Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XV kolejka] Wisła Kraków - Arka Gdynia, 09-11-2019, 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10232)

enzo 08.11.2019 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez robert777 (Post 1545730)
No już bez jaj. Jak nie z nimi u siebie to z kim i gdzie wygramy?

Zawsze możemy sobie w trakcie przygotować do rundy wiosennej pokopać w sparingach z jakimiś ekipami z okręgówki.

nero 08.11.2019 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez enzo (Post 1545749)
Zawsze możemy sobie w trakcie przygotować do rundy wiosennej pokopać w sparingach z jakimiś ekipami z okręgówki.

Oooo właśnie, tyle się gada że potrzebny mecz na przełamanie :rotfl: zatem koniecznie potrzebujemy sparing z okręgówką. Chłopaki się przełamią i będą kozakami w lidze! :D

El'kabat 09.11.2019 13:35

Świnia od początku pewnie ruszy na nas agresywnie, widzieli na pewno jak zesrani byliśmy na początku meczu z Rakowem.
Dziś po kolejny wpier.dolu pewnie będzie porównywalnie, jak nie gorzej pod kątem stresu..

Jak psychicznie wytrzymamy i nie popełnimy masy błędów na początku, to remis do zrobienia.
Obysmy od razu nie zrobili 0-1 i będzie po grze.

Griszka30KR 09.11.2019 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1545753)
Oooo właśnie, tyle się gada że potrzebny mecz na przełamanie :rotfl: zatem koniecznie potrzebujemy sparing z okręgówką. Chłopaki się przełamią i będą kozakami w lidze! :D

Nie wziąłeś pod uwagę,że z Nimi też mogą przegrać i zamiast się przełamać to się do końca załamią...

Odnośnie meczu.....wygramy,coś mi podpowiada 2:0;2:1

kbr 09.11.2019 15:03

Nie żebym był urodzonym optymista, ale dzisiaj to już nie przegramy. Nie wierzę, że nie zdobędziemy nawet punktu. Chociaż nasze orły nie jeden raz mnie zaskoczyły ;) Porażka w takim meczu będzie oznaczała, że nie zasługujemy na grę w ekstraklasie...

WRANGLER 09.11.2019 15:10

Dzisiejszy mecz to jest dla nas test. Test od Boga. Cała nasza sytuacja, te kontuzje, dzięki temu pogarszająca się jakość drużyny, skutkująca fatalnymi wynikami atmosferą, słabą formą, miejscem w tabeli i tą całą niepewnością o dalszy los drużyny ma jeden cel. Ma nas w jakimś stopniu sprawdzić, czy jesteśmy wytrwali, nieugięci, twardzi, niepoddający się i niezniszczalni. Wierzę dziś w zwycięstwo, w takich okolicznościach, że Ci nie stracili wiary, co nie poddali się, co będą dziś na meczu dostaną wynagrodzenie za wszystkie te kopniaki, które dostawaliśmy od początku września. Wierze dziś w zwycięstwo, wierzę w przełamanie i wierzę, że ten fatalny okres jest już za nami!

For_FuN_ 09.11.2019 15:50

Jak nie z Arką to z kim? W tej lidze 4 zespoły grają tragicznie(my, ŁKS, Arka, Korona), więc... Nie wierzę, że nie zdobędziemy tego punktu(co zostanie odtrąbione przełamaniem :D). Ale co to ma za znaczenie, skoro nawet na wypadek porażki Stolarczyk nie zrezygnuje. Doszliśmy już do takich absurdów w klubie, że ekstraklapa mała.

Enigmovsky 09.11.2019 16:11

Ja również jestem pesymistą lecz uważam że dziś nie możemy przegrać.
Stawiam na 2:1 dla nas

wiesniak842 09.11.2019 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Enigmovsky (Post 1545786)
Ja również jestem pesymistą lecz uważam że dziś nie możemy przegrać.
Stawiam na 2:1 dla nas

Coś pokiełbasiłeś:D

2:1 dla nas po przyzwoitej grze.

pzkwr 09.11.2019 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1545725)
(Bez względu na wynik tego meczu mam nadzieje że Maciej 07 Stolarczyk i tak odejdzie).

A wiesz, że byłby piątym trenerem na utrzymaniu klubu?
Nie zmienia to faktu, że w przypadku porażki dzisiaj Wisła powinna się z nim rozstać.

Enigmovsky 09.11.2019 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1545787)
Coś pokiełbasiłeś:D

2:1 dla nas po przyzwoitej grze.

Byleby oddali dwa celne strzały i oba padły do bramki, oznaczałoby to podwojenie statystyk oddanych celnych strzałów z meczu z Rakowem :D

markowywislak 09.11.2019 16:40

W Grudniu siegnęliśmy dna organizacyjnie i finansowo-odbyliśmy się. Dziś sięgniemy dna sportowo po porażce 0-2. I jest to potrzebne żeby odbić się od tego dna ale już bez trenera Stolarczyka. Im prędzej niektórzy to zrozumieją tym lepiej dla naszej Wisły:)

Boracik86 09.11.2019 17:26

W tej lidze są 2 beznadziejne wyjazdowe drużyna - my oraz nasi dzisiejsi goście. Arka 6 wyjazdowych porażek na 7 spotkań. Jak mamy kogoś pokonać u siebie to właśnie ich.


Dodatkowo mamy tylko 6 rozegranych meczów u siebie (taka Cracovia np. ma już 8), a jedyna drużyna która rozegrała ich tak mało jak my to Lech, który w tabeli wyników u siebie jest za nami :D.



Oczywiście, przeciwko nam przemawia nasza fatalna gra i brak formy poszczególnych piłkarzy (tu głównie przez kontuzje),


Jakoś te 3 mecze wygraliśmy i nawet w dwóch udało się po 4 bramki strzelić. Zaszaleję i wytypuję więc naszą wygraną 3:1 :D.



Oczywiście wszystko to z przymrużeniem oka ;)

Pulpet 09.11.2019 17:56

Tym razem proponuję Klemenza ustawić na prawym skrzydle a Boguskiego na lewej obronie.
Pora też wreszcie sprawdzić Szotę - może na bramce skoro w obronie Maciej go nie widzi.

Aalcman 09.11.2019 18:32

Szota dzisiaj zagrał w meczu rezerw. 2 w plecy z Sokołem Kocmyrzów. To drugie zwycięstwo Sokoła w tym sezonie. Dzięki niemu, bilans zespołu z Kocmyrzowa to 2-2-12. Dawać młodych do pierwszej drużyny!

Coglin 09.11.2019 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aalcman (Post 1545794)
Szota dzisiaj zagrał w meczu rezerw. 2 w plecy z Sokołem Kocmyrzów. To drugie zwycięstwo Sokoła w tym sezonie. Dzięki niemu, bilans zespołu z Kocmyrzowa to 2-2-12. Dawać młodych do pierwszej drużyny!

Oglądałeś mecz? Szota zawalił bramki?

sevenheaven 09.11.2019 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1545795)
Oglądałeś mecz? Szota zawalił bramki?

te mecze 4 ligowe w ogóle nie mają odzwierciedlenia .. ostatnio grał Niepsuj i inni i wyglądali jak czwartoligowcy.. niczym się nie wyrożniali.. dlatego szkoda, że kumah nie otrzyma szansy w 1 zespole, bo to zupelnie inna gra

nieznajomy 09.11.2019 19:48

Wygramy spokojnie 2-0.

kristos 09.11.2019 21:01

Grają to co zwykle, wolna gra a raczej unikanie gry.
Dokąd ten pseudo trener będzie jeszcze męczył klub swoją obecnością. Pierwsza połowa fatalna.
Zobaczymy co będzie dalej.

gizmowisla 09.11.2019 21:58

czesto w sobotnie wieczory ogladam komedie ....dziejsi komicy w koszulkach z BIALA GWIAZDA na piersi dostarczyli mi dramat , z komediowym sarkazmem

fansorina 09.11.2019 21:59

Liczyłem na dwa celne strzały, a rzeczywistość przerosła moje oczekiwania i oddaliśmy aż cztery. Brawo drużyna, brawo trener.

Ajax 09.11.2019 22:00

No cóż najlepszy mecz od długiego czasu. Nawet czasem coś strzelaliśmy :D

pomeran 09.11.2019 22:04

pomimo wielu problemów ten cyrk trzeba przerwać. Pora zatrudnić trenera- chyba, ze oddajemy ligę walkowerem. Tragedia, dramat, żenada. Kiepskich zawodników nie może prowadzić kiepski trener bo skończy się to katastrofą.

Enigmovsky 09.11.2019 22:05

Wow, nie spodziewałem się aż tyle celnych strzałów.
4 celne uderzenia w meczu z ostatnią drużyną w tabeli u siebie.
Myslę że w przyszłym sezonie z beniaminkiem I ligi możemy ich oddać nawet 5.

axwell 09.11.2019 22:05

Niepsuj , Janicki, Wasyl a przedewszystkim Stolarczyk WON!!!!!!!

Ajax 09.11.2019 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Enigmovsky (Post 1545816)
Wow, nie spodziewałem się aż tyle celnych strzałów.
4 celne uderzenia w meczu z ostatnią drużyną w tabeli u siebie.
Myslę że w przyszłym sezonie z beniaminkiem I ligi możemy ich oddać nawet 5.

Uciekło Ci tam V

z beniaminkiem IV ligi możemy ich oddać 5 ;)

Turecki Rożek Lodowy 09.11.2019 22:07

Żeby się utrzymać trzeba by na 22 pozostałe mecze wygrać 10-11. Niech sobie każdy odpowie na ile to realne.

Fugiel 09.11.2019 22:09

Serio Niepsuj jest lepszy od Burligi ?
Serio Sadlok nie moze grac na stoperze zamist Janickiego ?
Serio Hoyo-Kowalski jest gorszy niz Klemenz ?
Serio Buksa nie moze grac od poczatku by wyjsc 4-4-2 ?

Serio ????

fqqs 09.11.2019 22:11

Co ty chcesz od Klemenza??


Co do reszty zgoda.

Skawa Wadowice 09.11.2019 22:12

Sadlok 84 SFG - piłka ani razu na głowe
Kuba 1 rzut rożny w doliczonym - strzał głową i ratuje obrońca świni.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl