![]() |
Cytat:
Korona ma najgorszą ofensywę w lidze gdzie większość goli pada przypadkowo, ale to nie jest tak że Jagiellonia jest o wiele lepsza pod tym względem. Kielczanie przyjeżdżają postawić autobus i zwyczajnie często się udaje, jest w tym 10% farta i 90% braku jakości rywala. W tym miejscu chciałbym zaznaczyć że my też jakiejś super skuteczności nie mamy. Podejrzewam powtórkę z Zagłębia, czyli mecz walki i mało okazji podbramkowych. |
ok do usunięcia
|
Będzie po 25 min 2:0, ogólna radość, potem w 50 wpadnie na 2:1, nerwówka, strzelamy w 90 min i mamy 3:1.
Ale nie zdziwię się jak będzie 0:0 albo nawet 0:1. |
Przyznam szczerze, że nie mogę się doczekać, aż znowu na boisku zobaczę Żukowa. Głupio aż przy gościu, który tak zapieprza nie biegać i presować rywala. Liczę, że zagryziemy Koronę w ciągu pierwszej połowy, tak by druga była już tylko formalnością. Po cichu liczę na kolejne trafienia Turgemana i Buksy.
|
Cytat:
Dziękujemy za Twój głos! :D |
Cytat:
Generalnie chodzi mi o to że nie będzie pogromu czy też pewnego i zdecydowanego zwycięstwa, ale ciężki mecz o każdym możliwym zakończeniu. Zagra Hebert? |
Pierwszy prawdziwy mecz o utrzymanie po miesiacach meczow o zwykle wyplyniecie na powierzchnie szamba. Jednoczesnie mecz o to, by nastepny byl o marzenia o 8... mam nadzieje, ze nikomu u nas palma nie odbila, ze liga ogrokowa i teraz to juz rozjedziemy wszystkich.
Licze na wygrana po to by jednak byly jakies emocje w tej rundzie i mozna bylo majaczyc przez chociaz kolejny tydzien do meczu z Plockiem i derbow, ze moze jednak, moze jakims cudem zagramy o cos wiecej niz tylko spokojne dokonczenie sezonu w okolicach 9 miejsca. Jak i rowniez dlatego, ze juz teraz widac jaki potencjal kibicowski moga miec kolejne spotkania jesli znowu wygramy... juz teraz idziemy na spokojne 20 tys sprzedanych biletow.... w gowno meczu z Korona bedac na 13 miejscu.... to co by bylo pozniej gdyby faktycznie byly te zludzenia. |
Mnie to najbardziej pogoda martwi, ma padać praktycznie cały dzień. Zwiększy to przypadkowość, szanse na kontuzje no i zmniejszy frekwencje. Myślę że jesteśmy lepszym zespołem więc to Korona powinna się cieszyć.
Co oczywiście nie zmienia faktu że na 3 punkty liczę |
Obstawiam gładkie 3:0.
Przewyższamy Koronę w każdym aspekcie. Ten mecz za 6 punktów po prostu musimy wygrać i jestem spokojny, że tak będzie. :alleluja: |
Jak każdy licze na zwycięstwo. Nie jestem pewien czy będzie to łatwy mecz, ale musi być zwycięski.
|
Musimy wygrać zeby powoli unosić sie nad strefą spadku ,trzeba to zrobic jak najszybciej po pozniej derby i wiadomo ze tam bedzie ciezko.
Plus taki ze mamy sporo meczy u siebie Korona,Płock,Legia,Amika praktycznie kazdy to mecz o życie i tylko takie podejscie moze nas na koniec uratować,ale droga to pozostania w Lidze jeszcze daleka. |
Ponoc Turgeman kontuzjowany.
|
oby to byl wielki i przelomowy mecz Olka , od 1 minuty
|
Z tym Turgemanem nie wiadomo za bardzo o co chodzi. Niby coś było na Insta, później zniknęło, na konferencji cicho sza. Ale coś czuję, że pewnie faktycznie wypadł :/
|
obawiam sie tego meczu, Koroniarze to drwale i beda kopac naszych ostro... bedzie ciezko, ale wyszarpiemy to raczej
trzeba wygrac za wszelka cene i odjechac od strefy spadkowej |
Czyli temat mlodziezowca rozwiązał się samoistnie - nie bardzo jest alternatywa za Bukse w ataku-przynajmniej nie od poczatku
Alon, Hebert, Bury i Brożek, zaczyna się dużo tych kontuzji znowu robic |
Czyżby znowu ktoś zawalił przygotowania? Po kazdym meczu ktoś wypada z gry. Wygląda na to, że jutro z dwoma młodzieżowcami w pierwszej 11. O ile Buksa wydaje sie pewniakiem w ataku to za Burligę, kto? Szota? (czy Szot bo w końcu nie wiem, który jest który ;) ) czy Hołownia?
Korona potrafiła w 10 strzelić bramkę Pogoni i pejsom, mało tego potrafili dowieźć wygrane do końca meczu. |
Cytat:
|
Szota wypożyczony ;)
|
Cytat:
|
no coz , jutro koniecznie trzeba wygrac, szkoda ze dzis swinia zdobyła 3 pkt, bo w przypadku jutrzejszej wygranej Wisły, odskoczyli bysmy im na 4 jakze wazne pkt
|
A przy tych wynikach jutro mozemy miec Jage na 4 ptk, Rakow na 3, a Gornik na 1. Serio... jesli my u siebie nie wygramy z Korona.... nawet biorac pod uwage ze pol skladu wylecialo, to z kim i gdzie chcemy wygrywac? Wiec mozemy miec naprawde piekny tydzien ozywionych dyskusji, bedzie osemka czy nie :D Trzeba tylko wygrac jutro.....
|
no cóż... potencjalni spadkowicze walczą o życie.
Przypominam, że przed rozpoczęciem tej rundy mówiła się jaki to chaos i nędza w Arce, a tu poradzili sobie ambicją z Rakowem. Oby jutro Korona im nie dorównała |
Mam dziwne niepokojące przeczucie, że jutrzejszy mecz nie pójdzie idealnie po naszej mysli, obym się mylił
|
BKarcz twierdzi, że jednak kontuzja Turgemana:
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-14807998 po zderzeniu z Sadlokiem |
Cytat:
Pisałem już wcześniej, że scenariusz tego spotkania jest z góry znany. Walenie cal mecz głową w mur z duży posiadaniem piłki po naszej stronie. Jeśli padnie jakiś farfocl dla Korony nie będzie znaczyło że nasza drużyna jest do zaorania. |
|
Większego się nie dało?
|
Dzisiejszy mecz będzie bardzo trudny bo Korona nastawi się pewnie na bronienie całą 11 na 30 metrze. Myślę, że mimo wszystko Skowronek ma scenariusz na ten mecz. Wydaje mi się, że dzisiaj za Turgeman a wyjdzie Buksa co niejako pokaże czy nadaje się już na grę od początku czy nadal na wejścia na ostatnie minuty.
Niewiadomą według mnie może być obsada skrzydła po Wojtkowskim, wydaje się, że naturalnym kandydatem na zastąpienie Kamila jest Mak ale z tego co było mówione po sparingu, gdzie Tupta pokazął się z dobrej strony, jest alternatywa. 3 niewiadoma to Hebert, wydaje mi się, że mimo wszystko nie będą ryzykować odnowienia kontuzji i nie wystawią go do składu tak szybko. Buchalik Niepsuj Klementz Janicki Sadlok Żukov Basha Kuba Savicević Tupta Buksa Według mnie skład bardzo prawdopodobny. Obstawiam dzisiaj 3-0 Buksa, Savicević, Basha |
Przepraszam, że w temacie meczowym, ale w sumie meczu też dotyczy. Otóż jestem obecnie w Niemczech, wracam dopiero po 22:00, przez co nie będzie mnie na meczu, a że mam karnet sezonowy na E23, to mogę bilet na dziś komuś przekazać. Ja żadnych pieniędzy za to nie chcę, ewentualnie chętny mógłby wpłacić symbolicznie 19,06zł na konto Socios, ale to już opcjonalnie. Jeśli się ktoś wybiera, a nie ma jeszcze biletu, niech się odezwie :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl