![]() |
Wszystko świadczy przeciwko nam dlatego wygramy :)
Eklapa |
Powiem krótko... Współczuję tym co postanowili grać progresje na zwycięstwo Wisły :d
A bardziej poważnie. Jutro znów wyjdziemy wystraszeni, prosząc o jak najniższy wymiar kary. To nie może dobrze się skończyć. Wiem, że fajnie wyzywa się Janicki ego, Silve itp. Tylko oni się starają, ale umiejętności brak. A kolejny babol tylko pogarsza sytuację, bo pewność siebie wciąż spada. Kto uprawia jakiś sport ten wie ile od tego może zależeć. Oby jutro piłkarze nas pozytywnie zaskoczyli. Trzeba wierzyć i mimo mrozu wspierać na R22. |
Cytat:
|
Z kim wygrywać, jak nie z liderem? :D
Jedziemy z nimi! |
No to wam powiem, że u nas w Szczecinie wszyscy bardziej obawiają się tego meczu z wami niż spotkań z Legią czy Lechem, szczególnie, że odpada nam dwóch czołowych stoperów w tej lidzie i na środku obrony może zagrać Bartkowski... niestety mam wrażenie że wygracie 3:1
|
Portowiec48 u nas na środku gra Janicki :D
|
Cytat:
W dodatku w 60-70 min. wejdzie Zdybowicz żeby dobić przeciwnika :D |
Cytat:
|
Wiele razy już pisałem, że wierzę w zwycięstwo i dostawaliśmy w ....e, także teraz piszę, że nie wierzę w zwycięstwo... może wygramy?
Skład jest tak oczywisty jak to, że jutro jest piątek. Buchalik Burliga Janicki Klemenz Sadlok Błaszczykowski Pawłowski Basha Mak Chuca Brożek |
dlaczego tyle lat Sadlok dziala na szkode klubu (grajac w nim tyle godzin)?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Sadloka póki co nie zmienimy, trzeba grać tym co mamy i w tym rzeźbić.
Na zmianę całej linii obrony pieniędzy nie ma i prędko nie będzie. Ofensywa musi po prostu strzelić jednego więcej, biorąc pod uwagę jaką obronę mamy... Jak obrona w końcu zagra 90 minut chociaż na normalnym poziomie to przełamanie może przyjść od razu :) Dawno 0:0 nie było ;) |
Mój skład na Dziś:
Buchal - Burliga, Szota, Wasyl, Sadlok - Błaszczykowski, Basha, Pawłowski, Mak - Chuca - Brożek. |
Buchalik Burliga Wasilewski Klemenz Sadlok Basha Chuca Kuba Mak Pawłowski Brożek postawić idę 100 PLN na Wisełkę a co .13 go w piątek będę miał szczęście
|
Nie mamy najmniejszych szans, typuje 0:2.U nas nie ma kto strzelać, a błędy w obronie się przydarza, to pewne.
|
To jest ekstraklasa,tu każdy ma rowne szanse w kazdym meczu... Brzmi śmiesznie, szczegolnie w naszym przypadku,ale taka jest prawda
|
0 : 1 lub 1 : 2, ale liczę po cichu na 1 : 1(chociaż nic za tym nie przemawia).
|
No brzmi śmiesznie bo od 10 meczy jakoś się nie sprawdza. I tak przed każdym meczem. Skoro tak to chyba czas zmienić śpiewkę? Tu trzeba przygotowania fizycznego i walki a nie pisania o czymś co w naszym wypadku nijak się ma.
|
Bartkowsk i Łasicki na stoperze to dwa ogórki, oby Paweł ich troche poustawiał przy gornych pilkach.
|
Smutne jest to że gdybyśmy przed rundą sprowadzili/wypożyczyli kogoś na środek obrony to przez te 10 meczy można było złapać parę pkt na +. Jeden zawodnik a zrobiłby różnicę.
Chyba mało kto się spodziewał, że R.Janicki nie zdoła się odbudować choćby na przeciętniaka, i że cała obrona tak poleci.Oby się udało odrobić na wiosnę straty. A dziś, chodź jestem optymistą, to obawiam się jak większość. Chodź remis po mądrej grze ... |
Na ten moment tracimy juz 9 punktow do sledzi. Jezeli dzisiaj przegramy to juz chyba bedzie jeden z ostatnich gwozdzi do trumny.
|
W końcu !! Nie mogę śpiewać bo Synek w końcu zasnął i Żona usypia ale jutro od rana śpiewam gromkim głosem !!
Dobranoc! Jesteśmy w grze! Ograliśmy lidera! |
Będą puchary
|
Cytując klasyka: tej siły już nie powstrzymacie : )
|
Przez takie mecze można dostać zawału , wygranych się nie sądzi , ale to czekanie przed polem karnym na atak śledzi jest masakryczne. Nie wiem ,czy Stolarczyk ich tak słabo przygotował czy mają takie zalecenia od trenera, w każdym razie stanie i obrona Czestochowy.
|
Boże... Emocje jak w finale Ligi Mistrzów... Cóż można powiedzieć... DZIĘKUJĘ, PANOWIE! Mam silne wrażenie, że to, co widzieliśmy w meczu z Pogonią, to absolutne maksimum, jakie jesteśmy w stanie wycisnąć z naszych piłkarzy. Znamienne obrazki, kiedy Kuba walczy, podaje, po czym pada na murawę. Brożek, który zapierdala do zagranej na dobieg piłki, mimo że jest sporo za przeciwnikiem. Boguski, Bartosz, Pawłowski doskakujący do każdej piłki, każdego rywala. W pewnym momencie nie wierzyłem, że dowieziemy to zwycięstwo do końca. Mieliśmy trochę szczęścia. Bardzo się cieszę, że udało się wygrać. I - last but not least - kibice na stadionie. CZAPKI Z GŁÓW! Miazga od pierwszej do ostatniej minuty. To zwycięstwo wywalczyliście również Wy, podtrzymując Wisełkę na duchu. Możecie być z siebie dumni. Dziękuję za grę, emocje i wynik. Jeszcze nie wszystko stracone!
|
Cudownie jest się mylić :D. Gratulacje dla całej drużyny. Nie dość, że wygraliśmy to mieliśmy kolejne szanse na bramki. Pogoń pomogła nam w drugiej połowie grając na przypał zamiast rozgrywać na skrzydło do wolnych zawodników, ale wykorzystaliśmy to perfekcyjnie.
|
Mega ważne 3 pkt. Teraz jeszcze ważniejsze punkty do podniesienia w Łodzi bo grać będziemy z naszym rywalem w walce o utrzymanie.
Brawo drużyna za serce! Wszyscy zagrali dziś na 100% ale jak dla mnie największy plus to Basha i te jego doskoki i odbiory w pierwszej połowie. Brawa dla Brożka - w 90 min biegnie jeszcze sprintem z pressingiem do obrońcy, widać komu zależy bardziej. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl