Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXXII kolejka] Wisła Kraków - Wisła Płock, 23-06-2020, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10304)

SlawekS 22.06.2020 22:34

U wszystkich buków jesteśmy faworytem, o czymś to świadczy. Płock nie gra ostatnio wybitnej piłki, mają 5 meczów z rzędu bez zwycięstwa, po przerwie punktują gorzej od nas.
Z kim wygrać jak nie z nimi? Teoretycznie obok ŁKS-u to powinien być najłatwiejszy przeciwnik. Tym bardziej że gramy u siebie.
Dla nas jest to również szansa na realne wpuszczenie Płocka do grupy drużyn walczących o utrzymanie. W przypadku zwycięstwa mamy do nich tylko punkt straty (realnie 2) co przy 5 kolejkach do końca powoduje, że o utrzymanie walczą 4 zespoły a nie 3 (ŁKS-u nie liczę). Jeśli nie będzie głupich fauli na 20-30 metrze przed naszą bramką i jeżeli będziemy kryli Urygę przy rogach to nie powinno być źle. U nas jest trochę absencji ale w Płocku też za kartki nie zagrają Szwoch i Garcia.
Chciałbym żebyśmy wyszli w ustawieniu: Buchalik – Niepsuj, Klemenz, Hebert, Sadlok – Błaszczykowski, Basha, Żukow, Chuca, Hołownia – Turgeman
Oby tylko Kuba wytrzymał cały mecz.

piotrex007 22.06.2020 22:44

Z drugiej strony u bukmacherów wyjściowy był kurs ~2,00, a teraz już oscyluje wokół 2,2-2,3. Tendencja jest więc wzrostowa ;)

Blixa 22.06.2020 22:54

Musimy w jakis sposob wyrwac trzy punkty.

pepe72 23.06.2020 00:40

Konferencja prasowa przed meczem: https://youtu.be/UCodvfGFUe4

KOALIK 23.06.2020 03:44

To może być najważniejszy mecz w ostatnich kilkunastu latach.

Niestety odbudowa klubu rozpoczęta przez duet Jarosław Królewski&Bogusław Leśnodorski została zablokowana z pełną premedytacją przez wiadome środowiska i ich samozwańcze elity towarzysko-intelektualne wywodzące się z najbardziej twardego, konserwatywnego betonu TS-u.

Wisła musi utrzymać Ekstraklasę i to za wszelką cenę, bo w innym przypadku ten niszczycielski układ jeszcze mocniej zablokuje, zabetonuje Wisłę i to na najbliższe kilkanaście lat, spychając największy klub w Polsce na kompletne peryferia piłki w tym kraju, a dokładniej tam, gdzie diabeł mówi dobranoc, gdzie nie ma niczego.

Nie idźmy tą drogą...

Zgadzam się z Bogusławem Leśnodorskim, że:

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc...ca-inwestycja/

Tylko niestety rzeczywistość wygląda w dalszym ciągu fatalnie, bo wróg jest dalej wrogiem.

serek.c2 23.06.2020 06:58

Koalik - idź w końcu do lekarza.

nero 23.06.2020 07:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1552793)
Zwracam uwagę na istotę jutrzejszego meczu. Jeden z ważniejszych w kontekście walki o ekstraklasę. Przewaga punktowa nad spadkowiczami powoduje, że nie do końca traktujemy poważnie prawdopodobieństwo spadku z ekstraklasy, jednak nasza porażka przy zwycięstwie dwóch drużyn za nami, redukuje przewagę do jednego meczu, a będziemy grać ze sobą. Przed meczami bezpośrednimi jedziemy do Zabrza i Lubina, a trzeba wypracowywać przewagę, żeby mecze bezpośrednie, nie było "o wszystko". Jutro trzeba wygrać, ale nasza forma jest niewiadomą. Każdy inny wynik niż zwycięstwo da nadzieję naszym rywalom. Wierzę, że damy radę, ale do tego trzeba dobrego pomysłu na mecz i 100% zaangażowania.

Czytam takie wiadomości co kolejkę :)

gizmowisla 23.06.2020 08:45

Moze sie szczescie usmiechnie i uda sie zremisowac

!!IRIVER!! 23.06.2020 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1552802)
Koalik - idź w końcu do lekarza.

Nie prościej zbanować?

Mecz arcyważny - wygrajmy to i kończmy te zabawę.

Arek95 23.06.2020 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1552806)
Nie prościej zbanować?

Mecz arcyważny - wygrajmy to i kończmy te zabawę.

Wygrana dzisiaj jest kosztem 6 punktów! Świnia wygra u siebie z kretami i zacznie nas niebezpiecznie gonić, a scyzory będą mieć Raków który jest mega chimeryczny i grając dobrze z nami może teraz wtopić jak mało kto... Poza tym przy korzystnym wyniku i dobrym układzie już dzisiaj może polecieć łks

zbyszek93 23.06.2020 09:27

Dzisiaj to naprawdę można się zgodzić co do tego, że to jeden z najważniejszych meczów w ostatnich kilkunastu latach. Oczywistą oczywistością jest to, że Zagłębie dzisiaj rozłoży nogi przed Arką i przy naszym braku wygranej przewaga zmniejszy się do 2/3 punktów, a to oznacza już kompletny paraliż i pełne gacie ze strachu u naszych gwiazdeczek.

Gunner1906 23.06.2020 09:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbyszek93 (Post 1552809)
Dzisiaj to naprawdę można się zgodzić co do tego, że to jeden z najważniejszych meczów w ostatnich kilkunastu latach. Oczywistą oczywistością jest to, że Zagłębie dzisiaj rozłoży nogi przed Arką i przy naszym braku wygranej przewaga zmniejszy się do 2/3 punktów, a to oznacza już kompletny paraliż i pełne gacie ze strachu u naszych gwiazdeczek.

Jeśli by to była taka oczywista oczywistość to buki nie dawały by prezentów w postaci 2.70 na Arkę tylko co najwyżej 1.05. Jeśli jesteś taki pewny to sprzedawaj wszystko co masz i ładuj w świnie ile wlezie. Prawie potroisz swój majątek. Jednak wiemy że tego nie zrobisz bo masz pełne gacie ze strachu.

Bardzo ważny mecz, najważniejszy mecz, ten mecz jest o 6 punktów, jeśli dzisiaj nie wygramy to będzie lipa... bla bla bla... Tydzień temu to samo, dwa tygodnie temu to samo, miesiąc temu to samo, za tydzień to samo, za dwa tygodnie to samo, za trzy tygodnie to samo...

zbyszek93 23.06.2020 10:02

wystarczy przypomnieć sobie to: https://www.youtube.com/watch?v=Hoc078sNK5U

Toeju 23.06.2020 10:25

Z miłą chęcią chciałbym ujrzeć w dzisiejszy wieczór taki skład:

Alon Buksa
Kuba Chuca Basha Szot
Sadlok Hebert Klemenz Niepsuj
Buchalik

bridgeburner 23.06.2020 11:16

Błagam kvrwa tylko bez wymyślania koła od nowa
451, na bokach Sadlok i Niepsuj, jako młodzieżowiec na lewe skrzydlo Buksa, jak spuchnie w 60 minucie to na zmianę Holownia, oby na obronę wyniku
W środku Basha i Zukov
Jeżeli Vukan jest niesprawny to za niego Chuca
W ataku Alon
I chce widzieć walkę, doskok do przeciwnika a nie takie coś jak było przy 3 golu dla Rakowa

Toeju 23.06.2020 12:59

Stawianie Olka na skrzydło to strata jego potencjału. Zupełnie nieopłacalne moim zdaniem.

Blixa 23.06.2020 17:46

Sledzie 2-1 do przerwy. Trzy punkty sa nam potrzebne jak tlen.

zbyszek93 23.06.2020 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blixa (Post 1552831)
Sledzie 2-0 do przerwy. Trzy punkty sa nam potrzebne jak tlen.

2-1. Ale i tak: co za przypadek, nikt się tego nie spodziewał.

Patryko 23.06.2020 18:40

Na chwilę obecną o spadek walczymy z Arką, dziś 3 punkty trzeba wyszarpać koniecznie.

Szneka 23.06.2020 19:01

agkś pokazała dzisiaj co znaczy walka na 110%. na to samo liczę dziś z naszej strony. Do boju Wisełko

TommyTSW 23.06.2020 20:24

haha przecież lubinki się podłożyły, jak już ich za bardzo cisnęli postanowili grać w 10tkę.0 presji z ich strony.

zbyszek93 23.06.2020 20:34

Kuveljić jest całkiem niezły piłkarsko, ale chyba z głową ma coś nie tak. https://weszlo.com/wp-content/upload...21.04.39-2.png

AS82 23.06.2020 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbyszek93 (Post 1552836)
Kuveljić jest całkiem niezły piłkarsko, ale chyba z głową ma coś nie tak. https://weszlo.com/wp-content/upload...21.04.39-2.png

Kuveljic to tykająca bomba dziś za to mógl tez dostac czerwona kartke...

ashkeczup 23.06.2020 21:36

O czym wy bredzicie. Niko właśnie wybił piłkę, na screenie patrzy, gdzie ona leci. Bardziej to nieodpowiedzialnie niż zamierzone. Pamiętacie czerwoną dla Zdenka? Nogi odbiły mu się od ziemi po odbiorze. To też były 'problemy z głową'?

bridgeburner 23.06.2020 21:38

Przesadzacie, tam było zagarnięcie piłki wślizgiem i mu noga w powietrzu została, dynamika była minimalna
Nie sądziłem, że to kiedykolwiek napisze ale zatęskniłem dzis za Wojtkowskim
Holownia się ogarnął w 75 minucie, wczesniej sabotował każda akcje w jakiej brał udzial

w0lno. 23.06.2020 21:41

Na gorąco:

+ Wynik!
+ Błaszczykowski - Pan Piłkarz, boje się myśleć, które miejsce w tabeli zajmowali byśmy, gdyby nie nasz kapitan
+ Skowronek - zreflektował się, nie kombinował i dało to efekt
+ Lis - wszedł do bramki po dłuższej przerwie i dał jakość - gra na przedpolu, wznowienia gry nogą (różnica jakościowa względem Buchalika kolosalna)
+ Nie wierzę, że to piszę, ale Janicki - bardzo dobry występ

- Hołownia - biegał... I w zasadzie tyle. Bez ładu, bez składu. Zero dokładności. Nie dawał nic zespołowi. Temu Panu już dziękujemy
- niedokładność - chciałbym poznać liczbę niedokładnych podań w tym spotkaniu, było ich multum
- gra w ataku - w zasadzie nie potrafimy stworzyć sobie dogodnych okazji strzeleckich (o ile w pierwszej połowie jeszcze jakoś to wyglądało, to w drugiej połowie niemalże zero klarownych okazji)
- brak szybkiego zawodnika, nie było komu wychodzić do kontr. Brakowało zdecydowanie takiego jeźdźca bez głowy (Mąka?), który szarpnął by na skrzydle

Podsumowując. Mega ważne 3 punkty. Jeszcze 4 i mamy utrzymanie, ale mam nadzieję, że nasi włodarze już intensywnie myślą o zbliżającym się oknie transferowym.

zbyszek93 23.06.2020 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1552839)
O czym wy bredzicie. Niko właśnie wybił piłkę, na screenie patrzy, gdzie ona leci. Bardziej to nieodpowiedzialnie niż zamierzone. Pamiętacie czerwoną dla Zdenka? Nogi odbiły mu się od ziemi po odbiorze. To też były 'problemy z głową'?

Nie no, bądźmy obiektywni. Każde takie wejście wyprostowaną podniesioną nogą to jest czerwona kartka. I nieważne czy zamierzona czy niezamierzona. Fura szczęścia, że sędzia nie zauważył. Ale miło popatrzeć jak forum parchów, legii i innych klubików aż się gotuje ze złości.

sevenheaven 23.06.2020 21:42

bałem się trochę Lisa w bramce.. ale miał 2-3 wyjścia pod koniec meczu.. wszyscy wiemy, że Buchal by stał w linii i nie wiadomo jakby to się skończyło.. tak powinien własnie grać bramkarz

Blixa 23.06.2020 21:43

Bezcenne trzy punkty.

ashkeczup 23.06.2020 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbyszek93 (Post 1552842)
Nie no, bądźmy obiektywni. Każde takie wejście wyprostowaną podniesioną nogą to jest czerwona kartka. I nieważne czy zamierzona czy niezamierzona. Fura szczęścia, że sędzia nie zauważył. Ale miło popatrzeć jak forum parchów, legii i innych klubików aż się gotuje ze złości.

Powiedzmy, że się zgodzę, chociaż nie do końca, ale przecież nie w tym rzecz. Czy Twoim zdaniem ta sytuacja świadczy o problemach psychicznych Niko? Moim zdaniem absolutnie nie...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl