Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XIX kolejka] Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, 13-12-2019, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10243)

SlawekS 11.12.2019 23:29

Wszystko świadczy przeciwko nam dlatego wygramy :)
Eklapa

lucker 11.12.2019 23:45

Powiem krótko... Współczuję tym co postanowili grać progresje na zwycięstwo Wisły :d
A bardziej poważnie. Jutro znów wyjdziemy wystraszeni, prosząc o jak najniższy wymiar kary. To nie może dobrze się skończyć. Wiem, że fajnie wyzywa się Janicki ego, Silve itp. Tylko oni się starają, ale umiejętności brak. A kolejny babol tylko pogarsza sytuację, bo pewność siebie wciąż spada. Kto uprawia jakiś sport ten wie ile od tego może zależeć.
Oby jutro piłkarze nas pozytywnie zaskoczyli. Trzeba wierzyć i mimo mrozu wspierać na R22.

paprykarz 12.12.2019 06:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TRZEBINIAnin (Post 1548070)
kto nie zagra z obrony? widzisz, u nas w ogóle nie ma obrony ;) my 1pkt bierzemy w ciemno

Nie zagra Zech (stoper bez żółtej kartki) i "Fylopulos" - ten z kolei wykartkowany, podstawowa para obrońców.

wściekłe pięści węża 12.12.2019 09:28

Z kim wygrywać, jak nie z liderem? :D

Jedziemy z nimi!

Portowiec48 12.12.2019 12:38

No to wam powiem, że u nas w Szczecinie wszyscy bardziej obawiają się tego meczu z wami niż spotkań z Legią czy Lechem, szczególnie, że odpada nam dwóch czołowych stoperów w tej lidzie i na środku obrony może zagrać Bartkowski... niestety mam wrażenie że wygracie 3:1

Maine_Coon 12.12.2019 12:45

Portowiec48 u nas na środku gra Janicki :D

it 12.12.2019 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maine_Coon (Post 1548087)
Portowiec48 u nas na środku gra Janicki :D

A z lewej Sadlok...
W dodatku w 60-70 min. wejdzie Zdybowicz żeby dobić przeciwnika :D

Ajax 12.12.2019 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Portowiec48 (Post 1548086)
No to wam powiem, że u nas w Szczecinie wszyscy bardziej obawiają się tego meczu z wami niż spotkań z Legią czy Lechem, szczególnie, że odpada nam dwóch czołowych stoperów w tej lidzie i na środku obrony może zagrać Bartkowski... niestety mam wrażenie że wygracie 3:1

Panie jeśli doczłapiecie w 7 piłkarzy do dacie radę lekko wygrać ;)

tomasz_19 12.12.2019 15:12

Wiele razy już pisałem, że wierzę w zwycięstwo i dostawaliśmy w ....e, także teraz piszę, że nie wierzę w zwycięstwo... może wygramy?


Skład jest tak oczywisty jak to, że jutro jest piątek.



Buchalik
Burliga Janicki Klemenz Sadlok
Błaszczykowski Pawłowski Basha Mak
Chuca

Brożek

Jay jay 13.12.2019 09:11

dlaczego tyle lat Sadlok dziala na szkode klubu (grajac w nim tyle godzin)?

Ajax 13.12.2019 10:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jay jay (Post 1548137)
dlaczego tyle lat Sadlok dziala na szkode klubu (grajac w nim tyle godzin)?

Bo jest najlepszy spośród szrotu. Jeśli weźmiesz 10 ślepych to tam też znajdziesz wśród nich najlepszego kierowcę��

gizmowisla 13.12.2019 10:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jay jay (Post 1548137)
dlaczego tyle lat Sadlok dziala na szkode klubu (grajac w nim tyle godzin)?

Bo w obronie tragiczny ale za to nadrabia Stalymi Fragmentami Gry i

Arek95 13.12.2019 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1548139)
Bo w obronie tragiczny ale za to nadrabia Stalymi Fragmentami Gry i

CZYM NADRABIA??? :haha::rotfl:

El'kabat 13.12.2019 11:18

Sadloka póki co nie zmienimy, trzeba grać tym co mamy i w tym rzeźbić.
Na zmianę całej linii obrony pieniędzy nie ma i prędko nie będzie.

Ofensywa musi po prostu strzelić jednego więcej, biorąc pod uwagę jaką obronę mamy...
Jak obrona w końcu zagra 90 minut chociaż na normalnym poziomie to przełamanie może przyjść od razu :)

Dawno 0:0 nie było ;)

Lvcas 13.12.2019 12:22

Mój skład na Dziś:
Buchal - Burliga, Szota, Wasyl, Sadlok - Błaszczykowski, Basha, Pawłowski, Mak - Chuca - Brożek.

Szneka 13.12.2019 13:03

Buchalik Burliga Wasilewski Klemenz Sadlok Basha Chuca Kuba Mak Pawłowski Brożek postawić idę 100 PLN na Wisełkę a co .13 go w piątek będę miał szczęście

leszekpw 13.12.2019 15:10

Nie mamy najmniejszych szans, typuje 0:2.U nas nie ma kto strzelać, a błędy w obronie się przydarza, to pewne.

Jaroo1 13.12.2019 16:51

To jest ekstraklasa,tu każdy ma rowne szanse w kazdym meczu... Brzmi śmiesznie, szczegolnie w naszym przypadku,ale taka jest prawda

For_FuN_ 13.12.2019 16:58

0 : 1 lub 1 : 2, ale liczę po cichu na 1 : 1(chociaż nic za tym nie przemawia).

Mar85 13.12.2019 17:00

No brzmi śmiesznie bo od 10 meczy jakoś się nie sprawdza. I tak przed każdym meczem. Skoro tak to chyba czas zmienić śpiewkę? Tu trzeba przygotowania fizycznego i walki a nie pisania o czymś co w naszym wypadku nijak się ma.

El'kabat 13.12.2019 18:00

Bartkowsk i Łasicki na stoperze to dwa ogórki, oby Paweł ich troche poustawiał przy gornych pilkach.

Arronax 13.12.2019 19:14

Smutne jest to że gdybyśmy przed rundą sprowadzili/wypożyczyli kogoś na środek obrony to przez te 10 meczy można było złapać parę pkt na +. Jeden zawodnik a zrobiłby różnicę.

Chyba mało kto się spodziewał, że R.Janicki nie zdoła się odbudować choćby na przeciętniaka, i że cała obrona tak poleci.Oby się udało odrobić na wiosnę straty.

A dziś, chodź jestem optymistą, to obawiam się jak większość. Chodź remis po mądrej grze ...

Blixa 13.12.2019 19:44

Na ten moment tracimy juz 9 punktow do sledzi. Jezeli dzisiaj przegramy to juz chyba bedzie jeden z ostatnich gwozdzi do trumny.

Arronax 13.12.2019 22:28

W końcu !! Nie mogę śpiewać bo Synek w końcu zasnął i Żona usypia ale jutro od rana śpiewam gromkim głosem !!

Dobranoc! Jesteśmy w grze!

Ograliśmy lidera!

TIR_DO_SŁUBIC 13.12.2019 22:28

Będą puchary

czaro 13.12.2019 22:29

Cytując klasyka: tej siły już nie powstrzymacie : )

AS82 13.12.2019 22:29

Przez takie mecze można dostać zawału , wygranych się nie sądzi , ale to czekanie przed polem karnym na atak śledzi jest masakryczne. Nie wiem ,czy Stolarczyk ich tak słabo przygotował czy mają takie zalecenia od trenera, w każdym razie stanie i obrona Czestochowy.

maxx304 13.12.2019 22:31

Boże... Emocje jak w finale Ligi Mistrzów... Cóż można powiedzieć... DZIĘKUJĘ, PANOWIE! Mam silne wrażenie, że to, co widzieliśmy w meczu z Pogonią, to absolutne maksimum, jakie jesteśmy w stanie wycisnąć z naszych piłkarzy. Znamienne obrazki, kiedy Kuba walczy, podaje, po czym pada na murawę. Brożek, który zapierdala do zagranej na dobieg piłki, mimo że jest sporo za przeciwnikiem. Boguski, Bartosz, Pawłowski doskakujący do każdej piłki, każdego rywala. W pewnym momencie nie wierzyłem, że dowieziemy to zwycięstwo do końca. Mieliśmy trochę szczęścia. Bardzo się cieszę, że udało się wygrać. I - last but not least - kibice na stadionie. CZAPKI Z GŁÓW! Miazga od pierwszej do ostatniej minuty. To zwycięstwo wywalczyliście również Wy, podtrzymując Wisełkę na duchu. Możecie być z siebie dumni. Dziękuję za grę, emocje i wynik. Jeszcze nie wszystko stracone!

Boracik86 13.12.2019 22:42

Cudownie jest się mylić :D. Gratulacje dla całej drużyny. Nie dość, że wygraliśmy to mieliśmy kolejne szanse na bramki. Pogoń pomogła nam w drugiej połowie grając na przypał zamiast rozgrywać na skrzydło do wolnych zawodników, ale wykorzystaliśmy to perfekcyjnie.

grzesiek632 13.12.2019 22:48

Mega ważne 3 pkt. Teraz jeszcze ważniejsze punkty do podniesienia w Łodzi bo grać będziemy z naszym rywalem w walce o utrzymanie.

Brawo drużyna za serce!

Wszyscy zagrali dziś na 100% ale jak dla mnie największy plus to Basha i te jego doskoki i odbiory w pierwszej połowie.

Brawa dla Brożka - w 90 min biegnie jeszcze sprintem z pressingiem do obrońcy, widać komu zależy bardziej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl