Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XIII kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, 27-10-2019, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10227)

Rustin 25.10.2019 19:04

Derby Nadzoru Finansowego. O sile Legii świadczy fakt, że mamy zarówno lepszego strzelca (Paweł Brożek 7, Niezgoda 6) jak i asystenta na podobnym poziomie (Mak 3, Gwilia 3). To może być wysoka porażka (w przypadku błędów indywidualnych po naszej stronie) lub mecz dla koneserów tej śmiesznej ligi i męczące 0:0. Im bliżej meczu tym bardziej spodziewam się tego drugiego. Punkt będzie świetnym wynikiem, choć nic na niego nie wskazuje oprócz "specyfiki" Ekstraklasy.

leszekpw 26.10.2019 18:06

Ta Wasza logika ekstraklasy o której wspominacie od paru spotkań jakoś nie działa. Przeczuwam znów solidny wp.... Z 3:0

Arronax 27.10.2019 17:32

Ech .... jest jeszcze cały mecz. Ale tak zostawić zawodnika to ...

JacekFan 27.10.2019 17:49

Dramat. Za to sekcja e sport ma się świetnie ...

Książę Palownik 27.10.2019 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacekFan (Post 1544621)
Dramat. Za to sekcja e sport ma się świetnie ...

Jak tak dalej pójdzie to tylko ta sekcja zostanie...

Mixu 27.10.2019 18:00

Co wolicie? Oglądać to widowisko na NC+ czy TVP?

Jaroo1 27.10.2019 18:16

Przykre i dziwne to jest bo na prawdę nie mamy jakiegoś złego składu na papierze. Może kilku zawodników jak Brozio, Wasyl czy Boguś jest wiekowych ale ale Brozio pokazał co potrafi w tym sezonie, Wasyl na obronie bez problemu może dawać radę, a i Boguś też tam zawsze się stara i walczy ile może.
Także tak dziwnie to wygląda w starciu z rzeczywistością

El'kabat 27.10.2019 18:19

Wyglądają jak zniesmaczeni w ogóle tym faktem, że na boisko wyszli... ZERO zaangażowania i walki, człapanie i kompletne rozbicie..
Co tam się dzieje, bo w zachowaniach i mimice to jakby mieli się popłakać zaraz.

Szczęśliwie, że dopiero jest 3, bo powinno być 5 do przerwy, masakra.

Mixu 27.10.2019 18:19

Drużyna jest w dołku, a raczej w .......onym kraterze. Brakuje im pewności siebie, głupio tracą bramki, nic nie funkcjonuje jak powinno. Wina kontuzji, ciągłej rotacji piłkarzy, braku zgrania, wszystkiego. Jebać to. Obyśmy skończyli niżej niż 5-0.

bridgeburner 27.10.2019 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1544628)
Przykre i dziwne to jest bo na prawdę nie mamy jakiegoś złego składu na papierze. Może kilku zawodników jak Brozio, Wasyl czy Boguś jest wiekowych ale ale Brozio pokazał co potrafi w tym sezonie, Wasyl na obronie bez problemu może dawać radę, a i Boguś też tam zawsze się stara i walczy ile może.
Także tak dziwnie to wygląda w starciu z rzeczywistością

Przy całym szacunku i sympatii dla niego ale Wasyl jest najgorszym stoperem w lidze w tym sezonie

Arronax 27.10.2019 18:35

Kwestia formy osobistej, zespołu czy już jednak wieku w kwestii Wasyla. Mało kto wygląda teraz dobrze.

Mixu 27.10.2019 18:39

Ta drużyna jest niesamowita. Wchodzi piłkarz w przerwie przy 0-3 i po paru minutach idiota robi karnego. To jest dramat ....a.

leszekpw 27.10.2019 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1544607)
Ta Wasza logika ekstraklasy o której wspominacie od paru spotkań jakoś nie działa. Przeczuwam znów solidny wp.... Z 3:0

A mówiłem że będzie ostry wp...

gizmowisla 27.10.2019 18:42

ale jaja :) :) :)

WHITE*STAR 27.10.2019 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1544635)
Przy całym szacunku i sympatii dla niego ale Wasyl jest najgorszym stoperem w lidze w tym sezonie

Za Twoje pieniądze :-D

Szneka 27.10.2019 19:09

Paro qrwa dyści

Jaroo1 27.10.2019 19:19

Mi sie wydaje, że oni (pilkarze) chcą po prostu już zwolnic Stolarczyka

Arronax 27.10.2019 19:21

I co dalej? Takiego wyniku na pewno nikt chyba się nie spodziewał. Po prostu nokaut.

Lonia 27.10.2019 19:21

Proszę admina o zamknięcie tego tematu,nie profanujmy zwłok.

Stelio 27.10.2019 19:22

tyle lat kibicowania, takiej tragedii jeszcze nie widziałem... brawo k*rwa piłkarze i trener... Jakby Józef Szkolnikowski 113 lat temu wiedział co będziecie z tym klubem robić to by go w ogóle nie zakładał... DRAMAT

maxx304 27.10.2019 19:23

Wyglądało to tak, jakby morale szorowało po dnie. Masakra. Jakby już później nie chcieli grać. Zero doskoku, wygranej główki, nic...
Pozostaje nadzieja. Zmiana trenera teraz chyba nie ma sensu, chociaż... tylko kto tu przyjdzie? Nie wiem co myśleć. Pewnie problem jest tez głębszy, a na boisku widać tylko rezultat.

Levis88 27.10.2019 19:24

Nieudacznicy.

El'kabat 27.10.2019 19:24

WSTYD I HAŃBA !!!!

0:7 z Legią ? 0 kvrwa 7 z krawatami ????

Stolarczyk frajerze za Cupiała to byś się bał do Krakowa wracać, że nie dość że Cie wyjebie to ześle na Sybir a teraz jeszcze Cię będą głaskać.

brylant17 27.10.2019 19:25

To jest ....a dramat!!!

jedenzero 27.10.2019 19:28

Taki Raków Częstochowa przegrał w Warszawie 1:3 i było to najwyższe zwycięstwo Legii przy Ł3 w tym sezonie... do meczu z nami.
Ja pier*dolę...

Arronax 27.10.2019 19:28

Może nie obrażajmy piłkarzy i trenera? Specjalnie nie sabotowali meczu.

Jest dramat, ale sami sobie tych goli nie strzelili. Czy to kwestia psychiki, czy coś głębiej jeszcze jest, w każdym razie dno. I trzeba jakoś z niego wyjść. Wstrząs ale kontrolowany.

adam_09 27.10.2019 19:29

Do tej pory byłem za Trenerem ale po dziś.... odejdź chłopie. Wstyd i hańba. Czuje się jakby mi ktoś nawet nie napluł w twarz a naszczał kur...wa !

Jay jay 27.10.2019 19:31

tylko prosze zostawcie Stolarczyka. To trener ktory musi pracowac w Wisle z 10 lat.

Pulpet 27.10.2019 19:31

Akurat ostatni to sobie sami strzelili

INZAGHI 27.10.2019 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1544647)
Mi sie wydaje, że oni (pilkarze) chcą po prostu już zwolnic Stolarczyka

To była jasna odpowiedź piłkarzy na wypowiedź kogoś z klubu, że nie szukają nowego szkoleniowca. Piłkarze dziś mocno odpowiedzieli temu panu: "nie pjerdol c*uju tylko zacznij szukac".


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl