Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XX kolejka] ŁKS Łódź - Wisła Kraków, 19 grudnia, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10247)

sanderuss 19.12.2019 20:21

Podziekowac Kaziowi Moskalowi za te punkty trzeba. A na swieta poprosze zeby juz nigdy wiecej nie zobaczyc Janickiego w koszulce Wisły.

bridgeburner 19.12.2019 20:36

Ale widac ze wystarczy trener z glowa na karku i mozna sensownie stałe fragmenty rozegrac nawet z tym materialem ludzkim a nie płakac, ze tylko piłkarze słabi, tak samo jest i była alternatywa dla Wojtkowskiego, duzo dobrej roboty robi Pawłowski (oczywisice również popelnia jeszcze bledy)
Kuba musi odbudowac sie fizycznie zima bo widac, ze momentami nie domaga, 3-4 nowych piłkarzy do tego i utrzymac sie damy rade, te ostanie 6 punktow diametralnie nastroje poprawiaja

_ukoL 19.12.2019 20:57

Ten mecz musieliśmy wygrać i to się udało, to jest najważniejsze. Niemniej jednak obrony to my nie mamy i jeżeli nie będzie w tej formacji sensownych wzmocnień to ja nie widzę szans na jakąkolwiek poprawę. O ile jeszcze Klemenz to piłkarz, który wydaje się być rozwojowy to Janicki nie nadaje się do E-klapy. Z resztą metryki nie oszuka również Wasyl. Rozpływam się za to nad mądrością, doświadczeniem i umiejętnościami Kuby. Mój Boże... jak to obnaża katastrofalny poziom E-klapy.

Chorynatrzykolory 19.12.2019 21:00

Jedyny pozytyw, że trochę Sadlok wraca do żywych, tylko coś nie tak z tymi korkami slizga się już któryś mecz, aczkolwiek nieźle zagrał jak kiedyś, miał pęd do przodu..rowniez chciałbym na wiosnę żeby nie było miejsca dla Janicki ego... Kogoś potrzeba bardzo na środek do pary z Klemenzem

bódyń 19.12.2019 21:08

Statystyki i heatmapa.
Roznica w przebietgnietych km to oczywiscie efekt czerwonej karki i gry w oslabieniu LKSu

https://i.ibb.co/SchW96q/Zrzut-ekran...9-21-05-33.png
https://i.ibb.co/Yy2s4kj/Zrzut-ekran...9-21-06-02.png

Harcownik 19.12.2019 21:09

Wisła wygrywa mecz za meczem :)

!!IRIVER!! 19.12.2019 21:47

Mega ważne 3 pkt, widać, że mentalnie poszli w górę. Jest też postęp w stałych fragmentach - właściwie to była taka typowa Wisła z ostatniego 1,5 roku: radośnie i z przodu i z tyłu. Gra w tyłach jest naprawdę do rewolucyjnej zmiany...

Lvcas 19.12.2019 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1548376)
Ale widac ze wystarczy trener z glowa na karku i mozna sensownie stałe fragmenty rozegrac nawet z tym materialem ludzkim a nie płakac, ze tylko piłkarze słabi, tak samo jest i była alternatywa dla Wojtkowskiego, duzo dobrej roboty robi Pawłowski (oczywisice również popelnia jeszcze bledy)
Kuba musi odbudowac sie fizycznie zima bo widac, ze momentami nie domaga, 3-4 nowych piłkarzy do tego i utrzymac sie damy rade, te ostanie 6 punktow diametralnie nastroje poprawiaja

Wiesz co jest silną stroną słabych drużyn?
Stałe fragmenty i kontry ;)
Słabi jesteśmy nie ma co zaklinać rzeczywistości

adam_09 19.12.2019 22:16

Wie ktoś gdzie znajdę jakiś skrót meczu ?

Jaroo1 19.12.2019 22:21

No i mówiłem, że się da i że bedzie ok? Nagle potrafimy wygrywać bez problemu jeden mecz po drugim więc momentalnie w tabeli też idziemy w gorę. Niektórzy się mazali jak małe dzieci a wystarczy niewiele aby w tej lidze byc w środku tabeli.

ciacho 19.12.2019 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1548386)
Wie ktoś gdzie znajdę jakiś skrót meczu ?

https://www.ekstraklasa.tv/ekstrakla...d-79eef577fa6d

Karherop 19.12.2019 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lvcas (Post 1548371)
Trzeba przyznać, że wielkie szczęście w tym meczu. Gdyby nie czerwona kartka to na 99,9% byśmy tego nie wygrali. Gra fatalna niestety, potrzeba dużych zmian w tej drużynie.

Czyli dawałeś przed meczem 0.01% szans na wygraną?

Przecież nie wiesz jak zagrałby ŁKS w 11 a nie 10 i jak Wisła by zareagowała.


Ja widziałem dzisiaj większą determinację Wiślaków do wygrania meczu. Za to brawa. Wynik ustawiony przez sędziego. Regulaminowo powinno być 4-1 dla nas.

Pawłowski mi bardzo imponuje, ostatni w tym wieku chyba Chrapek prezentował się tak dojrzałe. Zaraz po Maku najlepszy transfer lata.

Blixa 19.12.2019 23:10

Mam nadzieje ze to byl ostatni mecz Janickiego w naszej koszulce. Maly oddech mozna wziasc ale przed nami wciaz gigantyczna robota gdzie bedziemy potrzebowac duzo szczescia i zdrowia zawodnikow. Oby to wszystko wypalilo na wiosne.

Bielau 19.12.2019 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lvcas (Post 1548385)
Wiesz co jest silną stroną słabych drużyn?
Stałe fragmenty i kontry ;)
Słabi jesteśmy nie ma co zaklinać rzeczywistości

Większej głupoty dawno nie czytałem... Czyli to źle, że zaczynamy dobrze wykonywać stałe fragmenty ? Bo to niby domena słabych drużyn, tak? Zachowując proporcje, takie Atletico to taka słaba drużyna była przez lata - tylko stałe fragmenty i kontry!

Wracając do rzeczywistości. Prawda jest taka, że ostatnie mecze zagraliśmy na miarę naszego potencjału i naszej kadry (a przynajmniej pierwszej jedenastki...). Jak zespół środka tabeli. Czyli, w zależności od szczęścia/dyspozycji dnia możemy powalczyć z każdym zespołem, wygrać dwa mecze, jeden zremisować, jeden przegrać... W 4 meczach 6 punktów, gdzie przy odrobinie farta spokojnie mogło być ich więcej to jest miara naszych możliwości. Więc nie rozumiem narzekania, że zagraliśmy średnio wygrywając 4-2 na wyjeździe. Nie mamy zespołu na spokojne pojechanie 5-0 bez błędów. Ale na środek tabeli jak najbardziej. Po prostu wcześniej graliśmy poniżej oczekiwań.

Co do opinii, że tak grając się nie utrzymamy - tego to już kompletnie nie rozumiem. Przecież właśnie tak grając w ostatnich 4 meczach jesteśmy w stanie wygrać minimum co drugi mecz, a to da spokojne utrzymanie. Naszym problemem była gra poniżej potencjału, spowodowana m.in. kontuzjami, wąską kadrą czy niestety błędami Stolara. Dlatego tak grając nie martwiłbym się o utrzymanie, bo jak widać gramy jak równi z każdym zespołem. Należy się martwić o zdrowie naszych piłkarzy, dlatego niezbędne są 2-3 transfery, aby trochę poszerzyć kadrę. Ten zespół nie potrzebuje rewolucji i 6 transferów, a spokojnego przygotowania, mądrego ułożenia.

lucker 19.12.2019 23:16

Mamy 3 pkt i to jest najważniejsze. Styl za chwilę się zapomni. Teraz odpowiednio przygotować się do wiosny i obowiązkowy transfer napastnika, by odciążyć Pawła oraz stopera do pary dla Klemenza. Wasyl moze być w obwodzie na zmiany, ale Janicki emu bym podziękował.
Ogólnie dziś duży wpływ na wynik miał sędzia. Powinny być dla nich jakieś kary. Zarówno dla głównego jak i sędziów Var. Chcę być obiektywny więc trochę głównego mogę zrozumieć, bo jak dostaje info sprawdź sytuację, to jednak jest dla niego presją, że podjął zła decyzję (mam na myśli karny dla ŁKSu, bo go nie powinno być).

Dziś spory plus dla Buchala, Sadloka, Maka. Poza tym pozytywnie znów Chuca, Basha, Paweł, Kuba.
Wasyl, co wypracował to oddał rywalom więc bilans na zero :) ale pamiętajmy, on ma już prawie 40 lat i wymaganie by grał jak 20latek też są nie na miejscu.

Książę Palownik 20.12.2019 00:25

Janicki jest to wymiany i to już. On macza palce w prawie każdej bramce. Przecież przy 2 golu dla ŁKS też miał swój wkład, dogrywając minę do Buchalika. Pierwszego karnego to nie wspomnę, jak koleś blokuje dośrodkowanie jak rozgwiazda to nie ma się co dziwić - to jest prowokowanie dzbanów sędziowskich. Niech sobie włączy TV i zobaczy jak w lepszych ligach obrońcy blokują centry. Generalnie: Janicki ponosi konkretną część winy przy większości bramek jakie tracimy.

Całe szczęście, że graliśmy w przewadze, bo w 11 na 11 i przy większej presji (dryblinki, klepki) na Janickiego to jestem pewien, że ŁKS na 2 nie skończył.

Z innej beczki: bardzo mnie ciekawi kto będzie młodzieżowcem na wiosnę. Moim zdaniem Pawłowski odpada, bo Skowronek Bashy czy Żukowa na ławce nie posadzi. Pawłowski powinien się jeszcze ograć, bo technika użytkowa na bardzo niskim poziomie (strasznie rażą te nieudolne zagrania z pierwszej piłki - zawsze za krótkie, za mocne albo nie w tempo).

_ukoL 20.12.2019 07:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Harcownik (Post 1548381)
Wisła wygrywa mecz za meczem :)

Teraz pytanie już nie brzmi czy ale ile. :rotfl:

Stelio 20.12.2019 08:12

Mam tylko nadzieję że Janicki z Wasilewskim już nie powąchają murawy, no chyba że w rezerwach tam sobie mogą grać do woli. Dobrze ze runda się kończy, każda formacja wymaga poważnego wzmocnienia i mam nadzieję że tak się też stanie.

szym_ek 20.12.2019 08:45

Do pięknych to ten mecz nie należał. Dalej widać, że pod koniec meczu brakuje sił.
Ale najważniejsze 3 pkt.
Fajny mamy terminarz na wiosnę więc po tych dwóch zwycięstwach optymizm jest na średnio wysokim poziomie. Będzie dobrze o ile znajdziemy dobrego ŚO, skrzydłowego i napastnika.

Szneka 20.12.2019 09:04

a m,nie wczoraj wqrwiała nonszalancja. Prowadzimy 1-0 gramy z przewagą jednego zawodnika a zachowujemy się jakby było z 10 do 0.to samo przy golu na 2-4. Akcja pod bramką ŁKS za sekundę kontra , bezmyślne wybijanie i karny. Zamiast nabić im z 7-8 goli to podajemy po raz kolejny rękę.
Dobrze, że zima bo w kolejnych meczach nie byłoby tak różowo jak wczoraj.

ciacho 20.12.2019 09:12

Nie zdziwię się jak na wiosnę zrobimy podobną serię meczów jak ostatnio, tylko tym razem meczów bez porazki;) Po tej lidze wszystkiego się można spodziewać.

wolfy 20.12.2019 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1548396)
Janicki jest to wymiany i to już. On macza palce w prawie każdej bramce. Przecież przy 2 golu dla ŁKS też miał swój wkład, dogrywając minę do Buchalika. Pierwszego karnego to nie wspomnę, jak koleś blokuje dośrodkowanie jak rozgwiazda to nie ma się co dziwić - to jest prowokowanie dzbanów sędziowskich. Niech sobie włączy TV i zobaczy jak w lepszych ligach obrońcy blokują centry. Generalnie: Janicki ponosi konkretną część winy przy większości bramek jakie tracimy.

Całe szczęście, że graliśmy w przewadze, bo w 11 na 11 i przy większej presji (dryblinki, klepki) na Janickiego to jestem pewien, że ŁKS na 2 nie skończył.

Z innej beczki: bardzo mnie ciekawi kto będzie młodzieżowcem na wiosnę. Moim zdaniem Pawłowski odpada, bo Skowronek Bashy czy Żukowa na ławce nie posadzi. Pawłowski powinien się jeszcze ograć, bo technika użytkowa na bardzo niskim poziomie (strasznie rażą te nieudolne zagrania z pierwszej piłki - zawsze za krótkie, za mocne albo nie w tempo).

O ile nikt nie wątpi że Janicki jest słabym obrońcą (chociaż po meczu z ŁKS-em cofam że najgorszym w lidze), o tyle winienie go o oczywisty babol sędziego i ekipy VAR jest słabe. Po raz kolejny jest krzywdzony przez ekipę z gwizdkiem.

Poza tym nie pozyskamy raczej dwóch stoperów przy innych potrzebach kadrowych, a Janicki jest aktualnie i tak sto razy lepszy od Wasilewskiego (co do którego ręki nikt nie ma wątpliwości).

I proszę, nie piszcie o Szocie.

mr_kwolf 20.12.2019 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1548406)
O ile nikt nie wątpi że Janicki jest słabym obrońcą (chociaż po meczu z ŁKS-em cofam że najgorszym w lidze), o tyle winienie go o oczywisty babol sędziego i ekipy VAR jest słabe. Po raz kolejny jest krzywdzony przez ekipę z gwizdkiem.

Poza tym nie pozyskamy raczej dwóch stoperów przy innych potrzebach kadrowych, a Janicki jest aktualnie i tak sto razy lepszy od Wasilewskiego (co do którego ręki nikt nie ma wątpliwości).

I proszę, nie piszcie o Szocie.

Skowronek u Kanii w weszło.fm miał inne zdanie na ten temat. Wręcz sugerował, że Janicki to będzie ważny zawodnik w jego rotacji (najniżej pierwszy rezerwowy) oraz raczej ściągną lewego obrońcę i przesuną Sadloka do środka niż ściągną kolejnego stopera.

Putin2000 20.12.2019 12:10

Mecz trochę chaotyczny. Kanady nie odkryję, jeśli napiszę, że linia obrony gra słabo. Ze szczególnym uwzględnieniem Janickiego, choć po prawdzie to Sadlok też się w "dewenzywie" nie popisał.


Jednak nie przesadzałbym, że wygraliśmy głównie dzięki szczęściu. Nikt nie jest dobry przez przypadek. ŁKS u siebie grał dotychczas dużo lepiej niż na wyjazdach. M.in. wygrał z cracovią, strzelił dwie bramki Legii. Nie można się było zatem spodziewać łatwej przeprawy. Nawet czerwona kartka dla Juraszka tu nie dawała nam zasadniczej przewagi, jako że drużyny Ekstraklasy zwykły takich przewag nie wykorzystywać. Korona w osłabieniu w poprzedniej kolejce wygrała z cracovią, a w tej kolejce Arka w osłabieniu i na wyjeździe zremisowała z Lechem. To je polska liga, tego nie pomalujesz... Mak zagrał dobry mecz. Kuba wiadomo - profesura. Buchal - dwie świetne interwencje. To co razi to tempo gry. W trakcie akcji bywa, że porusza się 2-3 zawodników, reszta chodzi. Bardzo dużo podań było z pozycji stojącej. Wiele podań na dobieg niecelnych lub nie w tempo - widać, że w tym elemencie gry brakuje zrozumienia między zawodnikami. Takie są moje spostrzeżenia.

Jeszcze tak na marginesie - drażnił mnie jeden z komentatorów na C+. Darł się, że jest karny po tej ręce Janickiego, której nie było. Widział przewagę ŁKS na boisku, kiedy ten zupełnie takiej przewagi nie miał itp.

mr_kwolf 20.12.2019 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Putin2000 (Post 1548408)
Mecz trochę chaotyczny. Kanady nie odkryję, jeśli napiszę, że linia obrony gra słabo. Ze szczególnym uwzględnieniem Janickiego, choć po prawdzie to Sadlok też się w "dewenzywie" nie popisał.


Jednak nie przesadzałbym, że wygraliśmy głównie dzięki szczęściu. Nikt nie jest dobry przez przypadek. ŁKS u siebie grał dotychczas dużo lepiej niż na wyjazdach. M.in. wygrał z cracovią, strzelił dwie bramki Legii. Nie można się było zatem spodziewać łatwej przeprawy. Nawet czerwona kartka dla Juraszka tu nie dawała nam zasadniczej przewagi, jako że drużyny Ekstraklasy zwykły takich przewag nie wykorzystywać. Korona w osłabieniu w poprzedniej kolejce wygrała z cracovią, a w tej kolejce Arka w osłabieniu i na wyjeździe zremisowała z Lechem. To je polska liga, tego nie pomalujesz... Mak zagrał dobry mecz. Kuba wiadomo - profesura. Buchal - dwie świetne interwencje. To co razi to tempo gry. W trakcie akcji bywa, że porusza się 2-3 zawodników, reszta chodzi. Bardzo dużo podań było z pozycji stojącej. Wiele podań na dobieg niecelnych lub nie w tempo - widać, że w tym elemencie gry brakuje zrozumienia między zawodnikami. Takie są moje spostrzeżenia.

Akurat według mnie Kuba bardzo przeciętny mecz. Widać jak bardzo jest potrzebny na boisku tej drużynie mentalnie. Ale piłkarsko wczoraj bez szału. Słabe wrzutki i zepsuta 100% sytuacja na 0-2.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Putin2000 (Post 1548408)
Jeszcze tak na marginesie - drażnił mnie jeden z komentatorów na C+. Darł się, że jest karny po tej ręce Janickiego, której nie było. Widział przewagę ŁKS na boisku, kiedy ten zupełnie takiej przewagi nie miał itp.

Nie wsłuchiwałem się w to co mówił Jagoda, ale Rosłoń mówił dość zdecydowanie, że nie powinno być tam karnego.

Karherop 20.12.2019 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1548407)
Skowronek u Kanii w weszło.fm miał inne zdanie na ten temat. Wręcz sugerował, że Janicki to będzie ważny zawodnik w jego rotacji (najniżej pierwszy rezerwowy) oraz raczej ściągną lewego obrońcę i przesuną Sadloka do środka niż ściągną kolejnego stopera.

Skowronek nie powiedział i nie powie złego słowa na żadnego zawodnika. Przynajmniej dopóki dany zawodnik będzie piłkarzem Wisły.

Czy wyobrażasz sobie sytuację że przed ostatnim meczem w roku powie: Janicki jest słaby i gra bo musi? Jak to miałoby wpłynąć na jego morale?

Jak będzie miał lepszy materiał zawodniczy to z niego korzysta. A na dzisiaj skład osobowy jest taki a nie inny. Póki kogoś nie podpiszą to też nie powiedzą: na pewno będziemy mieć nowego super środkowego obrońcę. A jak żaden nie zdecyduje się na grę w Wiśle ?

Zresztą Skowronek powiedział że codziennie kilkunastu zawodników odmawia Wiśle. To powinno Wan dać do myślenia, że łatwiej powiedzieć że się wzmocnimy niz to zrobić i nawet biorąc pod uwagę że nas stać.

mr_kwolf 20.12.2019 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1548410)
Skowronek nie powiedział i nie powie złego słowa na żadnego zawodnika. Przynajmniej dopóki dany zawodnik będzie piłkarzem Wisły.

Czy wyobrażasz sobie sytuację że przed ostatnim meczem w roku powie: Janicki jest słaby i gra bo musi? Jak to miałoby wpłynąć na jego morale?

Jak będzie miał lepszy materiał zawodniczy to z niego korzysta. A na dzisiaj skład osobowy jest taki a nie inny. Póki kogoś nie podpiszą to też nie powiedzą: na pewno będziemy mieć nowego super środkowego obrońcę. A jak żaden nie zdecyduje się na grę w Wiśle ?

Zresztą Skowronek powiedział że codziennie kilkunastu zawodników odmawia Wiśle. To powinno Wan dać do myślenia, że łatwiej powiedzieć że się wzmocnimy niz to zrobić i nawet biorąc pod uwagę że nas stać.

Jednocześnie powiedział, że poza Sadlokiem nie ma lewego obrońcy i dlatego musi tam grać. Tutaj jakoś nie bawił się w dyplomacje. Ponadto co innego "niepowiedzenie złego słowa na piłkarza Wisły", a co innego uporczywe bronienie go i twierdzenie, że "Janicki jest dużo lepszym piłkarzem niż opinia o nim". Podsumowując, dalej nie uważam, że mówił dobrze o Janickim bo tak musiał tylko dlatego, że tak uważa.

Dodam jeszcze, że twierdził, że to nie stricte obrona jako formacja jest naszym największym problemem (w czym się zgadzam), tylko bronienie jako zespół. Mówił, że dużo bramek tracimy przez brak typowej szóstki i to jest priorytet, bo przez jej brak tracimy bramki, który później, całkiem niesłusznie idą na konto środkowych obrońców.

Karherop 20.12.2019 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1548411)
Jednocześnie powiedział, że poza Sadlokiem nie ma lewego obrońcy i dlatego musi tam grać. Tutaj jakoś nie bawił się w dyplomacje. Ponadto co innego "nie powiedzenie złego słowa na piłkarza Wisły", a co innego uporczywe bronienie go i twierdzenie, że "Janicki jest dużo lepszym piłkarzem niż opinia o nim". Podsumowując, dalej nie uważam, że mówił dobrze o Janickim bo tak musiał tylko dlatego, że tak uważa.

Zwaz na to że Kania chyba z 4 razy pytał o Janickiego i to potęgowało "reakcje obronną" u Skowronka.
Ponadto w pierwszym meczu zagrał para Wasyl - Klemenz mając w obwodzie Janickiego. Szybko się jednak okazało że w obecnej formie Wasyla niestety i Janicki jest lepszy. Nawet mimo tylu baboli.

Skowronek wygląda na inteligentnego gościa który raczej bardzo obiektywnie ocenia zawodników, jednak co by nie mówić: nie płacą mu za przypodobanie się kibicom lub dziennikarzom, ale za zarządzanie grupą piłkarzy, w tym dbanie o ich morale.
Idę o zakład, że jeśli kupią obrońcę klasy np Arsenicia czy kogos pokroju Lewczuka to posadzi Janickiego na ławę. Proste.

mr_kwolf 20.12.2019 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1548413)
Zwaz na to że Kania chyba z 4 razy pytał o Janickiego i to potęgowało "reakcje obronną" u Skowronka.
Ponadto w pierwszym meczu zagrał para Wasyl - Klemenz mając w obwodzie Janickiego. Szybko się jednak okazało że w obecnej formie Wasyla niestety i Janicki jest lepszy. Nawet mimo tylu baboli.

Skowronek wygląda na inteligentnego gościa który raczej bardzo obiektywnie ocenia zawodników, jednak co by nie mówić: nie płacą mu za przypodobanie się kibicom lub dziennikarzom, ale za zarządzanie grupą piłkarzy, w tym dbanie o ich morale.
Idę o zakład, że jeśli kupią obrońcę klasy np Arsenicia czy kogos pokroju Lewczuka to posadzi Janickiego na ławę. Proste.

Oczywiście, jeżeli kupimy zawodnika tej klasy to wiadomo, że posadzi (nawet Sadlok może go posadzić jak ściągniemy LO). Ale o to mi właśnie chodzi, nie mam przekonania, że na pewno kupimy, bo Skowronek nie traktuje tego jak must have (wymieniał LO, szóstka, skrzydłowy i napastnik). A już opowiadania niektórych dziennikarzy czy ekspertów, że MUSIMY ściągnąć dwóch stoperów w moim odczuciu nie wchodzi w grę.

EDIT: Wystawienie Wasyla w meczu ze Ślaskiem tłumaczył tym, że spodziewał, ze dużej ilości wrzutek, a w grze głową Wasyl jest bardzo dobry. Nie wiem na ile to prawda, ale tak mówil.

szym_ek 20.12.2019 13:31

Czyli w Grabowskiego to już nikt w klubie nie wierzy...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl