Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXII kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 16-02-2020, 15:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10260)

masada 13.02.2020 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1550089)
Za chwilę wyjdzie Wiślackie Piwko- załóż się o 10 piwek że wjedziemy

Ja się chętnie założę.
A ponieważ zakład jest ciut absurdalny, bo Twoje szanse są iluzoryczne, to jeśli przegram, do Twoich piwek dokładam jeszcze stówkę na Socios.
Stoi?

Wojtas 13.02.2020 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1550054)
Jakiej pierwszej ósemce?

Liczę na trzy punkty, bo my tych punktów po prostu strasznie potrzebujemy.



ale remis nie bedzie zły,Lubin zagrał cienko z Piastem ale w niedziele moga zagrac zupełnie inaczej.

Natomiast u nas mecz z Jaga pokazał ze mamy potencjał i moze byc dobrze ,wiec tak naprawde trzeba byc optymistą.

FraMat 13.02.2020 20:59

Przypomnę, że jesienią (a w zasadzie 31.08.2019) wygraliśmy u siebie 4:2

Mak 19 min
Brożek 23, 84 min
Wojtkowski 58


W niedziele sędziował będzie Jakubik.

tas de fleia 13.02.2020 21:10

To może niech Brożek znów dublecik walnie;)

pawlozm 13.02.2020 23:06

Zastanawia mnie kto usiądzie na ławce, zakładając że wszyscy zdrowi pierwsza 11 powinna być bez zmian, ale ławka? Ostatnio poza 20 meczowa byli Brożek, Tupta, Silva czy Hołownia. Czyżby znów bez tej 4

pepe72 13.02.2020 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bocian23 (Post 1550093)
Panowie spokojnie, prawda jest taka, że gdyby nie zwycięstwo z Jagą to nikt nawet by nie mówił o Wiśle w kontekście TOP 8. Jeżeli przegramy na ZL to znowu będzie lament, że spadamy itd. :)

W obu przypadkach jest to uzasadnione. :>


Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlozm (Post 1550106)
Zastanawia mnie kto usiądzie na ławce, zakładając że wszyscy zdrowi pierwsza 11 powinna być bez zmian, ale ławka? Ostatnio poza 20 meczowa byli Brożek, Tupta, Silva czy Hołownia. Czyżby znów bez tej 4

Na szczęście obsada ławki już nie jest naszym problemem.

pawlozm 14.02.2020 07:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1550109)
Na szczęście obsada ławki już nie jest naszym problemem.

Oczywiście, że to nie nasz problem tylko sztabu trenerskiego, ale warto zauważyć, że w końcu mamy solidną kadre, przy tym szeroką i nie musimy się martwić i Boguskim łataćwszystkie pozycje w pomocy czy na obronie nawet. Tupta, Brożek, Wasilewski, Silva, Hołownia - zawodnicy którzy zdecydowanie mają ambicje by przynajmniej załapać się do meczowej 20. Kłopot bogactwa może na ten moment tylko cieszyć.

fqqs 14.02.2020 09:13

Ludzie, nie możemy nawet myśleć o remisie. Tylko zwycięstwo. Każdy 3 punkty na wagę złota. Zagłębie, korona, płock - musi być 9 punktów

Szneka 14.02.2020 10:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1550095)
Ja się chętnie założę.
A ponieważ zakład jest ciut absurdalny, bo Twoje szanse są iluzoryczne, to jeśli przegram, do Twoich piwek dokładam jeszcze stówkę na Socios.
Stoi?

Stoi kolego. Zakład przyjęty

Kamson 14.02.2020 10:26

Sprzedam jedno miejsce w autokarze do Lubina - znajomy nie zdążył kupić biletu na mecz a za autokar zapłacił :D

Edit: jednak 3 miejsca w autokarze do odsprzedania.

Pw

pawlozm 14.02.2020 14:03

Przegląd sportowy awizuje, że Zivec, Guldan i czerwiński wyjdą w pierwszej 11 w drużynie Zagłębia.
Guldan i Czerwinski to oczywiście duże wzmocnienia ich obrony, zaś Zivec jest zawsze niebezpieczny z przodu.
U nas bez zmian w 11. Myśle, że piłkarsko spokojnie jesteśmy w stanie przewyższyć Zagłębie i zgarnąć w niedzielę 3pkt. Typuję Zagłębie 0:2 Wisła.

Cycu 14.02.2020 15:52

Dodatkowe 60 biletów do kupienia na mecz w Lubinie:


https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...cz-z-zaglebiem

gizmowisla 14.02.2020 16:36

Obawiam sie ze wystapi as obronny z talii Stolarczyka , masakra

rafalek 14.02.2020 18:33

Podobno Hebertowi mialo nic nie byc, wiec moze nie bedzie koniecznosci wpuszczania Janickiego?

Arek95 15.02.2020 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1550135)
Podobno Hebertowi mialo nic nie byc, wiec moze nie bedzie koniecznosci wpuszczania Janickiego?

Jeżeli Hebert jest "lekko poobijany" to ja zaryzykował bym ten mecz na przeciwbólowych. Ze scyzorykami na R22 niech odpocznie żeby być w pełni sił na marcowy maraton który będzie piekielnie ważny i mega trudny!

masada 15.02.2020 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arek95 (Post 1550138)
Jeżeli Hebert jest "lekko poobijany" to ja zaryzykował bym ten mecz na przeciwbólowych. Ze scyzorykami na R22 niech odpocznie żeby być w pełni sił na marcowy maraton który będzie piekielnie ważny i mega trudny!

Sorry, ale nie kupuję tego kompletnie. Przecież mecz z Koroną będzie dla nas jeszcze ważniejszy, niż teraz Zagłębie.

pepe72 15.02.2020 18:02

Mamy same trudne mecze więc raczej bym szanował zdrowie, zwłaszcza, że przy sensownej drugiej linii Janicki drugą połowę zagrał całkiem dobrze. A trzecia zmiana może się przydać.

pan_premier 16.02.2020 16:31

Czy Skowronek odbudował Janickiego?

pan_premier 16.02.2020 16:37

No to po tej z pustej chyba na pewno:D

pepe72 16.02.2020 16:56

Wymęczone ale zwycięstwo!!!!

Kac 16.02.2020 16:57

tylko punkty sie licza, w tym sezonie olac styl, byle w gore tabeli

goodbay 16.02.2020 16:59

jakze wazne 3 pkt, teraz jebnąc Koronę i bedzie git

Romendacil 16.02.2020 17:01

Janicki naprawdę dobry mecz. Przecieram oczy. Fizycznie jest bardzo dobrze.

w0lno. 16.02.2020 17:01

Nie wierzę, że to piszę, ale brawo Janicki!

Kasujemy 3 punkty i obyśmy tylko za tydzień powtórzyli ten wyczyn.

gizmowisla 16.02.2020 17:06

teraz dwa zwyciestwa i uratujemy sezon spierzony przez pseudo trenera z brodą , ....w nast meczu chcialbym widziec Olka od poczatku meczu

wolfy 16.02.2020 17:07

To tak, niektórzy pisali jakim fartem byłoby wywieźć punkt z Lubina, dokładnie z takim podejściem wyszli na boisko piłkarze Zagłębia. I zostali stłamszeni, zwłaszcza w pierwszej połowie.

Ale trzy punkty zawdzięczamy Sadlokowi i Saviceviciowi którzy urstowali tą kolejkę piłkarsko tym golem oraz Janickiemu, który do dobrej postawy dołożył interwencję meczu w tej jednej sytuacji kiedy Zagłębie trafiło w bramkę.

Brawo!

AS82 16.02.2020 17:09

Najsłabszy na boisku Vukan zapewnie nam 3 punkty.Teraz dwa mecze u siebie i musimy zapunktować. Wszyscy na Koronę !

bridgeburner 16.02.2020 17:29

Byliśmy lepsi ale fart po naszej stronie, Wojo powinien wylecieć a Janicki nas uratował
Tak czy owak jest pięknie ale dwa najbliższe mecze nadal kluczowe
Trzeba będzie kombinować z młodzieżowcem, do tego Bury zszedł zdaje się z urazem tym niemniej nie ma innej opcji niż 2 zwyciestwa

Sylwus1988 16.02.2020 17:45

Fajnie doskakiwalismy do przeciwnika ale gorzej było z pokazywaniem sie do gry. Często zawodnik XYZ nie miał komu odegrać, wyrzucić z autu itp bo wszyscy nasi stali pozastawiani i nie specjalnie chcieli uciekać spod krycia.
Zawodnik meczu nie wątpliwe Janicki. Zawsze dobrze ustawiony, ładnie czyścił i celnie podawał, o uratowaniu nam 3 punktów wybiciem piłki która minęła Buchala nie wspominając.
Dobry mecz też Sadloka jako jeden z dwóch ciągnął nam gre do przodu. Drugi który ciągnął i zostawił dużo serca to Wojtkowski, chociaż często gotowała mu sie głowa i powinien zejść z czerwoną to występ wg mnie na plus. Tych trzech bym postawił na podium.
Najsłabiej Vukan mimo gola, głupie straty niecelne podania typowe Vukanowe babole, słabo Basha podania jedynie do najblizszego i głupie straty bez presji. Kuba bez sił, nie chce krakać ale chyba na przeciwbólowych ale bardzo słabo fizycznie wyglądał. Pasuje żeby był na boisku bo daje pewność całej drużynie ale w takim stanie nam gry nie pociągnie szczególnie na skrzydle.Podania Lukasa do Buchala też podwyzszonego ryzyka. Turgeman nawet się dziś nie spocił..

Kamson 16.02.2020 17:50

Rafał Janicki piłkarz meczu.

Brawo drużyna! Każdy mecz jak finał!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl