![]() |
moim zdaniem : kazdy wynik jest mozliwy - Amika niezle gra ofensywnie- jej problem ze raczej u siebie niz na wyjezdzie - duzym ich plusem jest gra ofensywna - ale duzym minusem gra obrony i bramkarza ....u Nas jest podobnie ...ten mecz moze skonczyc sie kazdym wynikiem ...chodza sluchy ze Kuba moze nie zagrac ....to duzy cios ....i prosze o Olka od 1 minuty
|
Cytat:
W przeciągu 5 lat to jeszcze w rundzie jesiennej sezonu 15/16 wygraliśmy u siebie 2:0. (01.08.2015 r.) |
A ja wam powiem, ze widzac wyniki w tej kolejce, czyli wygrane Jagi, Plocka czy Gornika, oraz wielce prawdopodobny wpie*dol Pogoni z Rakowem i w dodatku, zeby za malo nie bylo, nasz terminarz, kompletnie zeszlo ze mnie cisnienie przed tym meczem.
Za tydzien Plock gra z Korona, Gornik z LKSem, a Jaga z beznadziejnymi parchami. Rakow poza dzisiejszym meczem ma jeszcze u siebie LKS i Zaglebie... Liga idzie na rekordowa ilosc punktow by dostac sie do gornej 8. Z tego co widze nawet jesli wygramy wszystko do konca to moze braknac. A to, ze wygramy kolejnych 5 meczow przy takim terminarzu, to juz wyzszy poziom hurraoptymizmu. Spasc juz raczej nie spadniemy (no badzmy powazni, nie ma z kim juz tego przegrac, malo kto mogl przypuszczac ze w tym sezonie znajda sie az 3 az tak beznadziejne kluby) takze jedyne co, to mozna jeszcze sprobowac powalczyc o 4 mecze u siebie, ale paradoksalnie nie mozna za bardzo przesadzic z marszem w gore tabeli. Optymalne jest miejsce 11 bo wtedy mamy 4 mecze u siebie i to z druzynami 16, 14, 12 i 13 takze najbardziej newralgiczne i kluczowy z 14 na wlasnym stadionie. Takze jade sobie spokojnie na ten mecz, ale bez wiekszej napinki na wynik. |
Biorąc pod uwagę, że jutro prawdopodobnie Korona wygra z ŁKS, to ten brak napinki na wynik trochę dziwaczny mi się wydaje. ;p
Zwycięstwo byłoby zajebiste, ale ewentualny punkcik też uszanuję. |
Tylko zwycięstwo przedłuża nasze szanse na puchary :)
|
Jeśli kogoś nie będzie na stadionie to mecz do obejrzenia na TVP SPORT : )
|
Nie narzekam. Tydzien temu wzialbym 4 punkty z tych dwoch meczow z pocalowaniem reki i tak wlasnie jest.
|
Dobry wynik,brawo chlopaki !
|
duzo niedokładnosci szczegolnie Bashy czy Vukana, ale ogolnie remis to bardzo dobry wynik, zwłaszcza ze przewaga nad swinią zwrosła do 6 pkt, jest dobrze oby tak dalej
|
Ważny punkt bo w drugiej połowie nie mieliśmy nic do powiedzenia a Amica miała że 3 setki. Ale gdyby Wojo w pierwszej połowie podwyższył na 2:0 przy sam na sam..
|
Cytat:
Wszyscy zagrali najlepiej jak umieli, ale szczególnie zaskoczył mnie Wójtkowski. Mecz z Cracovią to nie był przypadek, dzisiaj to był nasz moto napędowy. Żukow to jest gracz z innej ligi i to widać momentami bardzo jak na dłoni. W pojedynkach z nim młodzi Lechici mieli przedsmak prawdziwej piłki do której aspirują. |
Jóźwiak zmarnował setke na 2-1 , wiec remis dla nas szczesliwy Martwia kontuzje...
|
Wojo to przypadkiem po sezonie nie odchodzi do Leszka?. Zobaczymy jak jutro poradzi sobie Korona, jak przegrają to dzisiejszy nasz remis na +.
|
Cytat:
|
Z perspektywy całego spotkania bardzo cenny punkt, jakby Lech wygrał nikt by nie mógł mieć pretensji do naszych piłkarzy, bo wypluli dziś na boisku płuca.
Personalnie Lech był od nas po prostu lepszy, nasi dołożyli serducho i wyszło na remis. |
Jak na to, że nie było Kuby to wynik jest OK.
Z Kubą można by było pokusić się o coś więcej, a tak to ten punkcik trzeba szanować, bo Lech miał więcej z gry niż my. |
Nie wiem co z Tupta, ale wygląda na to że zostaliśmy bez napastnika.. Buksa to na razie pół napastnika. Szkoda Turgemana jak cholera...
Co właściwie z Kuba? |
Remis, wygląda na to, że szczęśliwy.
Szpital nas wykończy ;( |
Tupta kolano więc pewnie koniec gry. Brozio ratuj
|
Jest jeszcze Brozek.
|
Pocieszające, że do utrzymania potrzeba jeszcze tylko 11 punktów.
|
Ile jeszcze Turgemana nie będzie? Już chyba powinien wrócić
|
Skowronek mowil ze jezcze minimum 6 tygodni
|
Cytat:
Tez mi sie wydaje ze robi sie straszna luka,bo na dzis nawet nie ma kto tej Legii gonić.Niby Kuchenki cos tam grają,ale nie przekonali mnie na dzis zeby walczyc z L o mistrza. Dzis pierwsza połowa nasza,druga Amiki,remis sprawiedliwy.Szkoda tej setki Wojtkowskiego.No i bez Kuby jakos dalismy rade, wiadomo jak Kuba działa na zespół. U nas Zukow jest na dzis bezcenny,ale reszta tez widac ze ten mecz poprpstu sobie wywalczyli,Klemenz na prawej super. Generalnie uciekamy dołowi,i mamy ciagle szanse na grupe Mistrzowska,wiec i tak jest dobrze. |
Klemenz na prawej super ale w defensywie
Z przodu wartości dodanej nie wniósł żadnej a przy Bashy i Żukowie to jednak potrzeba ofensywniej grających bocznych obrońców Mało naszych szło do przodu, Mak slabiutki Z remisu trzeba byc zadowolonym bo mogło się skończyć gorzej |
Czego dowiedziałem się po dzisiejszym meczu:
1. Zostało nam 5-6 meczów oglądania Żukowa na żywo. 2. Musimy poszukać kolejnego pitbulla do środka. 3. Dwóch napastników, którzy potrzebują utrzymać piłkę z przodu potrzebnych na wczoraj. Jak wylatuje Turgeman, to musi być drugi. |
Bardzo fajna gra Wisły.
Problem to brak siły w ataku. Niby dochodzimy do pola karnego, niby stwarzamy sobie sytuacje, ale dużo z tego to kwestia przypadku i szczęścia. Brak jakiegoś silnego drwala z przodu, który nie da się przepchnąć obrońcom, weźmie ich na plecy i strzeli. Za mało też w tym wszystkim strzałów z dystansu, które jeśli nawet nie znajdą drogi do siatki, to stwarzają okazję do dobitki, lub sprawiają, że obrona rywala będzie musiała przesuwać się bardziej do przodu stwarzając możliwość wrzutek za kołnierz. (Tak zdobyliśmy gola). Przy tym wszystkim osiągamy całkiem dobre wyniki i gra wygląda bardzo dobrze. Szkoda błędu w obronie, po którym padła bramka dla amiki. No i Buchal: fajna interwencja po wolnym, ale te babole przy wybijaniu piłki bez jej zatrzymania przyprawiają o palpitację. Nie mówiąc o braku wyjścia do centr. Nasi trzej pomocnicy: Żukow, Basha i Savicevic to na dzisiaj najlepsza defensywna trójka w lidze. W każdym razie na tym głównie się skupiają. I pomyśleć, że Vukan miał być opcją na grę bardziej do przodu! A on jest jednym z lepszych defensywnych w lidze w tym momencie. Bramka tego nie zmienia. |
Cytat:
|
Jakie zaraz? Rok w piłce to dużo czasu, a pewnie wystarczy rzucić śmieszny milion euro.
|
najgorszy na boisku niestety Maciek Sadlok i to pomimo tej "asysty" od której bardziej żenująca była chyba tylko ta Brożka w derbach na żydowni
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl