Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Podsumowanie Sezonu (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10317)

1906T 20.07.2020 07:47

Najlepszy mecz - wygrana przy Kałuży
Najsłabszy mecz - 7:0
Piłkarz sezonu - Błaszczykowski
Słabiak sezonu - Boguski
Odkrycie sezonu - Turgeman
Zaskoczenie sezonu - dobry powrót Lisa
Zawód sezonu - Chuca
Najładniejsza bramka - Buksa vs. Jagiellonia
Największa wtopa: seria 11 porażek

Karherop 21.07.2020 13:49

Najlepszy mecz - Wisła - Jagiellonia 3-0
Najsłabszy mecz - Wiadomo, Warszawa
Piłkarz sezonu - Kuba
Słabiak sezonu - Chuca, Silva
Odkrycie sezonu - Buksa
Zaskoczenie sezonu - Klemenz
Zawód sezonu - Savicevic
Najładniejsza bramka - Buksa z Jagiellonia
Największa wtopa - seria 11 porażek

Cycu 21.07.2020 14:11

Najlepszy mecz - wygrane Derby przy ul. Kałuży
Najsłabszy mecz - 7:0 z Legią w Warszawie (przejdzie do historii)
Piłkarz sezonu - bez wątpienia Jakub Błaszczykowski, gdy był na boisku ciągnął cały zespół w górę i dawał z siebie wszystko. Gdyby nie on to skończylibyśmy w strefie spadkowej.
Słabiak sezonu - musiałbym połowę kadry wpisać w zależności od czasu :D
Odkrycie sezonu - Żukow- przed pandemią
Zaskoczenie sezonu - Turgeman- na plus
Zawód sezonu - Maciej Stolarczyk
Najładniejsza bramka - Jakub Błaszczykowski (rzut wolny z Koroną u siebie)
Największa wtopa - seria porażek pod wodzą trenera Stolarczyka

obikenobi 21.07.2020 15:23

Najlepszy mecz - 4:0 z ŁKS-em
Najsłabszy mecz - 0:7 z Legią
Piłkarz sezonu - Normalnie dałbym Brożka, ale po ostatnich karnych w wykonaniu naszych piłkarzy bardziej doceniam skuteczność Błaszczykowskiego w tym elemencie gry, więc Kuba
Słabiak sezonu - Jean Carlos Silva
Odkrycie sezonu - Olek Buksa
Zaskoczenie sezonu - fakt, że się jednak utrzymaliśmy
Zawód sezonu - Ten sezon to jeden wielki zawód
Najładniejsza bramka - Błaszczykowski na 2:0 z Koroną
Największa wtopa - podanie Savićevicia w derbach przy R22

skarabeus 21.07.2020 20:47

Co tu podsumowywac... sezon sie odbyl, nie spadlismy... sezon do zapomnienia.

bódyń 25.07.2020 11:20

TOP 10 meczy pod wzgledem frekwencj w 2019/20
https://i.ibb.co/tJdsdP3/Zrzut-ekran...5-12-18-45.png


Podawanie sredniej z wiadomych powodw mija sie z celem.
TOP 10 tez by inaczej wygladalo gdyby sezon byl 'normalny'

Ogryzek 25.07.2020 11:47

Najlepszy mecz - derby i wygrana przy Kałuży
Najsłabszy mecz - 7:0 - blamaż i hańba
Piłkarz sezonu - Błaszczykowski
Słabiak sezonu - Chuca
Odkrycie sezonu - Turgeman
Zaskoczenie sezonu - dobry powrót Lisa
Zawód sezonu - Wasilewski
Najładniejsza bramka - Buksa vs. Jagiellonia
Największa wtopa: trzymanie się na siłę stołka po porażce 0-7 przez Stolarczyka


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl