Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XVI kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, 24-11-2019, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10235)

_ukoL 21.11.2019 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mar85 (Post 1546667)
Czekaj takich nie robił.

Nie zdążył ich zrobić. :D

wolfy 21.11.2019 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siara (Post 1546681)
A jak ma zagrać, skoro nie jest wystawiany ?

Na to pytanie już odpowiedziałem, po raz kolejny w ciągu X lat. Na treningach i w rezerwach ma udowodnić. Jakoś Buksie czy Hoyo się udało, a wcześniej Małeckiemu, Stolarskiemu, Chrapkowi, Brożkom...

Gra w pierwszym składzie to nie jest akcja charytatywna, tylko przywilej dla najlepszych. A wy od lat odwracacie kolejność, że niby każdy ma dostać szansę zawalić mecz bo inaczej to jest jawna niesprawiedliwość. W sporcie nie ma sprawiedliwości społecznej, zawodowa piłka to nie akcja afirmacyjna, jesteś za słaby - nie grasz.

pawlozm 21.11.2019 10:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1546678)
Dopóki Szota nie zagra jednego dobrego meczu w ekstraklasie radzę przestać o nim truć. Uprzedzając pytanie - zagra kiedy wystawi go trener, nie kibice, dla których najlepsi piłkarze są zawsze na ławce, bo ich jeszcze na oczy nie widzieli.

Idąc tym tokiem rozumowania, Janickiego niestety już na oczy widziałem, i to praktycznie w każdym meczu. Stąd mam o nim wyrobione zdanie, że zwyczajnie jest FATALNY. Dziękuje. Teraz chcę zobaczyć kolejnego, kogo mamy w obwodzie. Krótka piłka.

Moim zdaniem jest mozliwość zestawieia kilku par stoperów bez Janickiego i każda z tych opcji będzie lepsza, albo niech chociaż okaże się, że niekoniecznie. Oto przykłady:

Sadlok - Klemenz; Wasyl-Klemenz; Burliga-Klemenz; Hoyo-Klemenz; Szota-Klemenz; Sadlok-Wasyl; Burliga-Wasyl, Szota- Wasyl...... itd

tomasz_19 21.11.2019 11:01

Chyba najlepsza możliwa jedenastka na dzień dzisiejszy:


Buchalik
Burliga Sadlok Klemenz Niepsuj
Błaszczykowski Basha Savicevic Mak
Wojtkowski
Brożek


Myślę, że będzie pierwsza wygrana od dawien dawna na przekór wszystkim!


Postawię 100 zł na 2 i myślę, że wpadnie 500 stówek :)

Ajax 21.11.2019 13:07

Nawet porażka ale po średnim z naszej stronie meczu będzie czymś z czego będę zadowolony.

Skawa Wadowice 21.11.2019 13:34

Ja tez przypuszczam porazke. Najwazniejsze by nasza gra ulegla poprawie a to pozwoli patrzec z optymizmem na runde wiosenna.

wolfy 21.11.2019 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1546761)
Ja tez przypuszczam porazke. Najwazniejsze by nasza gra ulegla poprawie a to pozwoli patrzec z optymizmem na runde wiosenna.

Każdy wynik jest możliwy. Śląsk to nie Real Madryt, jeżeli nasi zagrają na swoim wysokim poziomie i nie będzie tragikomedii w obronie to i remis, i zwycięstwo są realne. Jeśli... Wszystko leży tak naprawdę w głowach piłkarzy.

Prawie na pewno będzie to jednak mecz którego nie będzie się dało oglądać na trzeźwo.

Karherop 21.11.2019 13:43

Janicki notuje wprost fatalna jesień, jak wyliczono zawalił najwięcej bramek że wszystkich graczy polskiej ekstraklasy.
Jednocześnie większość tych błędów to błędy w ustawieniu, nonszalancji, braku zaangażowania czy chłodnej głowy. Widać to było w meczu z Rakowem gdy zaczął trochę myśleć na boisku i wyglądało to lepiej.
Jednocześnie alternatyw dla niego jest niewiele. Jest Szota o którym wiemy że często jeździ na kadrę i ma talent. Zawalił fatalnie bramkę w PP, jednak o tym nie wie trener Skowronek. Jednocześnie ten sam trener jeszcze się nie "sparzył" wystawiając bardziej doświadczonych Wasyla, Janickiego i Klemenza więc nie spoesiewalbym się występu Szoty zbyt szybko. Tym bardziej że teraz zamiast pracy w klubie z był na reprezentacji.
Realnie, chłopak dostanie szansę ale raczej na wiosnę, chyba że Janicki szybko "przekona trenera" że nie warto na niego stawiać.

Cygan82 21.11.2019 15:42

Ja bym chętnie zobaczył taki skład Buchalik Burliga Klemenz Hojo Sadlok Wojtkowski Basha Chuca ( Savicevicz) Kuba Brożek Buksa

UcheJ 21.11.2019 17:05

Zgadzam się z przed mówca. Janicki jest najgorszym obrońca w całej ESA. Klemenz uważam jest dobry tylko ma słabego partnera... Wasyl w poprzednim sezonie a w tym też jest cieniem samego siebie. Hojo i Szota mogą sprawić że w końcu nie będziemy tracić bramek. Ja bym z tej dwójki wybierał do partnera Klemenza

siara 21.11.2019 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1546721)
Na to pytanie już odpowiedziałem, po raz kolejny w ciągu X lat. Na treningach i w rezerwach ma udowodnić. Jakoś Buksie czy Hoyo się udało, a wcześniej Małeckiemu, Stolarskiemu, Chrapkowi, Brożkom...

Gra w pierwszym składzie to nie jest akcja charytatywna, tylko przywilej dla najlepszych. A wy od lat odwracacie kolejność, że niby każdy ma dostać szansę zawalić mecz bo inaczej to jest jawna niesprawiedliwość. W sporcie nie ma sprawiedliwości społecznej, zawodowa piłka to nie akcja afirmacyjna, jesteś za słaby - nie grasz.

Zatem jeszcze raz przeczytaj co napisałeś :

" Dopóki Szota nie zagra jednego dobrego meczu w ekstraklasie radzę przestać o nim truć. Uprzedzając pytanie - zagra kiedy wystawi go trener, nie kibice, dla których najlepsi piłkarze są zawsze na ławce, bo ich jeszcze na oczy nie widzieli. "

Nie twierdzę że jest znakomity, twierdze że przeczysz sam sobie.

wolfy 22.11.2019 03:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siara (Post 1546830)
Zatem jeszcze raz przeczytaj co napisałeś :

" Dopóki Szota nie zagra jednego dobrego meczu w ekstraklasie radzę przestać o nim truć. Uprzedzając pytanie - zagra kiedy wystawi go trener, nie kibice, dla których najlepsi piłkarze są zawsze na ławce, bo ich jeszcze na oczy nie widzieli. "

Nie twierdzę że jest znakomity, twierdze że przeczysz sam sobie.

Nie przeczę sam sobie, po prostu nie rozumiesz tego co czytasz. Po prostu.

1) Kibice powinni przestać pitolić o zawodniku którego większość na oczy nie widziała. To nie dotyczy tylko Szoty, akurat on jest teraz na tapecie, jakiś czas temu było trucie czemu Chuka gra tak mało, wcześniej Grabowski miał nas zbawić, no i Kumah był straszliwie prześladowany wg. niektórych.

2) Zawodnik jeśli zacznie grać to dlatego, bo trener uznał że zasługuje i swoim wejściem nie osłabi szans na zwycięstwo (albo ze składu wypadną wszystkie alternatywy - patrz Grabowski i Pawłowski). Koronny argument to "no przecież nie będzie gorszy od X". Tylko niestety zwykle okazuje się że jest.

Jeszcze prościej: Pierwsze zdanie to opis głupich zachowań kibiców którym wydaje się że życie to Futbol Manager, drugie to zwrócenie uwagi kiedy normalnie zawodnik zmienia innego w wyjściowym składzie.

Jeżeli nadal nie rozumiesz to nie jestem w stanie Ci pomóc.

siara 22.11.2019 06:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1546866)
Nie przeczę sam sobie, po prostu nie rozumiesz tego co czytasz. Po prostu.

1) Kibice powinni przestać pitolić o zawodniku którego większość na oczy nie widziała. To nie dotyczy tylko Szoty, akurat on jest teraz na tapecie, jakiś czas temu było trucie czemu Chuka gra tak mało, wcześniej Grabowski miał nas zbawić, no i Kumah był straszliwie prześladowany wg. niektórych.

2) Zawodnik jeśli zacznie grać to dlatego, bo trener uznał że zasługuje i swoim wejściem nie osłabi szans na zwycięstwo (albo ze składu wypadną wszystkie alternatywy - patrz Grabowski i Pawłowski). Koronny argument to "no przecież nie będzie gorszy od X". Tylko niestety zwykle okazuje się że jest.

Jeszcze prościej: Pierwsze zdanie to opis głupich zachowań kibiców którym wydaje się że życie to Futbol Manager, drugie to zwrócenie uwagi kiedy normalnie zawodnik zmienia innego w wyjściowym składzie.

Jeżeli nadal nie rozumiesz to nie jestem w stanie Ci pomóc.

Tak nie rozumiem....Jak możesz cytując Ciebie "zagrać jeden dobry mecz w ekstraklasie" nie wchodząc na boisko ???

wolfy 22.11.2019 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siara (Post 1546869)
Tak nie rozumiem....Jak możesz cytując Ciebie "zagrać jeden dobry mecz w ekstraklasie" nie wchodząc na boisko ???

Jeżeli nie wejdzie na boisko, to znaczy że nadaje się do tarcia chrzanu a nie profesjonalnej piłki. To jest pierwszy egzamin - wygrać rywalizację o miejsce na ławce, drugi - w składzie, a one to dopiero początek, najprostsza część, później poprzeczka leci o wiele wyżej. To jest nie tylko logiczne, to jest mechanizm opisujący życie: żeby wejść wyżej, zdobyć wykształcenie, dostać pracę, awans musisz NAJPIERW się wykazać pewnymi minimalnymi umiejętnościami zanim ktoś puści Cię dalej.

Idąc Twoją logiką: oblewasz egzamin na prawo jazdy i rzucasz tekstem "jak mam udowodnić że umiem jeździć skoro nie chcecie mnie wpuścić na drogi?!". Problem w tym że Ty już zostałeś zweryfikowany negatywnie, bo nie potrafiłeś przeskoczyć pierwszej, najłatwiejszej przeszkody...

Profesjonalny sport to nie akcja afirmacyjna. Szota chce grać, to niech postawą w rezerwach i na treningach przekona trenera że tak, warto na niego postawić bo jest szansa że zagra lepiej. Jeśli Janicki jest dla niego barierą nie do przejścia to niech lepiej zacznie ogarniać kurs instruktora fitness albo obsługi wózka widłowego i ja piszę to całkiem serio, bo niedługo wyląduje w pierwszej lidze, na każde U będzie za stary - to się zdarza.

Jak na razie dostał kopa w dupę w Zagłębiu (mimo przepisu o młodzieżowcu), trafił do najbiedniejszego klubu z gównianymi stoperami, tam utknął w czwartoligowych rezerwach poza jednym (dzięki m.in. jego postawie) meczem w Pucharze Polski gdzie się doszczętnie skompromitował, tak że nawet Królewski i reszta go zapamiętali. A akurat Stolarczyk młodym dawał grać zawsze, w tym sezonie zaliczyli sporo minut: Zdybowicz, Buksa, Pawłowski, Grabowski, Kumah, Szot, w tamtym to nawet nie chce mi się wymieniać...

Jest nowy trener, chociaż ja w Stolarczyka prześladującego biednego Szota nie wierzę, ale niech się wykaże na treningu, niech go przekona. Za U20 nikt mu składu nie da, bo to nie ten poziom.

El'kabat 24.11.2019 14:33

Dziś remis.

For_FuN_ 24.11.2019 15:32

Dzisiaj ostrożnie obstawiam, tj. 0 : 2 lub 0 : 3. Ogólnie w najbliższych 2 spotkaniach 1 pkt uznam za sukces. Na cuda nie ma co liczyć w tak krótkim czasie.

gizmowisla 24.11.2019 17:08

liczylem troszke na efekt nowej miotły , ale poza Janickim to tylko kosmetyka i pudrowanie trupa .... szkoda ....oby stal sie cud

El'kabat 24.11.2019 17:10

Gość ich widział przez 2 tygodnie. Widocznie grają Ci, którzy na treningach wyglądają najlepiej.

Ma wystawić w swoim 1 meczu juniorów, czy Szotę, który nawet z Błękitnymi nie umiał grać ?
Każdy chcę wygranej, ale nie krytykujmy wszystkich przed, tylko po.

Śląsk też bez Łabojko i Brozia dziś.

Arkadiusz.Czerepach 24.11.2019 17:19

remis bedzie cudem

gizmowisla 24.11.2019 17:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1547110)
Gość ich widział przez 2 tygodnie. Widocznie grają Ci, którzy na treningach wyglądają najlepiej.

Ma wystawić w swoim 1 meczu juniorów, czy Szotę, który nawet z Błękitnymi nie umiał grać ?
Każdy chcę wygranej, ale nie krytykujmy wszystkich przed, tylko po.

Śląsk też bez Łabojko i Brozia dziś.

jesli pijesz do mnie , to po prostu spodziewalem sie zmian - bo gorzej byc juz nie moglo - i druzyna grajaca na poziomie obecnej 2 ligi nie moze grac gorzej , osobiscie zaryzykowalbym ( bo nic innego juz w tym nie wchodzi w gre) Brozio z Buksa w ataku , albo Brozio na ofens pom pod Buksa, Graboski za Sadloka - wiem , ze slaby ale Sadlok tez jest dramatyczny wiec na jedno wyjdzie a pozycja mlodziezowca obstawiona , w obronie nie ma za duzo pola manewru bo same wozy z weglem wiec tu szkoda o czyms polemizowac , skoro ma sie drmatyczna obrone to moze trzeba zaryzykowac na duzy atak ??? Basha - to ani nie def pom ani nie ofns pom - wiec kolejna pozycja ktora nie zagraza w niczym przeciwnikowi .....skoro sie nie ma obrony to trzeba wyjsc ultra ofensywnie i liczyc na cud ....moja propozycja ryzyka ; Buchal - Bury , Wasyl ( niestety) , Klemenz ( niestety) - w przypadku ich trafgicznej gry sprobowac Sadloka na srodku - Grabowski na lewj ( tak samo beznadziejny jak Sadlok wiec tam nic by sie nie zmienilo) - KUBA - Basha, Vukan (chuca) - Brozio na ofens pom - Silva, RB9 ----- Buksa ....gorzej nbyc nie moze- ale moze efekt zaskoczenia by sie choc raz udal ...to juz taki eksperyment nad umierajacym organizmie - albo klasyczne 4-4-2 - z broziem i Buksa w przodzie - basha - Vukanem (chuca) w srodku i z Kubą i Silva albo RB9 na lewej - Kuba z RB9 mogliby co jakis czas zmieniac strony

ciacho 24.11.2019 18:23

Niestety parodii ciąg dalszy.

Garret 24.11.2019 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1547113)
Niestety parodii ciąg dalszy.

A myślałeś, że po tygodniu treningów z nowym trenerem zaczną grać jak Liverpool?

lucker 24.11.2019 18:27

Skład praktycznie taki sam, sfg dalej Sadlok także jednak Stolar odbierał optymalny skład. Brak tiki taki w obronie więc nie chociaż tyle, ale te długie piłki też nam nie przynoszą korzyści. Nadal sporo niedokladnosci i strat. W ofensywie też bieda. Zobaczymy co w drugiej połowie, ale nie zanosi się na cud.

Ajax 24.11.2019 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1547113)
Niestety parodii ciąg dalszy.

Nie staramy się rozgrywać i gramy na aferę do przodu dla mnie to skok jakościowy wielki.

ciacho 24.11.2019 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Garret (Post 1547115)
A myślałeś, że po tygodniu treningów z nowym trenerem zaczną grać jak Liverpool?

Stwierdzam fakt jak gramy. O co Ci chodzi?

lucker 24.11.2019 18:36

A i dorzucę, że gol stracony znowu po sfg i błąd w kryciu Janicki ego. Wasyl nie zdołał zaasekurowac i wszystko po staremu.

Levis88 24.11.2019 19:19

Jesteśmy na dnie na każdej płaszczyźnie. Na boisku znowu dno. Na trybunach nadal pozdrawiamy śmieci.
Niech to się już skończy.
Zasługujemy na upadek z twarzą.

gizmowisla 24.11.2019 19:19

https://www.youtube.com/watch?v=ky0r...014.1432490606

bridgeburner 24.11.2019 19:25

Jak nie będzie zima minimum 4 konkretnych transferow to spadamy

gizmowisla 24.11.2019 19:28

tak beznadziejnej druzyny nie widzialem w extraklasie osd 15 lat ....dzieki Stolar , dzieki medialne TRIO , szkoda KUBY ....mam nadzieje ze parcie na szklo celebrytow sie binarnie , kwantowo itp ... skonczy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl