonami i sporo zawodników odeszło, a my nawet nie uzupełniliśmy składu. Wyjaśnisz mi na podstawie czego mam wierzyć w wygranie pucharu? Skoro stać nas na zwycięstwo to dlaczego w ostatnich latach nie możemy przejść pierwszej rundy?
minęły chyba dopiero dwa tygodnie okienka - to zamyka się chyba dopiero za dwa miesiące...


Co do "nie możliwości przejścia pierwszej rundy" - gdyby nie wtopa z Błękitnymi zawsze odpadamy z klubami ekstraklasy, wcale tak źle nie jest.

Ale dalej nie wiem, co wyniki z poprzednich lat mają do obecnych? Sprawdź wyniki Piasta przed MP...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl