Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIII kolejka] Wisła Kraków - Korona Kielce, 23-02-2020, 15:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10264)

wolfy 20.02.2020 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1550317)
Tu nie ma co dyskutowac, tu trzeba wygrac:D
Przy okazji niech mnie ktos ogladajacy regularnie ta ekstraklasowa kopanine wytlumaczy a) jakim cudem scyzoryki strzlily 12 bramek w 22 meczach, b) jakim cudem nie stracili bramki w 4 ostatnich meczach?

Jak grają dwie drużyny które są dobre głównie w przeszkadzaniu to o 0:0 nietrudno.
Korona ma najgorszą ofensywę w lidze gdzie większość goli pada przypadkowo, ale to nie jest tak że Jagiellonia jest o wiele lepsza pod tym względem. Kielczanie przyjeżdżają postawić autobus i zwyczajnie często się udaje, jest w tym 10% farta i 90% braku jakości rywala.

W tym miejscu chciałbym zaznaczyć że my też jakiejś super skuteczności nie mamy. Podejrzewam powtórkę z Zagłębia, czyli mecz walki i mało okazji podbramkowych.

filemon 20.02.2020 23:35

ok do usunięcia

Maine_Coon 21.02.2020 10:24

Będzie po 25 min 2:0, ogólna radość, potem w 50 wpadnie na 2:1, nerwówka, strzelamy w 90 min i mamy 3:1.
Ale nie zdziwię się jak będzie 0:0 albo nawet 0:1.

_ukoL 21.02.2020 11:06

Przyznam szczerze, że nie mogę się doczekać, aż znowu na boisku zobaczę Żukowa. Głupio aż przy gościu, który tak zapieprza nie biegać i presować rywala. Liczę, że zagryziemy Koronę w ciągu pierwszej połowy, tak by druga była już tylko formalnością. Po cichu liczę na kolejne trafienia Turgemana i Buksy.

masada 21.02.2020 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maine_Coon (Post 1550404)
Będzie po 25 min 2:0, ogólna radość, potem w 50 wpadnie na 2:1, nerwówka, strzelamy w 90 min i mamy 3:1.
Ale nie zdziwię się jak będzie 0:0 albo nawet 0:1.

Czyli wygramy, albo przegramy albo zremisujemy.
Dziękujemy za Twój głos! :D

Maine_Coon 21.02.2020 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1550407)
Czyli wygramy, albo przegramy albo zremisujemy.
Dziękujemy za Twój głos! :D

:D
Generalnie chodzi mi o to że nie będzie pogromu czy też pewnego i zdecydowanego zwycięstwa, ale ciężki mecz o każdym możliwym zakończeniu.
Zagra Hebert?

Wehrmacht 21.02.2020 11:36

Pierwszy prawdziwy mecz o utrzymanie po miesiacach meczow o zwykle wyplyniecie na powierzchnie szamba. Jednoczesnie mecz o to, by nastepny byl o marzenia o 8... mam nadzieje, ze nikomu u nas palma nie odbila, ze liga ogrokowa i teraz to juz rozjedziemy wszystkich.

Licze na wygrana po to by jednak byly jakies emocje w tej rundzie i mozna bylo majaczyc przez chociaz kolejny tydzien do meczu z Plockiem i derbow, ze moze jednak, moze jakims cudem zagramy o cos wiecej niz tylko spokojne dokonczenie sezonu w okolicach 9 miejsca. Jak i rowniez dlatego, ze juz teraz widac jaki potencjal kibicowski moga miec kolejne spotkania jesli znowu wygramy... juz teraz idziemy na spokojne 20 tys sprzedanych biletow.... w gowno meczu z Korona bedac na 13 miejscu.... to co by bylo pozniej gdyby faktycznie byly te zludzenia.

1q2 21.02.2020 12:22

Mnie to najbardziej pogoda martwi, ma padać praktycznie cały dzień. Zwiększy to przypadkowość, szanse na kontuzje no i zmniejszy frekwencje. Myślę że jesteśmy lepszym zespołem więc to Korona powinna się cieszyć.
Co oczywiście nie zmienia faktu że na 3 punkty liczę

pawlozm 21.02.2020 13:20

Obstawiam gładkie 3:0.
Przewyższamy Koronę w każdym aspekcie. Ten mecz za 6 punktów po prostu musimy wygrać i jestem spokojny, że tak będzie. :alleluja:

Ogryzek 21.02.2020 13:24

Jak każdy licze na zwycięstwo. Nie jestem pewien czy będzie to łatwy mecz, ale musi być zwycięski.

Wojtas 21.02.2020 20:22

Musimy wygrać zeby powoli unosić sie nad strefą spadku ,trzeba to zrobic jak najszybciej po pozniej derby i wiadomo ze tam bedzie ciezko.
Plus taki ze mamy sporo meczy u siebie Korona,Płock,Legia,Amika praktycznie kazdy to mecz o życie i tylko takie podejscie moze nas na koniec uratować,ale droga to pozostania w Lidze jeszcze daleka.

Blixa 21.02.2020 21:02

Ponoc Turgeman kontuzjowany.

gizmowisla 21.02.2020 22:24

oby to byl wielki i przelomowy mecz Olka , od 1 minuty

Pepsaj 22.02.2020 10:07

Z tym Turgemanem nie wiadomo za bardzo o co chodzi. Niby coś było na Insta, później zniknęło, na konferencji cicho sza. Ale coś czuję, że pewnie faktycznie wypadł :/

Kac 22.02.2020 15:04

obawiam sie tego meczu, Koroniarze to drwale i beda kopac naszych ostro... bedzie ciezko, ale wyszarpiemy to raczej

trzeba wygrac za wszelka cene i odjechac od strefy spadkowej

bridgeburner 22.02.2020 15:48

Czyli temat mlodziezowca rozwiązał się samoistnie - nie bardzo jest alternatywa za Bukse w ataku-przynajmniej nie od poczatku
Alon, Hebert, Bury i Brożek, zaczyna się dużo tych kontuzji znowu robic

St Yabol 22.02.2020 16:00

Czyżby znowu ktoś zawalił przygotowania? Po kazdym meczu ktoś wypada z gry. Wygląda na to, że jutro z dwoma młodzieżowcami w pierwszej 11. O ile Buksa wydaje sie pewniakiem w ataku to za Burligę, kto? Szota? (czy Szot bo w końcu nie wiem, który jest który ;) ) czy Hołownia?


Korona potrafiła w 10 strzelić bramkę Pogoni i pejsom, mało tego potrafili dowieźć wygrane do końca meczu.

obikenobi 22.02.2020 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol
Czyżby znowu ktoś zawalił przygotowania? Po kazdym meczu ktoś wypada z gry. Wygląda na to, że jutro z dwoma młodzieżowcami w pierwszej 11. O ile Buksa wydaje sie pewniakiem w ataku to za Burligę, kto? Szota? (czy Szot bo w końcu nie wiem, który jest który ) czy Hołownia?

O Niepsuju zapomniałeś, czy dajesz tak do zrozumienia że jest słaby?

serek.c2 22.02.2020 16:03

Szota wypożyczony ;)

St Yabol 22.02.2020 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez obikenobi (Post 1550438)
O Niepsuju zapomniałeś, czy dajesz tak do zrozumienia że jest słaby?

Nie zapomniałem, z Zagłębiem jego zmiana jakoś nie porwała. Sugeruje się bardziej Sparingiem z Wigrami i tym co mówił trener o Szocie.

goodbay 22.02.2020 17:23

no coz , jutro koniecznie trzeba wygrac, szkoda ze dzis swinia zdobyła 3 pkt, bo w przypadku jutrzejszej wygranej Wisły, odskoczyli bysmy im na 4 jakze wazne pkt

Wehrmacht 22.02.2020 17:56

A przy tych wynikach jutro mozemy miec Jage na 4 ptk, Rakow na 3, a Gornik na 1. Serio... jesli my u siebie nie wygramy z Korona.... nawet biorac pod uwage ze pol skladu wylecialo, to z kim i gdzie chcemy wygrywac? Wiec mozemy miec naprawde piekny tydzien ozywionych dyskusji, bedzie osemka czy nie :D Trzeba tylko wygrac jutro.....

FraMat 22.02.2020 19:29

no cóż... potencjalni spadkowicze walczą o życie.

Przypominam, że przed rozpoczęciem tej rundy mówiła się jaki to chaos i nędza w Arce, a tu poradzili sobie ambicją z Rakowem.
Oby jutro Korona im nie dorównała

Stelio 22.02.2020 20:00

Mam dziwne niepokojące przeczucie, że jutrzejszy mecz nie pójdzie idealnie po naszej mysli, obym się mylił

pepe72 22.02.2020 21:20

BKarcz twierdzi, że jednak kontuzja Turgemana:
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-14807998
po zderzeniu z Sadlokiem

Karherop 22.02.2020 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wehrmacht (Post 1550442)
A przy tych wynikach jutro mozemy miec Jage na 4 ptk, Rakow na 3, a Gornik na 1. Serio... jesli my u siebie nie wygramy z Korona.... nawet biorac pod uwage ze pol skladu wylecialo, to z kim i gdzie chcemy wygrywac? Wiec mozemy miec naprawde piekny tydzien ozywionych dyskusji, bedzie osemka czy nie :D Trzeba tylko wygrac jutro.....

Z kim chcemy wygrywać? Może Z taka Jagiellonia i Zaglebiem które myślą o czymś więcej niż murowaniu bramki? Albo z LKSem czy Pogonoa? Z 3 z tych 4 drużyn spotkamy się zapewne ponownie w rundzie finałowej.

Pisałem już wcześniej, że scenariusz tego spotkania jest z góry znany. Walenie cal mecz głową w mur z duży posiadaniem piłki po naszej stronie.

Jeśli padnie jakiś farfocl dla Korony nie będzie znaczyło że nasza drużyna jest do zaorania.

Arkadiusz.Czerepach 23.02.2020 08:53

https://pbs.twimg.com/media/ERTy4I-W...name=4096x4096

_ukoL 23.02.2020 09:34

Większego się nie dało?

Adrio 23.02.2020 10:12

Dzisiejszy mecz będzie bardzo trudny bo Korona nastawi się pewnie na bronienie całą 11 na 30 metrze. Myślę, że mimo wszystko Skowronek ma scenariusz na ten mecz. Wydaje mi się, że dzisiaj za Turgeman a wyjdzie Buksa co niejako pokaże czy nadaje się już na grę od początku czy nadal na wejścia na ostatnie minuty.



Niewiadomą według mnie może być obsada skrzydła po Wojtkowskim, wydaje się, że naturalnym kandydatem na zastąpienie Kamila jest Mak ale z tego co było mówione po sparingu, gdzie Tupta pokazął się z dobrej strony, jest alternatywa.


3 niewiadoma to Hebert, wydaje mi się, że mimo wszystko nie będą ryzykować odnowienia kontuzji i nie wystawią go do składu tak szybko.



Buchalik
Niepsuj Klementz Janicki Sadlok
Żukov Basha
Kuba Savicević Tupta
Buksa


Według mnie skład bardzo prawdopodobny.


Obstawiam dzisiaj 3-0

Buksa, Savicević, Basha

piotrex007 23.02.2020 12:05

Przepraszam, że w temacie meczowym, ale w sumie meczu też dotyczy. Otóż jestem obecnie w Niemczech, wracam dopiero po 22:00, przez co nie będzie mnie na meczu, a że mam karnet sezonowy na E23, to mogę bilet na dziś komuś przekazać. Ja żadnych pieniędzy za to nie chcę, ewentualnie chętny mógłby wpłacić symbolicznie 19,06zł na konto Socios, ale to już opcjonalnie. Jeśli się ktoś wybiera, a nie ma jeszcze biletu, niech się odezwie :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl