![]() |
U wszystkich buków jesteśmy faworytem, o czymś to świadczy. Płock nie gra ostatnio wybitnej piłki, mają 5 meczów z rzędu bez zwycięstwa, po przerwie punktują gorzej od nas.
Z kim wygrać jak nie z nimi? Teoretycznie obok ŁKS-u to powinien być najłatwiejszy przeciwnik. Tym bardziej że gramy u siebie. Dla nas jest to również szansa na realne wpuszczenie Płocka do grupy drużyn walczących o utrzymanie. W przypadku zwycięstwa mamy do nich tylko punkt straty (realnie 2) co przy 5 kolejkach do końca powoduje, że o utrzymanie walczą 4 zespoły a nie 3 (ŁKS-u nie liczę). Jeśli nie będzie głupich fauli na 20-30 metrze przed naszą bramką i jeżeli będziemy kryli Urygę przy rogach to nie powinno być źle. U nas jest trochę absencji ale w Płocku też za kartki nie zagrają Szwoch i Garcia. Chciałbym żebyśmy wyszli w ustawieniu: Buchalik â Niepsuj, Klemenz, Hebert, Sadlok â Błaszczykowski, Basha, Żukow, Chuca, Hołownia â Turgeman Oby tylko Kuba wytrzymał cały mecz. |
Z drugiej strony u bukmacherów wyjściowy był kurs ~2,00, a teraz już oscyluje wokół 2,2-2,3. Tendencja jest więc wzrostowa ;)
|
Musimy w jakis sposob wyrwac trzy punkty.
|
Konferencja prasowa przed meczem: https://youtu.be/UCodvfGFUe4
|
To może być najważniejszy mecz w ostatnich kilkunastu latach.
Niestety odbudowa klubu rozpoczęta przez duet Jarosław Królewski&Bogusław Leśnodorski została zablokowana z pełną premedytacją przez wiadome środowiska i ich samozwańcze elity towarzysko-intelektualne wywodzące się z najbardziej twardego, konserwatywnego betonu TS-u. Wisła musi utrzymać Ekstraklasę i to za wszelką cenę, bo w innym przypadku ten niszczycielski układ jeszcze mocniej zablokuje, zabetonuje Wisłę i to na najbliższe kilkanaście lat, spychając największy klub w Polsce na kompletne peryferia piłki w tym kraju, a dokładniej tam, gdzie diabeł mówi dobranoc, gdzie nie ma niczego. Nie idźmy tą drogą... Zgadzam się z Bogusławem Leśnodorskim, że: https://www.polsatsport.pl/wiadomosc...ca-inwestycja/ Tylko niestety rzeczywistość wygląda w dalszym ciągu fatalnie, bo wróg jest dalej wrogiem. |
Koalik - idź w końcu do lekarza.
|
Cytat:
|
Moze sie szczescie usmiechnie i uda sie zremisowac
|
Cytat:
Mecz arcyważny - wygrajmy to i kończmy te zabawę. |
Cytat:
|
Dzisiaj to naprawdę można się zgodzić co do tego, że to jeden z najważniejszych meczów w ostatnich kilkunastu latach. Oczywistą oczywistością jest to, że Zagłębie dzisiaj rozłoży nogi przed Arką i przy naszym braku wygranej przewaga zmniejszy się do 2/3 punktów, a to oznacza już kompletny paraliż i pełne gacie ze strachu u naszych gwiazdeczek.
|
Cytat:
Bardzo ważny mecz, najważniejszy mecz, ten mecz jest o 6 punktów, jeśli dzisiaj nie wygramy to będzie lipa... bla bla bla... Tydzień temu to samo, dwa tygodnie temu to samo, miesiąc temu to samo, za tydzień to samo, za dwa tygodnie to samo, za trzy tygodnie to samo... |
wystarczy przypomnieć sobie to: https://www.youtube.com/watch?v=Hoc078sNK5U
|
Z miłą chęcią chciałbym ujrzeć w dzisiejszy wieczór taki skład:
Alon Buksa Kuba Chuca Basha Szot Sadlok Hebert Klemenz Niepsuj Buchalik |
Błagam kvrwa tylko bez wymyślania koła od nowa
451, na bokach Sadlok i Niepsuj, jako młodzieżowiec na lewe skrzydlo Buksa, jak spuchnie w 60 minucie to na zmianę Holownia, oby na obronę wyniku W środku Basha i Zukov Jeżeli Vukan jest niesprawny to za niego Chuca W ataku Alon I chce widzieć walkę, doskok do przeciwnika a nie takie coś jak było przy 3 golu dla Rakowa |
Stawianie Olka na skrzydło to strata jego potencjału. Zupełnie nieopłacalne moim zdaniem.
|
Sledzie 2-1 do przerwy. Trzy punkty sa nam potrzebne jak tlen.
|
Cytat:
|
Na chwilę obecną o spadek walczymy z Arką, dziś 3 punkty trzeba wyszarpać koniecznie.
|
agkś pokazała dzisiaj co znaczy walka na 110%. na to samo liczę dziś z naszej strony. Do boju Wisełko
|
haha przecież lubinki się podłożyły, jak już ich za bardzo cisnęli postanowili grać w 10tkę.0 presji z ich strony.
|
Kuveljić jest całkiem niezły piłkarsko, ale chyba z głową ma coś nie tak. https://weszlo.com/wp-content/upload...21.04.39-2.png
|
Cytat:
|
O czym wy bredzicie. Niko właśnie wybił piłkę, na screenie patrzy, gdzie ona leci. Bardziej to nieodpowiedzialnie niż zamierzone. Pamiętacie czerwoną dla Zdenka? Nogi odbiły mu się od ziemi po odbiorze. To też były 'problemy z głową'?
|
Przesadzacie, tam było zagarnięcie piłki wślizgiem i mu noga w powietrzu została, dynamika była minimalna
Nie sądziłem, że to kiedykolwiek napisze ale zatęskniłem dzis za Wojtkowskim Holownia się ogarnął w 75 minucie, wczesniej sabotował każda akcje w jakiej brał udzial |
Na gorąco:
+ Wynik! + Błaszczykowski - Pan Piłkarz, boje się myśleć, które miejsce w tabeli zajmowali byśmy, gdyby nie nasz kapitan + Skowronek - zreflektował się, nie kombinował i dało to efekt + Lis - wszedł do bramki po dłuższej przerwie i dał jakość - gra na przedpolu, wznowienia gry nogą (różnica jakościowa względem Buchalika kolosalna) + Nie wierzę, że to piszę, ale Janicki - bardzo dobry występ - Hołownia - biegał... I w zasadzie tyle. Bez ładu, bez składu. Zero dokładności. Nie dawał nic zespołowi. Temu Panu już dziękujemy - niedokładność - chciałbym poznać liczbę niedokładnych podań w tym spotkaniu, było ich multum - gra w ataku - w zasadzie nie potrafimy stworzyć sobie dogodnych okazji strzeleckich (o ile w pierwszej połowie jeszcze jakoś to wyglądało, to w drugiej połowie niemalże zero klarownych okazji) - brak szybkiego zawodnika, nie było komu wychodzić do kontr. Brakowało zdecydowanie takiego jeźdźca bez głowy (Mąka?), który szarpnął by na skrzydle Podsumowując. Mega ważne 3 punkty. Jeszcze 4 i mamy utrzymanie, ale mam nadzieję, że nasi włodarze już intensywnie myślą o zbliżającym się oknie transferowym. |
Cytat:
|
bałem się trochę Lisa w bramce.. ale miał 2-3 wyjścia pod koniec meczu.. wszyscy wiemy, że Buchal by stał w linii i nie wiadomo jakby to się skończyło.. tak powinien własnie grać bramkarz
|
Bezcenne trzy punkty.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl