![]() |
Derby Nadzoru Finansowego. O sile Legii świadczy fakt, że mamy zarówno lepszego strzelca (Paweł Brożek 7, Niezgoda 6) jak i asystenta na podobnym poziomie (Mak 3, Gwilia 3). To może być wysoka porażka (w przypadku błędów indywidualnych po naszej stronie) lub mecz dla koneserów tej śmiesznej ligi i męczące 0:0. Im bliżej meczu tym bardziej spodziewam się tego drugiego. Punkt będzie świetnym wynikiem, choć nic na niego nie wskazuje oprócz "specyfiki" Ekstraklasy.
|
Ta Wasza logika ekstraklasy o której wspominacie od paru spotkań jakoś nie działa. Przeczuwam znów solidny wp.... Z 3:0
|
Ech .... jest jeszcze cały mecz. Ale tak zostawić zawodnika to ...
|
Dramat. Za to sekcja e sport ma się świetnie ...
|
Cytat:
|
Co wolicie? Oglądać to widowisko na NC+ czy TVP?
|
Przykre i dziwne to jest bo na prawdę nie mamy jakiegoś złego składu na papierze. Może kilku zawodników jak Brozio, Wasyl czy Boguś jest wiekowych ale ale Brozio pokazał co potrafi w tym sezonie, Wasyl na obronie bez problemu może dawać radę, a i Boguś też tam zawsze się stara i walczy ile może.
Także tak dziwnie to wygląda w starciu z rzeczywistością |
Wyglądają jak zniesmaczeni w ogóle tym faktem, że na boisko wyszli... ZERO zaangażowania i walki, człapanie i kompletne rozbicie..
Co tam się dzieje, bo w zachowaniach i mimice to jakby mieli się popłakać zaraz. Szczęśliwie, że dopiero jest 3, bo powinno być 5 do przerwy, masakra. |
Drużyna jest w dołku, a raczej w .......onym kraterze. Brakuje im pewności siebie, głupio tracą bramki, nic nie funkcjonuje jak powinno. Wina kontuzji, ciągłej rotacji piłkarzy, braku zgrania, wszystkiego. Jebać to. Obyśmy skończyli niżej niż 5-0.
|
Cytat:
|
Kwestia formy osobistej, zespołu czy już jednak wieku w kwestii Wasyla. Mało kto wygląda teraz dobrze.
|
Ta drużyna jest niesamowita. Wchodzi piłkarz w przerwie przy 0-3 i po paru minutach idiota robi karnego. To jest dramat ....a.
|
Cytat:
|
ale jaja :) :) :)
|
Cytat:
|
Paro qrwa dyści
|
Mi sie wydaje, że oni (pilkarze) chcą po prostu już zwolnic Stolarczyka
|
I co dalej? Takiego wyniku na pewno nikt chyba się nie spodziewał. Po prostu nokaut.
|
Proszę admina o zamknięcie tego tematu,nie profanujmy zwłok.
|
tyle lat kibicowania, takiej tragedii jeszcze nie widziałem... brawo k*rwa piłkarze i trener... Jakby Józef Szkolnikowski 113 lat temu wiedział co będziecie z tym klubem robić to by go w ogóle nie zakładał... DRAMAT
|
Wyglądało to tak, jakby morale szorowało po dnie. Masakra. Jakby już później nie chcieli grać. Zero doskoku, wygranej główki, nic...
Pozostaje nadzieja. Zmiana trenera teraz chyba nie ma sensu, chociaż... tylko kto tu przyjdzie? Nie wiem co myśleć. Pewnie problem jest tez głębszy, a na boisku widać tylko rezultat. |
Nieudacznicy.
|
WSTYD I HAŃBA !!!!
0:7 z Legią ? 0 kvrwa 7 z krawatami ???? Stolarczyk frajerze za Cupiała to byś się bał do Krakowa wracać, że nie dość że Cie wyjebie to ześle na Sybir a teraz jeszcze Cię będą głaskać. |
To jest ....a dramat!!!
|
Taki Raków Częstochowa przegrał w Warszawie 1:3 i było to najwyższe zwycięstwo Legii przy Ł3 w tym sezonie... do meczu z nami.
Ja pier*dolę... |
Może nie obrażajmy piłkarzy i trenera? Specjalnie nie sabotowali meczu.
Jest dramat, ale sami sobie tych goli nie strzelili. Czy to kwestia psychiki, czy coś głębiej jeszcze jest, w każdym razie dno. I trzeba jakoś z niego wyjść. Wstrząs ale kontrolowany. |
Do tej pory byłem za Trenerem ale po dziś.... odejdź chłopie. Wstyd i hańba. Czuje się jakby mi ktoś nawet nie napluł w twarz a naszczał kur...wa !
|
tylko prosze zostawcie Stolarczyka. To trener ktory musi pracowac w Wisle z 10 lat.
|
Akurat ostatni to sobie sami strzelili
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl