![]() |
Najlepszy mecz - wygrana przy Kałuży
Najsłabszy mecz - 7:0 Piłkarz sezonu - Błaszczykowski Słabiak sezonu - Boguski Odkrycie sezonu - Turgeman Zaskoczenie sezonu - dobry powrót Lisa Zawód sezonu - Chuca Najładniejsza bramka - Buksa vs. Jagiellonia Największa wtopa: seria 11 porażek |
Najlepszy mecz - Wisła - Jagiellonia 3-0
Najsłabszy mecz - Wiadomo, Warszawa Piłkarz sezonu - Kuba Słabiak sezonu - Chuca, Silva Odkrycie sezonu - Buksa Zaskoczenie sezonu - Klemenz Zawód sezonu - Savicevic Najładniejsza bramka - Buksa z Jagiellonia Największa wtopa - seria 11 porażek |
Najlepszy mecz - wygrane Derby przy ul. Kałuży
Najsłabszy mecz - 7:0 z Legią w Warszawie (przejdzie do historii) Piłkarz sezonu - bez wątpienia Jakub Błaszczykowski, gdy był na boisku ciągnął cały zespół w górę i dawał z siebie wszystko. Gdyby nie on to skończylibyśmy w strefie spadkowej. Słabiak sezonu - musiałbym połowę kadry wpisać w zależności od czasu :D Odkrycie sezonu - Żukow- przed pandemią Zaskoczenie sezonu - Turgeman- na plus Zawód sezonu - Maciej Stolarczyk Najładniejsza bramka - Jakub Błaszczykowski (rzut wolny z Koroną u siebie) Największa wtopa - seria porażek pod wodzą trenera Stolarczyka |
Najlepszy mecz - 4:0 z ŁKS-em
Najsłabszy mecz - 0:7 z Legią Piłkarz sezonu - Normalnie dałbym Brożka, ale po ostatnich karnych w wykonaniu naszych piłkarzy bardziej doceniam skuteczność Błaszczykowskiego w tym elemencie gry, więc Kuba Słabiak sezonu - Jean Carlos Silva Odkrycie sezonu - Olek Buksa Zaskoczenie sezonu - fakt, że się jednak utrzymaliśmy Zawód sezonu - Ten sezon to jeden wielki zawód Najładniejsza bramka - Błaszczykowski na 2:0 z Koroną Największa wtopa - podanie Savićevicia w derbach przy R22 |
Co tu podsumowywac... sezon sie odbyl, nie spadlismy... sezon do zapomnienia.
|
TOP 10 meczy pod wzgledem frekwencj w 2019/20
https://i.ibb.co/tJdsdP3/Zrzut-ekran...5-12-18-45.png Podawanie sredniej z wiadomych powodw mija sie z celem. TOP 10 tez by inaczej wygladalo gdyby sezon byl 'normalny' |
Najlepszy mecz - derby i wygrana przy Kałuży
Najsłabszy mecz - 7:0 - blamaż i hańba Piłkarz sezonu - Błaszczykowski Słabiak sezonu - Chuca Odkrycie sezonu - Turgeman Zaskoczenie sezonu - dobry powrót Lisa Zawód sezonu - Wasilewski Najładniejsza bramka - Buksa vs. Jagiellonia Największa wtopa: trzymanie się na siłę stołka po porażce 0-7 przez Stolarczyka |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl