![]() |
Cytat:
A ponieważ zakład jest ciut absurdalny, bo Twoje szanse są iluzoryczne, to jeśli przegram, do Twoich piwek dokładam jeszcze stówkę na Socios. Stoi? |
Cytat:
ale remis nie bedzie zły,Lubin zagrał cienko z Piastem ale w niedziele moga zagrac zupełnie inaczej. Natomiast u nas mecz z Jaga pokazał ze mamy potencjał i moze byc dobrze ,wiec tak naprawde trzeba byc optymistą. |
Przypomnę, że jesienią (a w zasadzie 31.08.2019) wygraliśmy u siebie 4:2
Mak 19 min Brożek 23, 84 min Wojtkowski 58 W niedziele sędziował będzie Jakubik. |
To może niech Brożek znów dublecik walnie;)
|
Zastanawia mnie kto usiądzie na ławce, zakładając że wszyscy zdrowi pierwsza 11 powinna być bez zmian, ale ławka? Ostatnio poza 20 meczowa byli Brożek, Tupta, Silva czy Hołownia. Czyżby znów bez tej 4
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Ludzie, nie możemy nawet myśleć o remisie. Tylko zwycięstwo. Każdy 3 punkty na wagę złota. Zagłębie, korona, płock - musi być 9 punktów
|
Cytat:
|
Sprzedam jedno miejsce w autokarze do Lubina - znajomy nie zdążył kupić biletu na mecz a za autokar zapłacił :D
Edit: jednak 3 miejsca w autokarze do odsprzedania. Pw |
Przegląd sportowy awizuje, że Zivec, Guldan i czerwiński wyjdą w pierwszej 11 w drużynie Zagłębia.
Guldan i Czerwinski to oczywiście duże wzmocnienia ich obrony, zaś Zivec jest zawsze niebezpieczny z przodu. U nas bez zmian w 11. Myśle, że piłkarsko spokojnie jesteśmy w stanie przewyższyć Zagłębie i zgarnąć w niedzielę 3pkt. Typuję Zagłębie 0:2 Wisła. |
Dodatkowe 60 biletów do kupienia na mecz w Lubinie:
https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...cz-z-zaglebiem |
Obawiam sie ze wystapi as obronny z talii Stolarczyka , masakra
|
Podobno Hebertowi mialo nic nie byc, wiec moze nie bedzie koniecznosci wpuszczania Janickiego?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mamy same trudne mecze więc raczej bym szanował zdrowie, zwłaszcza, że przy sensownej drugiej linii Janicki drugą połowę zagrał całkiem dobrze. A trzecia zmiana może się przydać.
|
Czy Skowronek odbudował Janickiego?
|
No to po tej z pustej chyba na pewno:D
|
Wymęczone ale zwycięstwo!!!!
|
tylko punkty sie licza, w tym sezonie olac styl, byle w gore tabeli
|
jakze wazne 3 pkt, teraz jebnąc Koronę i bedzie git
|
Janicki naprawdę dobry mecz. Przecieram oczy. Fizycznie jest bardzo dobrze.
|
Nie wierzę, że to piszę, ale brawo Janicki!
Kasujemy 3 punkty i obyśmy tylko za tydzień powtórzyli ten wyczyn. |
teraz dwa zwyciestwa i uratujemy sezon spierzony przez pseudo trenera z brodą , ....w nast meczu chcialbym widziec Olka od poczatku meczu
|
To tak, niektórzy pisali jakim fartem byłoby wywieźć punkt z Lubina, dokładnie z takim podejściem wyszli na boisko piłkarze Zagłębia. I zostali stłamszeni, zwłaszcza w pierwszej połowie.
Ale trzy punkty zawdzięczamy Sadlokowi i Saviceviciowi którzy urstowali tą kolejkę piłkarsko tym golem oraz Janickiemu, który do dobrej postawy dołożył interwencję meczu w tej jednej sytuacji kiedy Zagłębie trafiło w bramkę. Brawo! |
Najsłabszy na boisku Vukan zapewnie nam 3 punkty.Teraz dwa mecze u siebie i musimy zapunktować. Wszyscy na Koronę !
|
Byliśmy lepsi ale fart po naszej stronie, Wojo powinien wylecieć a Janicki nas uratował
Tak czy owak jest pięknie ale dwa najbliższe mecze nadal kluczowe Trzeba będzie kombinować z młodzieżowcem, do tego Bury zszedł zdaje się z urazem tym niemniej nie ma innej opcji niż 2 zwyciestwa |
Fajnie doskakiwalismy do przeciwnika ale gorzej było z pokazywaniem sie do gry. Często zawodnik XYZ nie miał komu odegrać, wyrzucić z autu itp bo wszyscy nasi stali pozastawiani i nie specjalnie chcieli uciekać spod krycia.
Zawodnik meczu nie wątpliwe Janicki. Zawsze dobrze ustawiony, ładnie czyścił i celnie podawał, o uratowaniu nam 3 punktów wybiciem piłki która minęła Buchala nie wspominając. Dobry mecz też Sadloka jako jeden z dwóch ciągnął nam gre do przodu. Drugi który ciągnął i zostawił dużo serca to Wojtkowski, chociaż często gotowała mu sie głowa i powinien zejść z czerwoną to występ wg mnie na plus. Tych trzech bym postawił na podium. Najsłabiej Vukan mimo gola, głupie straty niecelne podania typowe Vukanowe babole, słabo Basha podania jedynie do najblizszego i głupie straty bez presji. Kuba bez sił, nie chce krakać ale chyba na przeciwbólowych ale bardzo słabo fizycznie wyglądał. Pasuje żeby był na boisku bo daje pewność całej drużynie ale w takim stanie nam gry nie pociągnie szczególnie na skrzydle.Podania Lukasa do Buchala też podwyzszonego ryzyka. Turgeman nawet się dziś nie spocił.. |
Rafał Janicki piłkarz meczu.
Brawo drużyna! Każdy mecz jak finał! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl