![]() |
Jeśli w zimie na środek obrony za parodystów zostaną sprowadzeni piłkarze z prawdziwego zdarzenia to mamy szansę się utrzymać.
|
Jak na ostatnie miesiące, to był to przyzwoity mecz. Rzuca to promyk nadziei, ale nie daje powodów do optymizmu, bo znów nie zdobyliśmy nawet punktu. Zaczniemy punktować i grać coraz lepiej, to pojawi się we mnie optymizm i wiara, że się utrzymamy. Dopóki nie będzie punktów, to nawet najwspanialsza postawa na boisku niewiele da.
Do pracy, do przerwy zimowej jeszcze chwila. |
Cytat:
Zagraliśmy z Lechią dobry mecz, mieliśmy więcej i lepszych sytuacji. Z meczu na mecz widać postępy, a graliśmy z czołówką ligi. Lechia to drużyna z innej półki niż te z którymi się ścigamy. Podobnie Śląsk. Jeżeli utrzymamy ten trend punkty zaczną niedługo wpadać, może od następnego tygodnia. Może nie. Zobaczymy. Nieustanna histeria niektórych jest męcząca. Jest źle, ale na pewno nie tragicznie. Meliska, spacer, mniej internetu. |
Dzisiaj walczyliśmy, ale niestety to za mało.
Jeszcze przydałoby się trochę w piłkę pograć. A tacy ludzie jak Sadlok, czy Klemens i reszta obrony, to jakaś porażka. Przede wszystkim gramy bardzo wolno, mało po ziemi. |
Cytat:
|
Gra dzis naprawde przyzwoita,az mozna by rzec dobra.Pierwsza połowa wrecz świetna.
To jest promyk nadzieji,bo seria 9 porażek wyglada bardzo zle. Ale nawet z tym mamy ledwie 4 punkty do bezpiecznego miejsca.Kwestia wygrania 1 meczu i doskakujemy do rywali. Niestetety mamy jakiegos niewyobrazalnego pecha ,bo mozna przegrac serie,ale te 9 porazek + Błekitni to jakis zły sen. |
Cytat:
Ale 15 pkt po 17 meczach drużyny na 13 miejscu to też jest swego rodzaju aberacja i trudno zakładać że się utrzyma Przy 2 spadkowiczach zwykle do utrzymania potrzebne było 40 pkt, przy 3 to zapewne będzie 44-45 Oznacza to mniej więcej tyle że potrzebujemy co najmniej 33 pkt w pozostałych 20 meczach czyli musimy punktowac na poziomie pierwszej 5 licząc od następnej kolejki Możliwe? Tak Prawdopodobne? Mało, wyjątkowo malo |
Cytat:
- będąca na 13 tym miejscu Korona zebrała aż 4 punkty więcej - z każdym zespołem z grupy spadkowej zagramy jeszcze dwa razy - do rozegrania zostało 20 meczy (?). To są fakty wynikłe ze spokojnej i rzeczowej analizy sytuacji. Możemy spaść? Jasne. Już spadliśmy? Nigdy w życiu. |
Cytat:
Ale co tam oni juz wiedzą ze spadliśmy,pozostaje rozłożyć ręce i beczeć.Ludzie ile wy macie lat,w życiu tez zawsze tak narzekacie i od razu odpuszczacie? zastanówcie sie na podejsciem do tematu. |
dzis tragedii nie bylo.owszem brak punktow ale i pozytywy w grze,jak nie idze to nie idzie , ale karta w koncu sie odwroci.....
|
Cytat:
Co drugi przy pierwszej przeszkodzie się wypina i ściąga spodnie, bo widać taka wola wszechświata, nic się już nie da zrobić. |
Cytat:
|
Moim zdaniem najrozsadniej to do tej drużyny było by sprowadzić dwóch stoperòw i jednego LO bo co by nie było z przodu to i tak Klemenz, Janicki z Sadlokiem s.......a
|
Cytat:
|
W końcu widać światełko w tunelu. W przeciwieństwie do poprzedniego wuefisty zawodnicy wiedza jak maja biegać. Teraz ewidentnie widać ze przygotowania do sezonu zostały s.......one. Tak na szybko to Sadlok powinien mieć indywidualne przygotowanie kondycyjne bo po nim najbardziej było widać brak kondycji. Nie ma pary w nogach to nic nie będzie wychodziło. Proste jak budowa cepa. Ja po dzisiejszym meczu jestem optymistą :)
|
Statystyki , pozycje na boisku i frekwencja
https://i.ibb.co/rcGRJ55/Zrzut-ekran...1-20-41-05.png https://i.ibb.co/DDP9cyR/Zrzut-ekran...1-20-41-19.png https://i.ibb.co/BC95KBY/Zrzut-ekran...1-20-45-02.png |
Cytat:
|
Jeszcze nie spadiliśmy. Straty wciąż są do odrobienia.
Widać, że Pawłowski ma spory talent i przyszłość przed sobą. Buksa też. Warto na nich stawiać. |
Cytat:
No toż sie pytam po ile lat maja tutaj osoby piszace,ze dla nich 4 pkt straty i 20 meczów do rozegrania i zdobycia 60 pkt ,jest powodem do uznania ze juz spadlismy z ligi. Z takim podejsciem to forum nie da sie czytać,zmienice ludzie jedną rzecz : podejscie życiowe albo to forum. |
Slask ledwo wygral z nami a w tej kolejce rozjechal Gliwice na wyjezdzie. W normalnej lidze juz bysmy spadli ale tutaj jest jeszcze szansa na utrzymanie z taka gra jak dzisiaj.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Sęk w tym, że dla słabych drużyn odrobić 4 czy 5 pkt straty to jest naprawdę poważny wyczyn. Fakty są jednak takie, że graliśmy lepiej. Wisła wydaje się zaczyna funkcjonować a to zwiastuje zdobycze punktowe. Jeśli będą 2-3 wzmocnienia (tak jak mówię - wzmocnienia, a nie kolejny szrot którego nikt nie chciał) to się utrzymamy. Moim zdaniem na gwałt potrzeba stopera i lewego obrońcę, a także dobrego zawodnika na pozycji nr 8 (o 10 nawet nie marzę, bo dobra 10 naprawdę kosztuje). |
Utrzymać się pewnie jakimś cudem utrzymamy. Obawy budzi fakt, że jesteśmy ostatni w tabeli i jako taki zespół nigdy nie kupowaliśmy / pozyskiwaliśmy zawodników w przerwie zimowej, która jak wiemy jest gorszym oknem na zakupy.
Jak nowi gracze będą spoglądali na możliwości gry w ostatnim zespole tabeli? Sytuacji było więcej niż zwykle natomiast pytanie czy będziemy w stanie się zebrać jeszcze do świąt z kilkoma punktami? Obyśmy byli dobrze fizycznie przygotowani do wiosny bo tam nie będzie żartów i każda piłka może być na wagę utrzymania. |
Najlepszy mecz z ostatnich dziewięciu przegranych.
Już widać poprawę gry, zasługa trenera na wielu płaszczyznach. Gdyby Paweł Brożek przyjmując piłkę w polu karnym chociaż na metr odskakiwał od obrońców w końcu by coś strzelił. Niestety stoi z piłką w miejscu. Drugie pożegnanie legendy już w maju. Piłkarzom potrzebny nie jest już psycholog ale psychiatra. Brak pewności siebie, że można strzelić na bramkę, że można przedryblować rywala czy dobrze dośrodkować wszedł w psychikę Wiślaków klinicznie i głęboko. Więc i leczenie ich głów musi być na wyższym, klinicznym poziomie. Widać jednak już było pewne przebłyski wiary w siebie. |
Szanse na spadek jak i na to, że z zime ktoś odpali jak Melikson czy Lopez i będziemy w top4 liczę na jakieś 50/50. To jest Ekstraklasa.
|
jakie top 4 czlowieku?
|
Jak zakonczymy w top 13 to bedzie sukces.
|
Mecz OK. Szkoda, że Stolar został odsunięty tak późno.
Jako że zwykle suma szczęścia i pecha w dłuższym okresie wychodzi na "0" - tydzień temu w ramach szczęścia dostaliśmy karnego, dzisiaj był podwójny pech. Czekam na szczęście w kolejnym meczu. Statystyka statystyką. Rok temu po rundzie zasadniczej mieliśmy tyle punktów, że biorąc pod uwagę kilka poprzednich sezonów na bank powinniśmy być w pierwszej ósemce. A nie byliśmy. Teraz może byś odwrotnie - Światełko w tunelu jest. Wydaje mi się, że piłkarze mieli pod koniec więcej sił niż w poprzednich meczach |
ccccwkcwks k u ...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl