![]() |
Cytat:
|
Absurdalne zakończenie absurdalnego sezonu.
Schodzi z boiska dwóch spośród najbardziej obiecujących zawodników w naszej kadrze (Hoyo i Buksa), wchodzą Wasilewski i Brożek. Wasyl, jeden z większych twardzieli i zakapiorów ligi, strzela karnego jakby nie zjadł śniadania. Pozostaje liczyć, że wraz z tym meczem wyczerpał się nasz zapas pecha. Do zobaczenia za miesiąc! |
Chciałem napisać kilka słów o grze Buksy. Nie chodzi o dzisiejszy mecz, lecz generalnie o jego postawę w tym sezonie.
Czy dostrzegacie w jego grze jakiekolwiek przebłyski pomijając strzelone gole (te są pierwsza klasa). Ja nie widzę w nim kompletnie nic. Być może chłopak nie daje rady z uwagi na warunki fizyczne (regularnie przegrywa walkę o pozycję z bardziej rosłymi zawodnikami, czyli praktycznie ze wszystkimi), a na to potrzeba czasu i pracy na siłowni. Niemniej jednak poza sytuacjami strzeleckimi wygląda bardzo blado. Brak celnych podań, brak zastawienia piłki, brak dryblingu. Prawdopodobnie lepiej wyglądałby w ekipie, która stwarza sytuacje bramkowe a napastnik ma je tylko wykorzystywać. Zobaczymy jak będzie w następnym sezonie. |
Cytat:
Zmieniono Szotę Jasne, ze chodziło o pożegnanie Brożka, Wasyla i Drzazgi. |
Cytat:
|
Cytat:
Sadlok nie zagrał wczoraj źle akurat, no i co jak co, ale biegali wczoraj Wiślacy mocno. A że czasem bez sensu to inna sprawa:) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl