Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXXIV kolejka] ŁKS Łódź - Wisła Kraków, 03-07-2020, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10308)

Arek95 30.06.2020 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1553138)
Będzie seniorów 11 do grania? Całe szczęście że my ten Górnik ograliśmy bo by mogło się zrobić nerwowo
Zmieniają się trenerzy, zmieniają zawodnicy a kontuzje jak były tak są w zatrważającej ilosci
Może z nawierzchnia treningowa coś nie tak?

Ewidentnie wina maty na siłowni klubowej... Za ślisko i masz efekty!

caucus 30.06.2020 20:54

Żukow już miał kontuzję w trakcie przygotowań, pewnie nie do końca wyleczył, de facto się utrzymaliśmy, więc dostał wolne.

Kuba jest stary i będzie się rozwalał.

Chyba trzeba będzie przestawić wajchę transferową ze spadów z lig zagranicznych (bo wiadomo, że odpadają fizycznie) na byczków, którzy może i są drewniani, ale przynajmniej potrafią biegać w każdym meczu po 90 minut i sie nie rozwalają.

Z czasem będziemy mogli do tego lasu przywozić trochę konkretniejszych zawodników.

Matios98 30.06.2020 20:56

Absolutna większości tych urazów, to kontuzje piłkarzy u których można się urazów spodziewać a wiadomo, że zawsze w sezonie przytrafią się jeszcze te "niespodziewane" urazy i tym sposobem co chwila jest szpital.Według mnie nie jest to kwestia sztabu medycznego/ trenerskiego tylko budowy kadry, nie wiem tylko na ile to błąd, a na ile smutna konieczność.

Adenalix 30.06.2020 21:28

Wracając do tematu meczowego, ŁKS ma presję kibiców, którzy odwiedzają piłkarzy na treningach. Nie wiem na ile trener Stawowy personalnie potraktuje mecz z Wisłą Kraków i czy uda mu się zmotywować piłkarzy do gry o trzy punkty. Mam wielką nadzieję, że nasi podejdą do meczu z pełnym zaangażowaniem. Tak czy owak, wynik z Zabrza to wielki sukces.
Byłem w tym sezonie na meczu w Zabrzu przegranym pomimo prowadzenia 1-0 i nieuznanej bramki Janickiego na 2-0. Gdy wracałem do Krakowa pomyślałem sobie, "nie ma siły. Spadniemy". Byliśmy wtedy na ostatnim miejscu i mieliśmy 11 punktów. 3 punkty straty do ŁKS. Cieszę się, że jesteśmy teraz w takiej sytuacji. Przypieczętujmy to utrzymanie z ŁKS, a może Arka je przypieczętuje nie wygrywając z Koroną?
Lis-Niepsuj, Janicki, Klemenz, Sadlok - RB9, Basha, Kuveljic, Hołownia, Chuca - Turgeman. Na pewno pokaże się Buksa, być może wróci Wojtkowski, Savicevic, Mak, Brożek, jest Pawłowski, Wasyl na ciężkie chwile, Szot na prawą obronę. Tylko zwycięstwo, zero odpuszczania.

Blixa 30.06.2020 23:08

Wygrajmy i zakonczmy juz ten koszmarny sezon.

Szneka 01.07.2020 11:58

czyli wychodzimy tak
Lis-Sadlok-Janicki-Klemenz-Niepsuj-Basha-Kuveljić-Chuca-Hołownia-Boguski-Turgeman
ławka
Buchalik-Wasilewski-Szot-Pawłowski-JCSilva-Tupta-Buksa-Hoyo-Duda
to oprócz Brody cały nasz stan zdrowych zawodników na dziś

ramzes190 01.07.2020 12:43

Ja by bardzo chciał zobaczyć Buksę i Turgemana w duecie w ataku. Kiedy jak nie z czerowną latarnią ligi?

Karherop 01.07.2020 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1553143)
Wracając do tematu meczowego, ŁKS ma presję kibiców, którzy odwiedzają piłkarzy na treningach.

Jak świat światem, zawsze taka "motywacja" przynosi skutki odwrotne do planowanego.

Za bardzo nie można się oglądać na przeciwnika. Jeśli ten mecz przegramy to tylko dlatego że piłkarze "poczuli" że mają utrzymanie. Już to przerabialiśmy wielokrotnie..

Mar85 01.07.2020 13:47

Skoro ŁKS gra bez presji a my o coś walczymy to na jakiej podstawie mamy mieć łatwiej? Z presją jest łatwiej?

Arkadiusz.Czerepach 01.07.2020 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1553159)
Jak świat światem, zawsze taka "motywacja" przynosi skutki odwrotne do planowanego.

Za bardzo nie można się oglądać na przeciwnika. Jeśli ten mecz przegramy to tylko dlatego że piłkarze "poczuli" że mają utrzymanie. Już to przerabialiśmy wielokrotnie..

nam pomoglo sie utrzymac, ale moze za mlody jestes zeby pamietac

_ukoL 02.07.2020 13:32

Wygrać i zapomnieć o tym sezonie.

bridgeburner 03.07.2020 17:57

To co zagraliśmy w 1 połowie to jest skandal
Lesertwo, pozoranctwo i minimalizm
ŁKS oddal więcej strzałów i miał więcej sytuacji przez 45 minut niż w dotychczasowych meczach po wznowieniu rozgrywek
Razem wziętych
A Sadlokowi chyba ich szkoda, że postanowił być dzisiaj 12 zawodnikiem gospodarzy
Po 2 połowie stwierdzam, że jakby Monthy Python chciał zrobić skecz o piłce to nie muszą się wysilać tylko mogą wziąć ten mecz
Bardzo chcieliśmy nie wygrać jednak ŁKS nam na to swojabheroiczna postawa nie pozwolil
PS nowy kontrakt dla Rafała!:haha:

Wisła V 03.07.2020 18:03

Sadloka to zapakować do pudła i wysłać do Aklasy, reprezentant Polski quwa chyba w blind footballu z szacunkiem dla tych drugich

Patryko 03.07.2020 18:58

Ważne 3 punkty, styl mizerny, elektryczny blok obronny, RB9 - to krótkie podsumowanie tego meczu.
Chyba tylko najstarsi górale wiedzą dlaczego do drugiego karnego podszedł Rafał.
Sadlok z taką grą to niech idzie do Wieczystej odcinać kupony, jest po prostu fatalny w obronie.

Książę Palownik 03.07.2020 19:05

Widać było, że to mecz dwóch zajebiście słabych drużyn.

Te przyjęcia, po których piłkę trzeba gonić 4-6 metrów... I to niestety dotyczy połowy tego składu. Masakra.
Różnicę robił Turgeman, nieźle Basha (choć dziś parę niedokładnych podań).

Przyszły sezon będzie ciekawy ale dla nas raczej znowu dolna połówka tabeli.

pepe72 03.07.2020 19:06

Potrzebujemy jeszcze straty punktów Arki w Kielcach i wakacje.
Boguś jest nam niezbędnie potrzebny ale sam potrzebuje treningu ze strzelania karnych.

inspektor erektor 03.07.2020 19:13

Który już raz Malarz obronił karnego wykonywanego przez Boguskiego?

Jay jay 03.07.2020 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1553215)
Ważne 3 punkty, styl mizerny, elektryczny blok obronny, RB9 - to krótkie podsumowanie tego meczu.
Chyba tylko najstarsi górale wiedzą dlaczego do drugiego karnego podszedł Rafał.
Sadlok z taką grą to niech idzie do Wieczystej odcinać kupony, jest po prostu fatalny w obronie.

Sadlok nigdy nie powinien grac w Wisle Krakow. Odkąd przyszedł obrona Wisly miala chyba najsłabsze liczby w przekroju sezonu od X lat. W tym nie ma przypadku.

Wehrmacht 03.07.2020 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1553218)
Boguś jest nam niezbędnie potrzebny ale sam potrzebuje treningu ze strzelania karnych.

:haha: :haha:

Czy są drudzy tacy kibice, u których syndrom sztokholmski jest aż tak rozwinięty?

fran23 03.07.2020 19:18

34 kolejka to najwyższy czas do uświadomienia sobie jak słabych grajków posiadamy :)

bridgeburner 03.07.2020 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jay jay (Post 1553220)
Sadlok nigdy nie powinien grac w Wisle Krakow. Odkąd przyszedł obrona Wisly miala chyba najsłabsze liczby w przekroju sezonu od X lat. W tym nie ma przypadku.

No już bez przesady
Dużo dobrego zrobił dla Wisly, swego czasu na lewej obronie był w formie reorezentacyjnej
Za to 2 sezon pod rzadu jest naprawdę kiepski z przebłyskami przeciętności

jova 03.07.2020 19:28

Ależ mnie Boguś wku...ł. Doceniam go za te wszystkie lata w Wiśle, ale do cholery, po co on podchodził do tego karnego?! Nigdy nie strzelał 11tek jakoś szczególnie dobrze. To nie był moment na szlifowanie indywidualnych statystyk.

majkelson777 03.07.2020 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1553224)
Ależ mnie Boguś wku...ł. Doceniam go za te wszystkie lata w Wiśle, ale do cholery, po co on podchodził do tego karnego?! Nigdy nie strzelał 11tek jakoś szczególnie dobrze. To nie był moment na szlifowanie indywidualnych statystyk.

Bo podobno ON jest wyznaczony do karnych, a pierwszego po prostu oddał Turgemanowi :haha:

jova 03.07.2020 19:42

Nie wiem gdzie by to można sprawdzić, by mieć pewność, ale według transfermarkt Boguś będzie teraz miał w karierze więcej karnych niestrzelonych niż wykorzystanych. Jeśli masz rację, że to on jest pierwszym wykonawcą, to nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać.

Tantal 03.07.2020 19:44

To już lepiej niech Lisa wyznaczą. Kurna, przecież to widać, że jak Boguś ma kończyć akcję to ma poty siódme i panikę w oczach. Powinien myśleć o akademii pożegnalnej a nie o strzelaniu karnych.

Lvcas 03.07.2020 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tantal (Post 1553228)
To już lepiej niech Lisa wyznaczą. Kurna, przecież to widać, że jak Boguś ma kończyć akcję to ma poty siódme i panikę w oczach. Powinien myśleć o akademii pożegnalnej a nie o strzelaniu karnych.

Źle nie uderzył. Po prostu wyczuł go Malarz. Nie znęcajcie się już tak nad Bogusiem :p

Tantal 03.07.2020 20:01

Dobrze to swojego karnego Alon uderzył. Strzał Bogusia ani nie był przy słupku, nie było szczura ani nie było to pod poprzeczkę. Był strzał średni co do siły, czytelny, na dobrej dla bramkarza wysokości.


Gorzej żeby uderzyć, to musiałby w środek bramki albo jakiegoś lekkiego farfocla. Zmaścił też jedno czy dwa dobre podania od Alona.


Boguś jak to Boguś. Był aktywny, biegał, próbował być pod grą. Nie chcę się nad nim znęcać, starał się. Ale ni wuja mu dziś nie szło i jeśli miałby być kolejny sezon w takiej formie to będzie obciążeniem a nie wzmocnieniem zespołu.

zbyszek93 03.07.2020 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1553227)
Nie wiem gdzie by to można sprawdzić, by mieć pewność, ale według transfermarkt Boguś będzie teraz miał w karierze więcej karnych niestrzelonych niż wykorzystanych. Jeśli masz rację, że to on jest pierwszym wykonawcą, to nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać.

Faktycznie, 3 na 7 to jest zaledwie 43%. Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Zróbmy mu jakieś pożegnanie po ostatnim meczu, zatrudnijmy może gdzieś w klubie, ale niech w końcu da sobie spokój z graniem.

royalmichael 03.07.2020 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lvcas (Post 1553229)
Źle nie uderzył. Po prostu wyczuł go Malarz. Nie znęcajcie się już tak nad Bogusiem :p

https://mobile.twitter.com/jakubbial...04345137647616

No tak, jeśli zawodnik już przed ustawieniem piłki wie gdzie będzie uderzał i nie jest w stanie zmienić decyzji w trakcie biegu to faktycznie można powiedzieć że bramkarz go wyczuł :)

pepe72 03.07.2020 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wehrmacht (Post 1553221)
:haha: :haha:

Czy są drudzy tacy kibice, u których syndrom sztokholmski jest aż tak rozwinięty?

Odszczekałeś już swoje komentarze n/t trenera? Arka zremisowała w Kielcach więc od kilku minut mamy utrzymanie w e-klapie.

A dla wszystkich ... hmm ... no, nadpobudliwych kolegów po szalu polecam ostatnie TSW. Jest m.in. o Bogusiu. https://soundcloud.com/weszlofm/tego...nia-krupa-miga

Jak ktoś zapomniał to w Zabrzu miał asystę przy golu dającym nam bezcenne 3 punkty!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl